Setari Cookie-uri

Barbati scorpioni sunt niste nemernici....voi ce parere aveti?..am fost dezamagita de prea multe ori de ei.....

kudikaO11
Postat pe 17 Iulie 2011 20:24
De la: kudikaO11, la data 2011-07-17 20:24:06

dar ceilaltim cum sunt?
mobilemaimai_no1
Postat pe 24 Iulie 2011 15:59
De la: kudika409507, la data 2011-07-24 15:59:47
De la: kudikaO11, la data 2011-07-17 20:24:06

dar ceilaltim cum sunt?

*ceilalti (scz)
mobilemaimai_no1
Postat pe 24 Iulie 2011 16:01
De la: kudikaO11, la data 2011-07-17 20:24:06


Uhm, pai sunt barbati de toate tipurile..unii mai buni, altii mai rai, indiferent de zodie. Eu sunt cu un tip in scorpion si e destul de ok, pana acum...lets see from now on . Felul lor de a fi se datoreaza mai mutor factori.
BabeLove4U
Postat pe 2 August 2011 13:33
> multor *
BabeLove4U
Postat pe 2 August 2011 13:34
din experienta proprie :fostul sot era scorpion ,un drac de om.am incercat dupa el sami refac viata!tot scorpion ....acela era tatal dracilor !!!! cateva relatii cu scorpioni total nereusite.acum sotul meu este gemeni si este bine eu sunt varsator,asa ca din experienta stiu cas rau si ai dracului.
driver
Postat pe 2 August 2011 13:45
minunat alt topic care se leaga de acul nostru , nu prea cred ca conteaza in mare parte zodia ca sa fie un nemernic si sa dezamageasca , mai conteaza si cel alaturi de care este ce a facut pentru a primi aceasta rasplata ... sunt scorpion si nu am dezamagit , inselat sau sa mint in schimb m primit toate acestea din ultimelor 3 foste in zodiile varsator , taur si fecioara ... desi am dat totu si nu sunt curvar , nemernic sau cum se mai spune despre scorpioni si singura mea razbunare a fost o imensa scarba fata de acele persoane din care din zodiile enumerate mai sus varsator si taur au vrut inapoi si daca inainte au primit dor tandrete , pasiune si o dragoste imensa acum au vazut doar o persoana scarbita si foarte rece , fecioara nu stiu ce va face dar nu voi sta sa astept imi vad de drum ... si totul nu conteaza de zodia in care esti nascut , conteaza de om , asa ca nu va mai imbatati atata cu apa rece ca zodia scorpion e asa si nu mai stiu cum
Bleifuss
Postat pe 2 August 2011 16:27
De la: kudika409507, la data 2011-07-24 15:59:47
De la: kudikaO11, la data 2011-07-17 20:24:06

dar ceilaltim cum sunt?

Toti barbatii sunt la fel... adica niste nemernici!
Doar femeile, se stie, sunt niste sfinte!
Armain
Postat pe 2 August 2011 20:18
De la: Armain_Qi_1, la data 2011-08-02 20:18:40
De la: kudika409507, la data 2011-07-24 15:59:47
De la: kudikaO11, la data 2011-07-17 20:24:06

dar ceilaltim cum sunt?

Toti barbatii sunt la fel... adica niste nemernici!
Doar femeile, se stie, sunt niste sfinte!


Ame_ly
Postat pe 2 August 2011 20:33
De la: driver, la data 2011-08-02 13:45:24din experienta proprie :fostul sot era scorpion ,un drac de om.am incercat dupa el sami refac viata!tot scorpion ....acela era tatal dracilor !!!! cateva relatii cu scorpioni total nereusite.acum sotul meu este gemeni si este bine eu sunt varsator,asa ca din experienta stiu cas rau si ai dracului.

Parca mai era pe aici un topic in care una se plangea ca barbatii gemeni sunt cei mai nashpa.
Greu de multumit femeile astea!
Armain
Postat pe 2 August 2011 22:44
De la: Bleifuss, la data 2011-08-02 16:27:45asa este... fiecare persoana este asa cum s-a construit sau cum a fost construit de intamplarile din viata sa. A generaliza...reprezinta o greseala. Si da, conteaza si personalitatea partenerului, compatibilitatea (ma rog, nu cred in asa ceva insa... prefer sa spun lucruri in comun). Prietenul tau sau iubitul tau trebuie sa aiba si puncte forte, nu cred ca e plin de defecte... Da, am un iubit in acest semn zodiacal si e gelos, chiar foarte (musca in timpul sexului), ceea ce denota faptul ca, intr-un fel anume, se asigura ca nu voi mai fi cu altul sau..cine stie ce. Insa e pasional atunci cand chiar are chef. Presupun ca atunci cand ti-a atras atentia, nu ai stiut sau nu ai observat defectele. Cauta sa nu uiti de calitati. Si ai grija, orice ar fi, tu contezi, sa te simti bine, sa fii multumita sau fericita alaturi de el. Have fun.
BabeLove4U
Postat pe 4 August 2011 00:03
De la: driver, la data 2011-08-02 13:45:24 Mda, sunt obosita si acum am observat ca esti maritata. Oricum, fiecare om e asa cum e. Insa sper sa fii multumita si, desi nu cred ca e cazul sa o spun, discuta orice cu sotul tau. Lipsa comunicarii creeaza multe probleme. Nu mai fi chiar asa de atenta la zodii, ci la el, la persoana in sine, in mod detaliat. Ai grija de tine.
BabeLove4U
Postat pe 4 August 2011 00:09
sti,in ceea ce privesc dezamagiriile tale cu zodiile enumerate,nu te-ai gandit ca poate nu zodia te-a ranit ci poate chiar tu....fiindca uneori poate dai sperante in momente cand nu te astepti ca celalalt sa te vada in momentul cand dai prea mult pierzi,si cand nu dai deloc tot pierzi si ca sa intelegi una dintre trasaturile vreuneia din zodiile enumerate de tine ca te-au dezamagit,mai bine incearca sa te uiti in caracterul tau,oamenii se muleaza dupa ceea ce interlocutorul gandeste,sau poate ca ai fost nimerit intr-o perioada a inmaturitatii tale,vreuna din femeile din zodiile enumerate..cea mai buna alegere a sentimentelor e calea de mijloc..barbatii scorpioni sunt intr-adevar niste cazurii mai speciale,sensibili cand trebuie sa fie reci,calzi cand ,crezi ,ca nu te vede nimeni...apoi pauza cand simt ca dau prea mult si iubesc deoadata fug...mai ales daca femeia e mai puternica ca si ei,asta ii calca pe nervi...apoi pot iubi cu tot sufletul dar doar o singura data in viiata, a doua oara e rar cand o fac ...si daca o fac,ea fie e o mamica....fie e una care ii se supune in tot,sunt f extremisti si dificili,nici nu te astepti sa gandeasca la ce nici nu credeai,ofera-i domne adrenalina cand nu-i langa tine,sa simta ca-i fierbe sangele ca nu stie ce faci.....si cand esti langa el...cel mai bine sa ii faci pe plac ca altfel e foc si para...ahh dar nu da chiar tot ca se plictiseste,...mda,si referitor la subiectul doamnei sau domnisoarei,depinde in ce stadiu si-a gasit scorpionul....daca a iubit intens..si abea apoi la cunoscut...era de asteptat,sa sufere,cu barbatul scorpion e doar 1 punct....EL ALEGE....asta e greu de inteles....
secretlove
Postat pe 15 August 2011 14:30
De la: secretlove, la data 2011-08-15 14:30:07pt bleiffuss,sti,in ceea ce privesc dezamagiriile tale cu zodiile enumerate,nu te-ai gandit ca poate nu zodia te-a ranit ci poate chiar tu....fiindca uneori poate dai sperante in momente cand nu te astepti ca celalalt sa te vada in momentul cand dai prea mult pierzi,si cand nu dai deloc tot pierzi si ca sa intelegi una dintre trasaturile vreuneia din zodiile enumerate de tine ca te-au dezamagit,mai bine incearca sa te uiti in caracterul tau,oamenii se muleaza dupa ceea ce interlocutorul gandeste,sau poate ca ai fost nimerit intr-o perioada a inmaturitatii tale,vreuna din femeile din zodiile enumerate..cea mai buna alegere a sentimentelor e calea de mijloc..barbatii scorpioni sunt intr-adevar niste cazurii mai speciale,sensibili cand trebuie sa fie reci,calzi cand ,crezi ,ca nu te vede nimeni...apoi pauza cand simt ca dau prea mult si iubesc deoadata fug...mai ales daca femeia e mai puternica ca si ei,asta ii calca pe nervi...apoi pot iubi cu tot sufletul dar doar o singura data in viiata, a doua oara e rar cand o fac ...si daca o fac,ea fie e o mamica....fie e una care ii se supune in tot,sunt f extremisti si dificili,nici nu te astepti sa gandeasca la ce nici nu credeai,ofera-i domne adrenalina cand nu-i langa tine,sa simta ca-i fierbe sangele ca nu stie ce faci.....si cand esti langa el...cel mai bine sa ii faci pe plac ca altfel e foc si para...ahh dar nu da chiar tot ca se plictiseste,...mda,si referitor la subiectul doamnei sau domnisoarei,depinde in ce stadiu si-a gasit scorpionul....daca a iubit intens..si abea apoi la cunoscut...era de asteptat,sa sufere,cu barbatul scorpion e doar 1 punct....EL ALEGE....asta e greu de inteles....
secretlove
Postat pe 15 August 2011 14:31
Barbatul scorpion ar trebui sa poarte un ecuson pe care sa scrie: Atentie, inalta tensiune...!!!
rondina
Postat pe 15 August 2011 14:33
mda mare babilonie ce zic eu si cum se intoarce problema de tot vina scorpionului este :)))
Bleifuss
Postat pe 15 August 2011 16:42
pssst ... animallover tu ori esti zoofil ori frate cu salam dupa vocabularu tau puternic colorat un cuvant in engleza care se pare ca e singurul pe care il sti si restul o manea ieftina sau ambele variante la un loc , te rog sa te hotarasti dupa care sa iti dai doua palme si sa inveti limba romana , pana atunci stai jos ai nota 4
Bleifuss
Postat pe 15 August 2011 19:03
ba labagiule tie ciuda ca mata are pu.la si tu nu
animallover
Postat pe 15 August 2011 19:06
De la: animallover, la data 2011-08-15 16:49:09bitch ai dreptate berbecele e varza feritiva de ele sunt nespalate
thadoogback
Postat pe 15 August 2011 19:08
animallover

716 mesaje
Membru din: 4/04/2011
Oras: BUCURESTI




Postat pe: 15 August 2011, ora 16:49 Raporteaza abuz de limbaj

CiteazaRaspunde


bitch ai dreptate berbecele e varza feritiva de ele sunt nespalate



I don't give a freak... Asta in primul rand.Apoi, NU SUNT OPSEDAT DUPA BITCHES... SLAVA DOMNULUI!








ura e salamior jr. pe forum , acum mai ramane doar sa ne lamuresti daca esti si zoofil , sa iti gasim si tie o vaca care are nevoie de un asa mare B..
Bleifuss
Postat pe 15 August 2011 19:15
De la: animallover, la data 2011-08-15 16:49:09bitch ai dreptate berbecele e varza feritiva de ele sunt nespalate



huoooooooooo huo zoofilule
barda_
Postat pe 15 August 2011 19:18
labagiule o fu.t pa mata la etaju trei sati fac in ciuda
animallover
Postat pe 15 August 2011 19:22
el nu e OPSEDAT , dupa vocabular pari genu de om care manaca o felie de pizza dupa perdea si singuru lucru care il faci cand iesi din casa e sa imparti o punga de semnite si o cutie de cola cu 10 indivizi la scara blocului , unde va strangeti sa mai vedeti si voi cate o fata cum trece pe strada , ghinion din cauza vocabularului si mizeriei de needescris nu mai trec decat pirandele cu puradeii dupa ele , app daca iti fac cunostiinta cu mama nu prea ii poti face fata e moarta din 5 ianuarie 2009 asa ca poti sa i-o iei in gura si porma sa vi sa iti dau bani de servetele ca esti plin de sl0b0z la gura , curvet mic si lesinat
Bleifuss
Postat pe 15 August 2011 19:25
luateas pa pu.la sa te dau lu mata in lin.dic da sifilitic
animallover
Postat pe 15 August 2011 19:26
ba vb frumos ca va pleznesc de nu va vedeti
thadoogback
Postat pe 15 August 2011 19:27
nedescris* scuze se pare ca prostia e molipsitoare , o seara placuta si va las sa va distreze salamior jr. care abea a scapat de la circ
Bleifuss
Postat pe 15 August 2011 19:29
yumy
Postat pe 15 August 2011 19:29
Analfabetismul se transmite ca o boala rara, dar sigura . animallover te rog sa te urci in primu tren spre constanta daca nu ai bani vb cu nasu cand ajungi te asteapta un pachet de servetele folosite in gara , le-a folosit salam , ma jur pe onoarea mea sa iti crape ochii in cap daca nu e asa
Bleifuss
Postat pe 15 August 2011 19:33
De la: yumy, la data 2011-08-15 19:29:16
yumi vrei sa fi cadana mea
thadoogback
Postat pe 15 August 2011 19:33
frate ai si tu poze cu asta ca iam cerut si nu vrea sami dea da se baga in vorba cu mine si io iam zis ca ies doar cu alea care are poze misto
animallover
Postat pe 15 August 2011 19:35

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
oare poti fi vesnic indragostit? 16 De la: Masarion 10 Decembrie 2009 18:46
Am nevoie de ajutor 67 De la: mimi_ca29 15 Februarie 2011 09:06
Cura de ingrasare 3 De la: crone 30 Septembrie 2010 21:18
oare vrea? 42 De la: kudika_975532 5 Noiembrie 2014 22:31
Fostul iubit...viitor amant??? 50 De la: tzvetociki 26 Ianuarie 2010 17:34