Setari Cookie-uri

ajutati-ma sa inteleg ce e cu el

in primul rand trebuie sa intelegi ce e cu tine !
kudika127260
Postat pe 3 Iulie 2011 11:23
Draga mea , nu dispera , esti inca mica de tot ( chiar daca se vede ca ceva experienta ai ) , o sa mai ai multe alte experiente sentimentale si sexuale in viata , doar nu iti imaginezi ca cu EL se sfarseste lumea !
Ai curaj si da-i cu flit ! Se pare ca s-a plictisit de tine si insistentele tale ( cel putin pe moment )
Luati-va o pauza ...Du-te acasa la parinti sau la o ruda , la o prietena . Lasa-l sa vada cum ii e fara tine o vreme .
Daca nu se schimba , e gata E FINITA LA STORIA !! Iar tu trebuie sa intorci pagina .
Sper ca esti draguta si nu o sa-ti fie greu sa o iei de la capat cu o persoana care sa te aprecieze .
...oricum nu-l mai agasa te rog ..
Lasa-l in lumea lui de obositi fara chef
Numai bine !!
kudika174057
Postat pe 4 Iulie 2011 21:50
Saracu ,mai schimba si tu ciorba cu friptura normal ca sa plictisit
annienne
Postat pe 5 Iulie 2011 11:31
De la: allexxe, la data 2011-06-20 11:19:41Ia-ti si tu un job sa muncesti 8 ore, sa mai faci o ora pe drum, inca o ora sa te pregatesti, alte 2 sa mai faci ceva curat si de mancare si apoi o sa-l intelegi ca nu are chef de nimic decat sa stea sa se relaxeze. Acu daca omul o veni obosit de la job si tu il iei de odihnit si vrei sa-l bagi direct in pat normal ca n-are chef
simoka
Postat pe 5 Iulie 2011 21:10
toata lumea a omis si diferenta de varsta...nu sunt aceleasi povesti..aceleasi dorinte....gandeste-te ca ai 19 ani...diferenta e prea mare.....si am impresia ca nu stie cum sa -ti zica sa va despartiti..vrea singura sa-ti dai seama.....poti sa o afli intr-un singur fel..sa te muti acasa si sa vezi ce se intampla...
simoka
Postat pe 5 Iulie 2011 21:12
draga mea el sa saturat de tine dar din mila nu poate sa ti-o spuna sau mai degraba pt k e un las...te ignora pentru a te face pe tine sa pui punct...si asta asteapta el de o luna de knd a luato razna....si cu siguranta are si pe altcineva...un barbat nu sta nici macar o saptamana fara sex orikt de obositi ar fi ...pune punct pentru ca o sa iti pierzi timpul incercand sa aduci lucrurile la normal si o sa regreti intr-o zi....ai o viata inainte...ti-ai construit lumea in jurul lui si nu e bine...bafta...
dya_doll21
Postat pe 6 Iulie 2011 00:01
...da-i papuci!
BUM27
Postat pe 6 Iulie 2011 19:40
p'amandoi!
Darkmagic
Postat pe 6 Iulie 2011 19:43
eu zic ca este exclus sa nu aiba nicidata chef sau sa fie obosit si plictisit tot timpul,eu sunt casatorita de 4 ani,am si un copil de 2 ani,sotul are 30 de ani si eu 24,avem amandoi job,ajungem acasa la 6-7 seara,timpul liber il petrecem facand treburile din casa si bineinteles cu copilul.cu toate astea nu trec mai mult de 3 zile fara sa facem sex indifernt cat de obositi am fi,asa ca nu se justifica comportamentul prietenului tau.eu cred ca s-a plictisit de tine sau are o problema.Atata timp cat intre 2 persoane exista atractie fizica si se iubesc sexul vine de la sine.
vio87
Postat pe 7 Iulie 2011 16:28
salut,inainte de tine a avut cumva o relatie de lunga durata?1:poate nu mai e pasionat de tine ptr ca tu ii oferi toata dragostea si sinceritatea si in cazul asta ar trebui sa fi si tu mai indiferenta putin cu el,sa te aranjezi mereu si sa fi frumoasa cand iesi din casa,asa poate se trezeste dc te iubeste si se schimba;poate face diferenta intre tine si fosta lui iubita.succes.un sfat:nu te injosi indiferent de situatie
dennyrose
Postat pe 8 Iulie 2011 00:17
De la: gabita_d, la data 2011-06-20 20:07:13 Hm...mi-e asa de cunoscuta situatia asta...
La inceput glumeam cu el si-i ziceam : o sa ajungem de la sexul saptamanal la cel bilunar , apoi lunar , apoi trimestrial , semestrial , anual si o sa sfarsim glorios cu cel cincinal . A trecut si mama cincinalului ....
Dragi barbati ...cum va simtiti cand femeia de langa voi gaseste scuze ridicole tot timpul , ca e obosita , ca o doare capul , ca n-are chef , ca nu e epilata , ca nu si-a facut manechiura....etc ???
Exact asa se simt si femeile cand cel pe care-l iubesc si-l doresc incepe sa faca tot felul de fitze si figuri
Dorinta , atractie fizica fara iubire, dragoste ...se poate . Exista de cand lumea . Dar viceversa....nu . Este imposibil sa pretinzi ca iubesti pe cineva si sa nu simti dorinta pentru persoana respectiva . E valabil si la femei si la barbati . Toata lumea spune ca atractia se domoleste dupa primii ani , ca iubirea se transforma in altceva , in respect si apreciere . Asa o fi , nu neg . Nu spune nimeni sa stai calare toata ziua dar....deloc ???
Dragilor ...desteptarea !! Cand nu-l mai doresti pe cel de langa tine ...l-ai trecut la alta categorie , categoria cu care vei ramane prieten(a) , de care esti legat , fie prin casatorie , copiii , afacere de familie , dar ...atat .
Nu-ti mai pasa prea mult de ce anume face , sau , si mai rau , daca esti posesiv si iti place sa detii controlul o sa-i faci viata un calvar . Dar pentru ca barbatii si femeile nu sunt facuti sa fie singuri , ceea ce nu mai simti vei dori sa simti din nou . Si atunci..incepe cautarea .
Singurele diferente sunt ...de timp . Unii simt asta dupa un an , doi . Altii dupa cinci , altii dupa zece ....mai devreme sau mai tarziu tot se intampla .
Si ca sa revin la prietena noastra . Fata draga ...la 30 de ani un barbat ar face sex si dimineata si seara . Mai ales dimineata ca asa le functioneaza organismul . Daca seara e obosit ...da-i niste desteptari pe care sa nu le uite prea curand . Daca nici asa nu merge... imi pare rau sa-ti spun , dar e clar ca nu te mai doreste deci nu te mai iubeste . Chiar daca el zice ca da , o face din comoditate si lasitate . In primul rand trebuie sa recunoasca fata de el insusi ca i-a trecut de tine si abia apoi va recunoaste si in fata ta . La 19 ani...n-ai de ce sa te ingrijorezi , ai toata viata inainte . Zi merci ca nu esti maritata cu el si n-ai copii. Ca atunci incepea balamucul .
kudika188891karm_n
Postat pe 11 Iulie 2011 17:31

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Earn 25 $ per hour 4 De la: Dontyyy 12 Ianuarie 2010 13:27
ce parere aveti despre aceste fotomodele? 1 De la: lola21 28 Septembrie 2011 17:28
please help! 1 De la: vanillla 31 Martie 2010 17:00
Ce faci cand inima nu asculta de ratiune? 17 De la: Miss_Deyx 1 Martie 2015 14:59
salutare 2 De la: one_size 13 Martie 2010 14:35