Setari Cookie-uri

buna

Dupa multe cautari pe internet am hotarat sa deschid un topic nou in care vreau sa dicutam despre celulita si cum o putem remedia ,dar asta numai din experienta voastra ,nu din auzite sau promovari de produse.Probabil nu sunt singura care are aceeasi problema ,de aceea am indraznit sa incep acest subiect.M-am gandit ca daca discutam de solutiile ' probate ' pe noi ,vom afla ceva ce, pe alte forumuri sau site-uri ,nu sunt decat chestii generale,prea putin probate si stiute de toata lumea dar care nu dau nici un rezultat .daca nu considerati ca acest subiect nu merita discutat ,atunci ,imi cer scuze si...da-ti
eliza_vizitiu
Postat pe 29 Mai 2011 07:09
De la: eliza_vizitiu, la data 2011-05-29 07:09:51Dupa multe cautari pe internet am hotarat sa deschid un topic nou in care vreau sa dicutam despre celulita si cum o putem remedia ,dar asta numai din experienta voastra ,nu din auzite sau promovari de produse.Probabil nu sunt singura care are aceeasi problema ,de aceea am indraznit sa incep acest subiect.M-am gandit ca daca discutam de solutiile ' probate ' pe noi ,vom afla ceva ce, pe alte forumuri sau site-uri ,nu sunt decat chestii generale,prea putin probate si stiute de toata lumea dar care nu dau nici un rezultat .daca considerati ca acest subiect nu merita discutat ,atunci ,imi cer scuze si...da-ti
eliza_vizitiu
Postat pe 29 Mai 2011 07:11
De la: eliza_vizitiu, la data 2011-05-29 07:09:51Dupa multe cautari pe internet am hotarat sa deschid un topic nou in care vreau sa dicutam despre celulita si cum o putem remedia ,dar asta numai din experienta voastra ,nu din auzite sau promovari de produse.Probabil nu sunt singura care are aceeasi problema ,de aceea am indraznit sa incep acest subiect.M-am gandit ca daca discutam de solutiile ' probate ' pe noi ,vom afla ceva ce, pe alte forumuri sau site-uri ,nu sunt decat chestii generale,prea putin probate si stiute de toata lumea dar care nu dau nici un rezultat .daca nu considerati ca acest subiect nu merita discutat ,atunci ,imi cer scuze si...da-ti


probabil vrei sa vorbesti de grasime, celulita e un termen care nu are nici-o relevanta anatomica, e folosit doar de revistele de moda
si daca ai pus topicul la ginecologie, banuiesc ca te referi la ... bizdele grase?
battleofwits
Postat pe 29 Mai 2011 07:17

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
pauza anticonceptionalelor 3 De la: lilicea 19 Ianuarie 2010 12:44
serviciu de telefonie(abonament 5 euro vorbesti gratis in strainatate nelimitat si la orice ora) 1 De la: monicamo 9 Aprilie 2009 18:05
menstruatie foarte putina 2 De la: kudika365675 10 Februarie 2011 09:46
Pilula de a doua zi 26 De la: dumitre 22 Septembrie 2010 14:05
am o intrebare:( 4 De la: healthy006555 2 Octombrie 2009 20:24