Setari Cookie-uri

CONTEAZA VARSTA DACA IUBESTI?

De la: miss_darine, la data 2011-05-16 12:29:44
De la: Lucia38, la data 2011-05-16 12:25:11
ha! si tu esti invidioasa, asa-i?
wellcome to the club!!!

urla invidia in mine...pana la Cluj se aude ?
hello lucia

nu se aude pana la Cluj, dar s-au intalnit urletele noastre undeva la jumatatea distantei...
hell, Miss!
Lucia38
Postat pe 16 Mai 2011 12:33
De la: vitamina_c, la data 2011-05-16 12:31:22
De la: Lucia38, la data 2011-05-16 12:17:59
De la: vitamina_c, la data 2011-05-16 12:13:40
De la: Lucia38, la data 2011-05-16 12:03:31
De la: vitamina_c, la data 2011-05-16 11:58:07
De la: Lucia38, la data 2011-05-16 11:29:38asta-i topic deschis de femeia perfecta...


nope!! de una ce a trait degeaba pana la 40 de ani!!! uffffffffff, la n aiba ce invidioasa sunt!!

ce sa mai zic eu, ca-s la aceeasi varsta...
ma duc sa ma mai uit o data in oglinda.


Luci stai acilea nu pleca nicaieri!! nu vezi ca nu-i aceeasi "mancare de peste"?!! ce treaba are footutul si iubitul cu varsta? o faci cat te tine, asta-i parerea mea!! numa ca tanti asta vine sa se bata cu pumnul in piept ce "faina gagica-i ea" la 40 de ani, de "bengoasa" nici nu mai vorbesc!! iar eu ca o biata muritoare imi pun intrebarea "unde a trait sarman pana acum? exprimare ioc, gramatica ioc, comunicare ioc, tot ce tine de limba romana este zero barat!!"
ha,haa,haaa da stiu am pretentii!!! mare om ala de a zis ca" pasarica nu stie carte!"

sa stii ca daca inveti prea mult, faci riduri indiferent ca folosesti sau nu smacuri de calitate sa le previi.


ahaaaaaaaaaa, acu "viu si eu de acasa"!! multam, Luci!
deci da!! declar oficial : De azi inainte sunt "inchisa" la orice invatatura!Doamne fereste, doar vreau sa ma mentin vejnic tanara si saraca cu duhul!!!

imi pare rau sa te anunt, dar e cam tarziu pentru tine...
Lucia38
Postat pe 16 Mai 2011 12:34
De la: Lucia38, la data 2011-05-16 12:34:51

ahaaaaaaaaaa, acu "viu si eu de acasa"!! multam, Luci!
deci da!! declar oficial : De azi inainte sunt "inchisa" la orice invatatura!Doamne fereste, doar vreau sa ma mentin vejnic tanara si saraca cu duhul!!!

imi pare rau sa te anunt, dar e cam tarziu pentru tine... [/quote]

offffffffffffffffff, viata meaaaaaaaaaa!!!!! ce vesti triste imi dai tu,Luci!!!vrei sa spui ca la 40 de ani voi fi o baba zbarcita lipsita de iubire si mai ales de ..........???
si eu care incercam sa ma incadrez:vesnic*
vitamina_c
Postat pe 16 Mai 2011 12:41
De la: vitamina_c, la data 2011-05-16 12:41:26
De la: Lucia38, la data 2011-05-16 12:34:51

ahaaaaaaaaaa, acu "viu si eu de acasa"!! multam, Luci!
deci da!! declar oficial : De azi inainte sunt "inchisa" la orice invatatura!Doamne fereste, doar vreau sa ma mentin vejnic tanara si saraca cu duhul!!!

imi pare rau sa te anunt, dar e cam tarziu pentru tine...


offffffffffffffffff, viata meaaaaaaaaaa!!!!! ce vesti triste imi dai tu,Luci!!!vrei sa spui ca la 40 de ani voi fi o baba zbarcita lipsita de iubire si mai ales de ..........???
si eu care incercam sa ma incadrez:vesnic* [/quote]
lipsita de...?????????
am zis eu asta?
Lucia38
Postat pe 16 Mai 2011 12:59
puiu eu nu vreau,sa te jicnesc ,ca o pot,face ,dar nu ma,cobor,la nivelu ,pustoaice si daca eu nu vreau sa pun virgula punct te doare si eu nu team facut doamno tiam raspuns la ceea ce nu gandesti de unde sti ca am trait degeaba pana la 40 nu papuse nam trait degeaba am o casa am o masina am un loc de munca am cemi trebuie stai linistita ca nam copil sa te fereasca dumnezeu si pe tine poate dumnezeu iti da si tie ceea ce meriti sa nu mai razi in primu rand tiai pus intrebarea tampito dece nam un copil pentru ca nu pot avea de la o raceala puternica de la 18 ani cu tot tratamentu care lam facut nu pot mentine o sarcina si cand mai iti dai cu parerea gandeste de doua ori inainte la ce spui ca poate dumnezeu te loveste si pe tine si nai sa ai copii chiar daca nam copii mei am 11 nepoti de la frati mei si sunt multumita ca sunt iubita de iei si iubesc sieu ,eu nuti doresc sa nai parte dar gandeste inainte sa vorbesti si chiar te rog nuti mai da cu parerea despre nimic care scriu eu daca nuti convine veziti de copilaria ta .
kudika100395
Postat pe 16 Mai 2011 13:03
De la: vitamina_c, la data 2011-05-16 12:41:26
De la: Lucia38, la data 2011-05-16 12:34:51

ahaaaaaaaaaa, acu "viu si eu de acasa"!! multam, Luci!
deci da!! declar oficial : De azi inainte sunt "inchisa" la orice invatatura!Doamne fereste, doar vreau sa ma mentin vejnic tanara si saraca cu duhul!!!

imi pare rau sa te anunt, dar e cam tarziu pentru tine...


offffffffffffffffff, viata meaaaaaaaaaa!!!!! ce vesti triste imi dai tu,Luci!!!vrei sa spui ca la 40 de ani voi fi o baba zbarcita lipsita de iubire si mai ales de ..........???
si eu care incercam sa ma incadrez:vesnic* [/quote]
kudika100395
Postat pe 16 Mai 2011 13:06
De la: kudika100395, la data 2011-05-16 13:03:08puiu eu nu vreau,sa te jicnesc ,ca o pot,face ,dar nu ma,cobor,la nivelu ,pustoaice si daca eu nu vreau sa pun virgula punct te doare si eu nu team facut doamno tiam raspuns la ceea ce nu gandesti de unde sti ca am trait degeaba pana la 40 nu papuse nam trait degeaba am o casa am o masina am un loc de munca am cemi trebuie stai linistita ca nam copil sa te fereasca dumnezeu si pe tine poate dumnezeu iti da si tie ceea ce meriti sa nu mai razi in primu rand tiai pus intrebarea tampito dece nam un copil pentru ca nu pot avea de la o raceala puternica de la 18 ani cu tot tratamentu care lam facut nu pot mentine o sarcina si cand mai iti dai cu parerea gandeste de doua ori inainte la ce spui ca poate dumnezeu te loveste si pe tine si nai sa ai copii chiar daca nam copii mei am 11 nepoti de la frati mei si sunt multumita ca sunt iubita de iei si iubesc sieu ,eu nuti doresc sa nai parte dar gandeste inainte sa vorbesti si chiar te rog nuti mai da cu parerea despre nimic care scriu eu daca nuti convine veziti de copilaria ta .

te-ai gandit vreo clipa ca nici pe noi nu intereseaza viata ta?
deja devii isterica in scris, lasa lumea in pace, si nu il amesteca pe d-nezeu in treburile astea, ca nu de alta da tu esti inca maritata in fata lui, si curvasesti cu altul, asta asa ca fapt divers!
bemm
Postat pe 16 Mai 2011 13:11
De la: kudika100395, la data 2011-05-16 13:03:08puiu eu nu vreau,sa te jicnesc ,ca o pot,face ,dar nu ma,cobor,la nivelu ,pustoaice si daca eu nu vreau sa pun virgula punct te doare si eu nu team facut doamno tiam raspuns la ceea ce nu gandesti de unde sti ca am trait degeaba pana la 40 nu papuse nam trait degeaba am o casa am o masina am un loc de munca am cemi trebuie stai linistita ca nam copil sa te fereasca dumnezeu si pe tine poate dumnezeu iti da si tie ceea ce meriti sa nu mai razi in primu rand tiai pus intrebarea tampito dece nam un copil pentru ca nu pot avea de la o raceala puternica de la 18 ani cu tot tratamentu care lam facut nu pot mentine o sarcina si cand mai iti dai cu parerea gandeste de doua ori inainte la ce spui ca poate dumnezeu te loveste si pe tine si nai sa ai copii chiar daca nam copii mei am 11 nepoti de la frati mei si sunt multumita ca sunt iubita de iei si iubesc sieu ,eu nuti doresc sa nai parte dar gandeste inainte sa vorbesti si chiar te rog nuti mai da cu parerea despre nimic care scriu eu daca nuti convine veziti de copilaria ta .

anunt oficial....mi-a trecut invidia...sau, ca sa intru in atmosfera...mia trecut
miss_darine
Postat pe 16 Mai 2011 13:13
De la: miss_darine, la data 2011-05-16 13:13:07
De la: kudika100395, la data 2011-05-16 13:03:08puiu eu nu vreau,sa te jicnesc ,ca o pot,face ,dar nu ma,cobor,la nivelu ,pustoaice si daca eu nu vreau sa pun virgula punct te doare si eu nu team facut doamno tiam raspuns la ceea ce nu gandesti de unde sti ca am trait degeaba pana la 40 nu papuse nam trait degeaba am o casa am o masina am un loc de munca am cemi trebuie stai linistita ca nam copil sa te fereasca dumnezeu si pe tine poate dumnezeu iti da si tie ceea ce meriti sa nu mai razi in primu rand tiai pus intrebarea tampito dece nam un copil pentru ca nu pot avea de la o raceala puternica de la 18 ani cu tot tratamentu care lam facut nu pot mentine o sarcina si cand mai iti dai cu parerea gandeste de doua ori inainte la ce spui ca poate dumnezeu te loveste si pe tine si nai sa ai copii chiar daca nam copii mei am 11 nepoti de la frati mei si sunt multumita ca sunt iubita de iei si iubesc sieu ,eu nuti doresc sa nai parte dar gandeste inainte sa vorbesti si chiar te rog nuti mai da cu parerea despre nimic care scriu eu daca nuti convine veziti de copilaria ta .

anunt oficial....mi-a trecut invidia...sau, ca sa intru in atmosfera...mia trecut


si iaca asa de cand cu toata lumea se apuca de anunturi oficiale!! clar prefer sbarcita decat .............!!! io inca astept ploaia de blesteme sa se reverse asupra mea!!
vitamina_c
Postat pe 16 Mai 2011 13:18
ptiu, ptiuuuuuuuuuu! asta-i boala de se ia!!
vroiam sa spun :de cand cu "juna" asta*
vitamina_c
Postat pe 16 Mai 2011 13:19
De la: vitamina_c, la data 2011-05-16 13:18:05

si iaca asa de cand cu toata lumea se apuca de anunturi oficiale!! clar prefer sbarcita decat .............!!! io inca astept ploaia de blesteme sa se reverse asupra mea!!

quote..."daca nuti convine veziti de copilaria ta"
miss_darine
Postat pe 16 Mai 2011 13:25
De la: miss_darine, la data 2011-05-16 13:25:16
De la: vitamina_c, la data 2011-05-16 13:18:05

si iaca asa de cand cu toata lumea se apuca de anunturi oficiale!! clar prefer sbarcita decat .............!!! io inca astept ploaia de blesteme sa se reverse asupra mea!!

quote..."daca nuti convine veziti de copilaria ta"


nu poci "cas" invidioasa!!
vitamina_c
Postat pe 16 Mai 2011 13:29
sa-mi spuna si mie cineva care-i legatura intre "juna" noastra si cea care a scris urmatoarele:

"BUNA FETELOR SI BAIETI SA VORBIT DESPRE CIORI VOPSITE DESPRE CUM SE INSALA SA VA SPUN SI EU POVESTEA MEA .SA STITI CA IN VIATA SANT MULTE ISPITE DACA ITI IUBESTI SOTUL CU ADEVARAT NAI CUM SA IL INSELI SI VICE VERSA DACA TE IUBESTE NESPUS DE MULT NU VEDE NIMIC IN FATA LUI DECAT PE TINE SI COPII SA INCEP POVESTEA MEA DE IUBIRE ADEVARATA.LAM CUNOSCUT PE SOTUL MEU PRIN CINEVA LA O ONOMASTICA EL ERA SINGUR EU ERAM SINGURA MA CERTASEM CU PRIETENUL MEU SI ERAM OBLIGATA SA MA DUC CA SI PERSOANA RESPECTIVA A VENIT LA MINE .MAM DUS LA PRIETENA MEA SE DANSA SE DISTRA LUMEA EU ERAM PUTIN SUPARATA LA UN MOMENDAT SA BAGAT BLUZ TOTI AVEAU PERECHE NUMAI EU NAVEAM LA UN MOMENDAT CEL FARA PERECHE ADICA SORIN IL CHEAMA MA INVITAT LA DANS BINEINTELES NULAM REFUZAT CA DEACEEA MAM DUS SA MA DISTREZ MAM DISTRAT TOATA NOAPTEA SPRE DIMINEATA CAND SA PLECAM SA OFERIT SA MA CONDUCA ACASA NU LAM REFUZAT AM AJUNS ACAS LAM INVITAT INAUTRU LA CAFEA SI APOI MA INVITAT ADOA ZI IN ORAS LA O PLIMBARE IN 2 SAPTAMANI NEAM INDRAGOSTIT UNUL DE CELALALT EU NEAVAND PARINTI CA MIAU DECEDAT FOARTE TINERI NEAM HOTARAT SA NE CASATORIM EU MAI AVEAM 2 FRATI MAI MICI SA STITI CA NU DIN MILA MA LUAT NE IUBEAM PARCA NEAM CUNOSCUT DE ZECE ANI EL ERA SINGUR LA MAMA LUI TATA NAVEA SA HOTARAT SA SE MUTE LA MINE SI DEATUNCI SANTEM INPREUNA CU TOATE CA MAMA LUI A LUPTAT DIN RASPUTERI SA NE DESPARTA DAR IUBIREA NOASTRA NEA LEGAT SI MAI MULT CUM VA SPUNEAM SA MUTAT LA MINE AM DAT NASTERE LA 2 BAIETI MINUNATI UNU ARE ACUM 18 CELALALT 17 TRAIM INPREUNA DE 22 DE ANI AM TRECUT SI PRIN GRELE SI PRIN TOTE SI SUNTEM INPREUNA NE IUBIM CA LA INCEPUT VAROG SA MA CREDETI AM STIUT CUM SA NE RESPECTAM UNU CU ALTU AM AVUT INTELEGERE A STIUT CUM SA IMI FACA VIATA CAT MAI FRUMOASA SI SA COMPORTAT EXTRORDINAR CASANU IMI LIPSEASCA IUBIREA DRAGOSTEA SA PLEC LA ALTU SUNT MULTUMITA IN TOATE PRIVINTELE SIL IUBESC NESPUS DE MULT NE IUBIM BAIETI SANTEM FERICITI INPREUNA NU CREDEAM CA AM SA TRAIESC IN VIATA MEA ASA POVESTE DE DRAGOSTE LA PRIMA VEDERE SI SA DUREZE 22 DE ANI SI TOT SA NE IUBIM PARCA AS TRAI UN VIS DAR E REALITATEA AS DORI LA TOATE FETELE SI TOTI BAIETI SA AVETI PARTE DEO IUBIRE SINCERA SI SA NU MAI EXISTE INSELATORII DACA EXISTA IUBIRE DRAGOSTE INTELEGERE RECIPROCA SI CAPU PE UMERI VA ZIC CA ASA AR FI VIATA TUTUROR AS MAI AVEA DE POVESTIT DAR DEOCAMDATA VAM POVESTIT PUTIN DIN DRGOSTEA LA PRIMA VEDERE CARE A DURAT SI DUREAZA DE 22 DE ANI VA DORESC SUCCES LA TOATE FETELE SI BAIETI IN DRAGOSTE ADEVARATA SI IUBIRE. "

va dau un pont : pe amandoua le cheama dana!!
vitamina_c
Postat pe 16 Mai 2011 13:44
VITAMINO CRED CA AI LIPSA DE CARDAN AIA E POVESTEA PRITENEI MELE EU NUS MARITATA NAM COPI CA NU POT AVEA SI DECAT SA AM UNA CA TINE MAI BINE MA INPUSC CA ESTI DISTRUSA DE TOT DACA NU TE INTERESEAZA NU MAI COMENTA CATI CRESTE PAR PE LIMBA SI IUBITU TU GRESESTE GAURA,STAI CUMINTE NEBUNO CA VINE BABAU LA TINE.
kudika100395
Postat pe 16 Mai 2011 13:58
De la: kudika100395, la data 2011-05-16 13:58:57VITAMINO CRED CA AI LIPSA DE CARDAN AIA E POVESTEA PRITENEI MELE EU NUS MARITATA NAM COPI CA NU POT AVEA SI DECAT SA AM UNA CA TINE MAI BINE MA INPUSC CA ESTI DISTRUSA DE TOT DACA NU TE INTERESEAZA NU MAI COMENTA CATI CRESTE PAR PE LIMBA SI IUBITU TU GRESESTE GAURA,STAI CUMINTE NEBUNO CA VINE BABAU LA TINE.


finnnnnnnnnnnnnn!!! crocanttttttttt! sau cum spunea cineva:marmota s-a apucat de facut acadele!!
ce spui tu, straine??!!! vrei sa ma vizitezi??? ce onoare pe mine!!!
frate da analfabeta, esti!!! acum am inteles ma vizitezi ca sa facem "o analiza pe text"!!!
vitamina_c
Postat pe 16 Mai 2011 14:04
De la: kudika100395, la data 2011-05-16 13:58:57MAI BINE MA INPUSC

daca n-ai cu ce, donez o pusca de vanatoare
miss_darine
Postat pe 16 Mai 2011 14:07
De la: miss_darine, la data 2011-05-16 14:07:52
De la: kudika100395, la data 2011-05-16 13:58:57MAI BINE MA INPUSC

daca n-ai cu ce, donez o pusca de vanatoare


da ce sa faca "juna" cu pusca pentru ca ea vrea sa se "inpuste"!!!
vitamina_c
Postat pe 16 Mai 2011 14:13
De la: kudika100395, la data 2011-05-16 13:03:08puiu eu nu vreau,sa te jicnesc ,ca o pot,face ,dar nu ma,cobor,la nivelu ,pustoaice si daca eu nu vreau sa pun virgula punct te doare si eu nu team facut doamno tiam raspuns la ceea ce nu gandesti de unde sti ca am trait degeaba pana la 40 nu papuse nam trait degeaba am o casa am o masina am un loc de munca am cemi trebuie stai linistita ca nam copil sa te fereasca dumnezeu si pe tine poate dumnezeu iti da si tie ceea ce meriti sa nu mai razi in primu rand tiai pus intrebarea tampito dece nam un copil pentru ca nu pot avea de la o raceala puternica de la 18 ani cu tot tratamentu care lam facut nu pot mentine o sarcina si cand mai iti dai cu parerea gandeste de doua ori inainte la ce spui ca poate dumnezeu te loveste si pe tine si nai sa ai copii chiar daca nam copii mei am 11 nepoti de la frati mei si sunt multumita ca sunt iubita de iei si iubesc sieu ,eu nuti doresc sa nai parte dar gandeste inainte sa vorbesti si chiar te rog nuti mai da cu parerea despre nimic care scriu eu daca nuti convine veziti de copilaria ta .


Saru` mana,inca o data. Am vazut ca sunteti hotarata sa folositi virgula. Felicitari,este un pas bun,urmatorul este sa inveti ,doamna, cand sa o folosesti. Am incredere ca va descurcati! Mult succes!!

citez: " tiai pus intrebarea tampito dece nam un copil pentru ca nu pot avea " . Ok,sper ,totusi sa nu fie inca o prostie inventata,eu cred ca spuneati asta in prima postare,dar fie! Imi pare rau.
Cirez: "poate dumnezeu te loveste si pe tine si nai sa ai copii " ...multumesc doamna!!

Ce sa va mai spun...sunt total invidioasa. Clar! Am fost mi-am aruncat toate fardurile,chiar si cremele de corp..despre rujuri si rimeluri imi pare cel mai rau,dar chiar vreau sa fiu perfecta la cei 40 de ani. Multumesc pt sfaturi!!! Ma gandeam sa va intreb daca pot folosii deodorant... ma gandeam ca si acele chimice pot dauna pielii mele. Astept raspuns!!

Ms mult... am o copilarie foarte frumoasa,multumesc mult de tot. Toata ziua ma plimb..inainte ma duceam sa-mi cumpari farduri dar cum asta nu se mai poate va trebui sa caut alta ocupatie. Doar ce am sunat-o pe mama si i-am spus sa isi arunce rimelul si acel fond de ten si i-am recomandat nivea..acea crema despre care vorbeati! Toul merge perfect. Mai tarziu imi voi suna prietenele si le invit pe acest forum ,poate ele nu ma vor crede ca exista femeia perfecta!!!

Mult succes in viata!
Brunette_25
Postat pe 16 Mai 2011 17:22
De la: Lucia38, la data 2011-05-16 12:17:59
De la: vitamina_c, la data 2011-05-16 12:13:40
De la: Lucia38, la data 2011-05-16 12:03:31
De la: vitamina_c, la data 2011-05-16 11:58:07
De la: Lucia38, la data 2011-05-16 11:29:38asta-i topic deschis de femeia perfecta...


nope!! de una ce a trait degeaba pana la 40 de ani!!! uffffffffff, la n aiba ce invidioasa sunt!!

ce sa mai zic eu, ca-s la aceeasi varsta...
ma duc sa ma mai uit o data in oglinda.


Luci stai acilea nu pleca nicaieri!! nu vezi ca nu-i aceeasi "mancare de peste"?!! ce treaba are footutul si iubitul cu varsta? o faci cat te tine, asta-i parerea mea!! numa ca tanti asta vine sa se bata cu pumnul in piept ce "faina gagica-i ea" la 40 de ani, de "bengoasa" nici nu mai vorbesc!! iar eu ca o biata muritoare imi pun intrebarea "unde a trait sarman pana acum? exprimare ioc, gramatica ioc, comunicare ioc, tot ce tine de limba romana este zero barat!!"
ha,haa,haaa da stiu am pretentii!!! mare om ala de a zis ca" pasarica nu stie carte!"

sa stii ca daca inveti prea mult, faci riduri indiferent ca folosesti sau nu smacuri de calitate sa le previi.


Ai uitat ceva bine de retinut!!! Ca la 40 arata ca la 26... ai mai pomenit?? eu ,pe bune, ca nu! Spuneam daca,preciza ca arata de 35..hai 32... .te rog ,data viitoare sa fi mai atenta !!!1
Brunette_25
Postat pe 16 Mai 2011 17:30
De la: kudika100395, la data 2011-05-16 13:58:57VITAMINO CRED CA AI LIPSA DE CARDAN AIA E POVESTEA PRITENEI MELE EU NUS MARITATA NAM COPI CA NU POT AVEA SI DECAT SA AM UNA CA TINE MAI BINE MA INPUSC CA ESTI DISTRUSA DE TOT DACA NU TE INTERESEAZA NU MAI COMENTA CATI CRESTE PAR PE LIMBA SI IUBITU TU GRESESTE GAURA,STAI CUMINTE NEBUNO CA VINE BABAU LA TINE.



Pe pariu ca a facut cateva riduri citind si returnad postari?? De aceea ne uraste atat de tare!!1

Eu inclin sa cred a fost inchisa la vreun sanatoriu` de nebuni si acum isi face o viata imaginara...pacat :(

Eu ceva nu inteleg ... ce spune.. ca este povestea unei prietene??? Care poveste?? Nu-mi spuneti ca aceea cu care a deschis topicul...pt ca... atunci am sa fiu convinsa ca e scapata de la sanatoriu...
Brunette_25
Postat pe 16 Mai 2011 17:42
cam greu de citit dar daca e sa raspund titlului, eu cred ca nu conteaza varsta deloc cand e sa iubesti
pikcard
Postat pe 16 Mai 2011 18:42
auzi nu ma mai domni atat si ca ce chestie sati multumesc si nu ma lua cu gramatica si cu virgula si cu punctu eu asa vreau sa scriu bre sa vad ce cotoharla comenteaza nam experienta in virgula si punct DAR AM EXPERINTA SA FAC SEX SA INEBUNESC BAIETI DACA AS FI PE LANGA TINE PE ACOLO TIAS LUA GAGIU LA O PARTIDA DE SEX SI CRED CA DUPA TEAR LASA CU OCHII IN SOARE SI AI MERGE PE STRADA VORBIND SINGURA VIRGULA PUCT VIRGULA PUNCT.STAI IN BANCA TA NEBUNO CA NU TE COPARI CU MINE NICI CAT UNGHIA MICA DE LA PICIORU MARE CHIAR TE ROG NU MAI COMENTA DELOC CA NAM NEVOIE DE SFATU TAU COMENTARIILE TALE SCHIMBATI SUBIECTU DE NUTI CONVINE VIRGULA MEA PUNCTU MEU SI CE VREI NUTI MAI DA ATATA INPORTANTA CA NU STIU SA PUN VIRGULA SI PUL...MEA.EU MA GRABESC SI NAM CHEF NU CA NU STIU CORDELIA,CE TEAS FU...E ASTA A SCRIS PUIU MEU DA CICA NUSI STRICA JUCARIA PE FETE CU VIRGULA SI PUNCT BAI NEBUNO.
kudika100395
Postat pe 17 Mai 2011 18:38
AUZI MISS DARINE CU MISS VITAMINE C EU NU AM CE DISCUTA CU PIZ...E DE DOI BANI EU VREAU RASPUNS SI PARERI NUMAI DIN PARTEA BAIETILOR EU NU DISCUT CU PUSTOICE ZERO BARAT DE LA BALAMUC A SCAPAT MATA CU TACTU SI DACA TIAI ARUNCAT FARDURILE SI TOT ARUCATE SI DU IN PU...A SATI REVI PUTIN CA POATE AI NEVOIE ITI RECOMAND UNU DE 40 SA TE SATURE SI SA TE INVETE CUM SO IEI UNDE VREI.CA CRED CA ESTI UDA.
kudika100395
Postat pe 17 Mai 2011 18:54


mimi_ca29
Postat pe 17 Mai 2011 19:02
De la: mimi_ca29, la data 2011-05-17 19:02:48


battleofwits
Postat pe 17 Mai 2011 19:07
De la: battleofwits, la data 2011-05-17 19:07:00
De la: mimi_ca29, la data 2011-05-17 19:02:48




mimi_ca29
Postat pe 17 Mai 2011 19:09
De la: kudika100395, la data 2011-05-17 18:54:00AUZI MISS DARINE CU MISS VITAMINE C EU NU AM CE DISCUTA CU PIZ...E DE DOI BANI EU VREAU RASPUNS SI PARERI NUMAI DIN PARTEA BAIETILOR EU NU DISCUT CU PUSTOICE ZERO BARAT DE LA BALAMUC A SCAPAT MATA CU TACTU SI DACA TIAI ARUNCAT FARDURILE SI TOT ARUCATE SI DU IN PU...A SATI REVI PUTIN CA POATE AI NEVOIE ITI RECOMAND UNU DE 40 SA TE SATURE SI SA TE INVETE CUM SO IEI UNDE VREI.CA CRED CA ESTI UDA.



ia zi puisor, ce vrei tu sa aflii de la barbati?
geo_refinantat
Postat pe 17 Mai 2011 20:50
De la: geo_refinantat, la data 2011-05-17 20:50:00


ia zi puisor, ce vrei tu sa aflii de la barbati?

o reteta de paste milaneze
miss_darine
Postat pe 17 Mai 2011 20:54
De la: miss_darine, la data 2011-05-17 20:54:11
De la: geo_refinantat, la data 2011-05-17 20:50:00


ia zi puisor, ce vrei tu sa aflii de la barbati?

o reteta de paste milaneze


cu sos?
geo_refinantat
Postat pe 17 Mai 2011 21:13
De la: kudika100395, la data 2011-05-17 18:54:00AUZI MISS DARINE CU MISS VITAMINE C EU NU AM CE DISCUTA CU PIZ...E DE DOI BANI EU VREAU RASPUNS SI PARERI NUMAI DIN PARTEA BAIETILOR EU NU DISCUT CU PUSTOICE ZERO BARAT DE LA BALAMUC A SCAPAT MATA CU TACTU SI DACA TIAI ARUNCAT FARDURILE SI TOT ARUCATE SI DU IN PU...A SATI REVI PUTIN CA POATE AI NEVOIE ITI RECOMAND UNU DE 40 SA TE SATURE SI SA TE INVETE CUM SO IEI UNDE VREI.CA CRED CA ESTI UDA.


In primul rand te domnesc LA MISTO doamna... asta in caz ca nu ti-ai dat seama..ceea ce nu este de mirare!

In al 2 lea rand... Citez: " DACA TIAI ARUNCAT FARDURILE SI TOT ARUCATE SI DU IN PU...A SATI REVI PUTIN CA POATE AI NEVOIE ITI RECOMAND UNU DE 40 SA TE SATURE SI SA TE INVETE CUM SO IEI UNDE VREI.CA CRED CA ESTI UDA." ---te vad cu experienta LARGA . Unul de 40 de ani te-a invatat pe tine cum sa o iei ..atunci cand aveai 14?? si acum le arati la altii mai micti ce ai invatat tu atunci??..de ce nu ai spus femeie de la inceput??

"ca crezi ca este/sunt uda" depinde la cine te-ai referit... sunt plina de lacrimi ..de ras... serios ca m-ai amuzat femeie...
. Eu te tin aici pana cand vrei tu! Fara sa te jignesc,fara sa aberez,cu punctul si cu virgula voi insista pana la capat. Te grabesti...gresesti un cuvand,2..5 dar nu toata postarea..serios! sunt eu mai mica ca dumneata doamna dar esti praf...praf si pulbere!

Vrei pareri din partea baietilor?? de ce nu ai spus de la inceput? Nu vezi ca nu mai stii ce sa spui? .. cum sa te aperi!!... cum sa te corectezi.. vai viata mea...dar mai ales ..A TA!!!

Brunette_25
Postat pe 17 Mai 2011 21:16

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
iubiri imposibile 27 De la: perce_neige 25 Noiembrie 2010 21:48
de ce se schimba? ce trebuie sa fac? help!!!!!!!! 3 De la: pamela_1 15 Iulie 2009 12:07
Colega barfitoare si fitilista 10 De la: Napalm 23 Noiembrie 2011 19:36
Fidelitate - Sexualitate = ??? 6 De la: arhanghel 15 Martie 2010 01:37
ce sa fac? 9 De la: gratuit89 2 Iunie 2009 12:34