Setari Cookie-uri

E ciudat el, sau doar modul meu de-a gandi ??

De la: Barbie30_, la data 2011-05-22 10:19:36
De la: miss_darine, la data 2011-05-22 10:14:56 cu alte cuvinte...tu te-ai indragostit de mutenia lui?...pt ca refuz sa cred ca s-a transformat peste noapte


Neata Darineee

Oare de ce ma astept eu ca toate femeile sa mai si gandeasca? Oare de ce sunt unele atat de ... slabe?Oare de ce le place sa pozeze in victime fara sa faca nici cel mai mic lucru care sa le scoata din rahat?
Cam multe intrebari si nici nu mi-am terminat cafeluta

si ce sa faca?
pickard
Postat pe 22 Mai 2011 23:47
De la: rashela, la data 2011-05-22 23:41:32
De la: 2read, la data 2011-05-22 23:20:40
De la: rashela, la data 2011-05-22 23:16:09.... adica petrece-ti viata asteptand sa aiba chef cel de langa tine sa ti se adreseze, sa te vada, sa te recunoasca, sa te mangaie, sa-ti spuna o vorba buna.

- Drepti! Culcat! Taras!

- Toate in acelasi timp, stapane?


Merita sau nu merita persoana lui?
si nu este o chestiune de timp...doar de atitudine...


CINE merita toate cele enumerate de mine mai sus?
Daca ar exista un om care sa te merite (pe fiecare dintre noi, evident) atunci lucrurile ar decurge firesc, fara sacrificii majore. Dar ca sa ajung sa reinvat la 20 - 30 - 40 de ani sa fiu femeie pentru x-ulescu, asa cum ii place doar lui, mie una mi se pare ciudat. Ma merita si il merit asa cum suntem, nu ne reinventam pentru nimeni. Mai ales de genul "ciocu' mic si mers pe burta sa nu-l spueri pe domnu'".


TU meriti! pentru tine faci tot ce faci oricum, nu? daca nu esti fericita schimbi foaia nu? dar intre timp te schimbi si tu, schimbi felul in care gandesti, ai alte aspteptari de la o persoana si pleci cu alte ganduri si nu crezi ca a venit timpul sa inveti ceva din experinta ta sau a altora?
2read
Postat pe 22 Mai 2011 23:47
De la: 2read, la data 2011-05-22 23:47:51
De la: rashela, la data 2011-05-22 23:41:32
De la: 2read, la data 2011-05-22 23:20:40
De la: rashela, la data 2011-05-22 23:16:09.... adica petrece-ti viata asteptand sa aiba chef cel de langa tine sa ti se adreseze, sa te vada, sa te recunoasca, sa te mangaie, sa-ti spuna o vorba buna.

- Drepti! Culcat! Taras!

- Toate in acelasi timp, stapane?


Merita sau nu merita persoana lui?
si nu este o chestiune de timp...doar de atitudine...


CINE merita toate cele enumerate de mine mai sus?
Daca ar exista un om care sa te merite (pe fiecare dintre noi, evident) atunci lucrurile ar decurge firesc, fara sacrificii majore. Dar ca sa ajung sa reinvat la 20 - 30 - 40 de ani sa fiu femeie pentru x-ulescu, asa cum ii place doar lui, mie una mi se pare ciudat. Ma merita si il merit asa cum suntem, nu ne reinventam pentru nimeni. Mai ales de genul "ciocu' mic si mers pe burta sa nu-l spueri pe domnu'".


TU meriti! pentru tine faci tot ce faci oricum, nu? daca nu esti fericita schimbi foaia nu? dar intre timp te schimbi si tu, schimbi felul in care gandesti, ai alte aspteptari de la o persoana si pleci cu alte ganduri si nu crezi ca a venit timpul sa inveti ceva din experinta ta sau a altora?


Cred ca vorbim de lucruri diferite, draga mea. Ceea ce spui acum, in postul asta, nu-mi pare a avea legatura cu schimbarea mea pentru un barbat. E ca si cum ar trebui sa ma schimb de fiecare data (nu intotdeauna o relatie care pare buna, ramane buna, oamenii se mai si despart). DAR daca ma raportez doar la mine, a ma autodepasi, a ma schimba constienta fiind ca am unele hibe, atunci da, sunt de acord cu tine.

Oricum dupa parerea mea, faptul ca ajungi sa-ti spui off-ul pe un forum si sa ceri ajutor de la altii, inseamna ca relatia nu-i ok. Adica, pe scurt, nu pare ca omul de langa ea sa merite vreun sacrificiu major.
rashela
Postat pe 22 Mai 2011 23:53
pickard
Postat pe 22 Mai 2011 23:56
De la: rashela, la data 2011-05-22 23:53:57
De la: 2read, la data 2011-05-22 23:47:51
De la: rashela, la data 2011-05-22 23:41:32
De la: 2read, la data 2011-05-22 23:20:40
De la: rashela, la data 2011-05-22 23:16:09.... adica petrece-ti viata asteptand sa aiba chef cel de langa tine sa ti se adreseze, sa te vada, sa te recunoasca, sa te mangaie, sa-ti spuna o vorba buna.

- Drepti! Culcat! Taras!

- Toate in acelasi timp, stapane?


Merita sau nu merita persoana lui?
si nu este o chestiune de timp...doar de atitudine...


CINE merita toate cele enumerate de mine mai sus?
Daca ar exista un om care sa te merite (pe fiecare dintre noi, evident) atunci lucrurile ar decurge firesc, fara sacrificii majore. Dar ca sa ajung sa reinvat la 20 - 30 - 40 de ani sa fiu femeie pentru x-ulescu, asa cum ii place doar lui, mie una mi se pare ciudat. Ma merita si il merit asa cum suntem, nu ne reinventam pentru nimeni. Mai ales de genul "ciocu' mic si mers pe burta sa nu-l spueri pe domnu'".


TU meriti! pentru tine faci tot ce faci oricum, nu? daca nu esti fericita schimbi foaia nu? dar intre timp te schimbi si tu, schimbi felul in care gandesti, ai alte aspteptari de la o persoana si pleci cu alte ganduri si nu crezi ca a venit timpul sa inveti ceva din experinta ta sau a altora?


Cred ca vorbim de lucruri diferite, draga mea. Ceea ce spui acum, in postul asta, nu-mi pare a avea legatura cu schimbarea mea pentru un barbat. E ca si cum ar trebui sa ma schimb de fiecare data (nu intotdeauna o relatie care pare buna, ramane buna, oamenii se mai si despart). DAR daca ma raportez doar la mine, a ma autodepasi, a ma schimba constienta fiind ca am unele hibe, atunci da, sunt de acord cu tine.

Oricum dupa parerea mea, faptul ca ajungi sa-ti spui off-ul pe un forum si sa ceri ajutor de la altii, inseamna ca relatia nu-i ok. Adica, pe scurt, nu pare ca omul de langa ea sa merite vreun sacrificiu major.


da, ai dreptate, vorbim de lucruri diferite...nu te schimbi pentru un barbat pe care il iubesti si care te face fericita, dar te schimbi doar pentru tine, pentru a avea mai mult randament la serviciu, pentru a arata mai bine, pentru a avea mai multi bani/prieteni...asta-i viata!
2read
Postat pe 23 Mai 2011 00:04
De la: 2read, la data 2011-05-23 00:04:50
De la: rashela, la data 2011-05-22 23:53:57
De la: 2read, la data 2011-05-22 23:47:51
De la: rashela, la data 2011-05-22 23:41:32
De la: 2read, la data 2011-05-22 23:20:40
De la: rashela, la data 2011-05-22 23:16:09.... adica petrece-ti viata asteptand sa aiba chef cel de langa tine sa ti se adreseze, sa te vada, sa te recunoasca, sa te mangaie, sa-ti spuna o vorba buna.

- Drepti! Culcat! Taras!

- Toate in acelasi timp, stapane?


Merita sau nu merita persoana lui?
si nu este o chestiune de timp...doar de atitudine...


CINE merita toate cele enumerate de mine mai sus?
Daca ar exista un om care sa te merite (pe fiecare dintre noi, evident) atunci lucrurile ar decurge firesc, fara sacrificii majore. Dar ca sa ajung sa reinvat la 20 - 30 - 40 de ani sa fiu femeie pentru x-ulescu, asa cum ii place doar lui, mie una mi se pare ciudat. Ma merita si il merit asa cum suntem, nu ne reinventam pentru nimeni. Mai ales de genul "ciocu' mic si mers pe burta sa nu-l spueri pe domnu'".


TU meriti! pentru tine faci tot ce faci oricum, nu? daca nu esti fericita schimbi foaia nu? dar intre timp te schimbi si tu, schimbi felul in care gandesti, ai alte aspteptari de la o persoana si pleci cu alte ganduri si nu crezi ca a venit timpul sa inveti ceva din experinta ta sau a altora?


Cred ca vorbim de lucruri diferite, draga mea. Ceea ce spui acum, in postul asta, nu-mi pare a avea legatura cu schimbarea mea pentru un barbat. E ca si cum ar trebui sa ma schimb de fiecare data (nu intotdeauna o relatie care pare buna, ramane buna, oamenii se mai si despart). DAR daca ma raportez doar la mine, a ma autodepasi, a ma schimba constienta fiind ca am unele hibe, atunci da, sunt de acord cu tine.

Oricum dupa parerea mea, faptul ca ajungi sa-ti spui off-ul pe un forum si sa ceri ajutor de la altii, inseamna ca relatia nu-i ok. Adica, pe scurt, nu pare ca omul de langa ea sa merite vreun sacrificiu major.


da, ai dreptate, vorbim de lucruri diferite...nu te schimbi pentru un barbat pe care il iubesti si care te face fericita, dar te schimbi doar pentru tine, pentru a avea mai mult randament la serviciu, pentru a arata mai bine, pentru a avea mai multi bani/prieteni...asta-i viata!


nu cred!
pickard
Postat pe 23 Mai 2011 00:13


nu cred![/quote]

:) tu nu crezi, altele asa treiesc!
poate ca asa e mai bine...
2read
Postat pe 23 Mai 2011 00:19
polemica-i in floare si eu tot confuza raman...
dany007
Postat pe 23 Mai 2011 01:01
De la: anutzajolie, la data 2011-05-23 01:01:27polemica-i in floare si eu tot confuza raman...


atunci asa o sa si ramai...
2read
Postat pe 23 Mai 2011 01:11
Nu esti ciudata draga mea...doar ca eu personal cred ca astepti prea multe de la cineva care nu o sa ti le dea niciodata. Prietenul tau nu a trecut peste faza inselatului si asta denota ca nu va trece niciodata..intotdeauna neincrederea duce la terminarea unei relatii mai devreme sau mai tarziu.Vor mai exista scene,gelozii( poate nefondate )si asa nu veti ajunge nicaieri.Sfatul meu daca il pot numi asa este...du-te cat inca nu esti prea legata...copii,casnicie,etc( pentru ca pari o persoana care nu pleaca din comoditate dar cand are copii) ...si refa-ti viata lasand trecutul la locul lui si anume in spate.Multa bafta si asteptam un semn de la tine in viitor
angela_grace
Postat pe 23 Mai 2011 10:48
De la: angela_grace, la data 2011-05-23 10:48:39...Prietenul tau nu a trecut peste faza inselatului si asta denota ca nu va trece niciodata...


nesimtitu
battleofwits
Postat pe 23 Mai 2011 10:57
De la: rashela, la data 2011-05-22 23:43:34
Dragii de voi! Cum v-ati oprit voi din toata povestea asta doar la partea cu inselatul.

Atata pot, atata fac. Plus ca faza cu inselatul e mai relevanta pentru ei pentru ca se pot identifica cu ea.... daca intelegi ce vreau sa spun
kudika_pudika
Postat pe 23 Mai 2011 12:25
De la: anutzajolie, la data 2011-05-22 05:02:55 Din momentul in care m-am hotarat sa fiu doar cu el m-am tinut de cuvant, m-a iertat si acum locuim impreuna in alta tara, unde a insistat sa vin ca sa fim doar noi 2. Toate bune si frumoase.... insa e o fire care ma depaseste. Nu reusesc sa-l inteleg. ....
Nu mai stiu ce sa fac... Sfaturi ? :)


Se pare ca a incercat sa te ierte dar nu a reusit. El a gresit ca a insistat sa mergi cu el in alta tara, iar tu ai gresit ca ai plecat si ca ai crezut ca mai poti construi o relatie cu cineva care stie ca l-ai inselat.
Ca sa-l intelegi pune-te in locul lui. L-ai iubi si l-ai respecta daca te-ar insela de trei ori cu o fosta...? Ai trece peste?
Nu stiu ce sfat sa iti dau... Incearca sa ai o noua relatie pe care sa o pastrezi "curata".
_vio_
Postat pe 23 Mai 2011 13:08
De la: _vio_, la data 2011-05-23 13:08:17... Incearca sa ai o noua relatie pe care sa o pastrezi "curata".


cam greu in ziua de azi, si oricum nu se merita
battleofwits
Postat pe 23 Mai 2011 13:09
De la: battleofwits, la data 2011-05-23 13:09:34
cam greu in ziua de azi, si oricum nu se merita


Cam greu este sa gasesti pe cineva care sa te faca sa crezi ca merita!
Pentru ca majoritatea cerem mult dar nu stim (sau nu vrem) sa oferim nimic...
_vio_
Postat pe 23 Mai 2011 13:18
De la: _vio_, la data 2011-05-23 13:18:01
De la: battleofwits, la data 2011-05-23 13:09:34
cam greu in ziua de azi, si oricum nu se merita


Cam greu este sa gasesti pe cineva care sa te faca sa crezi ca merita!
Pentru ca majoritatea cerem mult dar nu stim (sau nu vrem) sa oferim nimic...


Si cu tine, acum esti prea pretentioasa.
Stii cum se spune daca nu-l inseli inseamna ca nu-l iubesti, altfel il lasai demult
battleofwits
Postat pe 23 Mai 2011 13:26
De la: battleofwits, la data 2011-05-23 13:26:29
De la: _vio_, la data 2011-05-23 13:18:01
De la: battleofwits, la data 2011-05-23 13:09:34
cam greu in ziua de azi, si oricum nu se merita


Cam greu este sa gasesti pe cineva care sa te faca sa crezi ca merita!
Pentru ca majoritatea cerem mult dar nu stim (sau nu vrem) sa oferim nimic...


Si cu tine, acum esti prea pretentioasa.
Stii cum se spune daca nu-l inseli inseamna ca nu-l iubesti, altfel il lasai demult


Prostii!! cine spune asta?
Eu sunt mai putin emancipata... Sunt de parere ca mai bine il parasesti decat sa-l inseli.
Oricum doare, dar nu-l mai faci de doua parale...
Este valabil si invers
_vio_
Postat pe 23 Mai 2011 20:32
De la: _vio_, la data 2011-05-23 20:32:45
De la: battleofwits, la data 2011-05-23 13:26:29
De la: _vio_, la data 2011-05-23 13:18:01
De la: battleofwits, la data 2011-05-23 13:09:34
cam greu in ziua de azi, si oricum nu se merita


Cam greu este sa gasesti pe cineva care sa te faca sa crezi ca merita!
Pentru ca majoritatea cerem mult dar nu stim (sau nu vrem) sa oferim nimic...


Si cu tine, acum esti prea pretentioasa.
Stii cum se spune daca nu-l inseli inseamna ca nu-l iubesti, altfel il lasai demult


Prostii!! cine spune asta?
Eu sunt mai putin emancipata... Sunt de parere ca mai bine il parasesti decat sa-l inseli.
Oricum doare, dar nu-l mai faci de doua parale...
Este valabil si invers


esti de moda veche, in ziua de azi daca nu inseli te va insela el
asa ca e mai bine sa fi tu prima ca sa fi mai smechera
battleofwits
Postat pe 23 Mai 2011 23:02
De la: battleofwits, la data 2011-05-23 23:02:52esti de moda veche, in ziua de azi daca nu inseli te va insela el
asa ca e mai bine sa fi tu prima ca sa fi mai smechera

daaa, cu siguranta cineva trebuie sa fie mai smecher, asta este regula de baza
Si care este al' mai smecher ce castiga?
De exemplu fata care a deschis topicu'. Iata unde a ajuns de la atata smecherie
_vio_
Postat pe 24 Mai 2011 08:51
De la: _vio_, la data 2011-05-24 08:51:58...De exemplu fata care a deschis topicu'. Iata unde a ajuns de la atata smecherie


si nu esti invidioasa pe ea? ea are prieten
battleofwits
Postat pe 24 Mai 2011 08:58
De la: battleofwits, la data 2011-05-24 08:58:47
De la: _vio_, la data 2011-05-24 08:51:58...De exemplu fata care a deschis topicu'. Iata unde a ajuns de la atata smecherie


si nu esti invidioasa pe ea? ea are prieten


nu sunt invidioasa de felul meu
mai are?
Hai fii serios! Ce traieste ea nu este de invidiat. Smecheria se plateste..
_vio_
Postat pe 24 Mai 2011 09:09
De la: _vio_, la data 2011-05-24 09:09:03
mai are?
Hai fii serios! Ce traieste ea nu este de invidiat. Smecheria se plateste..


normal ca-l are, doar e barbat si ii place si lui sa se "descarce" din cand in cand

sunt femei care o duc si mai rau pentru o farama de "fericire"
battleofwits
Postat pe 24 Mai 2011 09:17
De la: battleofwits, la data 2011-05-24 09:17:12normal ca-l are, doar e barbat si ii place si lui sa se "descarce" din cand in cand

sunt femei care o duc si mai rau pentru o farama de "fericire"


sunt si barbati care o duc rau pentru aceeasi farama de care vorbeai


Revin la prima ta afirmatie... Nu cred ca in acest caz a fost cazul de "descarcare". Nu o iei in alta tara cu tine doar ca sa te descarci
uff..gandesti ca un barbat!
_vio_
Postat pe 24 Mai 2011 10:03
De la: _vio_, la data 2011-05-24 10:03:36
De la: battleofwits, la data 2011-05-24 09:17:12normal ca-l are, doar e barbat si ii place si lui sa se "descarce" din cand in cand

sunt femei care o duc si mai rau pentru o farama de "fericire"


sunt si barbati care o duc rau pentru aceeasi farama de care vorbeai


Revin la prima ta afirmatie... Nu cred ca in acest caz a fost cazul de "descarcare". Nu o iei in alta tara cu tine doar ca sa te descarci
uff..gandesti ca un barbat!


crezi tu ca un barbat nu e in stare de asa ceva?

eu am facut lucruri si mai tampite pentru o bucata de pasarica dehh, copilaria

poate ca in cazul ei, omul chiar a avut intentii ceva mai "mature" insa e clar ca omul nu poate trece peste "inselat"
de fapt eu cred ca nici-un om normal la cap nu poate trece peste asa ceva, ma refer la o relatie de iubire

cand iubesti si esti inselat, doare al draqu de tare... eu nu pot sa trec peste asa ceva
desi sunt destui "smecheri" care se considera "avansati spiritual" spunand ca ei pot trece peste orice

pentru mine asta e o prostie

battleofwits
Postat pe 24 Mai 2011 10:19
De la: battleofwits, la data 2011-05-24 10:19:18crezi tu ca un barbat nu e in stare de asa ceva? eu am facut lucruri si mai tampite pentru o bucata de pasarica dehh, copilaria


Stii ce cred eu? Cred ca o persoana poate face multe lucruri, tampite ori ba, dar as vrea sa cred ca din dragoste. Nu pentru o bucata de... ceva.
Dupa cum vezi, nu am reusit sa trec de povestile cu zane si feti frumosi

De la: battleofwits, la data 2011-05-24 10:19:18
cand iubesti si esti inselat, doare al draqu de tare... eu nu pot sa trec peste asa ceva
desi sunt destui "smecheri" care se considera "avansati spiritual" spunand ca ei pot trece peste orice
pentru mine asta e o prostie

In general barbatii nu trec peste asa ceva, nu esti singurul. "Smecherii avansati spiritual" sunt in diferite ipostaze convenabile la care nu pot renunta, sau chiar in situatii duplicitare ... in niciun caz intr-o relatie de iubire. Iubirea inseamna mai mult decat o relatie fizica.
Asta este parerea mea!
_vio_
Postat pe 24 Mai 2011 11:12
De la: _vio_, la data 2011-05-24 11:12:57
De la: battleofwits, la data 2011-05-24 10:19:18crezi tu ca un barbat nu e in stare de asa ceva? eu am facut lucruri si mai tampite pentru o bucata de pasarica dehh, copilaria


Stii ce cred eu? Cred ca o persoana poate face multe lucruri, tampite ori ba, dar as vrea sa cred ca din dragoste. Nu pentru o bucata de... ceva.
Dupa cum vezi, nu am reusit sa trec de povestile cu zane si feti frumosi

De la: battleofwits, la data 2011-05-24 10:19:18
cand iubesti si esti inselat, doare al draqu de tare... eu nu pot sa trec peste asa ceva
desi sunt destui "smecheri" care se considera "avansati spiritual" spunand ca ei pot trece peste orice
pentru mine asta e o prostie

In general barbatii nu trec peste asa ceva, nu esti singurul. "Smecherii avansati spiritual" sunt in diferite ipostaze convenabile la care nu pot renunta, sau chiar in situatii duplicitare ... in niciun caz intr-o relatie de iubire. Iubirea inseamna mai mult decat o relatie fizica.
Asta este parerea mea!


1. "dragostea" se traduce prin "acces la pasarica"

2. normal ca iubirea nu se reduce la o relatie fizica, insa din momentul in care esti inselat acea relatie are la baza orice altceva (copii, bani, status, etc) numai iubire nu - persoana care te iubeste nu are cum sa te insele, cine imi spune altceva e clar ca ori minte ori ii place sa manipuleze
battleofwits
Postat pe 24 Mai 2011 15:51
De la: pickard, la data 2011-05-22 23:47:27
De la: Barbie30_, la data 2011-05-22 10:19:36
De la: miss_darine, la data 2011-05-22 10:14:56 cu alte cuvinte...tu te-ai indragostit de mutenia lui?...pt ca refuz sa cred ca s-a transformat peste noapte


Neata Darineee

Oare de ce ma astept eu ca toate femeile sa mai si gandeasca? Oare de ce sunt unele atat de ... slabe?Oare de ce le place sa pozeze in victime fara sa faca nici cel mai mic lucru care sa le scoata din rahat?
Cam multe intrebari si nici nu mi-am terminat cafeluta

si ce sa faca?


Sa incerce sa gaseasca rezolvari la problemele lor?Sa stie ce le place si ce nu si sa nu mai accepte tot felul de lucruri deranjante sau umilitoare doar de dragul de a avea o relatie?Sa invete din greselile lor si sa nu le mai faca la nesfarsit ca dupa aceea sa vina eterna replica "de ce mi se intampla numai mie?" ? Sa nu mai gaseasca tot timpul vinovat doar barbatul si sa-si vada si paiul din ochiul lor?Sa realizeze cand s-a terminat si sa mearga dracu mai departe fara sa planga la fiecare colt de strada?
Barbie30_
Postat pe 25 Mai 2011 11:53
Uite, te inteleg pentru ca am parte de un iubit tacut. Persoanele tacute ascund multe, dar in acelasi timp nu se expima prin vorbe, poate au alt stil si comunica altfel decat noi. Stiu ce zici cand spui ca ai nevoie de afectiune si e normal, vrei sa fii mangaiata si sarutata...cunosc. Eu una ma suparam cand el nu voia sa ma sarute si apoi el observa si pana la urma imi facea pe plac. Este greu sa comunici cu el, nu? Incearca sa il intrebi tu una alta, chiar daca abia poti scoate ceva de la el. Incearca s apreiei tu initiativa, sa.l mangai tu si apoi fa face si el la fel. Iti urez succes in relatia ta si sper sa va fie bine amandurora.:)
Maria_santal
Postat pe 13 Iunie 2011 01:32
De la: dany007, la data 2011-05-22 20:44:33Wow, sunt ani intregi de cand stau si citesc diverse topicuri de pe forumul asta si mereu eu eram cea care se gandea ca uite...cat de slabe sunt unele femei. E destul de urat ca, citind tot ce ati zis voi aici, sa constientizez ca sunt una dintre acele femei. Da, poate ca e in natura lui sa fie mai tacut, dar inainte era altfel...m-am indragostit de acel altfel, de faptul ca m-a facut sa fiu o persoana mai buna si sa iubesc sincer. In mod sigur n-a trecut peste momentele in care l-am inselat, pt ca mi-a zis clar ca n-are incredere in mine si s-a inselat cand a crezut ca eu am sa-l fac fericit. La mine singura problema e obisnuinta... si nu numai la mine. Ca sa nu mai lungim lucrurile, mi-este extrem de greu sa-im fac bagajul si sa plec...cand noi vorbisem sa ramanem impreuna o viata... dar pana la urma .. o sa trebuiasca s-o fac si pe asta.

este posibil ca mereu sa ramai "c urva" pe care el a iertat'o si atunci e adio.
felixcat
Postat pe 15 Iunie 2011 12:02

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ii dai inimii ce vrea si...degeaba 11 De la: arhanghel 13 Decembrie 2009 18:22
Despre barbati 35 De la: Naz_13 2 Aprilie 2015 16:15
nu sunt casatorita dar am deja amant... 51 De la: Barbie30 25 Iulie 2010 21:42
cat timp rezista un barbat fara sex? 303 De la: 1 Septembrie 2013 16:51
sa-l parasesc ...sau sa lupt pentru el? 46 De la: moni_k10_06_86 19 Septembrie 2009 17:05