Setari Cookie-uri

cine plateste la intalnire ???

doamnelor si domnisoarelor,

Va rog sa fiti sincere atat cu voi cat si cu mine: cine plateste la intanirea in oras ?

si nu incercati sa va mintiti singure sa spuneti ca nu va deranjeaza pe voi FEMEI sa platiti. Nu va place un gentleman care are grija sa nu va lipseasca nimic ? nu ma credeti materialista dar totusi imaginati-va asta :

cand un barbat/baiat care munceste ia salariu si apoi se lauda la voi " vai am luat salariu" si va scoate in oras si va intreaba " unde vrei sa mergem ?" tu spui "acolo" mergeti va luati fiecare un suc o bere ceva si apoi cand vine momentul sa se plateasca nota te intreaba nu o data , de destule ori " ai 5 lei ai 10 lei ? " cum va simtiti?
hai o data de 2 de 9 dar se poate intampla sa nu ai bani la tine sa nu ai portofelul se pot intampla multe ..si el iese cu bani ficsi ca stie sigur ca tu o sa ii mai dai .......

eu cred ca intr o relatie la inceput mai faci asta plateste el , platesti tu , platiti amandoi.. dar cand incepe relatia sa prinda radacini......incepi sa simti ca ai nevoie de securitate, de un barbat in fata ta...

haideti va rog dati-mi niste pareri.. daca mai aveti nevoie de informatii din acest punct de vedere mai am destule..

astept raspunsurile voastre
multumesc
tzvetociki
Postat pe 7 Septembrie 2011 17:33
platesti tu,ca un imprumut,si mai tarziu ti-l restituie ea "in natura"
Pudika416607
Postat pe 7 Septembrie 2011 17:39
sunt fata......
tzvetociki
Postat pe 7 Septembrie 2011 17:46
De la: Pudika416607, la data 2011-09-07 17:39:23platesti tu,ca un imprumut,si mai tarziu ti-l restituie ea "in natura"



sunt fata.... ma refer la un baiat acum..
tzvetociki
Postat pe 7 Septembrie 2011 17:46
pai...cam acelasi lucru...spune-i de restituirea in natura,si gata...dar nu ii spune cand,poate nu vrei in seara aia sau deloc,ai si tu dreptul sa te razgandesti,doar esti fata,ce naiba...
Pudika416607
Postat pe 7 Septembrie 2011 17:58
De la: tzvetociki, la data 2011-09-07 17:33:40doamnelor si domnisoarelor,

Va rog sa fiti sincere atat cu voi cat si cu mine: cine plateste la intanirea in oras ?

si nu incercati sa va mintiti singure sa spuneti ca nu va deranjeaza pe voi FEMEI sa platiti. Nu va place un gentleman care are grija sa nu va lipseasca nimic ? nu ma credeti materialista dar totusi imaginati-va asta :

cand un barbat/baiat care munceste ia salariu si apoi se lauda la voi " vai am luat salariu" si va scoate in oras si va intreaba " unde vrei sa mergem ?" tu spui "acolo" mergeti va luati fiecare un suc o bere ceva si apoi cand vine momentul sa se plateasca nota te intreaba nu o data , de destule ori " ai 5 lei ai 10 lei ? " cum va simtiti?
hai o data de 2 de 9 dar se poate intampla sa nu ai bani la tine sa nu ai portofelul se pot intampla multe ..si el iese cu bani ficsi ca stie sigur ca tu o sa ii mai dai .......

eu cred ca intr o relatie la inceput mai faci asta plateste el , platesti tu , platiti amandoi.. dar cand incepe relatia sa prinda radacini......incepi sa simti ca ai nevoie de securitate, de un barbat in fata ta...

haideti va rog dati-mi niste pareri.. daca mai aveti nevoie de informatii din acest punct de vedere mai am destule..

astept raspunsurile voastre
multumesc


Hmmmmm!Da,hai sa vedem cum sta treaba!Mentionez ca ceea ce voi scrie este o parere pur personala.

Raspuns scurt ar fi acesta;Barbatul trebuie sa fie barbat pana la capat,nu este in stare sa ofere doamnei
de langa el ,confortul psihic,neingreunat de punerea femeii in situatia de a plati o parte din consumatia respectiva,daca nu chiar toata valoarea,sa stea acasa,simplu,nu?Potenta barbatului,nu se constata numai in pat!

Daca este sa discutam luand in calcul aspectul pecuniar al problemei respective,pot sa spun ca se poarta achitarea notei de consumatie,pe din doua.Se pare ca asa este echitabil pentru ambele parti,dar eu vin si intreb domnii care practica acest fel de plata;cand se culca cu doamnele respective,ele le dau jumatate din corpul lor,sau se daruiesc total,integral?Sa-mi raspunda domnii in cauza!!!!

Si al treilea aspect ar fide luat in calcul,in situatiile cand anumiti barbati profita de pe urma doamnelor,care,naive din fire si in schimbul unei partide de sex,sunt dispuse sa plateasca ele ,oricat,numai ca sa aiba barbatii respectivi langa ele!Si cam atat am avut de spus!
RAINBOWLADY
Postat pe 7 Septembrie 2011 18:00
mai bine negociati si stabiliti de la inceput detaliile
Pudika416607
Postat pe 7 Septembrie 2011 18:09
Adica... hai in oras, dar iti platesti consumatia. Din punctul meu de vedere n-are decat sa faca asta cu prietenii lui, cand ies impreuna la o bere. Daca tot te invita, sa puna mana sa plateasca. Si daca are probleme financiare sa te invite mai rar, dar sa nu te puna in situatii penibile. Cred ca nu te simti prea confortabil cand contribui la achitarea notei. Sau fa altceva: invita-l tu si la final plateste tot tu, cu specificatia : "eu te-am invitat, eu platesc!" Poate s-o prinde ceva...
kitty_na
Postat pe 7 Septembrie 2011 18:35
De la: kudika421339, la data 2011-09-07 18:00:43
De la: tzvetociki, la data 2011-09-07 17:33:40doamnelor si domnisoarelor,

Va rog sa fiti sincere atat cu voi cat si cu mine: cine plateste la intanirea in oras ?

si nu incercati sa va mintiti singure sa spuneti ca nu va deranjeaza pe voi FEMEI sa platiti. Nu va place un gentleman care are grija sa nu va lipseasca nimic ? nu ma credeti materialista dar totusi imaginati-va asta :

cand un barbat/baiat care munceste ia salariu si apoi se lauda la voi " vai am luat salariu" si va scoate in oras si va intreaba " unde vrei sa mergem ?" tu spui "acolo" mergeti va luati fiecare un suc o bere ceva si apoi cand vine momentul sa se plateasca nota te intreaba nu o data , de destule ori " ai 5 lei ai 10 lei ? " cum va simtiti?
hai o data de 2 de 9 dar se poate intampla sa nu ai bani la tine sa nu ai portofelul se pot intampla multe ..si el iese cu bani ficsi ca stie sigur ca tu o sa ii mai dai .......

eu cred ca intr o relatie la inceput mai faci asta plateste el , platesti tu , platiti amandoi.. dar cand incepe relatia sa prinda radacini......incepi sa simti ca ai nevoie de securitate, de un barbat in fata ta...

haideti va rog dati-mi niste pareri.. daca mai aveti nevoie de informatii din acest punct de vedere mai am destule..

astept raspunsurile voastre
multumesc


Hmmmmm!Da,hai sa vedem cum sta treaba!Mentionez ca ceea ce voi scrie este o parere pur personala.

Raspuns scurt ar fi acesta;Barbatul trebuie sa fie barbat pana la capat,nu este in stare sa ofere doamnei
de langa el ,confortul psihic,neingreunat de punerea femeii in situatia de a plati o parte din consumatia respectiva,daca nu chiar toata valoarea,sa stea acasa,simplu,nu?Potenta barbatului,nu se constata numai in pat!

Daca este sa discutam luand in calcul aspectul pecuniar al problemei respective,pot sa spun ca se poarta achitarea notei de consumatie,pe din doua.Se pare ca asa este echitabil pentru ambele parti,dar eu vin si intreb domnii care practica acest fel de plata;cand se culca cu doamnele respective,ele le dau jumatate din corpul lor,sau se daruiesc total,integral?Sa-mi raspunda domnii in cauza!!!!

Si al treilea aspect ar fide luat in calcul,in situatiile cand anumiti barbati profita de pe urma doamnelor,care,naive din fire si in schimbul unei partide de sex,sunt dispuse sa plateasca ele ,oricat,numai ca sa aiba barbatii respectivi langa ele!Si cam atat am avut de spus!





mai mult decat absolut de acord cu tine. exact asta ma gandeam si eu . bun ei ne pun pe noi sa platim jumatate din consumatie, sau o parte, dar atunci cand vine vorba de sex, cum se imparte ?
eu nu spun ca numai asa sa gandim dar totusi, ei cand vin la noi ei vor clar asta SEX oricat ar avea ei sentimente pt noi , asta e lucrul final sexul . pai logic ei sunt obsinuiti ca sexul sa fie "gratis " ca sa ma exprim asa total neprofesional dar ca sa inteleaga toata lumea
tzvetociki
Postat pe 7 Septembrie 2011 18:36
ai aceptat invitatia,ai acceptat si coplata...nimeni nu se simte confortabil la plata notei,de asta trebuie sa-si plateasca fiecare partea
Pudika416607
Postat pe 7 Septembrie 2011 18:39
De la: tzvetociki, la data 2011-09-07 17:33:40
eu cred ca intr o relatie la inceput mai faci asta plateste el , platesti tu , platiti amandoi.. dar cand incepe relatia sa prinda radacini......incepi sa simti ca ai nevoie de securitate, de un barbat in fata ta...


Nu prea imi place cum suna ce ai spus aici.
Eu consider ca-i exact invers. Brabatul plateste la inceput cand relatia NU are radacini adanci. Daca astepti sa "tot plateasca" si cand esti considerata jumatatea lui, esti sigura ca ai nevoie de un amarat cu salariu si nu de unul caruia ii ies banii pe banda?
rashela
Postat pe 7 Septembrie 2011 18:40
da asa este ai dreptate. nu ma simt deloc confortabil cand face asta... mai ales ca am mers la munte mai multi unde avea cineva o casa, si evident am mers mai multi in masina ...toti au contribuit la benzina.. si bineinteles ca am contribuit si eu ......asta m a facut sa ma simt penibil.......asta cum ti se pare? stiu ca nu am facut bine.. vezi mie imi e oarecum rusine sa ii spun despre chestiile astea sa nu creada ca sunt materialista... dar eu nu sunt pretentioasa ia mi bijuterii haine si alte chestii.. doar ceva normal, un suc o inghetata...


De la: kitty_na, la data 2011-09-07 18:35:44Adica... hai in oras, dar iti platesti consumatia. Din punctul meu de vedere n-are decat sa faca asta cu prietenii lui, cand ies impreuna la o bere. Daca tot te invita, sa puna mana sa plateasca. Si daca are probleme financiare sa te invite mai rar, dar sa nu te puna in situatii penibile. Cred ca nu te simti prea confortabil cand contribui la achitarea notei. Sau fa altceva: invita-l tu si la final plateste tot tu, cu specificatia : "eu te-am invitat, eu platesc!" Poate s-o prinde ceva...
tzvetociki
Postat pe 7 Septembrie 2011 18:42
eu cred ca intr o relatie la inceput mai faci asta plateste el , platesti tu , platiti amandoi.. dar cand incepe relatia sa prinda radacini......incepi sa simti ca ai nevoie de securitate, de un barbat in fata ta...

in cazul asta trebuie sa platesti si pentru bodyguard si pentru consumatia lui
Pudika416607
Postat pe 7 Septembrie 2011 18:45
eu cred ca intr o relatie la inceput mai faci asta plateste el , platesti tu , platiti amandoi.. dar cand incepe relatia sa prinda radacini......incepi sa simti ca ai nevoie de securitate, de un barbat in fata ta...

in cazul asta trebuie sa platesti si pentru bodyguard si pentru consumatia lui
Pudika416607
Postat pe 7 Septembrie 2011 18:45
eu cred ca intr o relatie la inceput mai faci asta plateste el , platesti tu , platiti amandoi.. dar cand incepe relatia sa prinda radacini......incepi sa simti ca ai nevoie de securitate, de un barbat in fata ta...

in cazul asta trebuie sa platesti si pentru bodyguard si pentru consumatia lui
Pudika416607
Postat pe 7 Septembrie 2011 18:45
eu cred ca intr o relatie la inceput mai faci asta plateste el , platesti tu , platiti amandoi.. dar cand incepe relatia sa prinda radacini......incepi sa simti ca ai nevoie de securitate, de un barbat in fata ta...

in cazul asta trebuie sa platesti si pentru bodyguard si pentru consumatia lui
Pudika416607
Postat pe 7 Septembrie 2011 18:45
eu cred ca intr o relatie la inceput mai faci asta plateste el , platesti tu , platiti amandoi.. dar cand incepe relatia sa prinda radacini......incepi sa simti ca ai nevoie de securitate, de un barbat in fata ta...

in cazul asta trebuie sa platesti si pentru bodyguard si pentru consumatia lui
Pudika416607
Postat pe 7 Septembrie 2011 18:45
eu cred ca intr o relatie la inceput mai faci asta plateste el , platesti tu , platiti amandoi.. dar cand incepe relatia sa prinda radacini......incepi sa simti ca ai nevoie de securitate, de un barbat in fata ta...

in cazul asta trebuie sa platesti si pentru bodyguard si pentru consumatia lui
Pudika416607
Postat pe 7 Septembrie 2011 18:45
eu cred ca intr o relatie la inceput mai faci asta plateste el , platesti tu , platiti amandoi.. dar cand incepe relatia sa prinda radacini......incepi sa simti ca ai nevoie de securitate, de un barbat in fata ta...

in cazul asta trebuie sa platesti si pentru bodyguard si pentru consumatia lui
Pudika416607
Postat pe 7 Septembrie 2011 18:45
eu cred ca intr o relatie la inceput mai faci asta plateste el , platesti tu , platiti amandoi.. dar cand incepe relatia sa prinda radacini......incepi sa simti ca ai nevoie de securitate, de un barbat in fata ta...

in cazul asta trebuie sa platesti si pentru bodyguard si pentru consumatia lui
Pudika416607
Postat pe 7 Septembrie 2011 18:45
hey.. nu sincer nu am nevoie pt ca chiar daca eu inca nu muncesc si ma intretin parintii chiar daca am 21 de ani, parintii mei nu ma lasa sa muncesc, ca sa mi termin cum trebuie facultatea sa nu am probleme, eu primesc bani de la ai mei deci nu am nevoie sa mi plateasca el, dar totusi ... si el e la facultate are 20 de ani, dar face fotbal si are 8 mil salariu... deci are ceva si totusi zici te lauzi ca ai luat salariu si pleci de acasa cu 20 de lei in buzunar, nota face 25 si imi cere mie mereu , " ai 5 lei ai 10 lei ? " si l am testat si i am zis ca nu am 5 lei :| si el nu avea in buzunar acei 5 lei in contextul in care luase salariu in ziua aia si se laudase........



De la: rashela, la data 2011-09-07 18:40:12
De la: tzvetociki, la data 2011-09-07 17:33:40
eu cred ca intr o relatie la inceput mai faci asta plateste el , platesti tu , platiti amandoi.. dar cand incepe relatia sa prinda radacini......incepi sa simti ca ai nevoie de securitate, de un barbat in fata ta...


Nu prea imi place cum suna ce ai spus aici.
Eu consider ca-i exact invers. Brabatul plateste la inceput cand relatia NU are radacini adanci. Daca astepti sa "tot plateasca" si cand esti considerata jumatatea lui, esti sigura ca ai nevoie de un amarat cu salariu si nu de unul caruia ii ies banii pe banda?
tzvetociki
Postat pe 7 Septembrie 2011 18:47
De la: tzvetociki, la data 2011-09-07 18:42:15da asa este ai dreptate. nu ma simt deloc confortabil cand face asta... mai ales ca am mers la munte mai multi unde avea cineva o casa, si evident am mers mai multi in masina ...toti au contribuit la benzina.. si bineinteles ca am contribuit si eu ......asta m a facut sa ma simt penibil.......asta cum ti se pare? stiu ca nu am facut bine.. vezi mie imi e oarecum rusine sa ii spun despre chestiile astea sa nu creada ca sunt materialista... dar eu nu sunt pretentioasa ia mi bijuterii haine si alte chestii.. doar ceva normal, un suc o inghetata...


De la: kitty_na, la data 2011-09-07 18:35:44Adica... hai in oras, dar iti platesti consumatia. Din punctul meu de vedere n-are decat sa faca asta cu prietenii lui, cand ies impreuna la o bere. Daca tot te invita, sa puna mana sa plateasca. Si daca are probleme financiare sa te invite mai rar, dar sa nu te puna in situatii penibile. Cred ca nu te simti prea confortabil cand contribui la achitarea notei. Sau fa altceva: invita-l tu si la final plateste tot tu, cu specificatia : "eu te-am invitat, eu platesc!" Poate s-o prinde ceva...

Sigur esti iubita lui? Poate te vede ca pe o prietena, o fata din grupul de prieteni. Daca are pretentii sa faceti dragoste, atunci da-mi voie sa-ti spun ca iubitul tau e un avar si cu asta basta. Esti foarte calma, in locul tau, cand i-as fi dat banii pentru benzina, i-as fi spus: "ajunge atat, iubitule, sau vrei sa platesc eu tot, avand in vedere ca tu ai condus?"
Am o curiozitate: si cel care avea casa la munte a contribuit la benzina?..
kitty_na
Postat pe 7 Septembrie 2011 18:49
De la: Pudika416607, la data 2011-09-07 18:45:13eu cred ca intr o relatie la inceput mai faci asta plateste el , platesti tu , platiti amandoi.. dar cand incepe relatia sa prinda radacini......incepi sa simti ca ai nevoie de securitate, de un barbat in fata ta...

in cazul asta trebuie sa platesti si pentru bodyguard si pentru consumatia lui

Calmeaza-te,vedem cu totii ce scrii,nu-i nevoie sa repeti.
broscoiu
Postat pe 7 Septembrie 2011 18:51
pana sa ma atace vreo hiena sa-mi dau si eu cu parerea in legatura cu plata si chiar cu iesirile in oras
avand in vedere ca sunt insurat si nevasta-mea imi gestioneaza banii plateste ea
daca as fi sinngur si as alege ca modalitate de socializare un restaurant, terasa, bodega, as plati eu
mai ar fi cazuri cand femeia sau fata respectiva insista sa plateasca ceva pentru ca ar avea impresia ca ramane datoare saudin placerea ei na-s face un caz din asta
oricum daca unii dintre oameni nu sunt familiarizati cu iesirile in oras, tot vor fi incordati, emotionati, jenati etc
nu poti avea si capra si varza
PICCKARD
Postat pe 7 Septembrie 2011 18:59
De la: tzvetociki, la data 2011-09-07 17:46:57
De la: Pudika416607, la data 2011-09-07 17:39:23platesti tu,ca un imprumut,si mai tarziu ti-l restituie ea "in natura"



sunt fata.... ma refer la un baiat acum..


desi sunt fata nu sunt de acord cu tine!!....este o regula ca baiatul sa plateasca? exemplu:in seara asta eu am pofta de iesit la restaurant sa mananc ceamciuci pe varza, el poate n-are chef si nici bani, eu tin mortis sa ma insoteasca, spune-mi cine plateste in cazul asta?!
kiss_my_ass
Postat pe 7 Septembrie 2011 19:08
Dar in caz ca se intalnesc doi barbati cine ar trebui sa plateasca?
broscoiu
Postat pe 7 Septembrie 2011 19:20
De la: kitty_na, la data 2011-09-07 18:49:59
De la: tzvetociki, la data 2011-09-07 18:42:15da asa este ai dreptate. nu ma simt deloc confortabil cand face asta... mai ales ca am mers la munte mai multi unde avea cineva o casa, si evident am mers mai multi in masina ...toti au contribuit la benzina.. si bineinteles ca am contribuit si eu ......asta m a facut sa ma simt penibil.......asta cum ti se pare? stiu ca nu am facut bine.. vezi mie imi e oarecum rusine sa ii spun despre chestiile astea sa nu creada ca sunt materialista... dar eu nu sunt pretentioasa ia mi bijuterii haine si alte chestii.. doar ceva normal, un suc o inghetata...


De la: kitty_na, la data 2011-09-07 18:35:44Adica... hai in oras, dar iti platesti consumatia. Din punctul meu de vedere n-are decat sa faca asta cu prietenii lui, cand ies impreuna la o bere. Daca tot te invita, sa puna mana sa plateasca. Si daca are probleme financiare sa te invite mai rar, dar sa nu te puna in situatii penibile. Cred ca nu te simti prea confortabil cand contribui la achitarea notei. Sau fa altceva: invita-l tu si la final plateste tot tu, cu specificatia : "eu te-am invitat, eu platesc!" Poate s-o prinde ceva...

Sigur esti iubita lui? Poate te vede ca pe o prietena, o fata din grupul de prieteni. Daca are pretentii sa faceti dragoste, atunci da-mi voie sa-ti spun ca iubitul tau e un avar si cu asta basta. Esti foarte calma, in locul tau, cand i-as fi dat banii pentru benzina, i-as fi spus: "ajunge atat, iubitule, sau vrei sa platesc eu tot, avand in vedere ca tu ai condus?"
Am o curiozitate: si cel care avea casa la munte a contribuit la benzina?..



de 8 luni suntem impreuna... si persoana care avea casa la munte este cumnata lui... ma rog parintii ei au casa respectiva... dar ce casa... sunt 5 camere si o singura baie.. si casa e facuta pe din doua si ca sa ajungi la baie iesi din casa intri in casa faci pipi in toiu noptii ploua ninge... iar baia... dumnezeule.. infecta.........
tzvetociki
Postat pe 7 Septembrie 2011 19:41
De la: kiss_my_ass, la data 2011-09-07 19:08:07
De la: tzvetociki, la data 2011-09-07 17:46:57
De la: Pudika416607, la data 2011-09-07 17:39:23platesti tu,ca un imprumut,si mai tarziu ti-l restituie ea "in natura"



sunt fata.... ma refer la un baiat acum..


desi sunt fata nu sunt de acord cu tine!!....este o regula ca baiatul sa plateasca? exemplu:in seara asta eu am pofta de iesit la restaurant sa mananc ceamciuci pe varza, el poate n-are chef si nici bani, eu tin mortis sa ma insoteasca, spune-mi cine plateste in cazul asta?!


eu niciodata nu am avut o astfel de pretentie sa mergem la restaurant si sa mancam ghebe in sos de rechin facut la tava..... si niciodata nu am insistat eu sa iesim in oras EL insista in fiecare zi sa ne vedem indiferent daca avem sau nu bani sa bem un suc sau sa mancam un biscuite... de multe ori mi se face foame si nu ii spun asta.. de cele mai multe ori eu am mai multi bani in buzunar decat el.. si daca mi as lua eu mancare ar tb sa ii iau si lui.. fiindca el nu are destui bani...
tzvetociki
Postat pe 7 Septembrie 2011 19:44
De la: tzvetociki, la data 2011-09-07 19:41:12
De la: kitty_na, la data 2011-09-07 18:49:59
De la: tzvetociki, la data 2011-09-07 18:42:15da asa este ai dreptate. nu ma simt deloc confortabil cand face asta... mai ales ca am mers la munte mai multi unde avea cineva o casa, si evident am mers mai multi in masina ...toti au contribuit la benzina.. si bineinteles ca am contribuit si eu ......asta m a facut sa ma simt penibil.......asta cum ti se pare? stiu ca nu am facut bine.. vezi mie imi e oarecum rusine sa ii spun despre chestiile astea sa nu creada ca sunt materialista... dar eu nu sunt pretentioasa ia mi bijuterii haine si alte chestii.. doar ceva normal, un suc o inghetata...


De la: kitty_na, la data 2011-09-07 18:35:44Adica... hai in oras, dar iti platesti consumatia. Din punctul meu de vedere n-are decat sa faca asta cu prietenii lui, cand ies impreuna la o bere. Daca tot te invita, sa puna mana sa plateasca. Si daca are probleme financiare sa te invite mai rar, dar sa nu te puna in situatii penibile. Cred ca nu te simti prea confortabil cand contribui la achitarea notei. Sau fa altceva: invita-l tu si la final plateste tot tu, cu specificatia : "eu te-am invitat, eu platesc!" Poate s-o prinde ceva...

Sigur esti iubita lui? Poate te vede ca pe o prietena, o fata din grupul de prieteni. Daca are pretentii sa faceti dragoste, atunci da-mi voie sa-ti spun ca iubitul tau e un avar si cu asta basta. Esti foarte calma, in locul tau, cand i-as fi dat banii pentru benzina, i-as fi spus: "ajunge atat, iubitule, sau vrei sa platesc eu tot, avand in vedere ca tu ai condus?"
Am o curiozitate: si cel care avea casa la munte a contribuit la benzina?..



de 8 luni suntem impreuna... si persoana care avea casa la munte este cumnata lui... ma rog parintii ei au casa respectiva... dar ce casa... sunt 5 camere si o singura baie.. si casa e facuta pe din doua si ca sa ajungi la baie iesi din casa intri in casa faci pipi in toiu noptii ploua ninge... iar baia... dumnezeule.. infecta.........


si acum nu stiu daca ea a contribuit la benzina avand in vedere ca ei s au dus cu alta masina in care a fost si sora ei si inca cineva , iar noi cu masina lui in care eram evident noi 2 si inca 2 tipi...
tzvetociki
Postat pe 7 Septembrie 2011 19:47
cand te mai invita,spune-i ca ai manca 2 portii de icre negre,si ai scapat de el...fotbalist cu 8 milioane ?dar ce-i faci de nu mai are energie sa se afirme la echipa sa ajunga si el la Pandurii Tg. Jiu sau Concordia Chiajna pe un salariu adevarat?
Pudika416607
Postat pe 7 Septembrie 2011 19:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
prima discutie p forum :P 6 De la: felixcat 30 Iulie 2009 17:32
Intrebare pt barbati si femei cae au experimentat tactica ..."indiferenta" 34 De la: sakura_7777777 7 Aprilie 2010 12:22
Ce ganduri are un barbat care-i cere prietenei sa-i faca prajituri? 197 De la: kudika029282 11 Decembrie 2010 16:23
nu e al meu... 44 De la: scorpyoW 16 Ianuarie 2011 18:33
Ziua lui de nastere!!!! 36 De la: kudika051526 13 Iulie 2009 10:43