Setari Cookie-uri

Realitate cruda!31 mai,cea mai nefericita zi din viata mea!

l am cunoscut pe net,dupa care si real ,anul acesta in luna ianuarie,un nenorocit de om la care nici nu ma asteptam sau visam ceea ce mi se va intampla!cu siguranta orice persoana este simtita din prima intalnire dupa care isi arata adevarata fata!el 42 ani,sofer pe autobuz,cu multa normalitate se credea un Domn fiind respectat de multi,insa lucrurile stau altfel!dupa cateva intalniri cu el,a inceput sa mi dea cadouri,ex:telefon,bijuterii..insa atunci cand eu nu puteam iesi ,el insistand tot mai mult a inceput a-mi striga sai dau totul inapoi,sau sa ma revansez,plus blesteme si vorbe oribile din gura lui,si asta dupa cateva intalniri cu el,in fine!nu am bagat in seama si am continuat intalnirile cu el sperand ca va fi altfel,dar fapt ca iam permis de la inceput el avea sa fie la fel!cu siguranta eu eram cea care nu realiza cat o sa sufar!pana si parintii mi au zis sa l las iar eu nu am dat importanta!in luna mai exact pe 31 simteam ca avea sa se intample ceva rau si exact asa a fost,dintr o simpla reteta ce o pusesem in buzunar el sa enervat atat de tare ca un adevarat nebun si ma strans de gat incat nu mai aveam aer,cateva secunde si eram moarta de mana unui jegos de om!nu stiu cum mi am revenit ,insa eram distrusa,nu mai gandeam limpede in acele clipe de groaza!cu greu am rezistat o noapte intreaga stand nedormita si rugandu ma sa se faca dimineata mai repede sa plec!am reusit in final dar nu l am dat pe mana politiei nici in ziua de azi,regret foarte mult,stiu ca trebuia sa plateasca raul facut dar acum poate e prea tarziu din pacate!
ela_ella
Postat pe 28 August 2011 23:56
De la: ela_ella, la data 2011-08-28 23:56:47 l am cunoscut pe net,dupa care si real ,anul acesta in luna ianuarie,un nenorocit de om la care nici nu ma asteptam sau visam ceea ce mi se va intampla!cu siguranta orice persoana este simtita din prima intalnire dupa care isi arata adevarata fata!el 42 ani,sofer pe autobuz,cu multa normalitate se credea un Domn fiind respectat de multi,insa lucrurile stau altfel!dupa cateva intalniri cu el,a inceput sa mi dea cadouri,ex:telefon,bijuterii..insa atunci cand eu nu puteam iesi ,el insistand tot mai mult a inceput a-mi striga sai dau totul inapoi,sau sa ma revansez,plus blesteme si vorbe oribile din gura lui,si asta dupa cateva intalniri cu el,in fine!nu am bagat in seama si am continuat intalnirile cu el sperand ca va fi altfel,dar fapt ca iam permis de la inceput el avea sa fie la fel!cu siguranta eu eram cea care nu realiza cat o sa sufar!pana si parintii mi au zis sa l las iar eu nu am dat importanta!in luna mai exact pe 31 simteam ca avea sa se intample ceva rau si exact asa a fost,dintr o simpla reteta ce o pusesem in buzunar el sa enervat atat de tare ca un adevarat nebun si ma strans de gat incat nu mai aveam aer,cateva secunde si eram moarta de mana unui jegos de om!nu stiu cum mi am revenit ,insa eram distrusa,nu mai gandeam limpede in acele clipe de groaza!cu greu am rezistat o noapte intreaga stand nedormita si rugandu ma sa se faca dimineata mai repede sa plec!am reusit in final dar nu l am dat pe mana politiei nici in ziua de azi,regret foarte mult,stiu ca trebuia sa plateasca raul facut dar acum poate e prea tarziu din pacate!












... ehehe ... cite nu a mai strins el de git in 42 de ani ... se cam nasolesc lucrurile in romania ... purii si puriiele nu se mai inteleg intre ei ... 20 de ani de curvarasie oficiala isi cam pune accentul ...

... e aiurea intimplarea dar de ce ai ajuns sa accepti astfel de specimene ? ...


marco918
Postat pe 29 August 2011 00:02
Ok, habar n-ai de ce ai acceptat un asemenea om langa tine, nu l-ai dat pe mana politiei, dar macar ai posibilitatea sa ajuti alte nefericite sa nu-i cada in plasa.

Spne-i numele real, spune-i id-ul cu care intra pe site-uri si site-urile pe care le frecventeaza daca vrei sa ajuti pe cineva.
rashela
Postat pe 29 August 2011 07:32
De la: ela_ella, la data 2011-08-28 23:56:47 l am cunoscut pe net,dupa care si real ,anul acesta in luna ianuarie,un nenorocit de om la care nici nu ma asteptam sau visam ceea ce mi se va intampla!cu siguranta orice persoana este simtita din prima intalnire dupa care isi arata adevarata fata!el 42 ani,sofer pe autobuz,cu multa normalitate se credea un Domn fiind respectat de multi,insa lucrurile stau altfel!dupa cateva intalniri cu el,a inceput sa mi dea cadouri,ex:telefon,bijuterii..insa atunci cand eu nu puteam iesi ,el insistand tot mai mult a inceput a-mi striga sai dau totul inapoi,sau sa ma revansez,plus blesteme si vorbe oribile din gura lui,si asta dupa cateva intalniri cu el,in fine!nu am bagat in seama si am continuat intalnirile cu el sperand ca va fi altfel,dar fapt ca iam permis de la inceput el avea sa fie la fel!cu siguranta eu eram cea care nu realiza cat o sa sufar!pana si parintii mi au zis sa l las iar eu nu am dat importanta!in luna mai exact pe 31 simteam ca avea sa se intample ceva rau si exact asa a fost,dintr o simpla reteta ce o pusesem in buzunar el sa enervat atat de tare ca un adevarat nebun si ma strans de gat incat nu mai aveam aer,cateva secunde si eram moarta de mana unui jegos de om!nu stiu cum mi am revenit ,insa eram distrusa,nu mai gandeam limpede in acele clipe de groaza!cu greu am rezistat o noapte intreaga stand nedormita si rugandu ma sa se faca dimineata mai repede sa plec!am reusit in final dar nu l am dat pe mana politiei nici in ziua de azi,regret foarte mult,stiu ca trebuia sa plateasca raul facut dar acum poate e prea tarziu din pacate!


Este tardiv acum,sa ne spui toate acestea!Multumeste-i lui Dumnezeu ca ai scapat de un asemenea om si ar fi trebuit atunci sa mergi la politie sa depui plangere!Acum....degeaba te agiti!Pe viitor ai grija ce fel de prieteni iti gasesti!Sub masca unui om fermecator,galant,manierat,de multe ori,se ascunde un chip grotesc cu o gandire malefica.Atat.
RAINBOWLADY
Postat pe 29 August 2011 08:22
Nici eu nu stiu cea fost in mintea mea sa accept o astfel de purtare,chiar daca regret acum este tarziu !l-am pus pe mai multe site-uri,pana si topicuri am facut pe tema asta ,insa el ma gasit si a inceput a comenta si a ma jigni mult pe forumuri!este din TIMISOARA,SE NUMESTE FARA RADU,SOFER PE AUTOBUZ IN ORAS!TOATE FEMEILE CE CITESC SA FIE ATENTE!Ce pot sa zic mai mult?imi pare rau caci am gresit si nu am deschis ochii la timp!va multumesc tuturor pentru raspunsuri!
ela_ella
Postat pe 29 August 2011 18:28

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Petrecere a fetelor cu sau fara stripperi¿ 8 De la: anasaiescu 14 Iulie 2010 20:18
Ce ma sfatuiti? 10 De la: pamela_1 21 Mai 2009 14:22
va rog ajutati-ma!! 4 De la: razz 2 Mai 2010 00:32
ganduri si iar ganduri... 36 De la: kudika_alexia051568 20 Martie 2010 18:09
Situatie bizara ! 67 De la: kudika432798 12 Mai 2013 12:11