Setari Cookie-uri

Femeile Scorpion aer de independenta si magnetism?!

Se tot vorbeste despre barbatii Scorpion, ca sunt dominanti, pasionali si atrag precum magnetul.
Si nu intotdeauna sunt laudati, caci sunt si impulsivi si au o personalitate debordanta.
Dar despre femeile Scorpion ce credeti??
Eu fiind Scorpion, poate ca nu sunt impartiala, insa pot spune ca altii imi spun ca Scoropiancele sunt independente si au un magnetism, nu atat frumusetea conteaza cat acel ceva.
Si pot spune ca scorpioancele pot fi reci precum gheata, distante si sa nu transmita nimic, dar si arzatoare precum focul. Depinde in preaja cui se afla, si depinde daca vor s afie foc sau gheata.
In viata toti scorpionii sunt transanti, dezinvolti si cuceresc in felul lor oarceum ciudat, desi sunt inconjurati de mistere si de secrete, dar asta este farmecul lor.
In fond, daca am dezvalui totul, ce ar mai ramane atractiv??? trebuie sa existe si o aura de mister in toate astea.
Scorpionii sunt corecti, dar sunt razbunatori, nu uita, nu iarta, si ti-o trag cand ti-e lumea mai draga, de altfel, ei pot aduce vant si furtuna.
Scorpionilor le place cand ploua torential, ii atrage aventura iar natura dezlantuita nu ii sperie.
O relatie cu ei nu stii unde duce si cum se termina, nu poti sa prevezi niciodata nimic in legatura cu ei.
Insa totul depinde oamenii cu care au de a face, Scorpionii pot fi briza racoroasa si reconfortanta de dimineata, sau furtuna inversunata care seamana incertitudine.
Insa daca se atasaeaza de o persoana, acel cineva le ramane prieten pe viata, sunt foarte loiali, toti scorpionii cunoscuti de mine sunt loiali si corecti, in ciuda misterelor care ii inconjoara.
nadine20011
Postat pe 25 Mai 2011 21:42
nu stiu! asa o fi dar eu n-am avut de-a face cu nici o scorpioanca...pana acum
pickard
Postat pe 25 Mai 2011 22:12
De la: pickard, la data 2011-05-25 22:12:41 nu stiu! asa o fi dar eu n-am avut de-a face cu nici o scorpioanca...pana acum


N-ai pierdut nimic , sunt femei obisnuite ca toate celelalte.

Postat pe 25 Mai 2011 23:11
Eu sunt scorpion,si ce pot spune e ca : nu prea imi arat sentimentele,cu toate ca ele sunt foarte foarte puternice.Nu sunt foarte pupaciosa,nici in public nici in intimitate.Fara modestie,pot spune ca sunt un prieten loial,si consum toate resursele posibile daca trebuie sa imi ajut persoanele dragi.Uneori sunt invidioasa,in relatii ma atasez destul de repede de persoana de langa mine si cand relatia se sfarseste,raman cu un gust amar.Am momente de singuratate,cand imi vine sa ma urc pe pereti,am zile in care zburd ca un copil mic.Cant,dansez si sar in sus :)) nu sunt o persoana razbunatoare.Merg pe zicala "fie roata si patrata,tot se-ntoarce ea odata" :)
kudika313759
Postat pe 19 August 2011 21:44
bitch femeile scorpion sunt nebune au probleme cu capu da se fu.te repede daca ii dai da baut ..pop bitches
animallover
Postat pe 22 August 2011 19:36

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce sa vorbesti cu EL astelf incat sa nu te faci de ras 14 De la: valita76 28 Iulie 2009 14:02
ati vrea asa barbat? 22 De la: Arutzu28 15 August 2011 18:35
Ce parere au Barbatii despre Femei 115 De la: puiut_77 1 Martie 2011 09:37
nu stiu ce trebuie sa fac acum...oare sunt eu de vina? 19 De la: greierash_is_back 31 Decembrie 2009 17:11
Gustul femeilor 21 De la: Mike_Dex 1 Noiembrie 2014 17:35