Setari Cookie-uri

Help! Cum o fac sa slabeasca in cateva zile!

Buna dimineata:),o metoda care sigur nu va esua este sa manance numai branza(slaba),carne,lapte,oua si legume(excluzand cartofii,conopida,mazarea,fasolea) timp de 1-2 saptamani.Va slabi foarte usor asa.Dupa cele 2 saptamani va putea consuma si cate 1-2 fructe pe zi in pauzele dintre mese.Revenind la dieta,carnea,legumele si ouale trebuie preparate fara ulei!
Mult succes!
Sweetchild88
Postat pe 2 Octombrie 2011 10:26
De la: the_same_contesina, la data 2011-09-28 19:44:08
De la: Constantin_Serban_1, la data 2011-09-19 14:04:08Ma numesc C.S. si sunt insurat de 14 ani. In tot acest timp am avut nenumarate relatii extraconjugale in ciuda iubirii pe care o port sotiei mele. De trei ani sunt intr-o relatie stabila cu Simona care a implinit zilele trecute 24 de ani. In loc sa ne bucuram si de acest lucru ca de altfel de fiecare clipa, avem o problema. Simona s-a ingrasat cateva Kile si dupa cum zice ea, ca eu nu imi dau seama, a pus grasime pe burtica. Pe mine nu ma deranjeaza dar problema e la ea. Nu mai vrea sa faca sex pentru ca se simte grasa, balena, molusca, etc. A intrat la o cura de slabire dar degeaba. I-am cumparat Relax &Tone si dejeaba. In loc sa fac sex cu ea imi amortesc mainile pe tampenia aia. Doamnelor si domnisoarelor, va rog sa ma ajutati. Cunosteti,pls, vreo metoda de slabit rapida? Cum sa scape Simona de grasime si eu de problema? Va multumesc!




apã, paie ºi bãtaie ....

cum da vacarul la vaci... e o vorba din batrani...
PRALEA_
Postat pe 2 Octombrie 2011 10:30
Esti cam pretentios totusi ! In cateva zile ????
kudika048731
Postat pe 2 Octombrie 2011 10:32
uita-te si tu cat de tantalache esti pune`i fermoar la gura...ii place sa bage in ea si`l pune pe fraier sa faca masaj la burtica .bine oricum esti un fraier si un om josnic...
amazing22
Postat pe 2 Octombrie 2011 10:49
taurul comunal???
kudika146580
Postat pe 2 Octombrie 2011 10:57
posibil k Simonica ta sa-si fi gasit un alt mascul ,iar in cazul tau refuzul de genul asta este super ... vezi k acasa ai o femeie care te vrea ,nu k Simonika ...la 24 de ani ar trebui sa fie sfarleaza ;)sau trimite-o la sala si sa aiba limita la masa :)
dariela_s
Postat pe 2 Octombrie 2011 11:00
De la: piscolino, la data 2011-09-19 14:10:15
De la: Constantin_Serban_1, la data 2011-09-19 14:04:08Ma numesc C.S. si sunt insurat de 14 ani. In tot acest timp am avut nenumarate relatii extraconjugale in ciuda iubirii pe care o port sotiei mele. De trei ani sunt intr-o relatie stabila cu Simona care a implinit zilele trecute 24 de ani. In loc sa ne bucuram si de acest lucru ca de altfel de fiecare clipa, avem o problema. Simona s-a ingrasat cateva Kile si dupa cum zice ea, ca eu nu imi dau seama, a pus grasime pe burtica. Pe mine nu ma deranjeaza dar problema e la ea. Nu mai vrea sa faca sex pentru ca se simte grasa, balena, molusca, etc. A intrat la o cura de slabire dar degeaba. I-am cumparat Relax &Tone si dejeaba. In loc sa fac sex cu ea imi amortesc mainile pe tampenia aia. Doamnelor si domnisoarelor, va rog sa ma ajutati. Cunosteti,pls, vreo metoda de slabit rapida? Cum sa scape Simona de grasime si eu de problema? Va multumesc!

zici ca o iubesti pe sotia ta?cum naiba-i arati acest lucru?inseland-o cu simona si ramona si etc//////?
ce-ar fi sa incerci sa-ti rezolvi problemele cu sotia si sa nu-ti pese de frustrarile simonei

CA BINE AI ZIS ....BRAVOOOOOOOOOOOOO
kudika121604
Postat pe 2 Octombrie 2011 11:01
Cea mai buna solutie este sa o intrebi pe sotia ta. Iti va sari in ajutor !!!!!!
Briana_G
Postat pe 2 Octombrie 2011 11:06
in primul rand, nu este normal sa ai relatii extraconjugale.. iubeste-ti sotia ta, sotia ta e grasa? dece iti pasa de o amanata? arata mai bine amanta ca sotia? referitor la simonuta ta,,, doar un pic de grasime pe burtica poate sa fie si de la un regim de masa neordonat.... plus k daca ea ti-a indoctrinat in capusorul tau, ca este grasa si tie iti pasa.. atunci tu indoctrineaza-i si ei k nu te poate tine fara sex,, pt ca el este indicat din cauza nr mari de calorii arse in timpul actului sexual... de nu stiai... alte metode pt un pic de grasime ,, nu este regimul de mese neaparat.. invit-o pe d-ra simona la un set se exercitii sportive dar respectat programul si pe un timp indelungat al exercitiilor si sigur v-a da roade!
cocomircea
Postat pe 2 Octombrie 2011 11:19
Buna ziua tuturor!!! ...din cand in cand citesc ce scrieti......si spre surpriza/dezamagirea mea observ ca multi dintre voi va plictisiti....fapt pt care nici mintea nu va mai functioneaza... ...
Ce ar fi ca voi sa va straduiti si sa luati in serios "problemele" omului care striga dupa ajutor...
In primul rand ..consider ca infidelitatea acestui barbat tine de lipsa de comunicare deschisa dintre el si femeile din viata lui, inclusiv nevasta....un inceput ar fi ca el sa faca o introspectie a sentimentelor, dorintelor nesatisfacute in relatia cu sotia (asta daca vrea ca aceasta casnicie sa dureze si sa intre intr-un ritm firesc).....iar in ce priveste relatia cu Simona...este mai mult decat motivul pe care il invoca...ar trebui sa o intrebi deschis daca mai doreste sa fiti impreuna........
....sau poate ar tr sa incepi sa-ti pui intrebari si sa gasesti raspunsuri la "cine sunt eu?.."ce-mi place la mine?"..ce-mi doresc?...sa faci o lista a prioritatilor ...cam atat...
O zi buna tuturor!!!!
lurilu
Postat pe 2 Octombrie 2011 11:21
De la: Constantin_Serban_1, la data 2011-09-19 14:04:08Ma numesc C.S. si sunt insurat de 14 ani. In tot acest timp am avut nenumarate relatii extraconjugale in ciuda iubirii pe care o port sotiei mele. De trei ani sunt intr-o relatie stabila cu Simona care a implinit zilele trecute 24 de ani. In loc sa ne bucuram si de acest lucru ca de altfel de fiecare clipa, avem o problema. Simona s-a ingrasat cateva Kile si dupa cum zice ea, ca eu nu imi dau seama, a pus grasime pe burtica. Pe mine nu ma deranjeaza dar problema e la ea. Nu mai vrea sa faca sex pentru ca se simte grasa, balena, molusca, etc. A intrat la o cura de slabire dar degeaba. I-am cumparat Relax &Tone si dejeaba. In loc sa fac sex cu ea imi amortesc mainile pe tampenia aia. Doamnelor si domnisoarelor, va rog sa ma ajutati. Cunosteti,pls, vreo metoda de slabit rapida? Cum sa scape Simona de grasime si eu de problema? Va multumesc!
Spunei simonei ca nici o metoda de a slabi nu e mai eficienta ca eceea de a face sex...cateva ore pe zi...atunci se ard cele mai multe calorii...asta daca te tine si pe tine facand abstract de la faptul ca esti casatorit...nu iti cunosc motivele pt care ai devenit infidel sotiei...deci ma abtin de la alte comentarii...bafta!!!
callybra
Postat pe 2 Octombrie 2011 11:29
Si eu am incercat sa slabesc si pot sa recomand un singur lucru,singurul care a functionat la mine: sa bea ft multa apa min. 2 l pe zi si de fiecare data cand mananca sa manance cantitate mica si de mai mult ori daca e necesar.In afara de asta sportul e important, si o ora de plimbare in fiecare seara face minuni. Succes!!!
kudika073228
Postat pe 2 Octombrie 2011 11:51
Sti ce cred eu C.S? Simona nu mai are chef de tine...si ...la cat esti tu de inteligent...de fapt e vorba de colaceii ei! :)
BUM27
Postat pe 2 Octombrie 2011 12:01
dom-le ....da tu esti dobitoc de-a dreptu' !!! OARE CUM DRAQ TZINE PAMANTU' ASTFEL DE OLIGOFRENI ? EU NU CRED CA VREI SA AFLI CUM POATE SLABI SIMONA , TU VREI SA AFLE TOATA LUMEA CAT ESTI DE PENAL...ESTI O RUSHINE PENTRU SPECIA UMANA . AFLA MAI BINE CUM SA-TI RECUPEREZI SINAPSELE , SE PARE CA NU ESTI CONECTAT LA BUNUL SIMTZ ! SICTIR .
evil_queen
Postat pe 2 Octombrie 2011 12:06
De la: Constantin_Serban_1, la data 2011-09-19 14:04:08Ma numesc C.S. si sunt insurat de 14 ani. In tot acest timp am avut nenumarate relatii extraconjugale in ciuda iubirii pe care o port sotiei mele. De trei ani sunt intr-o relatie stabila cu Simona care a implinit zilele trecute 24 de ani. In loc sa ne bucuram si de acest lucru ca de altfel de fiecare clipa, avem o problema. Simona s-a ingrasat cateva Kile si dupa cum zice ea, ca eu nu imi dau seama, a pus grasime pe burtica. Pe mine nu ma deranjeaza dar problema e la ea. Nu mai vrea sa faca sex pentru ca se simte grasa, balena, molusca, etc. A intrat la o cura de slabire dar degeaba. I-am cumparat Relax &Tone si dejeaba. In loc sa fac sex cu ea imi amortesc mainile pe tampenia aia. Doamnelor si domnisoarelor, va rog sa ma ajutati. Cunosteti,pls, vreo metoda de slabit rapida? Cum sa scape Simona de grasime si eu de problema? Va multumesc!



Tot am incercat sa ocolesc acest topic,care pe langa faptul ca exceleaza intr-o sinceritate imorala debordanta,are si o doza de comic de situatie si drept urmare, am incerc sa postez cateva sfaturi,zic eu utile,in favaoarea amandorura!

Pentru amanta bolnava de faptul ca a ps cateva kilograme in zona burtii:

-sa puna mana la munca fizica,sa munceasca si in alte domenii nu numai in pat,unde se vede clar,ca nu depune efort suficient pentriu a-si mentine silueta!
-sa faca piata,sa care plase cu de-ale gurii,sa nu mai stea la trandaveala si sa-i aduca "prostu'" toate cele.
-sa nu mai manance toata ziua,sa faca abdomene,sa alerge,asta o spun privind latura sportiva si nicidecum refrindu-ma la "alergarea" dupa barbati,mai ales dupa cei casatoriti!
-daca nu are loc de munca,sa-si caute,sa vada cum este sa te scoli de dimineata doar pentru a-ti castga o paine.
-sa danseze inainte de a face sex si dupa !Dansul este un mijloc ideal, de intretinere a frumusetii fizice.
-daca tot este o practicanta ferventa a sexului cu barbati insurati,macar sa se desfasoare in toata plenitudinea;Sa faca sex tot timpul,nu numai cu domnul in cauza,ci cu toti barbatii existenti in jurul ei!Sex,sex,sex cu barbati,mancat pe paine!

Pentru domnul nostru,cateva mici recomandari:
-inainte de a practica adulterul multiplu,sa incerce sa discute cu doamna ,ce o are in dotare,pentru clarificarea problemelor existente intre ei doi!Nu este corect,cinstit,nici fata de sotie,nici fata de toate amantele avute si prezente,ca eroul nostru sa aiba un asemenea comportament!
-sunt convinsa ca sotia domniei sale este cu mult mai frumoasa decat toate amantele din viata lui,dar daca are tradarea in sange,nu ai ce sa-i faci!
-nu cred ca isi iubeste sotia!Cand iubesti,nu-ti zboara gandul la amante!Cine spune ca poate iubi doua sau mai multe femei in acelasi timp,este un mincinos de mare clasa!
-sa se uite in oglinda si sa vada cat de jalnic,patetic,mizerabil si fals este ,cu toata potenta-i dovedita in aventurile extraconjugale.Daca ii place imaginea proprie si nu s-a spart oglinda,poate merge mai departe,nu este cu nimic mai presus fata de scursurile umane!Punct.
RAINBOWLADY
Postat pe 2 Octombrie 2011 12:17
scuze...dar un om ca tine....nu as tine nici pe pres la intrare...
kudika373611
Postat pe 2 Octombrie 2011 12:51
Daca intr-adevar vrea sa slabeasca lasa-mi un mesaj pe profilul meu kudika.
kudika004623
Postat pe 2 Octombrie 2011 12:53
o lipoaspiratie.. hai ca trebuie sa iti permiti.. daca iti permiti atatea amante tinere...
Princess_Adina
Postat pe 2 Octombrie 2011 13:29
Esti un idiot! Fa sex cu nevasta-ta si povesteste-i Simonei - sigur va slabi... de CIUDA!!!!
kudika386330
Postat pe 2 Octombrie 2011 13:30
De la: Constantin_Serban_1, la data 2011-09-19 15:06:54
De la: kiss_my_ass, la data 2011-09-19 14:06:33
De la: Constantin_Serban_1, la data 2011-09-19 14:04:08Ma numesc C.S. si sunt insurat de 14 ani. In tot acest timp am avut nenumarate relatii extraconjugale in ciuda iubirii pe care o port sotiei mele. De trei ani sunt intr-o relatie stabila cu Simona care a implinit zilele trecute 24 de ani. In loc sa ne bucuram si de acest lucru ca de altfel de fiecare clipa, avem o problema. Simona s-a ingrasat cateva Kile si dupa cum zice ea, ca eu nu imi dau seama, a pus grasime pe burtica. Pe mine nu ma deranjeaza dar problema e la ea. Nu mai vrea sa faca sex pentru ca se simte grasa, balena, molusca, etc. A intrat la o cura de slabire dar degeaba. I-am cumparat Relax &Tone si dejeaba. In loc sa fac sex cu ea imi amortesc mainile pe tampenia aia. Doamnelor si domnisoarelor, va rog sa ma ajutati. Cunosteti,pls, vreo metoda de slabit rapida? Cum sa scape Simona de grasime si eu de problema? Va multumesc!


sex,sex,sex! in toate pozitiile!
la dra qu vad ca iar se tine kudika de sotii!



Pai asta e si problema mea! Nu vrea sa faca sex. In conditiile in care eu ar trebui sa fiu frustrat! Metoda asta de slabit e cea mai buna dar nu o pot pune in aplicare.
kudika105624
Postat pe 2 Octombrie 2011 13:46
De la: kudika105624, la data 2011-10-02 13:46:19
De la: Constantin_Serban_1, la data 2011-09-19 15:06:54
De la: kiss_my_ass, la data 2011-09-19 14:06:33
De la: Constantin_Serban_1, la data 2011-09-19 14:04:08Ma numesc C.S. si sunt insurat de 14 ani. In tot acest timp am avut nenumarate relatii extraconjugale in ciuda iubirii pe care o port sotiei mele. De trei ani sunt intr-o relatie stabila cu Simona care a implinit zilele trecute 24 de ani. In loc sa ne bucuram si de acest lucru ca de altfel de fiecare clipa, avem o problema. Simona s-a ingrasat cateva Kile si dupa cum zice ea, ca eu nu imi dau seama, a pus grasime pe burtica. Pe mine nu ma deranjeaza dar problema e la ea. Nu mai vrea sa faca sex pentru ca se simte grasa, balena, molusca, etc. A intrat la o cura de slabire dar degeaba. I-am cumparat Relax &Tone si dejeaba. In loc sa fac sex cu ea imi amortesc mainile pe tampenia aia. Doamnelor si domnisoarelor, va rog sa ma ajutati. Cunosteti,pls, vreo metoda de slabit rapida? Cum sa scape Simona de grasime si eu de problema? Va multumesc!

<
Pai asta e si problema mea! Nu vrea sa faca sex. In conditiile in care eu ar trebui sa fiu frustrat! Metoda asta de slabit e cea mai buna dar nu o pot pune in aplicare.




si nevasta???te-ai gandit ca poate in timp ce tu i faci masaj simonei ...ea...face sex cu altul....asta e un motiv real de frustrare
kudika105624
Postat pe 2 Octombrie 2011 13:49

... da de ce ar trebui sa slabeasca ? ... vrei tu sa ii faci un bine, nu-i asa ? ... sa aiba si saraca fata un ''viitor'' dupa ce termini cu ea ? ... sa se bucure de ea si barbati-su dupa ce se marita ? ... vrei sa te simti impacat cu contiintza ca nu ai lasat-o sa se ''distruga'' ? ... sau asa o faci pe nevasta-ta sa intre in ''competitie'' ? ... mai rar un CURVAR cu spirit de bun samaritean

Nonaflowermay
Postat pe 2 Octombrie 2011 13:59
determina vorbind cu ea, cauza care o face sa ia in greutate. in caz ca-ti pasa de ea...si nu de efectul care o sa te faca sa primesti iar cat sex vrei. desi...la cum stii, cred ca esti un egoist.
Yvve
Postat pe 2 Octombrie 2011 13:59
De la: kudika373611, la data 2011-10-02 12:51:56 scuze...dar un om ca tine....nu as tine nici pe pres la intrare...



Corect si la obiect!!!!
Nonaflowermay
Postat pe 2 Octombrie 2011 14:01
De la: kudika421339, la data 2011-10-02 12:17:17
De la: Constantin_Serban_1, la data 2011-09-19 14:04:08Ma numesc C.S. si sunt insurat de 14 ani. In tot acest timp am avut nenumarate relatii extraconjugale in ciuda iubirii pe care o port sotiei mele. De trei ani sunt intr-o relatie stabila cu Simona care a implinit zilele trecute 24 de ani. In loc sa ne bucuram si de acest lucru ca de altfel de fiecare clipa, avem o problema. Simona s-a ingrasat cateva Kile si dupa cum zice ea, ca eu nu imi dau seama, a pus grasime pe burtica. Pe mine nu ma deranjeaza dar problema e la ea. Nu mai vrea sa faca sex pentru ca se simte grasa, balena, molusca, etc. A intrat la o cura de slabire dar degeaba. I-am cumparat Relax &Tone si dejeaba. In loc sa fac sex cu ea imi amortesc mainile pe tampenia aia. Doamnelor si domnisoarelor, va rog sa ma ajutati. Cunosteti,pls, vreo metoda de slabit rapida? Cum sa scape Simona de grasime si eu de problema? Va multumesc!



Tot am incercat sa ocolesc acest topic,care pe langa faptul ca exceleaza intr-o sinceritate imorala debordanta,are si o doza de comic de situatie si drept urmare, am incerc sa postez cateva sfaturi,zic eu utile,in favaoarea amandorura!

Pentru amanta bolnava de faptul ca a ps cateva kilograme in zona burtii:

-sa puna mana la munca fizica,sa munceasca si in alte domenii nu numai in pat,unde se vede clar,ca nu depune efort suficient pentriu a-si mentine silueta!
-sa faca piata,sa care plase cu de-ale gurii,sa nu mai stea la trandaveala si sa-i aduca "prostu'" toate cele.
-sa nu mai manance toata ziua,sa faca abdomene,sa alerge,asta o spun privind latura sportiva si nicidecum refrindu-ma la "alergarea" dupa barbati,mai ales dupa cei casatoriti!
-daca nu are loc de munca,sa-si caute,sa vada cum este sa te scoli de dimineata doar pentru a-ti castga o paine.
-sa danseze inainte de a face sex si dupa !Dansul este un mijloc ideal, de intretinere a frumusetii fizice.
-daca tot este o practicanta ferventa a sexului cu barbati insurati,macar sa se desfasoare in toata plenitudinea;Sa faca sex tot timpul,nu numai cu domnul in cauza,ci cu toti barbatii existenti in jurul ei!Sex,sex,sex cu barbati,mancat pe paine!

Pentru domnul nostru,cateva mici recomandari:
-inainte de a practica adulterul multiplu,sa incerce sa discute cu doamna ,ce o are in dotare,pentru clarificarea problemelor existente intre ei doi!Nu este corect,cinstit,nici fata de sotie,nici fata de toate amantele avute si prezente,ca eroul nostru sa aiba un asemenea comportament!
-sunt convinsa ca sotia domniei sale este cu mult mai frumoasa decat toate amantele din viata lui,dar daca are tradarea in sange,nu ai ce sa-i faci!
-nu cred ca isi iubeste sotia!Cand iubesti,nu-ti zboara gandul la amante!Cine spune ca poate iubi doua sau mai multe femei in acelasi timp,este un mincinos de mare clasa!
-sa se uite in oglinda si sa vada cat de jalnic,patetic,mizerabil si fals este ,cu toata potenta-i dovedita in aventurile extraconjugale.Daca ii place imaginea proprie si nu s-a spart oglinda,poate merge mai departe,nu este cu nimic mai presus fata de scursurile umane!Punct.

Nonaflowermay
Postat pe 2 Octombrie 2011 14:02
inapoi la sotie ca poate ea nu se simte grasa si balena si iti ofera ce nu ti mai da simona
kudika113088
Postat pe 2 Octombrie 2011 14:25
Te-ai gandit ca poate Simona nu mai vrea sa fie cu tine, dar nu stie cum sa iti spuna? Daca are probleme cu greutatea, se poate duce la sala. Din ce inteleg, a sistat orice legatura intima cu tine. Poate e timpul sa te maturizezi si sa nu ii mai cumperi diverse/sa fii la cheremul unei pustoaice care te tine in sah pentru ca stie ca vrei pussy, si ar fi mai bine sa te canalizezi pe relatia cu sotia ta. Nu ai cum sa iubesti pe cineva daca il minti, il inseli, il umilesti. Si nu sunt deloc fatalista de felul meu, dar.. what goes around, comes around.
kudika336320
Postat pe 2 Octombrie 2011 14:27
nu cred ca o iubesti pe sotiata CLAR.
kudika331963
Postat pe 2 Octombrie 2011 14:36
le iubeste pe amandoua,dar nu stie ca sa aleaga
Indiana_Jones
Postat pe 2 Octombrie 2011 14:38
De la: kudika331963, la data 2011-10-02 14:36:26nu cred ca o iubesti pe sotiata CLAR.








... un mic secret ... multi barbati isi cauta amante (sau vor sa le schimbe, sau ..., sau ... ) ... cind le intra la apa macaroana ... adica cind nu mai merge ... ... si atunci spera ca schimbind femeia se schimba si macaroana ... INUTIL ...

... lu'nenea ii ramine macaroana din ce in ce mai mica ... nu s-a ingrasat Simona si nici nevasta-sa nu s-a uritit ... adica ... nu mai mult decit el ...
marco918
Postat pe 2 Octombrie 2011 14:42

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
disperare 36 De la: motzata 30 Ianuarie 2014 07:06
membrii nudism din iasi 8 De la: kudika_12457 9 Septembrie 2012 02:06
m-am plictisit de prietenul meu 39 De la: stem_29 30 Noiembrie 2010 19:47
ipocrizie...ne ascundem adevaratele dorinte din cauza functiei... 19 De la: cocoyonela 24 Aprilie 2009 00:09
lol , lol , lol , looooooooool 12 De la: kudika_12473 15 August 2012 11:47