Setari Cookie-uri

ajutati-ma sa inteleg ce e cu el

Incearca si tu sa te mai linistesti o perioada cu sexul cum a mai zis cineva pe aici. Lasa-l pe el sa initieze treaba.Incearca sa fii mai rabdatoare si sa il intelegi. Poate e obosit de la munca. Nu mai sta toata ziua dupa el. Eu cred ca te-ai facut inteleasa in privinta a ce te doare. Daca o sa continui tot asa numai o sa inrautatesti lucrurile intre voi. Nu il mai percepe ca pe universul tau. Mai iesi si tu pe afara fara el, cu prietenele. Nu ii mai acorda atata atentie, chiar daca tu simti ca vrei sa stai lipita de el toata ziua. Stiu ca e greu acum, mai ales ca esti tanara. Propune-i sa iesiti la plimbari in parc, luati catelul. Daca refuza iesi tu singura de cateva ori sau cu niste prietene, rude. O sa vezi, la un moment dat, o sa inceapa sa iti puna intrebari de genul: pe unde ai fost si cu cine? Si atunci tot indiferent tre sa ii raspunzi. Incet incet o sa ii starnesti interesul. Barbatilor nu le place sa fii toata ziua codita dupa ei. Nici mie nu mi-ar placea, sincer. Daca va fi tot asa ursuz inseamna ca s-a cam plictisit de tine si probabil te vrea si afara din apartament, doar ca nu ti-o zice in fata.
Nu iti mai face atatea ganduri si probleme, mai ales ca esti tanara, tanara, tanara...
Crinutu
Postat pe 20 Iunie 2011 18:36
probabil ca diferenta de varsta isi spune si ea cuvantul. tu vrei distractii, el odihna. el are serviciu, tu nu. te-ai gandit ca poate te plictisesti de atata stat degeaba?? daca ti-ai petrece 8 ore la job, un alt timp cu familia, alt timp cu prietenele, sigur nu ai mai astepta atata atentie din partea iubitului. in plus, pari genul de ,,caracatita,, care isi sufoca partenerul. nimeni nu sta toata ziua bot in bot cum se zice. ai fi putut si tu sa observi ca isi doreste sa stea cat mai mult in afara casei. deci e prea mult pentru el, esti prea acaparatoare, sau pur si simplu nu te mai iubeste si nu stie inca cum sa ti-o spuna. asa ca ori te schimbi si ii redai o parte din libertatea, de care orice om are dreptul, ori te orientezi in alta parte, poate sunt barbati care isi doresc o iubita plina de zahar si care sa stea doar in...pat.
delicacy
Postat pe 20 Iunie 2011 19:04
Hm...mi-e asa de cunoscuta situatia asta...
La inceput glumeam cu el si-i ziceam : o sa ajungem de la sexul saptamanal la cel bilunar , apoi lunar , apoi trimestrial , semestrial , anual si o sa sfarsim glorios cu cel cincinal . A trecut si mama cincinalului ....
Dragi barbati ...cum va simtiti cand femeia de langa voi gaseste scuze ridicole tot timpul , ca e obosita , ca o doare capul , ca n-are chef , ca nu e epilata , ca nu si-a facut manechiura....etc ???
Exact asa se simt si femeile cand cel pe care-l iubesc si-l doresc incepe sa faca tot felul de fitze si figuri
Dorinta , atractie fizica fara iubire, dragoste ...se poate . Exista de cand lumea . Dar viceversa....nu . Este imposibil sa pretinzi ca iubesti pe cineva si sa nu simti dorinta pentru persoana respectiva . E valabil si la femei si la barbati . Toata lumea spune ca atractia se domoleste dupa primii ani , ca iubirea se transforma in altceva , in respect si apreciere . Asa o fi , nu neg . Nu spune nimeni sa stai calare toata ziua dar....deloc ???
Dragilor ...desteptarea !! Cand nu-l mai doresti pe cel de langa tine ...l-ai trecut la alta categorie , categoria cu care vei ramane prieten(a) , de care esti legat , fie prin casatorie , copiii , afacere de familie , dar ...atat .
Nu-ti mai pasa prea mult de ce anume face , sau , si mai rau , daca esti posesiv si iti place sa detii controlul o sa-i faci viata un calvar . Dar pentru ca barbatii si femeile nu sunt facuti sa fie singuri , ceea ce nu mai simti vei dori sa simti din nou . Si atunci..incepe cautarea .
Singurele diferente sunt ...de timp . Unii simt asta dupa un an , doi . Altii dupa cinci , altii dupa zece ....mai devreme sau mai tarziu tot se intampla .
Si ca sa revin la prietena noastra . Fata draga ...la 30 de ani un barbat ar face sex si dimineata si seara . Mai ales dimineata ca asa le functioneaza organismul . Daca seara e obosit ...da-i niste desteptari pe care sa nu le uite prea curand . Daca nici asa nu merge... imi pare rau sa-ti spun , dar e clar ca nu te mai doreste deci nu te mai iubeste . Chiar daca el zice ca da , o face din comoditate si lasitate . In primul rand trebuie sa recunoasca fata de el insusi ca i-a trecut de tine si abia apoi va recunoaste si in fata ta . La 19 ani...n-ai de ce sa te ingrijorezi , ai toata viata inainte . Zi merci ca nu esti maritata cu el si n-ai copii. Ca atunci incepea balamucul .
gabita_d
Postat pe 20 Iunie 2011 20:07
De la: gabita_d, la data 2011-06-20 20:07:13 Hm...mi-e asa de cunoscuta situatia asta...
La inceput glumeam cu el si-i ziceam : o sa ajungem de la sexul saptamanal la cel bilunar , apoi lunar , apoi trimestrial , semestrial , anual si o sa sfarsim glorios cu cel cincinal . A trecut si mama cincinalului ....
Dragi barbati ...cum va simtiti cand femeia de langa voi gaseste scuze ridicole tot timpul , ca e obosita , ca o doare capul , ca n-are chef , ca nu e epilata , ca nu si-a facut manechiura....etc ???
Exact asa se simt si femeile cand cel pe care-l iubesc si-l doresc incepe sa faca tot felul de fitze si figuri
Dorinta , atractie fizica fara iubire, dragoste ...se poate . Exista de cand lumea . Dar viceversa....nu . Este imposibil sa pretinzi ca iubesti pe cineva si sa nu simti dorinta pentru persoana respectiva . E valabil si la femei si la barbati . Toata lumea spune ca atractia se domoleste dupa primii ani , ca iubirea se transforma in altceva , in respect si apreciere . Asa o fi , nu neg . Nu spune nimeni sa stai calare toata ziua dar....deloc ???
Dragilor ...desteptarea !! Cand nu-l mai doresti pe cel de langa tine ...l-ai trecut la alta categorie , categoria cu care vei ramane prieten(a) , de care esti legat , fie prin casatorie , copiii , afacere de familie , dar ...atat .
Nu-ti mai pasa prea mult de ce anume face , sau , si mai rau , daca esti posesiv si iti place sa detii controlul o sa-i faci viata un calvar . Dar pentru ca barbatii si femeile nu sunt facuti sa fie singuri , ceea ce nu mai simti vei dori sa simti din nou . Si atunci..incepe cautarea .
Singurele diferente sunt ...de timp . Unii simt asta dupa un an , doi . Altii dupa cinci , altii dupa zece ....mai devreme sau mai tarziu tot se intampla .
Si ca sa revin la prietena noastra . Fata draga ...la 30 de ani un barbat ar face sex si dimineata si seara . Mai ales dimineata ca asa le functioneaza organismul . Daca seara e obosit ...da-i niste desteptari pe care sa nu le uite prea curand . Daca nici asa nu merge... imi pare rau sa-ti spun , dar e clar ca nu te mai doreste deci nu te mai iubeste . Chiar daca el zice ca da , o face din comoditate si lasitate . In primul rand trebuie sa recunoasca fata de el insusi ca i-a trecut de tine si abia apoi va recunoaste si in fata ta . La 19 ani...n-ai de ce sa te ingrijorezi , ai toata viata inainte . Zi merci ca nu esti maritata cu el si n-ai copii. Ca atunci incepea balamucul .


bine spus!
sagara_laksami
Postat pe 21 Iunie 2011 13:06
Incerca sa citesti cartea "cele 5 limbaje ale iubirii"-poate nu ai gasit limbajul lui.
mturchian
Postat pe 21 Iunie 2011 15:12
cred ca ar fi bine sa luati o mica pauza sau sa te faci negasita acasa ,mergi cateva zile la parinti tai.nu sta pe capul lui ca o caciula,poate or fi si problemele financiare cauza dar cred ca marea problema e monotonia.nu umbla mereu cu haine largi in casa incearca sa fi mai sexi bine acum nu stiu cum umbli dar de obicei asa se intampla dupa o vreme femeia uita sa mai fie si sexi,
kudika327061
Postat pe 21 Iunie 2011 21:16
Buna

Cred ca este vorba despre o depresie usoara. Este din ce in ce mai
des intalnita, mai ales in ultimul timp, in mare parte din cauza furtunilor solare
si (desigur dupa cum stim toti cei care traim in tara aceasta) nu numai.
Este destul de greu sa iesi dintr- o astfel de stare, dar trebuie sa o faca singur,
cu ceva ajutor si din exterior desigur. Antidepresivele nu sunt o optiune,
un motiv serios fiind dependenta pe care o provoaca. Singurul sfat pe care ti-l pot da
este sa nu-l mai cicalesti, nu vei face decat sa inrautatesti lucrurile. Mai bine ia-ti
o saptaman pauza si mergi si stai la o prietena sau parinti. Da-i si lui timp de gandire,
sa stea singur o perioada. In plus ai nevoie si tu de o perioada de relas, ca sa nu intri in aceeasi
stare ca el. Veti decide amandoi ce este de facut pe urma. Un singur lucru daca decizi
sa te muti pentru o saptamana sau 2, nu-i spune ca vrei sa iei o pauza sau ca va despartiti
pentru o perioada scurta, pentru ca asta ar da o senzatie de abandon, care nu cred ca ar aduce
nimic bun, daca este vorba despre un caracter ca cel pe care l-ai descris. Da-i de inteles ca
o sa fii acolo pentru el daca are nevoie de ceva, dar ca pentru 1 saptamana sau 2 va luati amandoi
cate o scurta vacanta de relaxare. Scuze pentru raspunsul lung. sper sa-ti fie de ajutor.
Bafta!
kudika141652
Postat pe 23 Iunie 2011 14:51
Boala lui se numeste DEPRESIE!
Deci nu te gandii la alte femei etc,e clar ca buna ziua ca sufera de DEPRESIE!Te rog sa-l duci la un Pshiolog cat mai repede pina ce nu e traziu!Sper ca nu ia droguri,despre asta n-ai scris nimic!
Nu neglija problema lui pentru ca DEPRESIA este o boala grava si se agreavaza cu fiecare zi ce trece!
Va pup,aveti grija de voi!
raziela
Postat pe 23 Iunie 2011 19:47
nu-l forta, ca se va simti vinovat. Mai bine incearca sa-l stirnesti ,, ca din intimplare ''. de ex: iesi de la dus infasurata in prosop si ramai asa prin casa. nu il provoca, plimbate doar prin fata ochiilor lui. sau cumparati un body de dantela rosu, si intreaba-l daca ii place cum iti vine, apoi poti sa il dai jos de fata cu el si sa te imbraci cu altceva.Cine stie , poate nu o sa mai apuci sa te schimbi cu altceva.......
natasa66
Postat pe 23 Iunie 2011 20:05
De la: natasa66, la data 2011-06-23 20:05:41nu-l forta, ca se va simti vinovat. Mai bine incearca sa-l stirnesti ,, ca din intimplare ''. de ex: iesi de la dus infasurata in prosop si ramai asa prin casa. nu il provoca, plimbate doar prin fata ochiilor lui. sau cumparati un body de dantela rosu, si intreaba-l daca ii place cum iti vine, apoi poti sa il dai jos de fata cu el si sa te imbraci cu altceva.Cine stie , poate nu o sa mai apuci sa te schimbi cu altceva.......

daca i-o fi gandu la alta , poate sa iasa din baie si in limba ca tot degeaba
pickard
Postat pe 23 Iunie 2011 20:10

daca i-o fi gandu la alta , poate sa iasa din baie si in limba ca tot degeaba [/quote]

de ce va place voua barbatiilor sa dati vrabia din mina pentru cioara de pe gard ??
natasa66
Postat pe 23 Iunie 2011 20:18
De la: natasa66, la data 2011-06-23 20:18:05
daca i-o fi gandu la alta , poate sa iasa din baie si in limba ca tot degeaba


de ce va place voua barbatiilor sa dati vrabia din mina pentru cioara de pe gard ?? [/quote]

buna asta! pentru ca imi place bruneta
pickard
Postat pe 23 Iunie 2011 20:22

buna asta! pentru ca imi place bruneta [/quote]

pai, sotia ta nu e blonda ????
natasa66
Postat pe 23 Iunie 2011 20:53
De la: natasa66, la data 2011-06-23 20:53:20
buna asta! pentru ca imi place bruneta


pai, sotia ta nu e blonda ???? [/quote]

acum e roscata a fost si blonda o ora dar cand a intrat pe usa si mi-a vazut expresia , a fugit inapoi la coafor
pickard
Postat pe 23 Iunie 2011 20:56
De la: natasa66, la data 2011-06-23 20:53:20
buna asta! pentru ca imi place bruneta


pai, sotia ta nu e blonda ???? [/quote]


incep sa te indragesc.
uliu
Postat pe 23 Iunie 2011 20:57
De la: uliu, la data 2011-06-23 20:57:08
De la: natasa66, la data 2011-06-23 20:53:20
buna asta! pentru ca imi place bruneta


pai, sotia ta nu e blonda ????



incep sa te indragesc.[/quote]
si cum sfarsesti?
pickard
Postat pe 23 Iunie 2011 21:01
De la: pickard, la data 2011-06-23 21:01:03
De la: uliu, la data 2011-06-23 20:57:08
De la: natasa66, la data 2011-06-23 20:53:20
buna asta! pentru ca imi place bruneta


pai, sotia ta nu e blonda ????



incep sa te indragesc.

si cum sfarsesti? [/quote]

privindu-te cum te chinui sa iesi din toaleta ecologica. plin.
uliu
Postat pe 23 Iunie 2011 21:59
sunt perfect de acord, incercati o pauza.In momentul in care o femeie este prea disponibile si prea previzibila, barbatul de langa ea va fi intotdeauna cu un pas inainte..in momentul in care noi ne oferim ca o ofranda si daruim tot, punem totul in palma, atunci devenim doar niste simple obiecte de decor, pentru care evident ,barbatul de langa noi nu mai este dispus sa cheltuie timp si sentimente.Sfatul meu- la fel cum spuneau si alte kudice mai sus- incearca sa fi mai inaccesibila, nu mai fi tot timpul acolo doar pt el, IA-TI TIMP DOAR PENTRU TINE!VALORIFICA-TE!nu mai fi doar femeia care il asteapta acasa in fiecare seara, care coboara in fata blocului cu el etc..fi femeia care nu este acolo mereu. atunci ii vor arde calcaiele,atunci va invata sa te pretuiasca.Nu iti spun asta ca pe o simpla chestie teoretica, iti spun asta din proprie experienta - abia dupa ce incerci asta vei experimenta adevarata satisfactie si armonie
iuniya
Postat pe 27 Iunie 2011 16:25
trebuie sa te simti implinita macar in dragoste k de restul stim k e destul de dificil. Oamenii se schimba din pakte si nu exista schimbari in bne(asta doar noi vrem sa credem). Tu, vrei sa ramai cu el pt ca il iubesti, exact cum ai spus, ti as fi zis cu totul altceva dar k sa nu zici k nu "ai luptat" pt relatie si ai renuntat, tu vrei sa faci schimbari. In primul rand nu ii acorda prea multa importanta asta pt k el nu o face si el nu se baga in sufletul tau, cand te gaseste acasa de la munk fii pregatita pe o ieseala :P, imbracata sexi dar nu cu el o sa iesi, doar spui k pleci cu o prietena(fara prea multe explicatii). fiind pe aceeasi lungime de unda cu el o sa obs k numai face ce vrea din tine si daca te iubeste o sa faca si el ceva in bne, deoarece dupa cat ai scris pe aici tu ai facut km totul. O sa iti simta lipsa, cea de lipitoare, scuza ma ca iti zic. Intr-o relatie tb sa surprinzi, oricat de dur sau oricat de frumos, ramane tot o suprindere. S-a obisnuit sa fie el cel care se simte dorit uitand k si u ai nevoie. E iubire doar din partea unuia pt k ai permis asta. Nu te lasa calcata in picioare k asta nu e dragoste si sa nu exageram k nu ai putea trai fara el, tb sa ai asteptari de la tne, sa stii k nimeni nu te poate dobora. E om k si tne(stii tu, 2 maini, 2 picioare, o inima care bate, bne am exagerat :)))) ideea e k nu tb sa cersesti iubire, vrei implinire at caut-o. daca devine obisnuinta te vei intreba la un mom dat cum au trecut anii si dc nu esti fericita.
yonella_87
Postat pe 27 Iunie 2011 16:26
o data pe saptamana??? fata draga din cate am vazut eu ai 19 ani...eu am 25 si prietenul meu 28 si totusi lui ink i se pare putin de 3 ori pe zi sa facem sex,la varsta ta nu dormeam toata noapte si tu speri la o data pe saptamana????dupa parerea mea un barbat de 30 de ani k si al meu e prin apropiere de aceasta varsta nu sta fara sex o saptaman...ori e foarte plictisit de tn si nul mai atragi in nici un fel ori are pe alta.Nu baga tu mana in foc k nu e asa fostul meu a avut si eu am aflat dupa 3 luni,se comporta asemanator cu prietenul tau,sex foarte rar,nu avea chef sa vina in casa,prefera sa se uite la film dekt sa stea cu mn....deci parerea mea luati o pauza si dak nu te cauta in perioada asta mai bn e sa iti vezi de viata ta k esti tanara........
violeta_vio_21
Postat pe 28 Iunie 2011 16:26
va multumesc mult pt ajutor...am decis sa luam o pauza...va anunt dak se schimba ceva
geanynutza1991
Postat pe 28 Iunie 2011 21:33
De la: geanynutza1991, la data 2011-06-12 12:14:53nu stiu cum sa rup monotonia...fara bani nu poti iesi nicaieri, nu poti sa pleci in plimbari, iar problema este ca nush cum sa il scot din starea asta...nici nu e genul kre sa iasa la mai mult de o bere, adik nu merge in cluburi sau deastea. Ieri am facut gratar tot akolo in fatza magazinului cu vreo 3 prieteni, azi vom face iar, dar dupa ce se termina gratarul el prefera sa stea afara pana se intuneca decat sa stea cu mine si chiar dak ma duc sal iau in brate zice sa il las sa stea si el la gratar si sa fumeze o tigara k oamenii...si deaia nush ce sa fac,....k atunci knd intra in casa se uita la un film pt k e obosit...si apoi il ia somnul sau nu are chef de nimic.



E mai mult decat clar. S`a plictisit de tine :( sorry ptr duritate. Iati catrafusele si pleaca de unde ai venit, daca e doar o pasa proasta a lui si daca chiar te iubi te va cauta si implora disperat sa te intorci!(trebuie sa il lasi sa dispere ca pe viitor sa nu mai aibe "pase" proaste) daca nu cu atat mai bine ca ai plecat la timp inainte sa te dea el afara.Sfarsitul este acelasi in cazul in care chiar s`a plictisit ...asa ca nu mai astepta...
kudika389224
Postat pe 29 Iunie 2011 17:10
De la: sagara_laksami, la data 2011-06-21 13:06:10
De la: gabita_d, la data 2011-06-20 20:07:13 Hm...mi-e asa de cunoscuta situatia asta...
La inceput glumeam cu el si-i ziceam : o sa ajungem de la sexul saptamanal la cel bilunar , apoi lunar , apoi trimestrial , semestrial , anual si o sa sfarsim glorios cu cel cincinal . A trecut si mama cincinalului ....
Dragi barbati ...cum va simtiti cand femeia de langa voi gaseste scuze ridicole tot timpul , ca e obosita , ca o doare capul , ca n-are chef , ca nu e epilata , ca nu si-a facut manechiura....etc ???
Exact asa se simt si femeile cand cel pe care-l iubesc si-l doresc incepe sa faca tot felul de fitze si figuri
Dorinta , atractie fizica fara iubire, dragoste ...se poate . Exista de cand lumea . Dar viceversa....nu . Este imposibil sa pretinzi ca iubesti pe cineva si sa nu simti dorinta pentru persoana respectiva . E valabil si la femei si la barbati . Toata lumea spune ca atractia se domoleste dupa primii ani , ca iubirea se transforma in altceva , in respect si apreciere . Asa o fi , nu neg . Nu spune nimeni sa stai calare toata ziua dar....deloc ???
Dragilor ...desteptarea !! Cand nu-l mai doresti pe cel de langa tine ...l-ai trecut la alta categorie , categoria cu care vei ramane prieten(a) , de care esti legat , fie prin casatorie , copiii , afacere de familie , dar ...atat .
Nu-ti mai pasa prea mult de ce anume face , sau , si mai rau , daca esti posesiv si iti place sa detii controlul o sa-i faci viata un calvar . Dar pentru ca barbatii si femeile nu sunt facuti sa fie singuri , ceea ce nu mai simti vei dori sa simti din nou . Si atunci..incepe cautarea .
Singurele diferente sunt ...de timp . Unii simt asta dupa un an , doi . Altii dupa cinci , altii dupa zece ....mai devreme sau mai tarziu tot se intampla .
Si ca sa revin la prietena noastra . Fata draga ...la 30 de ani un barbat ar face sex si dimineata si seara . Mai ales dimineata ca asa le functioneaza organismul . Daca seara e obosit ...da-i niste desteptari pe care sa nu le uite prea curand . Daca nici asa nu merge... imi pare rau sa-ti spun , dar e clar ca nu te mai doreste deci nu te mai iubeste . Chiar daca el zice ca da , o face din comoditate si lasitate . In primul rand trebuie sa recunoasca fata de el insusi ca i-a trecut de tine si abia apoi va recunoaste si in fata ta . La 19 ani...n-ai de ce sa te ingrijorezi , ai toata viata inainte . Zi merci ca nu esti maritata cu el si n-ai copii. Ca atunci incepea balamucul .


bine spus!




da bvo tot respectul! :* in cazul asta cred ca o sa am o discutie cu prietenul, cred ca si eu am o problema :))))
kudika389224
Postat pe 29 Iunie 2011 17:14
Eu zic ca te agiti prea tare, batandu-l atat la cap nu o sa faci altceva decat sa pierzi...ti-o zic din proprie experienta. E greu sa te abti, sunt o gramada de intrebari fara raspuns...daca te iubeste o sa fie langa tine, s-a instalat probabil rutina, lasa-l un pic, fa-ti si tu de lucru, nu mai fi atat de disperata...da-i de inteles ca poti fi si independenta, fi mai inaccesibila, mai mandra, nu te mai ruga de el. Parerea mea este ca cu cat il stresezi mai mult sa vina langa tine, cu atat il indepartezi. Linisteste-te si ai sa vezi ca o sa fie mai bine;) Te pup.
Diana_St
Postat pe 29 Iunie 2011 19:22
super tare faza
g_mariana83
Postat pe 30 Iunie 2011 14:43
De la: iuniya, la data 2011-06-27 16:25:59sunt perfect de acord, incercati o pauza.In momentul in care o femeie este prea disponibile si prea previzibila, barbatul de langa ea va fi intotdeauna cu un pas inainte..in momentul in care noi ne oferim ca o ofranda si daruim tot, punem totul in palma, atunci devenim doar niste simple obiecte de decor, pentru care evident ,barbatul de langa noi nu mai este dispus sa cheltuie timp si sentimente.Sfatul meu- la fel cum spuneau si alte kudice mai sus- incearca sa fi mai inaccesibila, nu mai fi tot timpul acolo doar pt el, IA-TI TIMP DOAR PENTRU TINE!VALORIFICA-TE!nu mai fi doar femeia care il asteapta acasa in fiecare seara, care coboara in fata blocului cu el etc..fi femeia care nu este acolo mereu. atunci ii vor arde calcaiele,atunci va invata sa te pretuiasca.Nu iti spun asta ca pe o simpla chestie teoretica, iti spun asta din proprie experienta - abia dupa ce incerci asta vei experimenta adevarata satisfactie si armonie


ai mare dreptate...si eu ma aflu intr-o situatie asemanatoare dar noi suntem casatoriti de 11 ani si avem si copii si exact asta s-a intamplat.in timp ce eu eram preocupata sa fac menaj si sa am grija de copii sotul meu a inceput incet sa-si gaseasca alte preocupari si hobby-uri-gasca de baieti,masini si uite asa el se distreaza si isi traieste viata si eu am devenit menajera din casa.drept pt care o sa-ti urmez sfatul si o sa incep sa ies mai des chiar daca eu am si servici si sunt foarte ocupata.o sa incerc sa fiu mai independenta.daca nici asa nu merge asta e .fiecare pe drumul lui.ce vreau eu sa spun este ca esti tanara si nu face greseala sa astepti sa treaca timpul in speranta ca se va schimba el pt ca asta nu o sa se intample...bafta
g_mariana83
Postat pe 30 Iunie 2011 14:59
fetitza nu crezi ca ar fi cazul sa mai mananci o paine ca sa afli si tu ce e aia viata? sa vezi cum e sa te duci la munca zi de zi si cu cat chef de "nebunii" mai ajungi acasa? nu ti-ai pus niciodata problema ca e o diferenta de varsta considerabila intre voi? totusi, la 30 de ani mai ai si alte probleme pe langa mersul la scoala (asta daca mai e cazul), chef de sex si de stat bot in bot in fiecare minut...
asa ca mai bine bucura-te de varsta pe care o ai cu unul de varsta ta si nu incerca sa faci de-acum pe femeia casnica pentru ca mai tarziu o sa regreti si n-o sa mai poti schimba situatia...
buzalau
Postat pe 30 Iunie 2011 15:31
bitch lasa fitele ce atatea figuri in cap vrei so facem sau nu?
animallover
Postat pe 30 Iunie 2011 15:33
De la: buzalau, la data 2011-06-30 15:31:02fetitza nu crezi ca ar fi cazul sa mai mananci o paine ca sa afli si tu ce e aia viata? sa vezi cum e sa te duci la munca zi de zi si cu cat chef de "nebunii" mai ajungi acasa? nu ti-ai pus niciodata problema ca e o diferenta de varsta considerabila intre voi? totusi, la 30 de ani mai ai si alte probleme pe langa mersul la scoala (asta daca mai e cazul), chef de sex si de stat bot in bot in fiecare minut...
asa ca mai bine bucura-te de varsta pe care o ai cu unul de varsta ta si nu incerca sa faci de-acum pe femeia casnica pentru ca mai tarziu o sa regreti si n-o sa mai poti schimba situatia...
bine spus fugi akm cat nu ai obligatii.....ca daca eram un pic mai desteapata fugeam si eu la timp de un asemenea specimen....dar cum se spune niciodata nu e prea tarziu
kamykamy
Postat pe 2 Iulie 2011 21:36
mai fata !nu el are o problema ,tu ai o plroblema!incearca sa o rezolvi.orice problema nerezolvata ramane intotdeauna nerezolvata,e ca in matematica.
kudika127260
Postat pe 3 Iulie 2011 11:21

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
autoaparare 1 De la: caruldetriumf 17 Martie 2010 22:42
HAINE DE VANZARE!!!100% ORIGINALE!!! 2 De la: paulokaziii 30 Mai 2009 03:26
buna 33 De la: kudika325856 18 Octombrie 2010 13:46
Masca magnetica de frumusete si sanatate 2 De la: kudika134388 2 Martie 2010 15:17
Animalutele care ne fac viata mai frumoasa 3 De la: maryam_karroum 20 Aprilie 2009 15:10