Setari Cookie-uri

Help! Cum o fac sa slabeasca in cateva zile!

Nu o poti face sa slabesca in cateva zile! E un gand egoist! De fapt ce te intereseaza pe tine nu sunt problemele ei ci cum sa iti satisfaci tu poftele carnale. Oricum, daca vrea sa slabeasca asta se face in timp, cu o dieta echilibrata si mult sport. Sincer, sfatul meu pentru ea ar fi sa iti dea papucii, eu nu mi-as dori un barbat ca tine alaturi...
Ice_Queen
Postat pe 3 Octombrie 2011 15:22
sa faca abdomene,sa se duca la munca si sa mearga mult pe jos. si cel mai bine pentru ea e sa te lase in pace sa te duci la nevasta ta. asa e cel mai bine.
healthy000102
Postat pe 3 Octombrie 2011 15:37
Offfffffff credeam ca s-a terminat cu topicurile "la misto" pe aici...........
klarra
Postat pe 3 Octombrie 2011 16:03

o metoda de slabit mai rapid , acum depinde si de alti factori este pastila chinezeasca de slabit ( aia pe care a luat-o Mutu ) da rezultate garantate , numai sa suporte tratamentul , alta metoda ar fii alimentatia cu proteina : poate manca carne , lactate fara nici o retinere , dar exclude tot ce tine de faina , fructe , legume in rest poate manca .Sincer la varsta ei ca este grasa e o problema , cred ca e comoda , altfel pune mana si ia-i un abonament la sala si sa de-a jos si sa se intretina , la varsta ei ar trebuii sa manance jar la sala.
banalulanonim
Postat pe 3 Octombrie 2011 16:27
pai daca s-ar termina noi de ce ne-am mai amuza?....
faith74
Postat pe 3 Octombrie 2011 16:27
e simplu...nu e greu sa ti o cura de slabire...trebuie doar sa aiba ambitie...sa incerce supa de varza...dimineatza la pranz si seara ...si eu am tinut cura asta si am slabit 10 kg in 12 zile:* reteta o gaseste pe internet
kudika427331
Postat pe 3 Octombrie 2011 16:39
sigur e grasime...nu este cumva un C.S. junior?.....La asta v-ati gandit?
joana_angel
Postat pe 3 Octombrie 2011 21:30
buna....ciorb de varza intr-o saptamana s vad rezulatate...dar nu o va repeta dekt o dat la 6 luni o saptamana.....incercati-o
kudika186728
Postat pe 3 Octombrie 2011 21:34
simplu, cel ai sigur mod de a slabi este prin infometare si sex cat mai mult....
madykosan
Postat pe 3 Octombrie 2011 22:05
cere-i sfatul sotiei
Reamonn
Postat pe 4 Octombrie 2011 11:16
cere-i sfatul sotiei
Reamonn
Postat pe 4 Octombrie 2011 11:16
cu siguranta nu ai citit statisticile...femeile inseala de 2 ori mai mult ca barbatii...lor le place diversitatea...pe cand barbatii se multumesc cu felul intai si doi...desertul il dau de pomana...deci, esti prea banal pt ea....las-o sa se "bucure" de altu
hera_junona
Postat pe 4 Octombrie 2011 16:26
De la: Constantin_Serban_1, la data 2011-09-19 15:06:54
De la: kiss_my_ass, la data 2011-09-19 14:06:33
De la: Constantin_Serban_1, la data 2011-09-19 14:04:08Ma numesc C.S. si sunt insurat de 14 ani. In tot acest timp am avut nenumarate relatii extraconjugale in ciuda iubirii pe care o port sotiei mele. De trei ani sunt intr-o relatie stabila cu Simona care a implinit zilele trecute 24 de ani. In loc sa ne bucuram si de acest lucru ca de altfel de fiecare clipa, avem o problema. Simona s-a ingrasat cateva Kile si dupa cum zice ea, ca eu nu imi dau seama, a pus grasime pe burtica. Pe mine nu ma deranjeaza dar problema e la ea. Nu mai vrea sa faca sex pentru ca se simte grasa, balena, molusca, etc. A intrat la o cura de slabire dar degeaba. I-am cumparat Relax &Tone si dejeaba. In loc sa fac sex cu ea imi amortesc mainile pe tampenia aia. Doamnelor si domnisoarelor, va rog sa ma ajutati. Cunosteti,pls, vreo metoda de slabit rapida? Cum sa scape Simona de grasime si eu de problema? Va multumesc!


sex,sex,sex! in toate pozitiile!
la dra qu vad ca iar se tine kudika de sotii!



Pai asta e si problema mea! Nu vrea sa faca sex. In conditiile in care eu ar trebui sa fiu frustrat! Metoda asta de slabit e cea mai buna dar nu o pot pune in aplicare.



omule, eu zic sa`ti vezi de nevasta....
poate chestia cu ingrasatul simonei e un simplu pretext la adresa ta...

barbatii astia...
kudika393757
Postat pe 4 Octombrie 2011 21:39
alinuto vorbeste in numele tau mamica,daca tu oferi deserturi gratuite e fix problema ta,dar nu baga in troaca porcilor si restul femeilor normale pt ca pana si barbatii stiu ca ponderea e mai mare a barbatilor care inseala.daca ar fi dupa tine nu stiu cum draq am reusit eu dupa 7 ani de casnicie sa ii fiu fidela pana in maduva oaselor sotului meu,poate oi fi anormala din punctul tau de vedere,nu? .sfatul meu e sa nu mai vb in numele tuturor femeilor ca te trezesti vb despre ceva ce nu poti gera pana la capat
iftimie
Postat pe 5 Octombrie 2011 15:58
Hai sa ne batem cu caramida-n piept ca suntem fidele. Foarte bine, chestia e ca barbatii aia multi care este ei, tot cu femei inseala, nu ? Gata, repede bagati in troaca pe cei "anormali" !
Teo_sol
Postat pe 5 Octombrie 2011 16:46
De la: Teo_sol, la data 2011-10-05 16:46:50Hai sa ne batem cu caramida-n piept ca suntem fidele. Foarte bine, chestia e ca barbatii aia multi care este ei, tot cu femei inseala, nu ? Gata, repede bagati in troaca pe cei "anormali" !








... ... bine ... tu nu te mai bate cu caramida'n piept degeaba ... am inteles ... nu esti inapoiata ca sa fii ... fidela ... atunci bate-te ca esti infidela ... vrem sa ne povestesti ... cu detalii ... ... rau e sa fii proasta, tataaaaa, dar cu pretentii de ginditoarea de la hamangia ...
marco918
Postat pe 6 Octombrie 2011 16:54
auzi sti ce zic yo mai bine te-ai vedea de treaba ta si de sotia ta si laso dacului pe simona aia si mai am o intrbare ptr tine daca sotia tae -ar pune sai faci masaj cu relaxntonul ei face?sau daca sotia ta ar fi asa cum zici ca e Simona ai face ptr ea ce faci ptr simona? eu zi ca nu //tu chiar crezi ca aceasta simona te iubeste cu adevarat ? in nici un caz ea vrea doar sa fie intretinuta este la fel ca toate celelalte tinerele din ROMANIA baete deschide ochii bine daca no sa mai ai bani o sa iti dea papuci in secunda doi iar mai ntii sa te gndesti la anii tai de casnicie iar daca nu te gindesti inseamna ca esti un las
scumpica13
Postat pe 6 Octombrie 2011 21:35
De la: marco918, la data 2011-10-06 16:54:26
De la: Teo_sol, la data 2011-10-05 16:46:50Hai sa ne batem cu caramida-n piept ca suntem fidele. Foarte bine, chestia e ca barbatii aia multi care este ei, tot cu femei inseala, nu ? Gata, repede bagati in troaca pe cei "anormali" !








... ... bine ... tu nu te mai bate cu caramida'n piept degeaba ... am inteles ... nu esti inapoiata ca sa fii ... fidela ... atunci bate-te ca esti infidela ... vrem sa ne povestesti ... cu detalii ... ... rau e sa fii proasta, tataaaaa, dar cu pretentii de ginditoarea de la hamangia ...

Domnu' Marco, te stiu om care postezi comentarii justificate, dar de data asta gresesti. Nu ai inteles nimic si te rog sa-ti masori cuvintele. Am spus eu undeva ca sunt fidela / infidela ? De unde ai tras concluzia prostiei ? Utilizatoarea Hera_junona si-a spus parerea, nu a jignit si s-a adresat strict initiatorului topicului, la care doamna cea fidela a sarit cu porcaiala. Asta am vrut sa "taxez" si implicit lauda-de-sine care stii si tu cam cum miroase... Si asa, ca tot sunt "ganditoarea de la hamangia", ai vazut vreo statuie ridicata in cinstea unei femei fidele ? Pe cand despre celelalte s-au scris carti, filme, e.t.c. Ai grija, nu te pripi cu raspunsul, pentru ca stiu ca te mananca coltii sa ma scarmeni.
Teo_sol
Postat pe 7 Octombrie 2011 13:07
De la: Teo_sol, la data 2011-10-07 13:07:06
De la: marco918, la data 2011-10-06 16:54:26
De la: Teo_sol, la data 2011-10-05 16:46:50Hai sa ne batem cu caramida-n piept ca suntem fidele. Foarte bine, chestia e ca barbatii aia multi care este ei, tot cu femei inseala, nu ? Gata, repede bagati in troaca pe cei "anormali" !








... ... bine ... tu nu te mai bate cu caramida'n piept degeaba ... am inteles ... nu esti inapoiata ca sa fii ... fidela ... atunci bate-te ca esti infidela ... vrem sa ne povestesti ... cu detalii ... ... rau e sa fii proasta, tataaaaa, dar cu pretentii de ginditoarea de la hamangia ...

Domnu' Marco, te stiu om care postezi comentarii justificate, dar de data asta gresesti. Nu ai inteles nimic si te rog sa-ti masori cuvintele. Am spus eu undeva ca sunt fidela / infidela ? De unde ai tras concluzia prostiei ? Utilizatoarea Hera_junona si-a spus parerea, nu a jignit si s-a adresat strict initiatorului topicului, la care doamna cea fidela a sarit cu porcaiala. Asta am vrut sa "taxez" si implicit lauda-de-sine care stii si tu cam cum miroase... Si asa, ca tot sunt "ganditoarea de la hamangia", ai vazut vreo statuie ridicata in cinstea unei femei fidele ? Pe cand despre celelalte s-au scris carti, filme, e.t.c. Ai grija, nu te pripi cu raspunsul, pentru ca stiu ca te mananca coltii sa ma scarmeni.








... imi cer scuze dar asa am inteles atunci ... o singura precizare am de facut ... nu iti dori sa fii o statuie a unei femei rascracite ... de care sa se intrebe ... asta cine a mai fost si cea facut ? ... fii femeia din spatele altor generatii ... si vor stii mult mai multi despre tine decit stiu despre cea din statuie ... si vei fi si mai iubita ... cu adevarat iubita ...
marco918
Postat pe 7 Octombrie 2011 14:52
De la: marco918, la data 2011-10-07 14:52:37
De la: Teo_sol, la data 2011-10-07 13:07:06
De la: marco918, la data 2011-10-06 16:54:26
De la: Teo_sol, la data 2011-10-05 16:46:50Hai sa ne batem cu caramida-n piept ca suntem fidele. Foarte bine, chestia e ca barbatii aia multi care este ei, tot cu femei inseala, nu ? Gata, repede bagati in troaca pe cei "anormali" !








... ... bine ... tu nu te mai bate cu caramida'n piept degeaba ... am inteles ... nu esti inapoiata ca sa fii ... fidela ... atunci bate-te ca esti infidela ... vrem sa ne povestesti ... cu detalii ... ... rau e sa fii proasta, tataaaaa, dar cu pretentii de ginditoarea de la hamangia ...

Domnu' Marco, te stiu om care postezi comentarii justificate, dar de data asta gresesti. Nu ai inteles nimic si te rog sa-ti masori cuvintele. Am spus eu undeva ca sunt fidela / infidela ? De unde ai tras concluzia prostiei ? Utilizatoarea Hera_junona si-a spus parerea, nu a jignit si s-a adresat strict initiatorului topicului, la care doamna cea fidela a sarit cu porcaiala. Asta am vrut sa "taxez" si implicit lauda-de-sine care stii si tu cam cum miroase... Si asa, ca tot sunt "ganditoarea de la hamangia", ai vazut vreo statuie ridicata in cinstea unei femei fidele ? Pe cand despre celelalte s-au scris carti, filme, e.t.c. Ai grija, nu te pripi cu raspunsul, pentru ca stiu ca te mananca coltii sa ma scarmeni.








... imi cer scuze dar asa am inteles atunci ... o singura precizare am de facut ... nu iti dori sa fii o statuie a unei femei rascracite ... de care sa se intrebe ... asta cine a mai fost si cea facut ? ... fii femeia din spatele altor generatii ... si vor stii mult mai multi despre tine decit stiu despre cea din statuie ... si vei fi si mai iubita ... cu adevarat iubita ...

Sunt un om obisnuit... Sfaturile sunt utile... Sfarsit de saptamana placut iti doresc !
Teo_sol
Postat pe 7 Octombrie 2011 14:59
De la: hera_junona, la data 2011-10-04 16:26:07cu siguranta nu ai citit statisticile...femeile inseala de 2 ori mai mult ca barbatii...lor le place diversitatea...pe cand barbatii se multumesc cu felul intai si doi...desertul il dau de pomana...deci, esti prea banal pt ea....las-o sa se "bucure" de altu









... femeile NU iubesc diversitatea ... femeile iubesc STABILITATEA ... caracterul, demnitatea ... lipsa acestor calitati la barbatii cu care au de a face, le obliga sa caute in continuare ... sa spere ... femeile nasc si cresc copii ... ele cauta instinctiv caractere puternice si stabile care sa le ajute ... femeile nu dau doi bani pe ''diversitate'' ... rar gasesti un barbat tinar cu o batrina strimba ... dar multe femei are alege un batrin strimb dar care sa fie stabil ... cu toate ca unii din astia sint doar niste perversi batrini care le interzic sa devina si mame (genul lis) ...

... daca barbatii ar fi siguri si stabili multe femei ar fi pur si simplu fericite ... dar unde sa mai gasesti barbati printre putzoii de azi care nu sint in stare sa aiba grija de ei daraminte de o familie ...

... e adevarat ca tot cautind barbati adevarati multe femei mai si uita ce cauta ... si ramin cu alergatul din floare in floare cautind vise si telenovele ... dar deja e altceva ... mai patologic ...
marco918
Postat pe 7 Octombrie 2011 15:05
De la: Teo_sol, la data 2011-10-07 14:59:49
De la: marco918, la data 2011-10-07 14:52:37
De la: Teo_sol, la data 2011-10-07 13:07:06
De la: marco918, la data 2011-10-06 16:54:26
De la: Teo_sol, la data 2011-10-05 16:46:50Hai sa ne batem cu caramida-n piept ca suntem fidele. Foarte bine, chestia e ca barbatii aia multi care este ei, tot cu femei inseala, nu ? Gata, repede bagati in troaca pe cei "anormali" !








... ... bine ... tu nu te mai bate cu caramida'n piept degeaba ... am inteles ... nu esti inapoiata ca sa fii ... fidela ... atunci bate-te ca esti infidela ... vrem sa ne povestesti ... cu detalii ... ... rau e sa fii proasta, tataaaaa, dar cu pretentii de ginditoarea de la hamangia ...

Domnu' Marco, te stiu om care postezi comentarii justificate, dar de data asta gresesti. Nu ai inteles nimic si te rog sa-ti masori cuvintele. Am spus eu undeva ca sunt fidela / infidela ? De unde ai tras concluzia prostiei ? Utilizatoarea Hera_junona si-a spus parerea, nu a jignit si s-a adresat strict initiatorului topicului, la care doamna cea fidela a sarit cu porcaiala. Asta am vrut sa "taxez" si implicit lauda-de-sine care stii si tu cam cum miroase... Si asa, ca tot sunt "ganditoarea de la hamangia", ai vazut vreo statuie ridicata in cinstea unei femei fidele ? Pe cand despre celelalte s-au scris carti, filme, e.t.c. Ai grija, nu te pripi cu raspunsul, pentru ca stiu ca te mananca coltii sa ma scarmeni.








... imi cer scuze dar asa am inteles atunci ... o singura precizare am de facut ... nu iti dori sa fii o statuie a unei femei rascracite ... de care sa se intrebe ... asta cine a mai fost si cea facut ? ... fii femeia din spatele altor generatii ... si vor stii mult mai multi despre tine decit stiu despre cea din statuie ... si vei fi si mai iubita ... cu adevarat iubita ...

Sunt un om obisnuit... Sfaturile sunt utile... Sfarsit de saptamana placut iti doresc !







... numai pentru faptul ca existi si esti ... speciala ... astazi e mare lucru ... numai bine ...
marco918
Postat pe 7 Octombrie 2011 15:08


... imi cer scuze dar asa am inteles atunci ... o singura precizare am de facut ... nu iti dori sa fii o statuie a unei femei rascracite ... de care sa se intrebe ... asta cine a mai fost si cea facut ? ... fii femeia din spatele altor generatii ... si vor stii mult mai multi despre tine decit stiu despre cea din statuie ... si vei fi si mai iubita ... cu adevarat iubita ...
[/quote]
Sunt un om obisnuit... Sfaturile sunt utile... Sfarsit de saptamana placut iti doresc ! [/quote]






... numai pentru faptul ca existi si esti ... speciala ... astazi e mare lucru ... numai bine ...
[/quote]



marco... esti bine ,mama ??!! Nu te recunosc ! Imi place cand esti amabil ! O zi buna sa ai in continuare !
GHEISA_ALBA
Postat pe 7 Octombrie 2011 15:12
De la: GHEISA_ALBA, la data 2011-10-07 15:12:21

... imi cer scuze dar asa am inteles atunci ... o singura precizare am de facut ... nu iti dori sa fii o statuie a unei femei rascracite ... de care sa se intrebe ... asta cine a mai fost si cea facut ? ... fii femeia din spatele altor generatii ... si vor stii mult mai multi despre tine decit stiu despre cea din statuie ... si vei fi si mai iubita ... cu adevarat iubita ...

Sunt un om obisnuit... Sfaturile sunt utile... Sfarsit de saptamana placut iti doresc ! [/quote]






... numai pentru faptul ca existi si esti ... speciala ... astazi e mare lucru ... numai bine ...
[/quote]



marco... esti bine ,mama ??!! Nu te recunosc ! Imi place cand esti amabil ! O zi buna sa ai in continuare ! [/quote]







... intotdeauna sint amabil ... si sincer ... dar asta ma obliga sa dezamagsc multi ... prosti ...

marco918
Postat pe 7 Octombrie 2011 15:38
De la: madykosan, la data 2011-10-03 22:05:36simplu, cel ai sigur mod de a slabi este prin infometare si sex cat mai mult....










... fiecare cu ce il doare ... ... pastila, linguroiul si dai bataie, frateeee ...
marco918
Postat pe 7 Octombrie 2011 15:48
intreaba-ti sotia..........sigur o sa iti dea cateva sugestii !!!!!!!! :)
kudika378139
Postat pe 10 Octombrie 2011 22:10
schimba amanta!
ladyday
Postat pe 12 Octombrie 2011 09:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
fantezie cu 2 75 De la: _oktober_ 28 Mai 2010 11:30
Ajutor 28 De la: eu_roxanachitu 21 Iulie 2009 20:44
http://sexlife.izymedia.net 6 De la: jojoooz 29 Ianuarie 2014 12:12
incidente cu perversi 69 De la: just_laura 15 Aprilie 2009 19:33
sa am incredere? 4 De la: sexosu 16 Ianuarie 2011 09:15