Setari Cookie-uri

sa merg cu el la mare?

Fetelor revin cu alta problema...cu vecinul nu am avut cand sa ma intlnesc pt ca am stat mai mlt plecata....Cand eram cu fostul planuisem impreuna cu catva prieteni sa mergem la mare..dar noi daca ne am desp planurile mele cu el au ramas in ploaie...si mi e f urat sa ma duc singura intre cupluri...dar este un baiat care a aflat ca m am desp de pr si acum tot incearca si incearca ...dar nu vreau sa stau cu el ,nu pt ca ar fi urat..dinpotriva arata super bn si toate mor dupa el...ci pt faptul ca este tigan...nu arata deloc dar este din neam de tigan...si el vrea o relatie serioasa cu mn ,a fost indragostit de mn intr o perioada cand am mai fost desp de fostul..dar am intrerupt orice leg cu el cand m am impacat...a fost urat din partea mea ca practic el ma scosese din starea aceea de suferinta ,si apoi sa ma impac cu fostul na...dar nu mi a purtat pica,a vb chiar frm cu mn si s a tinut mlt timp dupa mn atunci desii ma impacasem cu fostul....as vrea sa merg la mare cu el ca intre prieteni dar el vrea mai mlt..si stie ca nu pot,ca nu vreau dar el tot incearca..si mi a zs ca ii este frik sa nu se indragosteasca iar de mn ,desii a inceput iar...nuj ce sa fac..eu as vrea sa merg ..as vrea sa uit de despartire de tot..imi place de el...dar nu vreau o rel serioasa cu el..dar in acelasi timp as vrea sa stam la mare impreuna..dar doar atat..dar stiu ca nu ar fi corect fata de el...ce sa facc???
Deeliaaaa
Postat pe 22 Iulie 2011 13:37
ma ajutati si pe mn ?
Deeliaaaa
Postat pe 22 Iulie 2011 14:27
De la: kudika406632, la data 2011-07-22 14:27:35ma ajutati si pe mn ?

salut !de ce nu pui tu singurica in balanta si vezi ce iti da_? din moment ce poti pleca la mare eu cred ca poti lua si o hotarare cu cine nu__
ad__83
Postat pe 22 Iulie 2011 14:33
pai eu vreau ..vreau sa ma simt bine..vreau sa fiu cu el impreuna la mare..dar doar atat.in schimb el vrea o rel serioasa....eu nu sunt pregatita pt inca una...si oricum el e genul de baiat frumos ,satul de toate panaramele,il cunoaste toata lumea...si nu ma vad eu intr o relatie cu el....nu vreau...este din neam de tigan desii nu are nici o trasatura fizica dar...
Deeliaaaa
Postat pe 22 Iulie 2011 14:37
De la: kudika406632, la data 2011-07-22 14:37:48pai eu vreau ..vreau sa ma simt bine..vreau sa fiu cu el impreuna la mare..dar doar atat.in schimb el vrea o rel serioasa....eu nu sunt pregatita pt inca una...si oricum el e genul de baiat frumos ,satul de toate panaramele,il cunoaste toata lumea...si nu ma vad eu intr o relatie cu el....nu vreau...este din neam de tigan desii nu are nici o trasatura fizica dar...


Vad ca de fatp te tine te irita faptul ca are sange de tigan in el .... apropos stia ca si Stefan Banica are sange de tigan in el, si pe asta il desconsideri?
The_Exile
Postat pe 22 Iulie 2011 14:40
.......am mancat ceva litere si am facut inversiuni de litere........imi cer scuze
The_Exile
Postat pe 22 Iulie 2011 14:41
De la: kudika406632, la data 2011-07-22 14:37:48pai eu vreau ..vreau sa ma simt bine..vreau sa fiu cu el impreuna la mare..dar doar atat.in schimb el vrea o rel serioasa....eu nu sunt pregatita pt inca una...si oricum el e genul de baiat frumos ,satul de toate panaramele,il cunoaste toata lumea...si nu ma vad eu intr o relatie cu el....nu vreau...este din neam de tigan desii nu are nici o trasatura fizica dar...

atunci du te cu altcineva...daca nu esti dispusa ptr o relatie serioasa sau ii poti spune din start ca mergi dar fara a avea o relatie...
ad__83
Postat pe 22 Iulie 2011 14:44
De la: Yharr, la data 2011-07-22 14:41:20.......am mancat ceva litere si am facut inversiuni de litere........imi cer scuze

o buuun Stefan Banica
ad__83
Postat pe 22 Iulie 2011 14:45
Nu e vb ca am cv cvu tiganii....dar la ei sta treba altfel....Eu vreau sa fac facultatea,sa lucrez sa fiu independenta,sa ajung o femeie puternica...la ei insa femeile suint tinute acasa..nu va imaginati ca sunt tigani din aceia cu fuste bla bla...sunt romanizati...dar oricum e un baiat de nota 10 ..cu mn se poarta super...de unde ca are drag de mn ca altfel.... ...
Deeliaaaa
Postat pe 22 Iulie 2011 14:47
I am zs ca vreau sa mergem ca intre prieteni si mi a zs ca nu poate sa reziste...ca el moare de mn si ca vrea sa fiu iubita lui....da bn si eu as vrea dar doar la mare...off dar cum sa i zc asta...
Deeliaaaa
Postat pe 22 Iulie 2011 14:48
De la: kudika406632, la data 2011-07-22 14:48:23I am zs ca vreau sa mergem ca intre prieteni si mi a zs ca nu poate sa reziste...ca el moare de mn si ca vrea sa fiu iubita lui....da bn si eu as vrea dar doar la mare...off dar cum sa i zc asta...

eeee ori il accepti ori te duci cu fetele....
ad__83
Postat pe 22 Iulie 2011 14:51
fetele sunt toate cu iubitii :(
Deeliaaaa
Postat pe 22 Iulie 2011 14:54
Pai daca problema e etnia lui, de ce mai vrei ceva de scurta durata cu el?

Daca nu e, fii corecta fata de el si nu merge cu el mare. El ti-a spus clar ce vrea, mie mi se pare ca l-ai jigni si rani daca i-ai spune ca vrei doar sa faci sex cu el si numai cat sunteti la mare.
Desi cred ca vrei cu el, doar pentru ca e singurul disponibil momentan si nu-ti convine sa fii singura fara remorca. Nu este corect deloc. N-ar strica sa inveti sa te distrezi si fara sa fii intr-un cuplu. Gadeste-te ca tu esti libera sa flirtezi cu cine vrei la mare ....
kudika_pudika
Postat pe 22 Iulie 2011 14:57
Dar aici nu e vb de sex !!Asta e ultimul pe care l as face....fostul a fost primul ..si m a durut despartirea...o sa fie greu sa l uit ..primul de fapt nu se uita niciodata....cum crezi k dupa nici o luna sa ma culc cu altul... ..nu...de aceea nici nu vreau sa ma implic intr o alta relatie seriosa...ceea ce vreau la mare e gen o iubire de vara daca o putem numii asa....
Deeliaaaa
Postat pe 22 Iulie 2011 15:01
De la: kudika406632, la data 2011-07-22 14:54:19fetele sunt toate cu iubitii :(


si tu dc nu iti faci un iubit? ca sa nu mai ai probleme?
ad__83
Postat pe 22 Iulie 2011 15:02
Si nu este singurl disponibil...sunt mai mlti baieti care vor sa fie cu mn mai ales acm dupa ce au aflat de despartire...dar el este singurul care ma atrage si imi place..si in care am incredere...
Deeliaaaa
Postat pe 22 Iulie 2011 15:02
De la: kudika406632, la data 2011-07-22 13:37:43Fetelor revin cu alta problema...cu vecinul nu am avut cand sa ma intlnesc pt ca am stat mai mlt plecata....Cand eram cu fostul planuisem impreuna cu catva prieteni sa mergem la mare..dar noi daca ne am desp planurile mele cu el au ramas in ploaie...si mi e f urat sa ma duc singura intre cupluri...dar este un baiat care a aflat ca m am desp de pr si acum tot incearca si incearca ...dar nu vreau sa stau cu el ,nu pt ca ar fi urat..dinpotriva arata super bn si toate mor dupa el...ci pt faptul ca este tigan...nu arata deloc dar este din neam de tigan...si el vrea o relatie serioasa cu mn ,a fost indragostit de mn intr o perioada cand am mai fost desp de fostul..dar am intrerupt orice leg cu el cand m am impacat...a fost urat din partea mea ca practic el ma scosese din starea aceea de suferinta ,si apoi sa ma impac cu fostul na...dar nu mi a purtat pica,a vb chiar frm cu mn si s a tinut mlt timp dupa mn atunci desii ma impacasem cu fostul....as vrea sa merg la mare cu el ca intre prieteni dar el vrea mai mlt..si stie ca nu pot,ca nu vreau dar el tot incearca..si mi a zs ca ii este frik sa nu se indragosteasca iar de mn ,desii a inceput iar...nuj ce sa fac..eu as vrea sa merg ..as vrea sa uit de despartire de tot..imi place de el...dar nu vreau o rel serioasa cu el..dar in acelasi timp as vrea sa stam la mare impreuna..dar doar atat..dar stiu ca nu ar fi corect fata de el...ce sa facc???


Trece saptamana, hop si tu cu dilema.
Tie iti place de el.Crezi ca ai putea avea o relatie cu el?Excludem ca-i tigan si grijile tale ca nu vrei sa stai in casa.
Te gandesti prea repede la maritis.Daca veti fi sau nu impreuna, asta nu inseamna ca te vei marita cu el.Nu ai de unde sa stii ce-ti rezolva viitorul.
doi_ochi_caprui
Postat pe 22 Iulie 2011 15:02
De la: kudika406632, la data 2011-07-22 15:01:19Dar aici nu e vb de sex !!Asta e ultimul pe care l as face....fostul a fost primul ..si m a durut despartirea...o sa fie greu sa l uit ..primul de fapt nu se uita niciodata....cum crezi k dupa nici o luna sa ma culc cu altul... ..nu...de aceea nici nu vreau sa ma implic intr o alta relatie seriosa...ceea ce vreau la mare e gen o iubire de vara daca o putem numii asa....


pai si ,,iubire de-o vara'', ce-ai vrea tu sa includa?
doi_ochi_caprui
Postat pe 22 Iulie 2011 15:05
Dar nu ca nu am stat in casa in ultimul timp...am fost plecata...Stiu ca nu am de unde sa stiu ce mi rezerva viitorul..dar sincer si mie imi este frica sa nu ma apropii de el sufleteste ...si nu mai vreau sa iubesc ...si mai ales pe el...nu as avea un viitor asa cum vreau eu langa el..imi este frik de suferinta iar ,de dezamagire....
Deeliaaaa
Postat pe 22 Iulie 2011 15:05
De la: kudika406632, la data 2011-07-22 15:02:25Si nu este singurl disponibil...sunt mai mlti baieti care vor sa fie cu mn mai ales acm dupa ce au aflat de despartire...dar el este singurul care ma atrage si imi place..si in care am incredere...

fata draga daca iti place de el fugi plaja linistita iti doresc
ad__83
Postat pe 22 Iulie 2011 15:05
Iubire de vara si zici ca nu e vorba despre sex?
Adica doar sa te tii de mana, sa te alinti si sa te pupi si nimic mai mult? Aoleo, pai e si mai jignitor asa. Sau e inceputul unei relatii serioase.


Oricum, te joci cu focul. Daca vrei sa fii corecta, nu-l mai invita la mare si punct. Si las' ca nu mori daca n-ai o iubire de-o vara anul asta.
kudika_pudika
Postat pe 22 Iulie 2011 15:07
da asa imi vine si mie sa fac...sa nu ma intereseze de nik...sa ma distrez...sunt o fata libera...dar e cam compl sitiatia
Deeliaaaa
Postat pe 22 Iulie 2011 15:07
da asa imi vine si mie sa fac...sa nu ma intereseze de nik...sa ma distrez...sunt o fata libera...dar e cam compl sitiatia
Deeliaaaa
Postat pe 22 Iulie 2011 15:07
Stiu ca nu e corect ...dar oricum el stie ca nu vreau nik cu el...dar el inca incearca...
Deeliaaaa
Postat pe 22 Iulie 2011 15:08
De la: kudika406632, la data 2011-07-22 15:05:40Dar nu ca nu am stat in casa in ultimul timp...am fost plecata...Stiu ca nu am de unde sa stiu ce mi rezerva viitorul..dar sincer si mie imi este frica sa nu ma apropii de el sufleteste ...si nu mai vreau sa iubesc ...si mai ales pe el...nu as avea un viitor asa cum vreau eu langa el..imi este frik de suferinta iar ,de dezamagire....


M-am referit la ce ai zis tu aici.Am citat gresit, scuze.


.Eu vreau sa fac facultatea,sa lucrez sa fiu independenta,sa ajung o femeie puternica...la ei insa femeile suint tinute acasa.
doi_ochi_caprui
Postat pe 22 Iulie 2011 15:09
El vrea sa mearga cu tine la mare si sa aiba parte de all inclusive iar tu vrei sa ai pereche, sa va distrati etc.. fara realtii intime. L-ai laudat prea tare, iar eu am inteles doar ca vrea sa te arda.
ilumax_76
Postat pe 22 Iulie 2011 15:11
Da ...asta imi doresc eu..iar langa el nu as putea sa realizez ...
Deeliaaaa
Postat pe 22 Iulie 2011 15:11
De la: kudika406632, la data 2011-07-22 15:07:49 da asa imi vine si mie sa fac...sa nu ma intereseze de nik...sa ma distrez...sunt o fata libera...dar e cam compl sitiatia


cati ani ziceai ca ai? dc naibi te stresezi ptr atat? sau te plictisesti acaasa? fugi la mare si nu mai pierde timpul aiurea
ad__83
Postat pe 22 Iulie 2011 15:12
Inteleg ca ai suferit in trecut si ca ti-e frica, tocami de aceea o perioada singura in care sa te si bucuri de placerile vietii single, ti-ar face bine.
Du-te si distreaza-te la mare, singura si libera
kudika_pudika
Postat pe 22 Iulie 2011 15:12
Nu vrea sa aibe parte de all incl;usive draga...Ca stie prin ce trec si stie ca eu nu vreau s ama implic in relatie cu el dar sa fac si altcva cu el...stiu eu mai bn ce zic...ai inteles gresit....
Deeliaaaa
Postat pe 22 Iulie 2011 15:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
femeia sagetator si barbatul leu 13 De la: Andrheya 4 Iunie 2012 17:51
balanta-leu 10 De la: jollidona_condo 21 Octombrie 2010 17:28
Mostenire 15.000 euro 32 De la: Army96 10 August 2009 22:32
Pareri 5 De la: scorpio67 28 Decembrie 2009 10:33
buna 4 De la: stefanescu_marina25 10 Iulie 2009 10:14