Setari Cookie-uri

topicu' meu

Tot citesc ce scrie lumea p'aci de vreo doi ani si tocmai ce m-a strafulgerat ca eu n-am niciun topic, motiv intemeiat ca sa-l deschid p'asta.
Nu sunt foarte sigura despre ce mi-ar placea sa fie topicu' meu... sunt foarte nehotarata... as vrea sa fie profund, sensibil si de mare interes... Hmm... cre'ca o sa fie despre zodii... sau poate despre moda... sau de corazon?
Gata, m-am hotarat!
Deci eu sunt sagetatoare, iar iubitul meu este si el sagetator. Suntem impreuna de ceva vreme si nici pana acum nu a invatat sa-si asorteze accesoriile la imbracamintea mea. Supararea mea este ca nu vrea sa se certe cu mine pe aceasta tema. Intrebarea mea este: unde credeti ca ar trebui sa mergem in vacata?

Iuuupii, am topic!
A mieu! A mieu! A mieu!
daniella_s
Postat pe 4 August 2011 17:01
De la: daniella_s, la data 2011-08-04 17:01:09Tot citesc ce scrie lumea p'aci de vreo doi ani si tocmai ce m-a strafulgerat ca eu n-am niciun topic, motiv intemeiat ca sa-l deschid p'asta.
Nu sunt foarte sigura despre ce mi-ar placea sa fie topicu' meu... sunt foarte nehotarata... as vrea sa fie profund, sensibil si de mare interes... Hmm... cre'ca o sa fie despre zodii... sau poate despre moda... sau de corazon?
Gata, m-am hotarat!
Deci eu sunt sagetatoare, iar iubitul meu este si el sagetator. Suntem impreuna de ceva vreme si nici pana acum nu a invatat sa-si asorteze accesoriile la imbracamintea mea. Supararea mea este ca nu vrea sa se certe cu mine pe aceasta tema. Intrebarea mea este: unde credeti ca ar trebui sa mergem in vacata?

Iuuupii, am topic!
A mieu! A mieu! A mieu!


brava tie!
esti din 2008, ai 105 postari pe kudika si vi cu abureala asta de topic
pickard
Postat pe 4 August 2011 17:06
ce vrei? n-am prea multa imaginatie joia dupa-amiaza (e practic week-end)
daniella_s
Postat pe 4 August 2011 17:10
De la: daniella_s, la data 2011-08-04 17:10:55ce vrei? n-am prea multa imaginatie joia dupa-amiaza (e practic week-end)

e o scuza si asta dar cam puerila
pickard
Postat pe 4 August 2011 17:12
Vad ca incerci sa te eschivezi ca sa nu ma ajuti.
Nu stiu cum poti sa faci asta cand eu imi strig necajelile in gura mare...
daniella_s
Postat pe 4 August 2011 17:15
De la: daniella_s, la data 2011-08-04 17:10:55ce vrei? n-am prea multa imaginatie joia dupa-amiaza (e practic week-end)


hmm mai bine mai amanai momentul
Alvin
Postat pe 4 August 2011 17:15
@ justforfun84:
ba nu! am simtit eu asa... ca e fix momentul potrivit
daniella_s
Postat pe 4 August 2011 17:19
De la: daniella_s, la data 2011-08-04 17:19:24@ justforfun84:
ba nu! am simtit eu asa... ca e fix momentul potrivit


a...ok atunci cum ai simtit? descrie putin sentimentul?

Alvin
Postat pe 4 August 2011 17:23
De la: daniella_s, la data 2011-08-04 17:15:05Vad ca incerci sa te eschivezi ca sa nu ma ajuti.
Nu stiu cum poti sa faci asta cand eu imi strig necajelile in gura mare...

pai du-te la mare!
acolo e cel mai bine acum in vacanta
pickard
Postat pe 4 August 2011 17:25
De la: daniella_s, la data 2011-08-04 17:01:09 Intrebarea mea este: unde credeti ca ar trebui sa mergem in vacata?

undeva unde sa nu va asortati accesoriile...io zic ca'n Africa ar fi cel mai bine...preferabil Somalia, unde puteti sa umblati dezbracati
miss_darine
Postat pe 4 August 2011 17:29
Pai sa-ti zic. Lucrurile s-au intamplat asa:
Din motive pe care ma jenez sa le expun, am ramas sechestrata in birou peste ora obisnuita de "rupt usa". Aveam de ales intre a mai face lucruri utile si a pierde vremea pe net. M-am luptat vreme indelungata cu aceasta grea alegere si, dupa un minut, am intrat pe mail, unde am dat peste noutatile din comunitatea kudika unde se dezbateau lucruri profunde si interesante despre "cu cine se inteleg sagetatoarele?" si "iubitu' meu se imbraca naspa. vai de mine! ce ma fac?". Atunci a fost momentul cand am simtit ca pot si eu! si, vezi bine, am putut!
daniella_s
Postat pe 4 August 2011 17:33
De la: miss_darine, la data 2011-08-04 17:29:23
De la: daniella_s, la data 2011-08-04 17:01:09 Intrebarea mea este: unde credeti ca ar trebui sa mergem in vacata?

undeva unde sa nu va asortati accesoriile...io zic ca'n Africa ar fi cel mai bine...preferabil Somalia, unde puteti sa umblati dezbracati


Hmm... sau dimpotriva, umbland dezbracati, accesoriile s-ar asorta de la sine... sau nu
Eu nu ma pot hotari, insa partenerului meu de calatorie alias iubitu' din povestea de mai sus sigur ar aprecia sfatul

daniella_s
Postat pe 4 August 2011 17:37
De la: daniella_s, la data 2011-08-04 17:33:05Pai sa-ti zic. Lucrurile s-au intamplat asa:
Din motive pe care ma jenez sa le expun, am ramas sechestrata in birou peste ora obisnuita de "rupt usa". Aveam de ales intre a mai face lucruri utile si a pierde vremea pe net. M-am luptat vreme indelungata cu aceasta grea alegere si, dupa un minut, am intrat pe mail, unde am dat peste noutatile din comunitatea kudika unde se dezbateau lucruri profunde si interesante despre "cu cine se inteleg sagetatoarele?" si "iubitu' meu se imbraca naspa. vai de mine! ce ma fac?". Atunci a fost momentul cand am simtit ca pot si eu! si, vezi bine, am putut!


esti o putacioasa!
pickard
Postat pe 4 August 2011 17:37
daniela cu doi l...pe kudi, totul e posibil...creierul are gauri...rusa (a se citi rusoaica) stie romana...piciorul a devenit etalon de baza...iar eu azi mi-am pierdut cheile...da' lasa, ne facem noi mari
miss_darine
Postat pe 4 August 2011 17:38
De la: miss_darine, la data 2011-08-04 17:38:24 daniela cu doi l...pe kudi, totul e posibil...creierul are gauri...rusa (a se citi rusoaica) stie romana...piciorul a devenit etalon de baza...iar eu azi mi-am pierdut cheile...da' lasa, ne facem noi mari


aha! vezi? din cauza celor ca tine, care pierd cheile cu care, in prealabil, din joaca (vreau eu sa cred), au incuiat biroul colegei pe seama careia s-au tot amuzat ca nu (se) vede de dosare si nici n-ar observa daca s-ar darama cladirea, apar topicuri d'astea
daniella_s
Postat pe 4 August 2011 17:52
De la: daniella_s, la data 2011-08-04 17:52:09
De la: miss_darine, la data 2011-08-04 17:38:24 daniela cu doi l...pe kudi, totul e posibil...creierul are gauri...rusa (a se citi rusoaica) stie romana...piciorul a devenit etalon de baza...iar eu azi mi-am pierdut cheile...da' lasa, ne facem noi mari


aha! vezi? din cauza celor ca tine, care pierd cheile cu care, in prealabil, din joaca (vreau eu sa cred), au incuiat biroul colegei pe seama careia s-au tot amuzat ca nu (se) vede de dosare si nici n-ar observa daca s-ar darama cladirea, apar topicuri d'astea


P.S. seara faina!
daniella_s
Postat pe 4 August 2011 17:53
Ce aroganta...
Topicul "tau", o sa fie de acum, si topicul meu, si bine'teles, al urmasilor nostri.
Nu te mira daca ti-au postat numai doi lupi, s'o bunaciune, asta este, daca sariti cu insoteala din prima...
Aicea, "am gagic" e bagat in seama de hamesiti doar insotit de un nume de topic frumos: "Ma inseala jupuitul!" sau asa...
Dati-va si voi mai singurele, si creste ratingul.
Uite, ca sa te-ncurajez, pe mine m-a interesat doua minute ca nu te asortezi cu maimutoiul...si un minut vacanta, ca si eu mi-o petrec in pat.

Pacat, pacat... Iesea ceva frumos. :))
Darkmagic
Postat pe 4 August 2011 18:30
De la: daniella_s, la data 2011-08-04 17:01:09Tot citesc ce scrie lumea p'aci de vreo doi ani si tocmai ce m-a strafulgerat ca eu n-am niciun topic, motiv intemeiat ca sa-l deschid p'asta.
Nu sunt foarte sigura despre ce mi-ar placea sa fie topicu' meu... sunt foarte nehotarata... as vrea sa fie profund, sensibil si de mare interes... Hmm... cre'ca o sa fie despre zodii... sau poate despre moda... sau de corazon?
Gata, m-am hotarat!
Deci eu sunt sagetatoare, iar iubitul meu este si el sagetator. Suntem impreuna de ceva vreme si nici pana acum nu a invatat sa-si asorteze accesoriile la imbracamintea mea. Supararea mea este ca nu vrea sa se certe cu mine pe aceasta tema. Intrebarea mea este: unde credeti ca ar trebui sa mergem in vacata?

Iuuupii, am topic!
A mieu! A mieu! A mieu!


Foarte frumoasa intiativa. Ar trebui ca mai multi sa-ti urmeze gestul si atunci cand vrei sa regasesti pe cineva, sa te duci pe topicul lui/ei.
Ca sa va intelegeti asupra vacantei, cel mai bine va propuneti cateva destinatii si o alegeti pe cea care va satisface pe amandoi.
anageo25
Postat pe 4 August 2011 20:28
De la: anageo25, la data 2011-08-04 20:28:31
Foarte frumoasa intiativa. Ar trebui ca mai multi sa-ti urmeze gestul si atunci cand vrei sa regasesti pe cineva, sa te duci pe topicul lui/ei.
Ca sa va intelegeti asupra vacantei, cel mai bine va propuneti cateva destinatii si o alegeti pe cea care va satisface pe amandoi.


Cum adica?
Sa imi mai fac un topic, tot al meu?
daniella_s n-o sa se supere pe moa ca ma-nmultesc p-aici, pt ca e blonda, desteapta si albastra. :)
Si Sage! Am pareri din cele mai bune despre zodia asta.
Hello Ann. :)
Darkmagic
Postat pe 4 August 2011 20:58
De la: DarkMAGIC, la data 2011-08-04 20:58:05
De la: anageo25, la data 2011-08-04 20:28:31
Foarte frumoasa intiativa. Ar trebui ca mai multi sa-ti urmeze gestul si atunci cand vrei sa regasesti pe cineva, sa te duci pe topicul lui/ei.
Ca sa va intelegeti asupra vacantei, cel mai bine va propuneti cateva destinatii si o alegeti pe cea care va satisface pe amandoi.


Cum adica?
Sa imi mai fac un topic, tot al meu?
daniella_s n-o sa se supere pe moa ca ma-nmultesc p-aici, pt ca e blonda, desteapta si albastra. :)
Si Sage! Am pareri din cele mai bune despre zodia asta.
Hello Ann. :)


Buna seara Dark.
Nu cred ca s-ar supara ca-ti deschizi topic Daca as vrea sa te caut pe forum , stiu unde te-as gasi.
anageo25
Postat pe 4 August 2011 21:09
De la: pickard, la data 2011-08-04 17:06:19
De la: daniella_s, la data 2011-08-04 17:01:09Tot citesc ce scrie lumea p'aci de vreo doi ani si tocmai ce m-a strafulgerat ca eu n-am niciun topic, motiv intemeiat ca sa-l deschid p'asta.
Nu sunt foarte sigura despre ce mi-ar placea sa fie topicu' meu... sunt foarte nehotarata... as vrea sa fie profund, sensibil si de mare interes... Hmm... cre'ca o sa fie despre zodii... sau poate despre moda... sau de corazon?
Gata, m-am hotarat!
Deci eu sunt sagetatoare, iar iubitul meu este si el sagetator. Suntem impreuna de ceva vreme si nici pana acum nu a invatat sa-si asorteze accesoriile la imbracamintea mea. Supararea mea este ca nu vrea sa se certe cu mine pe aceasta tema. Intrebarea mea este: unde credeti ca ar trebui sa mergem in vacata?

Iuuupii, am topic!
A mieu! A mieu! A mieu!


brava tie!
esti din 2008, ai 105 postari pe kudika si vi cu abureala asta de topic

mai pikarde,ce nu te-ai prins??? macar are si ea PROPRIUL TOPIC
steffy91
Postat pe 4 August 2011 23:20
De la: daniella_s, la data 2011-08-04 17:01:09Tot citesc ce scrie lumea p'aci de vreo doi ani si tocmai ce m-a strafulgerat ca eu n-am niciun topic, motiv intemeiat ca sa-l deschid p'asta.
Nu sunt foarte sigura despre ce mi-ar placea sa fie topicu' meu... sunt foarte nehotarata... as vrea sa fie profund, sensibil si de mare interes... Hmm... cre'ca o sa fie despre zodii... sau poate despre moda... sau de corazon?
Gata, m-am hotarat!
Deci eu sunt sagetatoare, iar iubitul meu este si el sagetator. Suntem impreuna de ceva vreme si nici pana acum nu a invatat sa-si asorteze accesoriile la imbracamintea mea. Supararea mea este ca nu vrea sa se certe cu mine pe aceasta tema. Intrebarea mea este: unde credeti ca ar trebui sa mergem in vacata?

Iuuupii, am topic!
A mieu! A mieu! A mieu!

felicitari!!!!! ai o mare realizare
steffy91
Postat pe 4 August 2011 23:21
De la: steffy91, la data 2011-08-04 23:20:52
De la: pickard, la data 2011-08-04 17:06:19
De la: daniella_s, la data 2011-08-04 17:01:09Tot citesc ce scrie lumea p'aci de vreo doi ani si tocmai ce m-a strafulgerat ca eu n-am niciun topic, motiv intemeiat ca sa-l deschid p'asta.
Nu sunt foarte sigura despre ce mi-ar placea sa fie topicu' meu... sunt foarte nehotarata... as vrea sa fie profund, sensibil si de mare interes... Hmm... cre'ca o sa fie despre zodii... sau poate despre moda... sau de corazon?
Gata, m-am hotarat!
Deci eu sunt sagetatoare, iar iubitul meu este si el sagetator. Suntem impreuna de ceva vreme si nici pana acum nu a invatat sa-si asorteze accesoriile la imbracamintea mea. Supararea mea este ca nu vrea sa se certe cu mine pe aceasta tema. Intrebarea mea este: unde credeti ca ar trebui sa mergem in vacata?

Iuuupii, am topic!
A mieu! A mieu! A mieu!


brava tie!
esti din 2008, ai 105 postari pe kudika si vi cu abureala asta de topic

mai pikarde,ce nu te-ai prins??? macar are si ea PROPRIUL TOPIC


foarte frumos! dar aici nu suntem alcoolicii anonimi sa aplaudam orice prostie
pickard
Postat pe 4 August 2011 23:24
De la: pickard, la data 2011-08-04 23:24:21
De la: steffy91, la data 2011-08-04 23:20:52
De la: pickard, la data 2011-08-04 17:06:19
De la: daniella_s, la data 2011-08-04 17:01:09Tot citesc ce scrie lumea p'aci de vreo doi ani si tocmai ce m-a strafulgerat ca eu n-am niciun topic, motiv intemeiat ca sa-l deschid p'asta.
Nu sunt foarte sigura despre ce mi-ar placea sa fie topicu' meu... sunt foarte nehotarata... as vrea sa fie profund, sensibil si de mare interes... Hmm... cre'ca o sa fie despre zodii... sau poate despre moda... sau de corazon?
Gata, m-am hotarat!
Deci eu sunt sagetatoare, iar iubitul meu este si el sagetator. Suntem impreuna de ceva vreme si nici pana acum nu a invatat sa-si asorteze accesoriile la imbracamintea mea. Supararea mea este ca nu vrea sa se certe cu mine pe aceasta tema. Intrebarea mea este: unde credeti ca ar trebui sa mergem in vacata?

Iuuupii, am topic!
A mieu! A mieu! A mieu!


brava tie!
esti din 2008, ai 105 postari pe kudika si vi cu abureala asta de topic

mai pikarde,ce nu te-ai prins??? macar are si ea PROPRIUL TOPIC


foarte frumos! dar aici nu suntem alcoolicii anonimi sa aplaudam orice prostie

asa e,nu suntem...insa ea a gresit lokatia
steffy91
Postat pe 4 August 2011 23:26
E fain aici ca-i veselie si (inca) nu se cearta nimeni. Tare faza cu incuiatul biroului Ia vezi tu draga Daniela cum faci sa spargi usa (cu toporul daca e cazul) la sfarsitul programului
luchianramona
Postat pe 5 August 2011 10:09
De la: luchianramona, la data 2011-08-05 10:09:32E fain aici ca-i veselie si (inca) nu se cearta nimeni. Tare faza cu incuiatul biroului Ia vezi tu draga Daniela cum faci sa spargi usa (cu toporul daca e cazul) la sfarsitul programului


E veselie ca e scurt, si nu dai 20.000 de pagini ca sa vezi cum isi beau unii cafeaua.
Cand o sa se aglomereze, multspeciala daniella_s, mai ramane o data blocata sub birou, si imi face un nou topic!
Am scris "sub birou" in loc de "IN"? Ramo, sa stii ca mi-era gandul la tine si "subbiroultau"!
Vino sa te dragalasesc.
Buna de dimineata.
Darkmagic
Postat pe 5 August 2011 11:55
De la: DarkMAGIC, la data 2011-08-05 11:55:03
De la: luchianramona, la data 2011-08-05 10:09:32E fain aici ca-i veselie si (inca) nu se cearta nimeni. Tare faza cu incuiatul biroului Ia vezi tu draga Daniela cum faci sa spargi usa (cu toporul daca e cazul) la sfarsitul programului


E veselie ca e scurt, si nu dai 20.000 de pagini ca sa vezi cum isi beau unii cafeaua.
Cand o sa se aglomereze, multspeciala daniella_s, mai ramane o data blocata sub birou, si imi face un nou topic!
Am scris "sub birou" in loc de "IN"? Ramo, sa stii ca mi-era gandul la tine si "subbiroultau"!
Vino sa te dragalasesc.
Buna de dimineata.

La dragaleala sunt prima Buna Dark! Mi se parea mie ceva familiar cand am citit "sub birou"
luchianramona
Postat pe 5 August 2011 13:13
LOOOL CE NEBUNE SI RAUTACIOASE SUNTETZI TOATE!!! NU AVETZI NICI O NOIMA IN CE SPUNETZI SI LA CUM VA CERATZI VOI PE FORUM..GASITI ALTCEVA MAI INTERESANT DE FACUT DECAT SA VA FUTEZI CREIERII AICI ..!!
clarryta
Postat pe 11 August 2011 23:45
buna dimineata.
ce faci" lukystryky"...iar ai dezinsectie...te mananca tzantzarul ?
PRALEA_
Postat pe 12 August 2011 10:09
De la: PRALEA_, la data 2011-08-12 10:09:35buna dimineata.
ce faci" lukystryky"...iar ai dezinsectie...te mananca tzantzarul ?

Gata, am terminat cu el, l-am facut praf
luchianramona
Postat pe 12 August 2011 10:20

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Buna ziua 10 De la: denis_roxana 3 Februarie 2011 16:53
ea varsator, el rac...compatibilitate 17 De la: mia200000 28 Noiembrie 2015 08:54
barbat capricorn -femeie capricorn 6 De la: game12 1 Iunie 2009 20:14
eu leu, el taur....ce ziceti? 6 De la: kudika002180 24 Octombrie 2009 09:45
unde urmaresc mai frate raspunsul ? ca nul arata nicaieri!!!! 5 De la: fante_de_dorobanti 12 August 2010 11:17