Setari Cookie-uri

Help! Cum o fac sa slabeasca in cateva zile!

De la: Gelico, la data 2011-09-19 16:21:39
De la: Constantin_Serban_1, la data 2011-09-19 14:04:08Ma numesc C.S. si sunt insurat de 14 ani. In tot acest timp am avut nenumarate relatii extraconjugale in ciuda iubirii pe care o port sotiei mele. De trei ani sunt intr-o relatie stabila cu Simona care a implinit zilele trecute 24 de ani. In loc sa ne bucuram si de acest lucru ca de altfel de fiecare clipa, avem o problema. Simona s-a ingrasat cateva Kile si dupa cum zice ea, ca eu nu imi dau seama, a pus grasime pe burtica. Pe mine nu ma deranjeaza dar problema e la ea. Nu mai vrea sa faca sex pentru ca se simte grasa, balena, molusca, etc. A intrat la o cura de slabire dar degeaba. I-am cumparat Relax &Tone si dejeaba. In loc sa fac sex cu ea imi amortesc mainile pe tampenia aia. Doamnelor si domnisoarelor, va rog sa ma ajutati. Cunosteti,pls, vreo metoda de slabit rapida? Cum sa scape Simona de grasime si eu de problema? Va multumesc!


sper ca thread-ul asta sa fie o gluma, altfel inseamna ca viata ta-i o gluma.

ce viata ,care viata mai Gelico asta saracu-i terminat
piscolino
Postat pe 19 Septembrie 2011 16:25
De la: Ame_ly, la data 2011-09-19 16:12:18
De la: marco918, la data 2011-09-19 16:04:04
De la: Ame_ly, la data 2011-09-19 15:52:16
De la: piscolino, la data 2011-09-19 15:43:27
De la: Ame_ly, la data 2011-09-19 15:41:47mai sunteti multi bre?

heheheeee amely
ce sa fie multi?multi porci?


nope ,dar ii poti spune si asa daca vrei celui care in ultimul timp deschide topicuri tampite la greu







... timpite, timpite ... dar cite nu sint exact asa si in realitate, eheeeeeheeee ... cruda realitate arata ca timpita e multa lume prin romania ... de borcea nu ai auzit ? ... asta asa ca unul mai actual ... tu vrei ca restul sa se simta mai prejos ? ...


ai si tu dreptatea ta Marco ,dar chiar trebuie sa invadeze si kudica
zici ca s-a spart conducta cu din astia in ultimul timp pe aici
s-a









... CURVELE si CURVARII sint peste tot ... asa le cere ... trendul ...
marco918
Postat pe 19 Septembrie 2011 16:26
De la: piscolino, la data 2011-09-19 16:25:06
De la: Gelico, la data 2011-09-19 16:21:39
De la: Constantin_Serban_1, la data 2011-09-19 14:04:08Ma numesc C.S. si sunt insurat de 14 ani. In tot acest timp am avut nenumarate relatii extraconjugale in ciuda iubirii pe care o port sotiei mele. De trei ani sunt intr-o relatie stabila cu Simona care a implinit zilele trecute 24 de ani. In loc sa ne bucuram si de acest lucru ca de altfel de fiecare clipa, avem o problema. Simona s-a ingrasat cateva Kile si dupa cum zice ea, ca eu nu imi dau seama, a pus grasime pe burtica. Pe mine nu ma deranjeaza dar problema e la ea. Nu mai vrea sa faca sex pentru ca se simte grasa, balena, molusca, etc. A intrat la o cura de slabire dar degeaba. I-am cumparat Relax &Tone si dejeaba. In loc sa fac sex cu ea imi amortesc mainile pe tampenia aia. Doamnelor si domnisoarelor, va rog sa ma ajutati. Cunosteti,pls, vreo metoda de slabit rapida? Cum sa scape Simona de grasime si eu de problema? Va multumesc!


sper ca thread-ul asta sa fie o gluma, altfel inseamna ca viata ta-i o gluma.

ce viata ,care viata mai Gelico asta saracu-i terminat







... ii termina si viata proastei aleia care ii tine loc de gaurica de rezerva ... in timp ce cheltuie banii cu amarita aia lui nevasta-sa ii spune sa ia anticonceptionale cu pumnul si pe aiai o trimite la avort ... ca n-are bani sa creasca copii ... cum trebuie ... ca nu vrea sa ii ''chinuie'' ... jegurile romaniei ...
marco918
Postat pe 19 Septembrie 2011 16:30
De la: marco918, la data 2011-09-19 16:30:08
De la: piscolino, la data 2011-09-19 16:25:06
De la: Gelico, la data 2011-09-19 16:21:39
De la: Constantin_Serban_1, la data 2011-09-19 14:04:08Ma numesc C.S. si sunt insurat de 14 ani. In tot acest timp am avut nenumarate relatii extraconjugale in ciuda iubirii pe care o port sotiei mele. De trei ani sunt intr-o relatie stabila cu Simona care a implinit zilele trecute 24 de ani. In loc sa ne bucuram si de acest lucru ca de altfel de fiecare clipa, avem o problema. Simona s-a ingrasat cateva Kile si dupa cum zice ea, ca eu nu imi dau seama, a pus grasime pe burtica. Pe mine nu ma deranjeaza dar problema e la ea. Nu mai vrea sa faca sex pentru ca se simte grasa, balena, molusca, etc. A intrat la o cura de slabire dar degeaba. I-am cumparat Relax &Tone si dejeaba. In loc sa fac sex cu ea imi amortesc mainile pe tampenia aia. Doamnelor si domnisoarelor, va rog sa ma ajutati. Cunosteti,pls, vreo metoda de slabit rapida? Cum sa scape Simona de grasime si eu de problema? Va multumesc!


sper ca thread-ul asta sa fie o gluma, altfel inseamna ca viata ta-i o gluma.

ce viata ,care viata mai Gelico asta saracu-i terminat







... ii termina si viata proastei aleia care ii tine loc de gaurica de rezerva ... in timp ce cheltuie banii cu amarita aia lui nevasta-sa ii spune sa ia anticonceptionale cu pumnul si pe aiai o trimite la avort ... ca n-are bani sa creasca copii ... cum trebuie ... ca nu vrea sa ii ''chinuie'' ... jegurile romaniei ...

mai marco la amanta-i cumpara relax &tone
nevasta-sa saraca poate-i blazata ,nu cred ca nu stie ce poama are pe langa casa
da cred ca nici nu o mai intereseaza
piscolino
Postat pe 19 Septembrie 2011 16:37
De la: Constantin_Serban_1, la data 2011-09-19 14:04:08Ma numesc C.S. si sunt insurat de 14 ani. In tot acest timp am avut nenumarate relatii extraconjugale in ciuda iubirii pe care o port sotiei mele. De trei ani sunt intr-o relatie stabila cu Simona care a implinit zilele trecute 24 de ani. In loc sa ne bucuram si de acest lucru ca de altfel de fiecare clipa, avem o problema. Simona s-a ingrasat cateva Kile si dupa cum zice ea, ca eu nu imi dau seama, a pus grasime pe burtica. Pe mine nu ma deranjeaza dar problema e la ea. Nu mai vrea sa faca sex pentru ca se simte grasa, balena, molusca, etc. A intrat la o cura de slabire dar degeaba. I-am cumparat Relax &Tone si dejeaba. In loc sa fac sex cu ea imi amortesc mainile pe tampenia aia. Doamnelor si domnisoarelor, va rog sa ma ajutati. Cunosteti,pls, vreo metoda de slabit rapida? Cum sa scape Simona de grasime si eu de problema? Va multumesc!


Ei, mare lucru putina burtica acolo : cata grija pentru Simona domne!Toate amantele din lume ar fi invidioase, cu un asa iubit "atent".
kudika330098
Postat pe 20 Septembrie 2011 22:19
Tot n-a slabit molusca?
broscoiu
Postat pe 20 Septembrie 2011 22:24
Constantin, chiar daca mi se pare ca esti usor cinic, cred ca ceea ce iti trebuie tie sau ma rog ei este un set de sedinte cu Proslimelt. Chestia da rezultate inca de la prima sedinta si poate slabi pana la 4 centrimetrii la modul propriu. Nu o doare, nu e o interventie cu bisturiu sau lipoabsorbtie.
Lidia_Dobre_1
Postat pe 21 Septembrie 2011 19:09
Cand unul, zice ca ar fi o poveste inventata, sariti toti precum bebelusii.
Dar, daca n-ar zice nimeni nimic, ati lua totul in serios.

doi_ochi_caprui
Postat pe 22 Septembrie 2011 00:00
De la: doi_ochi_caprui, la data 2011-09-22 00:00:19Cand unul, zice ca ar fi o poveste inventata, sariti toti precum bebelusii.
Dar, daca n-ar zice nimeni nimic, ati lua totul in serios.




Doar stii de ce! Pentru ca astfel de specimene nu sunt deloc rare - stim cu totii cel putin cateva exemple in lumea reala!
De aici si tentatia de a lua ... in serios!
maimai_no1
Postat pe 24 Septembrie 2011 02:21
De la: Constantin_Serban_1, la data 2011-09-19 14:04:08Ma numesc C.S. si sunt insurat de 14 ani. In tot acest timp am avut nenumarate relatii extraconjugale in ciuda iubirii pe care o port sotiei mele. De trei ani sunt intr-o relatie stabila cu Simona care a implinit zilele trecute 24 de ani. In loc sa ne bucuram si de acest lucru ca de altfel de fiecare clipa, avem o problema. Simona s-a ingrasat cateva Kile si dupa cum zice ea, ca eu nu imi dau seama, a pus grasime pe burtica. Pe mine nu ma deranjeaza dar problema e la ea. Nu mai vrea sa faca sex pentru ca se simte grasa, balena, molusca, etc. A intrat la o cura de slabire dar degeaba. I-am cumparat Relax &Tone si dejeaba. In loc sa fac sex cu ea imi amortesc mainile pe tampenia aia. Doamnelor si domnisoarelor, va rog sa ma ajutati. Cunosteti,pls, vreo metoda de slabit rapida? Cum sa scape Simona de grasime si eu de problema? Va multumesc!

fa-i cunostinta cu nevasta-ta, o sa scada in greutate garantat
DROMADERU
Postat pe 24 Septembrie 2011 13:59
De la: maimai_no1, la data 2011-09-24 02:21:31
De la: doi_ochi_caprui, la data 2011-09-22 00:00:19Cand unul, zice ca ar fi o poveste inventata, sariti toti precum bebelusii.
Dar, daca n-ar zice nimeni nimic, ati lua totul in serios.




Doar stii de ce! Pentru ca astfel de specimene nu sunt deloc rare - stim cu totii cel putin cateva exemple in lumea reala!
De aici si tentatia de a lua ... in serios!
MAI,MAI,NR. 1,CUM LE STII TU PE TOATE SI TE BAGI PESTE TOT SA RAZI DE PROBLEMELE ALTORA
Indiana_Jones
Postat pe 24 Septembrie 2011 14:05
De la: Indiana_Jones, la data 2011-09-24 14:05:29
De la: maimai_no1, la data 2011-09-24 02:21:31
De la: doi_ochi_caprui, la data 2011-09-22 00:00:19Cand unul, zice ca ar fi o poveste inventata, sariti toti precum bebelusii.
Dar, daca n-ar zice nimeni nimic, ati lua totul in serios.




Doar stii de ce! Pentru ca astfel de specimene nu sunt deloc rare - stim cu totii cel putin cateva exemple in lumea reala!
De aici si tentatia de a lua ... in serios!
MAI,MAI,NR. 1,CUM LE STII TU PE TOATE SI TE BAGI PESTE TOT SA RAZI DE PROBLEMELE ALTORA

femeia intotdeauna le stie pe toate
DROMADERU
Postat pe 24 Septembrie 2011 14:17
1 ii proasta 2 esti nesimtit ca iti inseli nevasta 3 sunt clinici pentru slabire intensa max 800 tratamentele 4 sala si Herbalife 5 sala si pastila de slabit 6 sala fugit si nutritionist 7 adipex sala
__Kayla__
Postat pe 25 Septembrie 2011 13:53
NU STIU CE SA CRED.POATE FACI MISTO DE NOI!?DAR ,HAI SA VAD DACA MA IEI IN SEAMA CUM TEAM LUAT SI EU IN SEAMA.CRED CA FATA IA ANTI-BEBY ADICA ANTICONCEPTIONALE.DIN CAUZA ASTA SA INGRASAT.UNELE SLABESC ALTELE SE INGRASA ALTELE N-AU NICI UN FEL DE PROBLEMA.ORI LASA MEDICAMENTELE ASTEA SI TU AI GRIJA SA NU RAMINA GRAVIDA,ORI MULT SPORT,BICICLETA SI DIETA CU VARZA.II TREBUIE SI PUTIN STRES CA SA SE NECAJEASCA SI VA PUTEA SLABI.ORI UN SERVICIU SA OTINA SI OCUPATA.ANUNTA-MA DACA AM FOST DE FOLOS.PA!!!
Titanika
Postat pe 26 Septembrie 2011 19:50
AI I LIMBA SPANIOLA NUMELE UNEI DIETE :COMER POCO Y FOLLAR MUCHO,ADICA MANANCA PUTIN SI FA CAT MAI MULT SEX CRED CA AMANDOI AVETI O PROBLEMA :TU CA NU POTI SA FACI SEX SI EA CA S/A INGRASAT UN PIC.NU MAI PUTETI DE ATATA BINE SI VA PROSTITI ,PE PLANETA MOR OAMENI DE FOAME SI DE BOLI DE TOT FELUL IAR VOI...HAI SA FIM SERIOSI NU AVETI ALTCEVA MAI BUN DE FACUT?
mimishor957
Postat pe 26 Septembrie 2011 23:19
Pai daca face sex, i se face foame.Si atunci se apuca de mancat asa ca se duce dracului dieta indiferent in ce limba o citeste.
kudika023770
Postat pe 26 Septembrie 2011 23:23
De la: kudika418943, la data 2011-09-26 19:50:44NU STIU CE SA CRED.POATE FACI MISTO DE NOI!?DAR ,HAI SA VAD DACA MA IEI IN SEAMA CUM TEAM LUAT SI EU IN SEAMA.CRED CA FATA IA ANTI-BEBY ADICA ANTICONCEPTIONALE.DIN CAUZA ASTA SA INGRASAT.UNELE SLABESC ALTELE SE INGRASA ALTELE N-AU NICI UN FEL DE PROBLEMA.ORI LASA MEDICAMENTELE ASTEA SI TU AI GRIJA SA NU RAMINA GRAVIDA,ORI MULT SPORT,BICICLETA SI DIETA CU VARZA.II TREBUIE SI PUTIN STRES CA SA SE NECAJEASCA SI VA PUTEA SLABI.ORI UN SERVICIU SA OTINA SI OCUPATA.ANUNTA-MA DACA AM FOST DE FOLOS.PA!!!



Sau poate chiar este gravida?!!! Si nu vrea sa faceti sex sa nu piarda copilul.....Poate te-ai pricopsit
KUDICA10311
Postat pe 28 Septembrie 2011 08:24
De la: Constantin_Serban_1, la data 2011-09-19 14:04:08Ma numesc C.S. si sunt insurat de 14 ani. In tot acest timp am avut nenumarate relatii extraconjugale in ciuda iubirii pe care o port sotiei mele. De trei ani sunt intr-o relatie stabila cu Simona care a implinit zilele trecute 24 de ani. In loc sa ne bucuram si de acest lucru ca de altfel de fiecare clipa, avem o problema. Simona s-a ingrasat cateva Kile si dupa cum zice ea, ca eu nu imi dau seama, a pus grasime pe burtica. Pe mine nu ma deranjeaza dar problema e la ea. Nu mai vrea sa faca sex pentru ca se simte grasa, balena, molusca, etc. A intrat la o cura de slabire dar degeaba. I-am cumparat Relax &Tone si dejeaba. In loc sa fac sex cu ea imi amortesc mainile pe tampenia aia. Doamnelor si domnisoarelor, va rog sa ma ajutati. Cunosteti,pls, vreo metoda de slabit rapida? Cum sa scape Simona de grasime si eu de problema? Va multumesc!




apã, paie ºi bãtaie ....
the_same_contesina
Postat pe 28 Septembrie 2011 19:44
Eu sunt de parere ca cel mai bine este sa cumperi un fierastrau si sa-i tai grasimea cu el:))
kudika022348
Postat pe 2 Octombrie 2011 07:22
Ar trebui sa mergeti la psigolog si tu si ea...poate ca si Simona vrea sa termine cu tine....nu neaparat sa slbeasca...
hera_junona
Postat pe 2 Octombrie 2011 07:23
Ceai verde, portocale, fara prajeli, fara paine, fara mese dupa ora 18, miscare multa, dans, sala etc si mult SEX..........daca nu vrea cu tine da o fuga la sex shop..........sigur gasesti o jucarie kinky . Sunt sanse sa strambe din nas si la jucarie, dar o alergi prin toata casa si tot o sa mai arda cateva calorii.

bafta
kisa77
Postat pe 2 Octombrie 2011 07:24
ce-ar fii daca ai las-o pe fatuca aia si sta numai cu nevasta-ta, nu ti-ar mai amorti mana.
kudika132766
Postat pe 2 Octombrie 2011 07:42
Buna vezi ca merge si cu relax in tone
in fiecare seara cam 20 de minute .si mai putina mancare si cat mai multa miscare pe jos
kudika337125
Postat pe 2 Octombrie 2011 08:26
sa mearga la un nutritionist ,sau la homeopat si sa-si schimbe stilul de viata total ,alimentatie ,sport si ingrijire externa a corpului :masaj,dat cu creme ,dar fara vointa si ambitie nu va arata bine credema ,succes
kudika138694
Postat pe 2 Octombrie 2011 08:33
Fratioare, daca tot ce debitezi este adevarat, si tu si Simona sunteti dusi cu capu'.
cezarpopa
Postat pe 2 Octombrie 2011 08:52
Astea s mofturi, si tu esti suficient de empiric sa nu le vezi ce s de fapt!
Eu zic ca fata, Simona adica nu te mai vrea de fapt! E tanara, are 24 de ani, s a complicat suficient cu tine, de zici ca esti deja casatorit de vreo 14 ani inseamna ca esti " batraior" pentru ea si nu mai dai randament la una tanara, cred ca nici la nevasta ta nu dai randament.
Asa ca de tot te duci pe la ea, Simona adica, te foloseste pana una alta ca maseur, mai economiseste si fata vreo doi bani, si de te refuza, sa faca sex adica, e clar: NU MAI ESTI BUN DE ASA CEVA!
valibilic
Postat pe 2 Octombrie 2011 09:18
mare dreptate ai...decat sa-i amorteasca mana pe Relax&tone...mai bine pe o alta femeie...e mai sanatos
hera_junona
Postat pe 2 Octombrie 2011 09:19
Vai de tine mai Constantine. Dar nu te-ai gandit ca Simona nu are o problema cu grasimea, ci una cu tine. Defapt, ea se ascunde sa mai faca sex cu tine in spatele acestei probleme. Poate ca vrea sa fie mai frumoasa, dar clar, nu pentru tine. Ideea este ca probabil esti expirat in fata ei ... Asta este adevarul... Nu cred ca ai scapare. Fata vrea pe cineva pe masura ei, nu unul ca tine care ar fi in stare sa o spele pe picioare cu ...Ma rog...sunt de partea femeilor adevarate care ti-au mai spus cate ceva inaintea mea... E pacat sa te iubeasca nevasta-ta. Eu una te-as castra in somn!
kudika100967
Postat pe 2 Octombrie 2011 09:37
daca sotia ta ar avea aceleasi probleme ai mai aparea pe forum sa intrebi si sa ceri retete de slabire?
kudika125148
Postat pe 2 Octombrie 2011 09:38
pai de ce nu faci sex cu sotia?sau ea e doar pe post de menajera si bucatareasa?nu inteleg prostiile astea ...Ce aar fi sa mai cauti inca una ..asa doar ca sa fie numar impar...doua parca nu suna asa bine ...doamne,fereste de asa barbati
violetta22
Postat pe 2 Octombrie 2011 10:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
help me girls !! 1 De la: lilboogirl 2 Iulie 2010 03:32
mai multe despre jucariile sexuale))) 8 De la: kudika513666 13 Martie 2012 19:50
Oare e adevarat k marimea conteaza?....sau nu....? 41 De la: micnegrusiurat4 21 Iulie 2009 00:26
prima oara 13 De la: kudika_nikole 15 Ianuarie 2012 01:38
Swing ? 85 De la: denis_3d25 23 Iulie 2011 18:16