Setari Cookie-uri

ajutati-ma sa inteleg ce e cu el

sunt impreuna cu prietenul meu de un an si 2 luni si locuim impreuna in apartamentul lui. Este o persoana de nota 10 cu toata lumea si nu e stilul lui sa insele si de asta pot s ava asigur. Eu am 19 ani iar el are 30, insa nu se cunoaste diferenta de varsta intre noi si niciodata nu nea afectat.Avem un catel care e ca un copil pt noi, chiar ii zicem "hai la mama, sau hai la tata". Problema mea este ca de vreo luna si ceva el nu mai are chef de nimic. Vine de la serviciu pe la 7, ma suna cand ajunge in fatza blocului k sa imi spuna ca dak vreau sa ies, el e jos la magazin ( magazinul unui prieten) si k nu are chef sa urce in casa k vrea sa stea la aer. Eu ma duc jos si stam sa fumam si bem bere pe banca in fatza magazinului, ma pupa dar dak eu nu il pup el nu vine sa ma pupe, iar dupa o jum de ora o ora ii spun sa mergem in casa si el imi spune tot timpul k nu are chef, k n-are ce sa faca in casa, k sa plictisit si vrea sa stea la aer. Eu plec in casa si el vine pe la vreo 9-10 tot cu starea aia de plictiseala si fac de mancare, mancam, iar apoi se intinde in pat si se uita la filme. Daca vreau sa il pup si sa incerc sa incep o partida de sex, imi zice sa il las sa vada filmul si k nu are chef de nimic, sau k e obosit si vrea sa stea linistit. Ei bine asa face in fiecare zi de atunci si am stat si de vb cu el serios , l-am intrebat ce are, ce se intampla, dar el spune doar k nu stie ce e cu el , k e plictisit si nu are chef de nimic, k nu e vb k nu are chef de mine si sa stea cu mine, ci k nu are chef de nimic in general si k nu stie dc. Eu am inceput sa ii reprosez de ceva timp k nu sta cu mine k nu imi mai acorda atentie k inainte k nu mai face sex cu mine si k ma face sa sufar. el imi spune k nu are ce sa faca k e in starea asta si k nu stie ce are , k e pur si simplu plictisit si nu are chef sa faca nimic. aseara am reusit sal fac sa intre sa in casa mai devreme si am facut baie impreuna dar el a iesit primul, dupa care pana sa ies si eu din baie el dadu-se deja drumul la un film pe calculator. M-am asezat in pat langa el si l-am intrebat dak vrea sa vada tot filmul, iar el a spus k da. Dupa film am inceput sa il sarut si sa il fac sa se incalzeasca k sa facem sex, insa el nu facea altceva decat sa ma sarute si o singura data sa imi puna mana pe fund si sa ma sarute pe san, si apoi a vrut sa o bage, insa eu l-am oprit , pentru ca eu nu ma incalzisem. Atunci i-am zis k dak punea si el macar odata mana akolo jos , observa k nu putea sa o bage inca. Si a zis k nu are dc sa se chinuie o ora cu mine k sa ma incalzesc eu k trebuie sa imi vina sau nu spontan. Atunci m-am enervat si iam zis k nu are cum sa fie spontan atata timp kat eu trebuie sa ma intreb mereu dak sa incerc sa il fac sa vrea sa facem sex, dak va avea chef de data asta , sau dak eu trebuie sa stau sa astept sa se termine filmul, pentru ca asta nu inseamna spontaneitate. Mi-a dat dreptate si nu a mai zis nimic, apoi i-am explicat k nu ii fac morala ci k vreau sa rezolvam problema asta. El inainte era tandru si imi acorda atentie mai multa dar nush ce sa mai fac, k nu stiu dak isi mai revine.....El a ramas privind in gol timp de jum de ora pana am adormit, iar la un moment dat l-am intrebat dak considera k nu am dreptate si mi-a spus doar k ma intelege dar k asa e el akum ....k nu are ce sa faca ....
Va rog din suflet ajutati-ma sa inteleg ce se intampla cu el si cum sa il fac sa isi revina....in unele zile zicea k e asa din cauza k nu prea avem bani,...uneori pentru k era obosit , iar in ultimul timp k e plictisit si nu are chef de absolut nimic....Nu mai stiu ce sa fac,,,,,el spune k ma iubeste ...si eu il iubesc...dar nu stiu dak mai pot continua asa dak el nu isi revine....pentru ca ma face sa sufar...
geanynutza1991
Postat pe 12 Iunie 2011 11:32
O fi si el in zilele alea naspa.
Acum pe bune, toti avem cateodata o stare in care nu avem chef de nimeni si nimic.
Si totusi nu exclude faza cu inselatul, n-ai de unde sa stii, tu nu stai toata ziua dupa fundul lui.
Valy90
Postat pe 12 Iunie 2011 11:38
Fara suparare da' si eu as muri de plictiseala daca zilele mele s-ar reduce la munca, film, mancare, sex. Asa ca robotelul.
Eu cu sotul, incercam mereu sa facem ceva deosebit cand avem liber si asta ne tine in priza si fericiti si neplictisiti. Si ne face si chef de...

Cat despre faza cu sexul, faceti si voi o pauza, ati intrat int-o monotonieee....! Si sper sa nu te insele, incearca sa mai rupi si tu monotonia si vezi apoi.
kudika_pudika
Postat pe 12 Iunie 2011 12:06
stiu k nu ma inseala pentru ca eu merg pe la el la servici knd vreau si vine akasa knd termina programul , nu se ascunde cand ii suna telefonul, iar el mi-a spus atunci knd i-am pus si intrebarea cu inselatul k dak ar fi asa nu ar mai avea rost sa fie cu mine si k dak nu ar mai vrea sa fie cu mine mi-ar spune k sa terminat si k nu ma mai iubeste, dar a spus k nu e asa k nu considera k are rost sa stai cu o persoana si sa o inseli cu altcineva, mai ales k noi locuim impreuna mi-ar putea spune k nu mai vrea sa fim impreuna si atat. Eu ma gandesc k e o perioada cum spui si u , mai proasta , dar cam trece timpul si nu ii trece si lui starea asta. Problema mai e si k eu dak nu incerc sa incep o partida de sex, el nu ar face asta decat o data la un an probabil, si asta pt k asa e el....insa m-am saturat sa ma gandesc mereu dak e momentul sau nu, dak are chef sau nu, dak o sa mearga sau nu...si e aiurea sa trebuiasca sa trag mereu de el numai eu.
geanynutza1991
Postat pe 12 Iunie 2011 12:09
De la: geanynutza1991, la data 2011-06-12 12:09:51stiu k nu ma inseala pentru ca eu merg pe la el la servici knd vreau si vine akasa knd termina programul , nu se ascunde cand ii suna telefonul, iar el mi-a spus atunci knd i-am pus si intrebarea cu inselatul k dak ar fi asa nu ar mai avea rost sa fie cu mine si k dak nu ar mai vrea sa fie cu mine mi-ar spune k sa terminat si k nu ma mai iubeste, dar a spus k nu e asa k nu considera k are rost sa stai cu o persoana si sa o inseli cu altcineva, mai ales k noi locuim impreuna mi-ar putea spune k nu mai vrea sa fim impreuna si atat. Eu ma gandesc k e o perioada cum spui si u , mai proasta , dar cam trece timpul si nu ii trece si lui starea asta. Problema mai e si k eu dak nu incerc sa incep o partida de sex, el nu ar face asta decat o data la un an probabil, si asta pt k asa e el....insa m-am saturat sa ma gandesc mereu dak e momentul sau nu, dak are chef sau nu, dak o sa mearga sau nu...si e aiurea sa trebuiasca sa trag mereu de el numai eu.


Cam multe k-uri
Propune-i sa va despartit pt un timp, sa luati o pauza.Vezi ce iti zice.
Valy90
Postat pe 12 Iunie 2011 12:14
nu stiu cum sa rup monotonia...fara bani nu poti iesi nicaieri, nu poti sa pleci in plimbari, iar problema este ca nush cum sa il scot din starea asta...nici nu e genul kre sa iasa la mai mult de o bere, adik nu merge in cluburi sau deastea. Ieri am facut gratar tot akolo in fatza magazinului cu vreo 3 prieteni, azi vom face iar, dar dupa ce se termina gratarul el prefera sa stea afara pana se intuneca decat sa stea cu mine si chiar dak ma duc sal iau in brate zice sa il las sa stea si el la gratar si sa fumeze o tigara k oamenii...si deaia nush ce sa fac,....k atunci knd intra in casa se uita la un film pt k e obosit...si apoi il ia somnul sau nu are chef de nimic.
geanynutza1991
Postat pe 12 Iunie 2011 12:14
De la: geanynutza1991, la data 2011-06-12 12:14:53nu stiu cum sa rup monotonia...fara bani nu poti iesi nicaieri, nu poti sa pleci in plimbari, iar problema este ca nush cum sa il scot din starea asta...nici nu e genul kre sa iasa la mai mult de o bere, adik nu merge in cluburi sau deastea. Ieri am facut gratar tot akolo in fatza magazinului cu vreo 3 prieteni, azi vom face iar, dar dupa ce se termina gratarul el prefera sa stea afara pana se intuneca decat sa stea cu mine si chiar dak ma duc sal iau in brate zice sa il las sa stea si el la gratar si sa fumeze o tigara k oamenii...si deaia nush ce sa fac,....k atunci knd intra in casa se uita la un film pt k e obosit...si apoi il ia somnul sau nu are chef de nimic.


Hmmm, plictisit mai este omul asta.

http://www.youtube.com/watch?v=UTkA8-928TU&feature=related
faceti si voi asta , bine doar va jucati nu in serios.

E asta ma joc cu iubitul meu, crede-ma ca ne distram de minune.Sau mai facem podul de piatra, ne prostim, dar ne distram.
Valy90
Postat pe 12 Iunie 2011 12:23
Mi se pare mie sau stati bot in bot 24 din 24? Mai fa-te si tu inaccesibila pentru el, gen du-te la aerobic o data, de doua ori pe saptamana (hai ca nu e scump, gasesti in multe locuri ieftin), iesi cu amicele chit ca va plimbati doar prin parc...
Si da, puteti iesi la plimbari si fara bani, nu vad ce e asa greu (bine, plimbari la iarba verde, nu la munte sau la mare).

Cat despre sex, esti prea dominanta, trebuie sa-l lasi si pe el sa se simta mascul, chiar daca asta inseamna o luna fara in prima faza. Doar nu stai cu el numai pentru sex. Nu initia sexul o saptamana, doua si doar baga-i apropouri si incearca sa-l seduci, insa opreste-te cand vine vorba de ceva mai incins. Garantat o sa initieze el ceva dupa o perioada. Ce naiba, doar esti femeie, foloseste-ti atuurile.
kudika_pudika
Postat pe 12 Iunie 2011 12:26
Foarte buna idee: un joc.

Mie mereu imi placeau partidele de rentz cu gasca care se intindeau pe toata durata noptii.

Sau iesiti cu rolele, bicicleta, ceva prin parc, mi se pare si normal sa stai sa savurezi "aerul" cand e vara. E cel mai neportivit timp sa stai inchis in casa.
kudika_pudika
Postat pe 12 Iunie 2011 12:32
De la: geanynutza1991, la data 2011-06-12 12:14:53nu stiu cum sa rup monotonia...fara bani nu poti iesi nicaieri, nu poti sa pleci in plimbari, iar problema este ca nush cum sa il scot din starea asta...nici nu e genul kre sa iasa la mai mult de o bere, adik nu merge in cluburi sau deastea. Ieri am facut gratar tot akolo in fatza magazinului cu vreo 3 prieteni, azi vom face iar, dar dupa ce se termina gratarul el prefera sa stea afara pana se intuneca decat sa stea cu mine si chiar dak ma duc sal iau in brate zice sa il las sa stea si el la gratar si sa fumeze o tigara k oamenii...si deaia nush ce sa fac,....k atunci knd intra in casa se uita la un film pt k e obosit...si apoi il ia somnul sau nu are chef de nimic.


e clar ca e o nepotrivire de caracter
de obicei un barbat trebuie sa fie putin mai doritor decat femeia pentru a fi bine daca e plictisit, necomunicativ, artagos, obosit ,etc si nu are o amanta inseamna ca nu va potriviti sexual imi pare rau pentru tine dar o sa ajungi sa-ti cauti fericirea in bratele altuia la un momentdat
pickard
Postat pe 12 Iunie 2011 13:09
De la: kudika_pudika, la data 2011-06-12 12:26:05Mi se pare mie sau stati bot in bot 24 din 24? Mai fa-te si tu inaccesibila pentru el, gen du-te la aerobic o data, de doua ori pe saptamana (hai ca nu e scump, gasesti in multe locuri ieftin), iesi cu amicele chit ca va plimbati doar prin parc...
Si da, puteti iesi la plimbari si fara bani, nu vad ce e asa greu (bine, plimbari la iarba verde, nu la munte sau la mare).

Cat despre sex, esti prea dominanta, trebuie sa-l lasi si pe el sa se simta mascul, chiar daca asta inseamna o luna fara in prima faza. Doar nu stai cu el numai pentru sex. Nu initia sexul o saptamana, doua si doar baga-i apropouri si incearca sa-l seduci, insa opreste-te cand vine vorba de ceva mai incins. Garantat o sa initieze el ceva dupa o perioada. Ce naiba, doar esti femeie, foloseste-ti atuurile.

vai de capul tau cu abstinenta ta o luna
pickard
Postat pe 12 Iunie 2011 13:10
http://www.youtube.com/watch?v=UTkA8-928TU&feature=related

asa ! sparg si indoi!
pickard
Postat pe 12 Iunie 2011 13:13
akum vin de afara de la gratar. nush cum sa intamplat dar iar am ajuns sa deschid subiectul cu problema , sau cel putin sa ma refer din nou la faptul k el nu imi da atentie si k nu face nimic din ce ar trebui. El imi spune incontinuu k eu alta problema nu mai am k nu ma intereseaza decat faptul k el nu sta cu mine si k nu are chef de sex, dar asta e problema kre continua sa existe cu toate k incerc sa fac tot posibilul sa o rezolv. Si mi-a cam dat de inteles k el nu ar face nimic dak eu as inceta sa incerc sa mai facem sex. nu sunt o idioata care vrea sex mereu...dar odata pe saptamana dak ar fi sa fie nu cred k as cere prea mult, dar mereu trebuie sa incerc numai eu, el nimic. si continua sa imi reproseze k eu nu am alte chestii pe cap decat asta. Akum am venit in casa ptr k el mi-a zis k dak tot timpul eu gasesc lucruri de genu sa-i reprosez, dc mai stau cu el si k pot sa "zbor libera". Nush dak ma credeti dar ma doare si ma face sa sufar prin comportamentul lui si il iubesc si nush ce as putea sa ii mai spun sau ce sa mai fac k sa se schimbe...
geanynutza1991
Postat pe 12 Iunie 2011 16:48
De la: geanynutza1991, la data 2011-06-12 16:48:27akum vin de afara de la gratar. nush cum sa intamplat dar iar am ajuns sa deschid subiectul cu problema , sau cel putin sa ma refer din nou la faptul k el nu imi da atentie si k nu face nimic din ce ar trebui. El imi spune incontinuu k eu alta problema nu mai am k nu ma intereseaza decat faptul k el nu sta cu mine si k nu are chef de sex, dar asta e problema kre continua sa existe cu toate k incerc sa fac tot posibilul sa o rezolv. Si mi-a cam dat de inteles k el nu ar face nimic dak eu as inceta sa incerc sa mai facem sex. nu sunt o idioata care vrea sex mereu...dar odata pe saptamana dak ar fi sa fie nu cred k as cere prea mult, dar mereu trebuie sa incerc numai eu, el nimic. si continua sa imi reproseze k eu nu am alte chestii pe cap decat asta. Akum am venit in casa ptr k el mi-a zis k dak tot timpul eu gasesc lucruri de genu sa-i reprosez, dc mai stau cu el si k pot sa "zbor libera". Nush dak ma credeti dar ma doare si ma face sa sufar prin comportamentul lui si il iubesc si nush ce as putea sa ii mai spun sau ce sa mai fac k sa se schimbe...


zboara libera si fa ce vrei sa faci cu cine cade
pickard
Postat pe 12 Iunie 2011 16:56
sa zicem k eu nu ma mai bag in bratele lui, nu il mai pup, nu mai incerc nimic. Credeti k el va face ceva in cazul asta?
geanynutza1991
Postat pe 12 Iunie 2011 17:04
De la: geanynutza1991, la data 2011-06-12 17:04:32sa zicem k eu nu ma mai bag in bratele lui, nu il mai pup, nu mai incerc nimic. Credeti k el va face ceva in cazul asta?


Iti face in ciuda si isi face o la ba...
Baiat_virgin
Postat pe 12 Iunie 2011 17:06
De la: geanynutza1991, la data 2011-06-12 17:04:32sa zicem k eu nu ma mai bag in bratele lui, nu il mai pup, nu mai incerc nimic. Credeti k el va face ceva in cazul asta?


asa faceai?!
si el statea rece? du-l la doctor sau hraneste-l mai bine cu produse excitante
pickard
Postat pe 12 Iunie 2011 17:09
De la: Baiat_virgin, la data 2011-06-12 17:06:50
De la: geanynutza1991, la data 2011-06-12 17:04:32sa zicem k eu nu ma mai bag in bratele lui, nu il mai pup, nu mai incerc nimic. Credeti k el va face ceva in cazul asta?


Iti face in ciuda si isi face o la ba...

asta faci tu ca esti virgin
pickard
Postat pe 12 Iunie 2011 17:10
Eu zic sa nu mai fumati si sa beti bere si sa mancati gratar ca e nesanatos.
Baiat_virgin
Postat pe 12 Iunie 2011 17:30
De la: Baiat_virgin, la data 2011-06-12 17:30:31Eu zic sa nu mai fumati si sa beti bere si sa mancati gratar ca e nesanatos.


hai, ca mai ai putin si zici ceva si de sex.
a, stai, am uitat, tu nu stii ce-i ala sex.
geo_refinantat
Postat pe 12 Iunie 2011 17:31
De la: Baiat_virgin, la data 2011-06-12 17:30:31Eu zic sa nu mai fumati si sa beti bere si sa mancati gratar ca e nesanatos.

ia si tu una inainte si o dupa
pickard
Postat pe 12 Iunie 2011 17:34
De la: geo_refinantat, la data 2011-06-12 17:31:51
De la: Baiat_virgin, la data 2011-06-12 17:30:31Eu zic sa nu mai fumati si sa beti bere si sa mancati gratar ca e nesanatos.


hai, ca mai ai putin si zici ceva si de sex.
a, stai, am uitat, tu nu stii ce-i ala sex.


Nuu, sexul e sanatos si faci sport si etc...

Vreau si eu sa fac.
Baiat_virgin
Postat pe 12 Iunie 2011 17:36
De la: Baiat_virgin, la data 2011-06-12 17:36:19
De la: geo_refinantat, la data 2011-06-12 17:31:51
De la: Baiat_virgin, la data 2011-06-12 17:30:31Eu zic sa nu mai fumati si sa beti bere si sa mancati gratar ca e nesanatos.


hai, ca mai ai putin si zici ceva si de sex.
a, stai, am uitat, tu nu stii ce-i ala sex.


Nuu, sexul e sanatos si faci sport si etc...

Vreau si eu sa fac.


pai discuta si tu cu doamna de mai sus daca eram eu mai tanar acum faceam rezervarile pe tot anu la un hotel din orasul ei
pickard
Postat pe 12 Iunie 2011 17:40
De la: pickard, la data 2011-06-12 17:40:24
De la: Baiat_virgin, la data 2011-06-12 17:36:19
De la: geo_refinantat, la data 2011-06-12 17:31:51
De la: Baiat_virgin, la data 2011-06-12 17:30:31Eu zic sa nu mai fumati si sa beti bere si sa mancati gratar ca e nesanatos.


hai, ca mai ai putin si zici ceva si de sex.
a, stai, am uitat, tu nu stii ce-i ala sex.


Nuu, sexul e sanatos si faci sport si etc...

Vreau si eu sa fac.


pai discuta si tu cu doamna de mai sus daca eram eu mai tanar acum faceam rezervarile pe tot anu la un hotel din orasul ei


Ce zici doamna de mai sus?
Eu nu fumez, sunt antialcoolic, nu beau bere decat laptic si apa plata si anumite sucuri, ca de la altele am alergie, nu am prea multi bani...dar dragoste mi-ar placea sa fac, daca te poti abtine unpic sa nu fumezi in preajma mea...
Baiat_virgin
Postat pe 12 Iunie 2011 17:44
De la: Baiat_virgin, la data 2011-06-12 17:44:08
De la: pickard, la data 2011-06-12 17:40:24
De la: Baiat_virgin, la data 2011-06-12 17:36:19
De la: geo_refinantat, la data 2011-06-12 17:31:51
De la: Baiat_virgin, la data 2011-06-12 17:30:31Eu zic sa nu mai fumati si sa beti bere si sa mancati gratar ca e nesanatos.


hai, ca mai ai putin si zici ceva si de sex.
a, stai, am uitat, tu nu stii ce-i ala sex.


Nuu, sexul e sanatos si faci sport si etc...

Vreau si eu sa fac.


pai discuta si tu cu doamna de mai sus daca eram eu mai tanar acum faceam rezervarile pe tot anu la un hotel din orasul ei


Ce zici doamna de mai sus?
Eu nu fumez, sunt antialcoolic, nu beau bere decat laptic si apa plata si anumite sucuri, ca de la altele am alergie, nu am prea multi bani...dar dragoste mi-ar placea sa fac, daca te poti abtine unpic sa nu fumezi in preajma mea...


ba! esti chiar ciufut! nici nu ti-a dat buna ziua si sari cu mofturi si conditii
chiar ca esti incuiat! ai vrea sa vina ea la tine sa stea capra si dupa ce te usurezi sa-ti mai si plateasca in felul asta mori virgin!
pickard
Postat pe 12 Iunie 2011 17:48
De la: pickard, la data 2011-06-12 17:48:41
De la: Baiat_virgin, la data 2011-06-12 17:44:08
De la: pickard, la data 2011-06-12 17:40:24
De la: Baiat_virgin, la data 2011-06-12 17:36:19
De la: geo_refinantat, la data 2011-06-12 17:31:51
De la: Baiat_virgin, la data 2011-06-12 17:30:31Eu zic sa nu mai fumati si sa beti bere si sa mancati gratar ca e nesanatos.


hai, ca mai ai putin si zici ceva si de sex.
a, stai, am uitat, tu nu stii ce-i ala sex.


Nuu, sexul e sanatos si faci sport si etc...

Vreau si eu sa fac.


pai discuta si tu cu doamna de mai sus daca eram eu mai tanar acum faceam rezervarile pe tot anu la un hotel din orasul ei


Ce zici doamna de mai sus?
Eu nu fumez, sunt antialcoolic, nu beau bere decat laptic si apa plata si anumite sucuri, ca de la altele am alergie, nu am prea multi bani...dar dragoste mi-ar placea sa fac, daca te poti abtine unpic sa nu fumezi in preajma mea...


ba! esti chiar ciufut! nici nu ti-a dat buna ziua si sari cu mofturi si conditii
chiar ca esti incuiat! ai vrea sa vina ea la tine sa stea capra si dupa ce te usurezi sa-ti mai si plateasca in felul asta mori virgin!


Pai nu, dar nu prea imi plac fetele care fumeaza si beau...
Baiat_virgin
Postat pe 12 Iunie 2011 17:51
De la: Baiat_virgin, la data 2011-06-12 17:51:54
De la: pickard, la data 2011-06-12 17:48:41
De la: Baiat_virgin, la data 2011-06-12 17:44:08
De la: pickard, la data 2011-06-12 17:40:24
De la: Baiat_virgin, la data 2011-06-12 17:36:19
De la: geo_refinantat, la data 2011-06-12 17:31:51
De la: Baiat_virgin, la data 2011-06-12 17:30:31Eu zic sa nu mai fumati si sa beti bere si sa mancati gratar ca e nesanatos.


hai, ca mai ai putin si zici ceva si de sex.
a, stai, am uitat, tu nu stii ce-i ala sex.


Nuu, sexul e sanatos si faci sport si etc...

Vreau si eu sa fac.


pai discuta si tu cu doamna de mai sus daca eram eu mai tanar acum faceam rezervarile pe tot anu la un hotel din orasul ei


Ce zici doamna de mai sus?
Eu nu fumez, sunt antialcoolic, nu beau bere decat laptic si apa plata si anumite sucuri, ca de la altele am alergie, nu am prea multi bani...dar dragoste mi-ar placea sa fac, daca te poti abtine unpic sa nu fumezi in preajma mea...


ba! esti chiar ciufut! nici nu ti-a dat buna ziua si sari cu mofturi si conditii
chiar ca esti incuiat! ai vrea sa vina ea la tine sa stea capra si dupa ce te usurezi sa-ti mai si plateasca in felul asta mori virgin!


Pai nu, dar nu prea imi plac fetele care fumeaza si beau...


trebuie sa-ti placa!
pickard
Postat pe 12 Iunie 2011 17:59
De la: pickard, la data 2011-06-12 13:10:37
De la: kudika_pudika, la data 2011-06-12 12:26:05Mi se pare mie sau stati bot in bot 24 din 24? Mai fa-te si tu inaccesibila pentru el, gen du-te la aerobic o data, de doua ori pe saptamana (hai ca nu e scump, gasesti in multe locuri ieftin), iesi cu amicele chit ca va plimbati doar prin parc...
Si da, puteti iesi la plimbari si fara bani, nu vad ce e asa greu (bine, plimbari la iarba verde, nu la munte sau la mare).

Cat despre sex, esti prea dominanta, trebuie sa-l lasi si pe el sa se simta mascul, chiar daca asta inseamna o luna fara in prima faza. Doar nu stai cu el numai pentru sex. Nu initia sexul o saptamana, doua si doar baga-i apropouri si incearca sa-l seduci, insa opreste-te cand vine vorba de ceva mai incins. Garantat o sa initieze el ceva dupa o perioada. Ce naiba, doar esti femeie, foloseste-ti atuurile.

vai de capul tau cu abstinenta ta o luna

ba tu esti prost
daca te apuci sa comentezi, macar intelege ce comentezi!
eu i-am spus ei sa nu mai initieze sexul, el nu are chef de sex, concluzia este ca.... esti prea prost sa tragi concluzii
kudika_pudika
Postat pe 12 Iunie 2011 22:34
De la: kudika_pudika, la data 2011-06-12 22:34:28
De la: pickard, la data 2011-06-12 13:10:37
De la: kudika_pudika, la data 2011-06-12 12:26:05Mi se pare mie sau stati bot in bot 24 din 24? Mai fa-te si tu inaccesibila pentru el, gen du-te la aerobic o data, de doua ori pe saptamana (hai ca nu e scump, gasesti in multe locuri ieftin), iesi cu amicele chit ca va plimbati doar prin parc...
Si da, puteti iesi la plimbari si fara bani, nu vad ce e asa greu (bine, plimbari la iarba verde, nu la munte sau la mare).

Cat despre sex, esti prea dominanta, trebuie sa-l lasi si pe el sa se simta mascul, chiar daca asta inseamna o luna fara in prima faza. Doar nu stai cu el numai pentru sex. Nu initia sexul o saptamana, doua si doar baga-i apropouri si incearca sa-l seduci, insa opreste-te cand vine vorba de ceva mai incins. Garantat o sa initieze el ceva dupa o perioada. Ce naiba, doar esti femeie, foloseste-ti atuurile.

vai de capul tau cu abstinenta ta o luna

ba tu esti prost
daca te apuci sa comentezi, macar intelege ce comentezi!
eu i-am spus ei sa nu mai initieze sexul, el nu are chef de sex, concluzia este ca.... esti prea prost sa tragi concluzii


macar eu am chef de sex in concluzie HAI!
pickard
Postat pe 12 Iunie 2011 23:13
Ia-ti si tu un job sa muncesti 8 ore, sa mai faci o ora pe drum, inca o ora sa te pregatesti, alte 2 sa mai faci ceva curat si de mancare si apoi o sa-l intelegi ca nu are chef de nimic decat sa stea sa se relaxeze. Acu daca omul o veni obosit de la job si tu il iei de odihnit si vrei sa-l bagi direct in pat normal ca n-are chef
allexxe
Postat pe 20 Iunie 2011 11:19

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Lucru la calculator acasa 4 De la: kudika174830 21 Mai 2010 01:05
NU E VORBA DE MODA CI DE AUTO 1 De la: kudika085674 27 Decembrie 2009 18:23
Ai nevoie de un sfat in vreo problema? 31 De la: kudika064951 26 Martie 2010 15:51
anticorpi-chlamydia trachomatis IgG ce inseamna si cum se face? 1 De la: kudika003816 16 Iulie 2009 08:56
v-ati lua haine de aici?? sunt chiar superbe!! 2 De la: pituka03 22 Septembrie 2009 18:19