Setari Cookie-uri

sa merg cu el la mare?

De la: kudika406632, la data 2011-07-23 13:30:38La cn te referi?


Nu la tine, la Roxana aia.
always_same
Postat pe 23 Iulie 2011 14:29
Ba eu cred cã vrea all inclusive :)). Toți vor asta. Deci, dacã nu vrei o relație acum, mergi fãrã el, poate gasești la mare o iubire de-o varã, pe care s- o și lași acolo. Tipul acesta insistã tocmai pentru cã ți-a citit nehotãrârea și încã mai sperã. Dacã i-ai reteza-o ferm, n-ai mai avea dubii și el s-ar potoli. Dar gîndești prea mult, mergi cu acele cupluri și dacã e, te combini sumar acolo. Și chiar cã îți faci planuri prea mari de la simplele lui gesturi; adicã, eu spun cã, dacã îl iei cu tine la mare, poate o sã îi arãți chiar lucruri care sã nu îi placã la tine. Și nu mai crede cã nu sunt pe interes, dacã mergi cu el, oricum o sã îți arunce, mai devreme sau mai târziu bomba cã dacã tot nu mai ești fatã mare, ce mai conteazã. Cei care par cã te iubest necondiționat, te condiționeazã mai mult decât ai crede!
Cerasela_Rotaru_1
Postat pe 5 August 2011 13:27
si iubirea asta de vara e doar asa ...ne tinem d mana ....?
victoria22
Postat pe 5 August 2011 13:36
Nah, sã o lãsãm sã spere cã mai existã așa ceva :))
Cerasela_Rotaru_1
Postat pe 5 August 2011 16:28
De la: Cerasela_Rotaru_1, la data 2011-08-05 13:27:59Ba eu cred cã vrea all inclusive :)). Toți vor asta. Deci, dacã nu vrei o relație acum, mergi fãrã el, poate gasești la mare o iubire de-o varã, pe care s- o și lași acolo. Tipul acesta insistã tocmai pentru cã ți-a citit nehotãrârea și încã mai sperã. Dacã i-ai reteza-o ferm, n-ai mai avea dubii și el s-ar potoli. Dar gîndești prea mult, mergi cu acele cupluri și dacã e, te combini sumar acolo. Și chiar cã îți faci planuri prea mari de la simplele lui gesturi; adicã, eu spun cã, dacã îl iei cu tine la mare, poate o sã îi arãți chiar lucruri care sã nu îi placã la tine. Și nu mai crede cã nu sunt pe interes, dacã mergi cu el, oricum o sã îți arunce, mai devreme sau mai târziu bomba cã dacã tot nu mai ești fatã mare, ce mai conteazã. Cei care par cã te iubest necondiționat, te condiționeazã mai mult decât ai crede!


Crede-ma ca am aj sa-l cunosc...si ce crezi inca se tine dupa mine a trecut o luna ..ies cu el dar am ajuns la concluzia ca il amagesc :(...imi place f mlt de el ..ne e drag unul de altul....si de dus la mare cu el nu ma mai duc...am sa ma distrez si solaaa
Deeliaaaa
Postat pe 5 August 2011 16:35
De la: Deeliaaaa, la data 2011-07-22 13:37:43Fetelor revin cu alta problema...cu vecinul nu am avut cand sa ma intlnesc pt ca am stat mai mlt plecata....Cand eram cu fostul planuisem impreuna cu catva prieteni sa mergem la mare..dar noi daca ne am desp planurile mele cu el au ramas in ploaie...si mi e f urat sa ma duc singura intre cupluri...dar este un baiat care a aflat ca m am desp de pr si acum tot incearca si incearca ...dar nu vreau sa stau cu el ,nu pt ca ar fi urat..dinpotriva arata super bn si toate mor dupa el...ci pt faptul ca este tigan...nu arata deloc dar este din neam de tigan...si el vrea o relatie serioasa cu mn ,a fost indragostit de mn intr o perioada cand am mai fost desp de fostul..dar am intrerupt orice leg cu el cand m am impacat...a fost urat din partea mea ca practic el ma scosese din starea aceea de suferinta ,si apoi sa ma impac cu fostul na...dar nu mi a purtat pica,a vb chiar frm cu mn si s a tinut mlt timp dupa mn atunci desii ma impacasem cu fostul....as vrea sa merg la mare cu el ca intre prieteni dar el vrea mai mlt..si stie ca nu pot,ca nu vreau dar el tot incearca..si mi a zs ca ii este frik sa nu se indragosteasca iar de mn ,desii a inceput iar...nuj ce sa fac..eu as vrea sa merg ..as vrea sa uit de despartire de tot..imi place de el...dar nu vreau o rel serioasa cu el..dar in acelasi timp as vrea sa stam la mare impreuna..dar doar atat..dar stiu ca nu ar fi corect fata de el...ce sa facc???

Pare cam disperat baiatu ala dupa tine ... Sa stai cu o fata care a incheiat de curand o relatzie serioasa , nu e bine deloc , baiatul isi asuma multe riscuri , tocmai din cauza la ce ziceai tu : ink suferi si incerci sa itzi revii din vechea relatzie , o noua relatzie acuma nu o sa faca nimik dekt sa te inveseleask umpik si sa te faca sa mai uitzi de fostu', dar nici actualului nu o sa ii fie bine, pentru ca tu nu itzi dai seama dar u vrei la disperare pe cineva cu care sa vb ,sa te descarci ,sa simti ca esti iubita, mai pe scurt sa itzi umplii golurile lasate in urma despartzirii si doar asta o sa fie baiatu asta de umbla dupa tine , un "supozitor", adik persoana care te ajuta sa treci peste toate mai usor dar care o sa dispara imediat dupa ce itzi revii , pentru ca in perioada asta tu tot la fostu' te gandesti , pentru ca una e sa incepi o relatie de la 0 si alta e cand ai deja o relatzie lunga, numai gandu ca ter sa incepi de la 0 te face sa mai stau oleak pe bara , cu toate ca gasesti pe altcineva tot nu o sa fi in stare sa incepi o alat relatzie ,,, necesita prea mult efor din partea partenerului .... Parerea mea, eu vb de multe ori din propria experienta , asta nu inseaman ca poate fi si in cazu tau la fel :D ... sper sa nu ma criticatzi ... o zi buna
xardasxp
Postat pe 5 August 2011 21:22
De la: Deeliaaaa, la data 2011-08-05 16:35:03
De la: Cerasela_Rotaru_1, la data 2011-08-05 13:27:59Ba eu cred cã vrea all inclusive :)). Toți vor asta. Deci, dacã nu vrei o relație acum, mergi fãrã el, poate gasești la mare o iubire de-o varã, pe care s- o și lași acolo. Tipul acesta insistã tocmai pentru cã ți-a citit nehotãrârea și încã mai sperã. Dacã i-ai reteza-o ferm, n-ai mai avea dubii și el s-ar potoli. Dar gîndești prea mult, mergi cu acele cupluri și dacã e, te combini sumar acolo. Și chiar cã îți faci planuri prea mari de la simplele lui gesturi; adicã, eu spun cã, dacã îl iei cu tine la mare, poate o sã îi arãți chiar lucruri care sã nu îi placã la tine. Și nu mai crede cã nu sunt pe interes, dacã mergi cu el, oricum o sã îți arunce, mai devreme sau mai târziu bomba cã dacã tot nu mai ești fatã mare, ce mai conteazã. Cei care par cã te iubest necondiționat, te condiționeazã mai mult decât ai crede!


Crede-ma ca am aj sa-l cunosc...si ce crezi inca se tine dupa mine a trecut o luna ..ies cu el dar am ajuns la concluzia ca il amagesc :(...imi place f mlt de el ..ne e drag unul de altul....si de dus la mare cu el nu ma mai duc...am sa ma distrez si solaaa



ti-au trebuit 2 sapatamani sa te hotarasti sa mergi singura la mare... buna alegere! tiganii sunt cam temperamentali si nu stii ce fixatie mai face.
alisa_lacatus
Postat pe 6 August 2011 09:37
Draga mea ,va trece vara ,daca tu tot te gandesti daca sa mergi sau nu la mare...Hotaraste-te si mergi cu persoana care doreste asta ,imoreuna cu grupul vostru si vei vedea pana la urma ce vei face.Si Pepe este de neam tigan,dar este cu mult deasupra unui roman.Daca are bani,te rasfata si te face sa te simti iubita ,dar si libera in acelasi timp,profita de ocazie,pt ca omul are o singura viata si nu te vei mai intalni cu anii tineretii.Deci,traieste-ti clipa si nu te uita inapoi ci numai inainte...Iti doresc zile insorite si clipe de neuitat.Gina.
kudika323092
Postat pe 6 August 2011 11:06
De la: kudika323092, la data 2011-08-06 11:06:57Draga mea ,va trece vara ,daca tu tot te gandesti daca sa mergi sau nu la mare...Hotaraste-te si mergi cu persoana care doreste asta ,imoreuna cu grupul vostru si vei vedea pana la urma ce vei face.Si Pepe este de neam tigan,dar este cu mult deasupra unui roman.Daca are bani,te rasfata si te face sa te simti iubita ,dar si libera in acelasi timp,profita de ocazie,pt ca omul are o singura viata si nu te vei mai intalni cu anii tineretii.Deci,traieste-ti clipa si nu te uita inapoi ci numai inainte...Iti doresc zile insorite si clipe de neuitat.Gina.


Multumesc de sfat...nu stiu ce sa mai fac...de mers cu el la mare nu mai merg dar aseara nu am mai rezistat si m am sarutat cu el...m am simtit asa de ciudat am avut un gol in stomac...ma simteam aiurea cv imi spunea ca nu e bn ce fac...i am zs si lui ca nu e bn sa continuam ca nu vreau sa am nik cu el....l am dat si pe el si mai mlt peste cap...probabil ma m simtit si ciudat ca dupa 2 ani sa ma sarut cu alta pers inafara de fostul pe care l am iubit enorm...a fost frumos dar dupa ce s a intamplat(sarutul) mi am schimbat comportamentul devenisem aiurita si i am zs ca nu mai pot sa stau acolo cu el,eram afara...si am plecat in casa,,,dar 2 ore apoi nu am mai scapt de el sa ma intorc sa stam amn2..dar l am refuzat..:(ma simteam aiurea rau...nu stiu ce sa fac si vreau si nu vreau...el mi-a dovedit ca nu e o pers rea si faptul ca este tigan nu are treaba...nici nu arata la fizic deloc deloc mai tiganca par eu :))ca sunt mai creola,,,..off
Deeliaaaa
Postat pe 6 August 2011 13:32
:(...in seara asta i-am promis ca ies dar nu stiu ce sa fac...dupa fazele de aseara parca mi-e si rusine de el
Deeliaaaa
Postat pe 6 August 2011 13:47
citindu-ti postarea am fost convinsa ca ai 13-14 ani.M-am mirat sa citesc i n profilul tau ca ai 22 de ani.
La 22 ani locuiam la 800km departare de parinti,ma intretineam singura si-mi plateam chiria din salariu.Scuza-ma ca nu m-am putut abtine sa fac aceasta comparatie.
Macar foloseste prezervative.E singurul lucru destept pe care l-ai putea face.
Maricela35
Postat pe 6 August 2011 17:27
De la: Maricela35, la data 2011-08-06 17:27:56citindu-ti postarea am fost convinsa ca ai 13-14 ani.M-am mirat sa citesc i n profilul tau ca ai 22 de ani.
La 22 ani locuiam la 800km departare de parinti,ma intretineam singura si-mi plateam chiria din salariu.Scuza-ma ca nu m-am putut abtine sa fac aceasta comparatie.
Macar foloseste prezervative.E singurul lucru destept pe care l-ai putea face.


ce legatura are sfatul tau cu tot? mai bine te abtineai draga ;)stai in banca ta ca stai bine!
Deeliaaaa
Postat pe 6 August 2011 17:41
De la: Deeliaaaa, la data 2011-08-06 17:41:57
De la: Maricela35, la data 2011-08-06 17:27:56citindu-ti postarea am fost convinsa ca ai 13-14 ani.M-am mirat sa citesc i n profilul tau ca ai 22 de ani.
La 22 ani locuiam la 800km departare de parinti,ma intretineam singura si-mi plateam chiria din salariu.Scuza-ma ca nu m-am putut abtine sa fac aceasta comparatie.
Macar foloseste prezervative.E singurul lucru destept pe care l-ai putea face.


ce legatura are sfatul tau cu tot? mai bine te abtineai draga ;)stai in banca ta ca stai bine!


app uite-te pe alte forum-uri sa vezi fetele de 12 13 ani ce sfaturi cer,gen:mi-a intarziat,sunt gravida?,al vostru cat o are'?etc etc...de alea ce sa mai zci...
Deeliaaaa
Postat pe 6 August 2011 17:43
De la: Maricela35, la data 2011-08-06 17:27:56citindu-ti postarea am fost convinsa ca ai 13-14 ani.M-am mirat sa citesc i n profilul tau ca ai 22 de ani.
La 22 ani locuiam la 800km departare de parinti,ma intretineam singura si-mi plateam chiria din salariu.Scuza-ma ca nu m-am putut abtine sa fac aceasta comparatie.
Macar foloseste prezervative.E singurul lucru destept pe care l-ai putea face.


Pai de ce ai facut aceasta comparatie? Ca sa arati CE?
ilumax_76
Postat pe 6 August 2011 17:45
De la: Deeliaaaa, la data 2011-08-06 17:41:57
De la: Maricela35, la data 2011-08-06 17:27:56citindu-ti postarea am fost convinsa ca ai 13-14 ani.M-am mirat sa citesc i n profilul tau ca ai 22 de ani.
La 22 ani locuiam la 800km departare de parinti,ma intretineam singura si-mi plateam chiria din salariu.Scuza-ma ca nu m-am putut abtine sa fac aceasta comparatie.
Macar foloseste prezervative.E singurul lucru destept pe care l-ai putea face.


ce legatura are sfatul tau cu tot? mai bine te abtineai draga ;)stai in banca ta ca stai bine!


Voia si ea sa se dea mare desteapta; intelege-o, i-au murit laudatorii
ilumax_76
Postat pe 6 August 2011 17:47
De la: ilumax_76, la data 2011-08-06 17:47:32
De la: Deeliaaaa, la data 2011-08-06 17:41:57
De la: Maricela35, la data 2011-08-06 17:27:56citindu-ti postarea am fost convinsa ca ai 13-14 ani.M-am mirat sa citesc i n profilul tau ca ai 22 de ani.
La 22 ani locuiam la 800km departare de parinti,ma intretineam singura si-mi plateam chiria din salariu.Scuza-ma ca nu m-am putut abtine sa fac aceasta comparatie.
Macar foloseste prezervative.E singurul lucru destept pe care l-ai putea face.


ce legatura are sfatul tau cu tot? mai bine te abtineai draga ;)stai in banca ta ca stai bine!


Voia si ea sa se dea mare desteapta; intelege-o, i-au murit laudatorii


Nici un stres..
Deeliaaaa
Postat pe 6 August 2011 17:49
De la: doi_ochi_caprui, la data 2011-07-22 15:02:40
De la: kudika406632, la data 2011-07-22 13:37:43Fetelor revin cu alta problema...cu vecinul nu am avut cand sa ma intlnesc pt ca am stat mai mlt plecata....Cand eram cu fostul planuisem impreuna cu catva prieteni sa mergem la mare..dar noi daca ne am desp planurile mele cu el au ramas in ploaie...si mi e f urat sa ma duc singura intre cupluri...dar este un baiat care a aflat ca m am desp de pr si acum tot incearca si incearca ...dar nu vreau sa stau cu el ,nu pt ca ar fi urat..dinpotriva arata super bn si toate mor dupa el...ci pt faptul ca este tigan...nu arata deloc dar este din neam de tigan...si el vrea o relatie serioasa cu mn ,a fost indragostit de mn intr o perioada cand am mai fost desp de fostul..dar am intrerupt orice leg cu el cand m am impacat...a fost urat din partea mea ca practic el ma scosese din starea aceea de suferinta ,si apoi sa ma impac cu fostul na...dar nu mi a purtat pica,a vb chiar frm cu mn si s a tinut mlt timp dupa mn atunci desii ma impacasem cu fostul....as vrea sa merg la mare cu el ca intre prieteni dar el vrea mai mlt..si stie ca nu pot,ca nu vreau dar el tot incearca..si mi a zs ca ii este frik sa nu se indragosteasca iar de mn ,desii a inceput iar...nuj ce sa fac..eu as vrea sa merg ..as vrea sa uit de despartire de tot..imi place de el...dar nu vreau o rel serioasa cu el..dar in acelasi timp as vrea sa stam la mare impreuna..dar doar atat..dar stiu ca nu ar fi corect fata de el...ce sa facc???


Trece saptamana, hop si tu cu dilema.
Tie iti place de el.Crezi ca ai putea avea o relatie cu el?Excludem ca-i tigan si grijile tale ca nu vrei sa stai in casa.
Te gandesti prea repede la maritis.Daca veti fi sau nu impreuna, asta nu inseamna ca te vei marita cu el.Nu ai de unde sa stii ce-ti rezolva viitorul.
kudika321170
Postat pe 7 August 2011 09:46
libera la mare stau cu tine la soare..ne iubim pe nisipul fierbinte nu mai sunt o fata cuminte:)) muhahahah
little_mermaid
Postat pe 7 August 2011 12:21
as putea sa merg eu la mare in locul tau,cu banii tai?
aysel
Postat pe 7 August 2011 19:13
sunt deacord cu tine
victoria22
Postat pe 7 August 2011 20:47
plec la mare sac sambata 13 august 2011 ora 05:00 impreuna cu o gasca de 17 pers :x...
Deeliaaaa
Postat pe 7 August 2011 20:51
naaa nare rost,,mergi cu mn
thadoogback
Postat pe 7 August 2011 21:01
De la: thadoogback, la data 2011-08-07 21:01:49naaa nare rost,,mergi cu mn


Pai vino,ne gasesti acolo
Deeliaaaa
Postat pe 7 August 2011 21:05
De la: Deeliaaaa, la data 2011-08-07 21:05:21
De la: thadoogback, la data 2011-08-07 21:01:49naaa nare rost,,mergi cu mn


Pai vino,ne gasesti acolo


hai ca vin si eu, poate se mareste gasca... Doar 17 pers.???
_vio_
Postat pe 7 August 2011 21:42
De la: Deeliaaaa, la data 2011-08-07 21:05:21
Pai vino,ne gasesti acolo

specifica-i si limba de nisip pe care te gaseste
miss_darine
Postat pe 7 August 2011 21:44
De la: Deeliaaaa, la data 2011-08-07 21:05:21
De la: thadoogback, la data 2011-08-07 21:01:49naaa nare rost,,mergi cu mn


Pai vino,ne gasesti acolo
pai ce vrei sa va sexuiesc pe toti
thadoogback
Postat pe 7 August 2011 21:46
De la: thadoogback, la data 2011-08-07 21:46:44
De la: Deeliaaaa, la data 2011-08-07 21:05:21
De la: thadoogback, la data 2011-08-07 21:01:49naaa nare rost,,mergi cu mn


Pai vino,ne gasesti acolo
pai ce vrei sa va sexuiesc pe toti


o da ...sunt cativa baieti fara pereche pe care ii poti sexuii ...
Deeliaaaa
Postat pe 7 August 2011 21:53
De la: _vio_, la data 2011-08-07 21:42:47
De la: Deeliaaaa, la data 2011-08-07 21:05:21
De la: thadoogback, la data 2011-08-07 21:01:49naaa nare rost,,mergi cu mn


Pai vino,ne gasesti acolo


hai ca vin si eu, poate se mareste gasca... Doar 17 pers.???


vino ..da 17 ce?putini nu?
Deeliaaaa
Postat pe 7 August 2011 21:54
De la: Deeliaaaa, la data 2011-08-07 21:53:54
De la: thadoogback, la data 2011-08-07 21:46:44
De la: Deeliaaaa, la data 2011-08-07 21:05:21
De la: thadoogback, la data 2011-08-07 21:01:49naaa nare rost,,mergi cu mn


Pai vino,ne gasesti acolo
pai ce vrei sa va sexuiesc pe toti


o da ...sunt cativa baieti fara pereche pe care ii poti sexuii ...
esti misto sau sforasi in ghete,,da o poza sa te vaz
thadoogback
Postat pe 7 August 2011 22:01
De la: Deeliaaaa, la data 2011-08-07 21:54:30vino ..da 17 ce?putini nu?


cel putin nu va plictisiti
eu nu mai merg in gasca asa, poate intr-o gasca mai restransa... Dar mi-ar placea, si poate chiar mai trag o fuga intr-un week-end. Cu "gasca" mea ...
_vio_
Postat pe 7 August 2011 22:06

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce parere aveti despte tauri? 67 De la: mynutza 6 Iulie 2010 12:29
un job bine platit 2 De la: mirc 4 Februarie 2009 17:15
PESTOAICA si CAPRICORNUL 10 De la: kudika326782 30 Ianuarie 2011 14:59
buna! 4 De la: Raluca_SA 8 Octombrie 2009 23:49
Barbatul fecioara - merita efortul sau nu? 21 De la: kudika410270 28 Iulie 2014 12:31