Setari Cookie-uri

am nevoie de un sfat

Sunt intr-o relatie de 2 ani si cateva luni si doar ce am descoperit ca partenerul meu a apelat la o "femeie usoara" in urma unei dispute dintre noi. L-am facut sa-mi recunoasca in fata, pentru ca il prind de fiecare data cand greste,(asta a fost singura greseala cu femeie- prinsa :d),iar eu char nu stiu cum sa reactionez...Nu suntem din aceasi localitate si urmeaza sa ne mutam impreuna in 2 luni...El insista ca vrea sa isi salveze "casa" si ca regreta, acum nu stiu ce sa fac. Inainte de a face un pas mare cu el as vrea sa il supun la niste teste, dar acum nu imi trece nimic prin cap...Nici nu stiu cum trebuie sa reactionez, sa o iau ca o tradare??? eu nu o simt asa, deokmdata, il tachinez mai mult...ii simt sentimentul de vinovatie, dar totusi nu stiu cum ar trebui sa ma comport....
crystyna_087
Postat pe 19 Iulie 2011 10:42
Ai doar doua variante:
- il bati la cap in continuare, savurezi clipele cand el isi pune cenusa in cap, il urmaresti, testezi, il impingi in bratele alteia

sau

- treci peste incident si-si cladesti o relatie frumoasa.
rashela
Postat pe 19 Iulie 2011 10:46
Foarte corecte variantele tale rashela.
Elyaa
Postat pe 19 Iulie 2011 11:29

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Un sfat va rog 30 De la: battleofwits 14 Aprilie 2011 16:41
Sa iert ...? 15 De la: little_curly 2 Ianuarie 2010 07:16
un mail. poate c-ar fi trebuit sa ti-l trimit. 19 De la: nicossia 15 Octombrie 2011 21:46
despre o Marie cu o alta palarie... 57 De la: Marryzza 2 Februarie 2012 14:08
Cum sa-mi uit sotul infidel dupa divort 76 De la: jasmine_94 12 Ianuarie 2012 22:35