Setari Cookie-uri

cine plateste la intalnire ???

De la: Pudika416607, la data 2011-09-07 21:28:27fizicul nu poate tine o relatie intreaga,mai trebuie si bani de suc si de pizza...


nici fizicul nici banii de pizza nu tin o relatie
PICCKARD
Postat pe 7 Septembrie 2011 21:36
De la: tzvetociki, la data 2011-09-07 21:21:29am stat cu el pt ca l am iubit ... nu pt ca am iubit ce are ( ce nu are mai bine zis ) in buzunar...frumos este da... fizic ma atrage.. dar fizicul nu poate tine o relatie intreaga oameni buni.......

Nu te-am intrebat de ce ai stat cu el, te-am intrebat de ce mai stai cu el?

Tu nu stii ca astia frumosi n-are noroc?
Armain
Postat pe 7 Septembrie 2011 21:38
in cazul asta: banii,da
Pudika416607
Postat pe 7 Septembrie 2011 21:38
De la: Pudika416607, la data 2011-09-07 21:38:50in cazul asta: banii,da


nu cred!
aici e altceva decat iubire
PICCKARD
Postat pe 7 Septembrie 2011 21:42
da,l-a parasit,il invita la intalnire si il pune tot pe el sa plateasca
Pudika416607
Postat pe 7 Septembrie 2011 21:45
De la: Pudika416607, la data 2011-09-07 21:36:19la 8 milioane si atatea cheltuieli are destule probleme,daca il mai parasesti si tu s-ar putea sa-i distrugi cariera de fotbalist sau din contra,sa-l ajuti sa mai economiseasca niste bani cheltuiti cu tine.Va trebui sa iei singura decizia asta ca esti jurista si poti sa cantaresti bine lucrurile,mai ales ca stii situatia exacta si incepi cu " cine plateste la intalnire ?",cand voi sunteti impreuna aproape zilnic,deci: banii sunt problema pe care va trebui sa o rezolvi SINGURA,nu inteleg de ce ai mai deschis acest topic


eu nu stiu dc mai vorbesti daca habar nu ai ce spui...da ii distrug cariera lui de fotbalist..eu iti garantez ca am cheltuit mai multi bani cu el decat el cu mine cand in fiecare luna eu fac plinul la masina pt k e masina mea in primul rand si tatal meu a zis ca ne da 1 plin pe luna si de restul sa mai bagam si noi si el abia daca scoate cateva zeci de lei din buzunar.....de ziua lui i am cumparat telefon care si ala consta niste milioane.. el mi a luat mie cand ne certam cate un trandafir ca avea impresia ca face primavara cu o floare..si i am zis sa nu imi mai cumpere flori deloc daca o face doar atunci cand stie ca a gresit..deci eu cel putin 10 milioane tot am cheltuit pentru el..si asta am spus o acum pt ca m ai provocat sa o spun nu pt ca m am apucat eu sa socotesc pe hartie cati bani cheltui cu el pe luna .... asa ca nu stiu de ce te avanti sa arunci niste comentarii daca nici macar nu stii despre ce e vorba draga mea
tzvetociki
Postat pe 7 Septembrie 2011 21:46
De la: Armain, la data 2011-09-07 21:38:08
De la: tzvetociki, la data 2011-09-07 21:21:29am stat cu el pt ca l am iubit ... nu pt ca am iubit ce are ( ce nu are mai bine zis ) in buzunar...frumos este da... fizic ma atrage.. dar fizicul nu poate tine o relatie intreaga oameni buni.......

Nu te-am intrebat de ce ai stat cu el, te-am intrebat de ce mai stai cu el?

Tu nu stii ca astia frumosi n-are noroc?


acum mai stau cu el pt ca nu stiu cum sa fac sa ii spun ca nu il mai iubesc fara sa ma inteleaga gresit si sa faca un mare caz din asta sa ma scandalizez cu el cel putin o saptamana de acum inainte pt ca lui ii place sa faca asta , sa il scutesc de la a face chestii imature cum de altfel a mai facut sa mi spuna ca el nu pleaca din fata blocului pana eu nu ies afara sa rezolvam si nu stiu ce.. pt ca nu stiu exact cum sa fac sa iesim impreuna din aceasta chestie in mod civilizat fara sa ne scoatem ochii si sa trantim usile..
tzvetociki
Postat pe 7 Septembrie 2011 21:48
Pikarde, ma, ce ochi ai in noua poza!
Armain
Postat pe 7 Septembrie 2011 21:50
din ce ai spus tu pana acum mama ta si tatal tau te intretin si iti dau banii pe care ii cheltuiesti,si mai contribuie si el. DECI: de ce iti faci griji pentru banii altora,daca tu nu castigi un leu ??? Daca parintii tai sunt de acord sa-l subfinanteze este treaba lor,poti sa le ceri mai multi bani pentru tine...
Pudika416607
Postat pe 7 Septembrie 2011 21:51
De la: tzvetociki, la data 2011-09-07 21:48:25 sa iesim impreuna din aceasta chestie in mod civilizat fara sa ne scoatem ochii si sa trantim usile..

Cu un fotbalist?! No way!
Armain
Postat pe 7 Septembrie 2011 21:55
De la: Pudika416607, la data 2011-09-07 21:51:11din ce ai spus tu pana acum mama ta si tatal tau te intretin si iti dau banii pe care ii cheltuiesti,si mai contribuie si el. DECI: de ce iti faci griji pentru banii altora,daca tu nu castigi un leu ??? Daca parintii tai sunt de acord sa-l subfinanteze este treaba lor,poti sa le ceri mai multi bani pentru tine...


mai mult banii care mi i dau parintii mei sunt cheltuiti cu el, pentru el, decat pentru mine daca ai fi fost atenta ai fi citit si alte comentarii pe care le am scris . el nu contribuie la nimic pentru ca el nu ma intretine pe mine. si nu imi fac griji in vreun fel pentru banii lui . dar pentru el da o gramada de bani pe haine sau pe alte prostii iar eu nu merit vrei sa spui tu , un suc sau o inghetata ? ce legatura are faptul ca imi dau parintii mei bani ? eu vorbesc strict de ce face el.
tzvetociki
Postat pe 7 Septembrie 2011 21:57
De la: Armain, la data 2011-09-07 21:55:47
De la: tzvetociki, la data 2011-09-07 21:48:25 sa iesim impreuna din aceasta chestie in mod civilizat fara sa ne scoatem ochii si sa trantim usile..

Cu un fotbalist?! No way!


mai nu este vedeta acest baiat... e un om normal joaca la o echipa gen no name.....deci nu e mare stea .... el in stilul lui asa e .. certaretz de fel , vrea sa aiba numai el dreptate.... dar in cazul asta nu are..
tzvetociki
Postat pe 7 Septembrie 2011 21:58
si am inceput acest topic cu acest titlu pentru ca ma sacaie toata chestia pe care o face.. nu spune macar.... nu mai vreau sa platesc pt amandoi sau ceva de genul nu stiu sa vorbeasca sa spuna ceva la inceput macar nu imi ajung banii azi sau ceva...... dar normal asta ar fi insemnat sa mi zica in fiecare zi nu imi ajung banii pt suc astazi s ar face de kko in fiecare zi.. asa asteapta pana la sf zilei cand eu nu mai am ce sa fac si ma pune in fatza faptului implinit
tzvetociki
Postat pe 7 Septembrie 2011 22:02
De la: tzvetociki, la data 2011-09-07 22:02:42si am inceput acest topic cu acest titlu pentru ca ma sacaie toata chestia pe care o face.. nu spune macar.... nu mai vreau sa platesc pt amandoi sau ceva de genul nu stiu sa vorbeasca sa spuna ceva la inceput macar nu imi ajung banii azi sau ceva...... dar normal asta ar fi insemnat sa mi zica in fiecare zi nu imi ajung banii pt suc astazi s ar face de kko in fiecare zi.. asa asteapta pana la sf zilei cand eu nu mai am ce sa fac si ma pune in fatza faptului implinit

Taurul...are o problema in acest sens: banii tai sunt banii nostri, banii mei sunt numai ai mei! In rest..par a fi ok!
rondina
Postat pe 7 Septembrie 2011 22:07
De la: tzvetociki, la data 2011-09-07 22:02:42si am inceput acest topic cu acest titlu pentru ca ma sacaie toata chestia pe care o face

Si pe mine a inceput sa ma sacaie topicul asta... Da-l dracu' odata pe fotbalist si gata!

Si daca vrei unul care sa-ti plateasca el sucul, ti-l recomand pe amicu' meu animallover, care te scoate la un suc imediat daca ai poze la profil si esti bunaciune!
Armain
Postat pe 7 Septembrie 2011 22:11
De la: Armain, la data 2011-09-07 22:11:10
De la: tzvetociki, la data 2011-09-07 22:02:42si am inceput acest topic cu acest titlu pentru ca ma sacaie toata chestia pe care o face

Si pe mine a inceput sa ma sacaie topicul asta... Da-l dracu' odata pe fotbalist si gata!

Si daca vrei unul care sa-ti plateasca el sucul, ti-l recomand pe amicu' meu animallover, care te scoate la un suc imediat daca ai poze la profil si esti bunaciune!


nu multumesc nu am nevoie.. nici macar nu m am despartit.. nici nu ma gandesc o perioada lunga sa mai ies cu cineva..
tzvetociki
Postat pe 7 Septembrie 2011 22:12
De la: tzvetociki, la data 2011-09-07 22:12:10nu multumesc nu am nevoie.. nici macar nu m am despartit.. nici nu ma gandesc o perioada lunga sa mai ies cu cineva..

Probabil nu-l cunosti pe animal, ca altfel te-ai fi prins...
Armain
Postat pe 7 Septembrie 2011 22:24
Daca suntem doar amici si nu e intalnire, fiecare isi plateste partea lui, sau azi fac eu cinste iar data viitoare ea.
Daca e intalnire atunci platesc eu.
Care nu e in stare sa faca lucrul asta atunci mai bine sa-si ia o bere la pet si sa stea acasa.
Paraipan
Postat pe 7 Septembrie 2011 22:55
De la: Paraipan, la data 2011-09-07 22:55:06Daca suntem doar amici si nu e intalnire, fiecare isi plateste partea lui, sau azi fac eu cinste iar data viitoare ea.
Daca e intalnire atunci platesc eu.
Care nu e in stare sa faca lucrul asta atunci mai bine sa-si ia o bere la pet si sa stea acasa.


cred ca e destul de corect !
tzvetociki
Postat pe 8 Septembrie 2011 15:20
Sa te intorci sa ne povestesti dupa ce i-ai dat papucii.
broscoiu
Postat pe 8 Septembrie 2011 16:24

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cate poate suporta o femeie, din dragoste? 41 De la: pinkpussy10 12 August 2009 23:28
BARBATUL TAUR 2 De la: micnegrusiurat4 28 August 2009 10:48
buna vreau sa ma insor 4 De la: Costel_Piu_1 23 Noiembrie 2014 16:24
nu inteleg 52 De la: r_girl 28 Mai 2009 12:41
Nu stiu ce decizie sa iau 85 De la: kudika_nikole 11 Ianuarie 2012 00:42