Setari Cookie-uri

sa merg cu el la mare?

De la: kudika406632, la data 2011-07-22 15:11:43Da ...asta imi doresc eu..iar langa el nu as putea sa realizez ...


De ce zici asa?Stii tu ca el v-a fi alesul?
Sa punem cazul ca te mariti cu el.De ce crezi ca nu te poti realiza langa el?
E sarac, nu ti-ar da voie sa faci facultate, sau ce?
doi_ochi_caprui
Postat pe 22 Iulie 2011 15:13
De la: ilumax_76, la data 2011-07-22 15:11:40El vrea sa mearga cu tine la mare si sa aiba parte de all inclusive iar tu vrei sa ai pereche, sa va distrati etc.. fara realtii intime. L-ai laudat prea tare, iar eu am inteles doar ca vrea sa te arda.



Care e treaba cu tine?
Suntem suparati?
doi_ochi_caprui
Postat pe 22 Iulie 2011 15:14
Dar te poti pune in locul meu? era planuit s mergem toti in cupluri...ei sunt toti ei voi fi ca o fraierica....sa ma apunce toate gandurile:ia uite puteam si eu sa fiu cu el aici dc s a ajuns aici ....bla bla....
Deeliaaaa
Postat pe 22 Iulie 2011 15:15
Nu nu este sarac ,dinpotriva are bani si m ar tine acasa....si nu as vrea....
Deeliaaaa
Postat pe 22 Iulie 2011 15:15
De la: kudika406632, la data 2011-07-22 15:15:04Dar te poti pune in locul meu? era planuit s mergem toti in cupluri...ei sunt toti ei voi fi ca o fraierica....sa ma apunce toate gandurile:ia uite puteam si eu sa fiu cu el aici dc s a ajuns aici ....bla bla....


Atunci sta acasa si gata.
Ma ,,nervozezi".
doi_ochi_caprui
Postat pe 22 Iulie 2011 15:16
..iarta-ma...
Deeliaaaa
Postat pe 22 Iulie 2011 15:19
De la: kudika406632, la data 2011-07-22 15:15:04Dar te poti pune in locul meu? era planuit s mergem toti in cupluri...ei sunt toti ei voi fi ca o fraierica....sa ma apunce toate gandurile:ia uite puteam si eu sa fiu cu el aici dc s a ajuns aici ....bla bla....

Singura care complica situatia esti tu. De ce zici ca vei fi ca o fraierica? Nu stiam ca a se intampla sa fii singur la un moment dat te face fraier. Asta e, se mai intampla. Daca prietenii tai nu pot intelege asta, ei sunt fraierii.
Da, stiu ca veti iesi seara la terasa si ei vor fi lugu-lugu unul peste altul. N-ai decat sa te ridici, sa mergi la bar si sa bei ceva acolo. Te asigur ca in cateva secunde vei avea cel putin doi care sa incerce sa flirteze cu tine. Nu inseamna ca trebuie si sa mergi cu ei undeva sau ceva de genu'.
Ci doar sa intelegi ca sunt avataje si dezavantaje in orice situatie. Punem pariu ca prietenele tale te vor privi cu invidie pentru toata atentia pe care o vei primi?

Ai putin mai multa incredere in tine, ce naiba.
kudika_pudika
Postat pe 22 Iulie 2011 15:20
De la: kudika406632, la data 2011-07-22 15:19:15 ..iarta-ma...


Te iert.
N-ai de unde sa stii ca o sa te tina acasa.Oricum, nici macar nu aveti o relatie si tu, deja iti pui problema maritatului si tinutului in casa.Esti cam stranie, fetita.
doi_ochi_caprui
Postat pe 22 Iulie 2011 15:23
De la: doi_ochi_caprui, la data 2011-07-22 15:14:59
De la: ilumax_76, la data 2011-07-22 15:11:40El vrea sa mearga cu tine la mare si sa aiba parte de all inclusive iar tu vrei sa ai pereche, sa va distrati etc.. fara realtii intime. L-ai laudat prea tare, iar eu am inteles doar ca vrea sa te arda.



Care e treaba cu tine?
Suntem suparati?


Nu, draga domnisoara
ilumax_76
Postat pe 22 Iulie 2011 15:26
Da kudik ai dreptate...insa s-a intamplat prea de curand despartirea si de aceea gandesc asa....poate peste 3 sapt o sa fie mai bine...
Deeliaaaa
Postat pe 22 Iulie 2011 15:29
De la: kudika406632, la data 2011-07-22 15:13:04Nu vrea sa aibe parte de all incl;usive draga...Ca stie prin ce trec si stie ca eu nu vreau s ama implic in relatie cu el dar sa fac si altcva cu el...stiu eu mai bn ce zic...ai inteles gresit....


Sa dea Domnu sa ma insel, dar ..na..eu voiam doar sa fii mai precauta, intelegi tu
ilumax_76
Postat pe 22 Iulie 2011 15:30
De la: kudika406632, la data 2011-07-22 15:29:50Da kudik ai dreptate...insa s-a intamplat prea de curand despartirea si de aceea gandesc asa....poate peste 3 sapt o sa fie mai bine...

kudika_pudika
Postat pe 22 Iulie 2011 15:31
De la: ilumax_76, la data 2011-07-22 15:26:48
De la: doi_ochi_caprui, la data 2011-07-22 15:14:59
De la: ilumax_76, la data 2011-07-22 15:11:40El vrea sa mearga cu tine la mare si sa aiba parte de all inclusive iar tu vrei sa ai pereche, sa va distrati etc.. fara realtii intime. L-ai laudat prea tare, iar eu am inteles doar ca vrea sa te arda.



Care e treaba cu tine?
Suntem suparati?


Nu, draga domnisoara


Atunci, tzuc fata

doi_ochi_caprui
Postat pe 22 Iulie 2011 15:32
Imi pun problema maritatului si tinutului in casa pt ca data trecuta isi facuse deja planuri cu mn desii eu nu ma implicasem in nik...si ca dovada ca nu as putea sa stau cu el...aseara ne am intalnit am fost mai mlti am glumit am ras...dupa ce ma lasat acasa mi a dat mesat ca nu mai poate de focul meu...apoi m a sunt mi-a pus o melodie...era cu 2 tovarasi undeva...dupa pe la 1 jum eu eram pe mes si m a sunat ca cf ..cand a auzit k sunt la ora ia pe mes s-a vazut c a la deranjat si mi-a zs hai nu mai sta si tu ca e trz...ce faci pe mess,cu cn sa vb...lasa fa somnic... in gandul meu :ce ai ma ai inebunit?deja vii cu pretentii si gelozii desii nu suntem impreuna...
Deeliaaaa
Postat pe 22 Iulie 2011 15:33
Inteleg ce spun...Sunt precauta .mereu am fost cu baietii din ziua de azi..noroc cu fratele meu care m- instruit bine.... ...am avut de aface cu fel de fel de golanasi si tot am fost cu capul pe umeri si nu m am lasat prostita...un exem[plu ar fi ca abea la 20 de ani jum m am daruit cuiva...si arat destul de bine nu am dus lipsa de pretendenti si iubiti..dar am vrut sa se intample cu pers p care o iub si ma iub...desii ne am desp niciodata nu am sa regret ca am facut -o cu el..a fost din dragoste :x
Deeliaaaa
Postat pe 22 Iulie 2011 15:37
De la: kudika406632, la data 2011-07-22 13:37:43Fetelor revin cu alta problema...cu vecinul nu am avut cand sa ma intlnesc pt ca am stat mai mlt plecata....Cand eram cu fostul planuisem impreuna cu catva prieteni sa mergem la mare..dar noi daca ne am desp planurile mele cu el au ramas in ploaie...si mi e f urat sa ma duc singura intre cupluri...dar este un baiat care a aflat ca m am desp de pr si acum tot incearca si incearca ...dar nu vreau sa stau cu el ,nu pt ca ar fi urat..dinpotriva arata super bn si toate mor dupa el...ci pt faptul ca este tigan...nu arata deloc dar este din neam de tigan...si el vrea o relatie serioasa cu mn ,a fost indragostit de mn intr o perioada cand am mai fost desp de fostul..dar am intrerupt orice leg cu el cand m am impacat...a fost urat din partea mea ca practic el ma scosese din starea aceea de suferinta ,si apoi sa ma impac cu fostul na...dar nu mi a purtat pica,a vb chiar frm cu mn si s a tinut mlt timp dupa mn atunci desii ma impacasem cu fostul....as vrea sa merg la mare cu el ca intre prieteni dar el vrea mai mlt..si stie ca nu pot,ca nu vreau dar el tot incearca..si mi a zs ca ii este frik sa nu se indragosteasca iar de mn ,desii a inceput iar...nuj ce sa fac..eu as vrea sa merg ..as vrea sa uit de despartire de tot..imi place de el...dar nu vreau o rel serioasa cu el..dar in acelasi timp as vrea sa stam la mare impreuna..dar doar atat..dar stiu ca nu ar fi corect fata de el...ce sa facc???


Mergi cu el direct infipta.
always_same
Postat pe 22 Iulie 2011 18:13
De la: kudika406632, la data 2011-07-22 13:37:43Fetelor revin cu alta problema...cu vecinul nu am avut cand sa ma intlnesc pt ca am stat mai mlt plecata....Cand eram cu fostul planuisem impreuna cu catva prieteni sa mergem la mare..dar noi daca ne am desp planurile mele cu el au ramas in ploaie...si mi e f urat sa ma duc singura intre cupluri...dar este un baiat care a aflat ca m am desp de pr si acum tot incearca si incearca ...dar nu vreau sa stau cu el ,nu pt ca ar fi urat..dinpotriva arata super bn si toate mor dupa el


Tu ai auzit de vorba aceea "cati is cu nadragi, mie toti mi-s dragi"?
Din cate imi amintesc ultima ta problema era cum sa-l faci pe vecinu' "brunet, inalt si cu ochii verzi" sa te abordeze. Cred ca-ti cauti cu orice pret prieten, iubit sau cum vrei tu sa-i spui ...
Cum se face ca toti sunt foarte reusiti si... realizati? Bine'nteles si tu "arati bine" si esti foarte curtata...
Pana la urma cred ca ai niste drame existentiale inchipuite si o imaginatie foarte bogata...
_vio_
Postat pe 22 Iulie 2011 18:58
De la: _vio_, la data 2011-07-22 18:58:01
De la: kudika406632, la data 2011-07-22 13:37:43Fetelor revin cu alta problema...cu vecinul nu am avut cand sa ma intlnesc pt ca am stat mai mlt plecata....Cand eram cu fostul planuisem impreuna cu catva prieteni sa mergem la mare..dar noi daca ne am desp planurile mele cu el au ramas in ploaie...si mi e f urat sa ma duc singura intre cupluri...dar este un baiat care a aflat ca m am desp de pr si acum tot incearca si incearca ...dar nu vreau sa stau cu el ,nu pt ca ar fi urat..dinpotriva arata super bn si toate mor dupa el


Tu ai auzit de vorba aceea "cati is cu nadragi, mie toti mi-s dragi"?
Din cate imi amintesc ultima ta problema era cum sa-l faci pe vecinu' "brunet, inalt si cu ochii verzi" sa te abordeze. Cred ca-ti cauti cu orice pret prieten, iubit sau cum vrei tu sa-i spui ...
Cum se face ca toti sunt foarte reusiti si... realizati? Bine'nteles si tu "arati bine" si esti foarte curtata...
Pana la urma cred ca ai niste drame existentiale inchipuite si o imaginatie foarte bogata...


Cineva cu capul pe langa umeri.
always_same
Postat pe 22 Iulie 2011 19:03
Dar tu chiar nu vezi k am zs clar ca nu vreau o relatie serioasa??????? Si daca sunt curtata care este faza?degeaba sunt curtata de 100 daca eu iubesc doar unul.....
Deeliaaaa
Postat pe 22 Iulie 2011 19:20
Si care ma rog toti?
Deeliaaaa
Postat pe 22 Iulie 2011 19:20
De la: kudika406632, la data 2011-07-22 19:20:05Dar tu chiar nu vezi k am zs clar ca nu vreau o relatie serioasa??????? Si daca sunt curtata care este faza?degeaba sunt curtata de 100 daca eu iubesc doar unul.....


si care este problema ta in acest caz? mergi cu cine vrei, cum vrei si de cate ori vrei...
Stai linistita ca putini sunt barbatii care vor ceva serios. Spune-i ca mergi cu el dar nu vrei ceva serios, iti va raspunde ca esti femeia ideala
Crezi ca te va refuza?
_vio_
Postat pe 22 Iulie 2011 19:32
De la: kudika406632, la data 2011-07-22 19:20:44Si care ma rog toti?

A... si cand te intorci stai in scara blocului, poate te invita vecinu'cu ochi verzi la o cafeluta.
Iti dai seama ce "belea" o sa arati bronzata? ha?
_vio_
Postat pe 22 Iulie 2011 19:35
De la: kudika406632, la data 2011-07-22 19:20:44Si care ma rog toti?
...toti care pleaca'n vacanta si n'au o pi--da printre bagaje
cristinxxx
Postat pe 22 Iulie 2011 19:37
Fata draga crede ma ca stie ca nu vreau nik cu el.....i am zs de cand am inceput sa umblu iar cu el....
Deeliaaaa
Postat pe 22 Iulie 2011 19:48
De la: kudika406632, la data 2011-07-22 19:48:32Fata draga crede ma ca stie ca nu vreau nik cu el.....i am zs de cand am inceput sa umblu iar cu el....


ai inceput sa "umbli" cu el??
Pai de ce il mai ametesti aiurea? Ptiu! Nu inteleg..
Mergi draguto la mare cu prietenii. Nu tre'sa ai neaparat un barbat cu tine, te poti distra foarte bine si cu amicii tai.
Si la cat esti de .. "bine", sigur gasesti tu ceva pe acolo...



_vio_
Postat pe 22 Iulie 2011 20:29
De la: _vio_, la data 2011-07-22 18:58:01
De la: kudika406632, la data 2011-07-22 13:37:43Fetelor revin cu alta problema...cu vecinul nu am avut cand sa ma intlnesc pt ca am stat mai mlt plecata....Cand eram cu fostul planuisem impreuna cu catva prieteni sa mergem la mare..dar noi daca ne am desp planurile mele cu el au ramas in ploaie...si mi e f urat sa ma duc singura intre cupluri...dar este un baiat care a aflat ca m am desp de pr si acum tot incearca si incearca ...dar nu vreau sa stau cu el ,nu pt ca ar fi urat..dinpotriva arata super bn si toate mor dupa el


Tu ai auzit de vorba aceea "cati is cu nadragi, mie toti mi-s dragi"?
Din cate imi amintesc ultima ta problema era cum sa-l faci pe vecinu' "brunet, inalt si cu ochii verzi" sa te abordeze. Cred ca-ti cauti cu orice pret prieten, iubit sau cum vrei tu sa-i spui ...
Cum se face ca toti sunt foarte reusiti si... realizati? Bine'nteles si tu "arati bine" si esti foarte curtata...
Pana la urma cred ca ai niste drame existentiale inchipuite si o imaginatie foarte bogata...

aiurea cauta si ea o mataranga care sa o duca la Mare ca s-a saturat de Mica...
ala cu banu si ea ...la produs...
PRALEA_
Postat pe 22 Iulie 2011 20:41
Umblu cu el adik ies cu el ne plimbam stam cu prietenii mei bla bla...iar in legatura cu marea stiu aveti dreoptate ma pot distra si fara partener dar am precizat si mai sus ca abea m am desp de fostul si era planuita vacanta asta impreuna toti,,,si na toate vor fi cu iubitii o sa ma simt ciudat...dar mai este pana atunci ,si poate no sa mai gandesc asa...
Deeliaaaa
Postat pe 22 Iulie 2011 20:42
Vai hai sa radem ...Nu mai pot am cazut dupa scaun de ras...Esti penal...
Deeliaaaa
Postat pe 22 Iulie 2011 20:43
De la: kudika406632, la data 2011-07-22 14:37:48pai eu vreau ..vreau sa ma simt bine..vreau sa fiu cu el impreuna la mare..dar doar atat.in schimb el vrea o rel serioasa....eu nu sunt pregatita pt inca una...si oricum el e genul de baiat frumos ,satul de toate panaramele,il cunoaste toata lumea...si nu ma vad eu intr o relatie cu el....nu vreau...este din neam de tigan desii nu are nici o trasatura fizica dar...
daca e tigan ...ce mai cauta la mare?.....sau vrei sa devii piranda lui?
denis_roxana
Postat pe 22 Iulie 2011 20:50
De la: denis_roxana, la data 2011-07-22 20:50:59
De la: kudika406632, la data 2011-07-22 14:37:48pai eu vreau ..vreau sa ma simt bine..vreau sa fiu cu el impreuna la mare..dar doar atat.in schimb el vrea o rel serioasa....eu nu sunt pregatita pt inca una...si oricum el e genul de baiat frumos ,satul de toate panaramele,il cunoaste toata lumea...si nu ma vad eu intr o relatie cu el....nu vreau...este din neam de tigan desii nu are nici o trasatura fizica dar...
daca e tigan ...ce mai cauta la mare?.....sau vrei sa devii piranda lui?

maaa ai grija...rrom...
si ce tiganii nu au mataranga ?
PRALEA_
Postat pe 22 Iulie 2011 20:53

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce parere aveti despre Varsator cu ascendent in Scorpion? 1 De la: kudika_980720 4 Februarie 2015 02:54
compatibilitate 28 De la: dia36 2 Octombrie 2009 11:51
BARBATUL RAC 48 De la: kudika016437 7 Martie 2011 17:43
balantele hmmmm 35 De la: paula27 21 Noiembrie 2011 15:42
eu pesti,el berbec... 7 De la: Lucia38 12 Octombrie 2009 15:22