Setari Cookie-uri

m am saturat de el,dar il iubesc

De la: andr004, la data 2011-09-30 23:18:45il iubesc:( zi u stefy csf?

SIMPLU : sa te desparti de el si sa iti continui viata viata ta nu se rezuma la un baiat sa stii...faptul ca tu il iubesti nu inseamna ca are dreptul de a te lovi,injura etc...nimeni nu ii rezerva acest drept,in afara de tine...invata sa te apreciezi mai mult caci baieti mai sunt pe lumea asta,nu a-su terminat....
steffy91
Postat pe 1 Octombrie 2011 08:31
De la: rashela, la data 2011-09-30 23:21:11
De la: steffy91, la data 2011-09-30 23:08:36
De la: andr004, la data 2011-09-30 23:06:59Avem o relatie de 6 ani..dar nu e totul asa de roz cum ar trb sa fie..e un nesimtit,iar in plus de asta niciodata nu si recunoaste greselile..l am tot iertat dar m am saturat de el,de fazele pe care mi le face,de vorbele urate pe kre mi le adreseaza,de tipete,de indifrenta,de dezinteres total..dar cu toate astea,spune k ma iubeste.Eu tin ft mult la el,il iubesc enorm d mult si mi e tare greu sa renunt la tot.pt k sunt 6 ani.si ma gand k mi am pierdut timpul..imi vb atat de urat ink imi vn sa fac acelasi lucru..ma face proasta de 20 de ori p zi.si nu doar atat..imi vb urat urat..si are momente knd mai da cu pumnul in mn..imi da in picioare sau maini..azi ne am certat si mi a sp sa tac k altfel ma da afara din casa lui.nu stiu ce sa fac..i am sp k o sa i para rau pt tot ce imi face si pt cum se poarrta cumn..mi a spus k sunt un nimeni..k nu l int nimic.eu tot timpul am fst lg el..am incercat sa fac tot ce pot pt el..dar uita ti rezultatele..nu mereu e asa...knd nu ne certam e ok..dar ne certam de 2-3 ori pe sapt..ce sa fac?ce sfat imi dati?

si tu stai cu animalul asta ????????????


Doar n-ai crezut-o si pe asta? Acelasi scris, aceeasi poveste care se invarte in jurul comportamentului unui tip fata de o tipa care-l iubeste enorm... bla bla bla.
Plictisita trebuie sa mai fie persoana care le tot inventeaza.

daca este adevarat sau nu prea putin ma intereseaza..nu am nimic de pierdut daca dau un sfat
steffy91
Postat pe 1 Octombrie 2011 08:33
De la: Indiana_Jones, la data 2011-09-30 23:35:41
De la: steffy91, la data 2011-09-30 23:08:36
De la: andr004, la data 2011-09-30 23:06:59Avem o relatie de 6 ani..dar nu e totul asa de roz cum ar trb sa fie..e un nesimtit,iar in plus de asta niciodata nu si recunoaste greselile..l am tot iertat dar m am saturat de el,de fazele pe care mi le face,de vorbele urate pe kre mi le adreseaza,de tipete,de indifrenta,de dezinteres total..dar cu toate astea,spune k ma iubeste.Eu tin ft mult la el,il iubesc enorm d mult si mi e tare greu sa renunt la tot.pt k sunt 6 ani.si ma gand k mi am pierdut timpul..imi vb atat de urat ink imi vn sa fac acelasi lucru..ma face proasta de 20 de ori p zi.si nu doar atat..imi vb urat urat..si are momente knd mai da cu pumnul in mn..imi da in picioare sau maini..azi ne am certat si mi a sp sa tac k altfel ma da afara din casa lui.nu stiu ce sa fac..i am sp k o sa i para rau pt tot ce imi face si pt cum se poarrta cumn..mi a spus k sunt un nimeni..k nu l int nimic.eu tot timpul am fst lg el..am incercat sa fac tot ce pot pt el..dar uita ti rezultatele..nu mereu e asa...knd nu ne certam e ok..dar ne certam de 2-3 ori pe sapt..ce sa fac?ce sfat imi dati?

si tu stai cu animalul asta ????????????
IL IUBESTE PE ANIMALUL ALA,RAUTACIOASO

tu ce ma tot urmaresti rautaciosule
steffy91
Postat pe 1 Octombrie 2011 08:38
In primul rand... titlul topicului e un pic incorect pt ca... nu te-ai saturat de el. Altfel nu-l mai iubeai.
Altfel... incurcata treaba si asta, dar mi-e imi plac lucrurile incurcate, caci cele simple... stie sa le rezolve oricine. Acu' ca te-ai separat de el... e un prim pas bun. I-ai aruncat manusa, fara sa stiti insa nici unu' dintre voi. Sa vedem daca o ridica Acuma' baiatu' se gandeste , daca te iubeste, : "mah', era rau cu rau, da' mai rau fara rau . Ce fac 'io acuma' ? 'Oi fi gresit, n-'oi fi gresit... ? ". Ce sa mai, isi pune o mie si una de intrebari si... in functie de raspunsurile care si le da... va lua o decizie. Te va cauta, iti va cere sa te intorci, ca nu va mai face niciodata, ca a fost un prost, ca nu se va mai intampla, ca nu si-a dat seama cat a gresit, ca abia acum a deschis ochii... etc. Iar daca va face asta... se cheama ca totusi tine la tine, poate chiar te iubeste, iar in cazul asta... se schimba kalimera : atuul este la tine, tu decizi ce si cum si... chiar poti pune unele conditii . Bine ar fi, daca il iubesti (asa cum afirmi in titlu) sa nu intinzi coarda prea tare... ca se rupe.
Daca nu face lucrurile astea, inseamna ca ... nu te iubeste, iat atunci... bun venit in club.
alegro6543
Postat pe 1 Octombrie 2011 11:28

................. turnare de gogosi in bocanci.........



cum o fi aia ???
the_same_contesina
Postat pe 1 Octombrie 2011 13:24
De la: the_same_contesina, la data 2011-10-01 13:24:13
................. turnare de gogosi in bocanci.........



cum o fi aia ???


Se iau niste gogosi, se cauta niste bocanci si se toarne temenic pana ce bocanci sunt satui.
anageo25
Postat pe 1 Octombrie 2011 13:52
De la: anageo25, la data 2011-10-01 13:52:58
De la: the_same_contesina, la data 2011-10-01 13:24:13
................. turnare de gogosi in bocanci.........



cum o fi aia ???


Se iau niste gogosi, se cauta niste bocanci si se toarne temenic pana ce bocanci sunt satui.




gogoºile sunt prãjite sau crude ca sã nu li se faca rãu bocancilor ºi sã înghitã cât mai mult ?
the_same_contesina
Postat pe 1 Octombrie 2011 14:20
De la: the_same_contesina, la data 2011-10-01 14:20:47
De la: anageo25, la data 2011-10-01 13:52:58
De la: the_same_contesina, la data 2011-10-01 13:24:13
................. turnare de gogosi in bocanci.........



cum o fi aia ???


Se iau niste gogosi, se cauta niste bocanci si se toarne temenic pana ce bocanci sunt satui.




gogoºile sunt prãjite sau crude ca sã nu li se faca rãu bocancilor ºi sã înghitã cât mai mult ?


Gogosile sunt murate-n gem de capsuni, prajite in ulei de floarea soarelui ecologic crescuta.
Bocanci sunt din piele de proc, cu mici striatiuni de-a lungul calapodului, numarul 39.
Daca mai ai intrebari....astept.
anageo25
Postat pe 1 Octombrie 2011 14:23
De la: anageo25, la data 2011-10-01 14:23:24
De la: the_same_contesina, la data 2011-10-01 14:20:47
De la: anageo25, la data 2011-10-01 13:52:58
De la: the_same_contesina, la data 2011-10-01 13:24:13
................. turnare de gogosi in bocanci.........



cum o fi aia ???


Se iau niste gogosi, se cauta niste bocanci si se toarne temenic pana ce bocanci sunt satui.




gogoºile sunt prãjite sau crude ca sã nu li se faca rãu bocancilor ºi sã înghitã cât mai mult ?


Gogosile sunt murate-n gem de capsuni, prajite in ulei de floarea soarelui ecologic crescuta.
Bocanci sunt din piele de proc, cu mici striatiuni de-a lungul calapodului, numarul 39.
Daca mai ai intrebari....astept.





este suficient.... destule gogoºi pentru un topic....

the_same_contesina
Postat pe 1 Octombrie 2011 14:30
pentru anageo25 :

n-am sã uit minunata reþetã .... poate o încerc ºi eu, pare potrivitã pentru Sf.Nicolae ....

cred cã eºti o minune în bucãtãrie ....
the_same_contesina
Postat pe 1 Octombrie 2011 15:11
Sa te desparti de el. Nici nu stiu de ce ai tu impresia ca il iubesti. Poate si el face dinadins ca sa te desparti tu de el. Adica se poarta urat cu tine pana cand pleci singura.
Eva32
Postat pe 1 Octombrie 2011 23:45
De la: steffy91, la data 2011-10-01 08:38:12
De la: Indiana_Jones, la data 2011-09-30 23:35:41
De la: steffy91, la data 2011-09-30 23:08:36
De la: andr004, la data 2011-09-30 23:06:59Avem o relatie de 6 ani..dar nu e totul asa de roz cum ar trb sa fie..e un nesimtit,iar in plus de asta niciodata nu si recunoaste greselile..l am tot iertat dar m am saturat de el,de fazele pe care mi le face,de vorbele urate pe kre mi le adreseaza,de tipete,de indifrenta,de dezinteres total..dar cu toate astea,spune k ma iubeste.Eu tin ft mult la el,il iubesc enorm d mult si mi e tare greu sa renunt la tot.pt k sunt 6 ani.si ma gand k mi am pierdut timpul..imi vb atat de urat ink imi vn sa fac acelasi lucru..ma face proasta de 20 de ori p zi.si nu doar atat..imi vb urat urat..si are momente knd mai da cu pumnul in mn..imi da in picioare sau maini..azi ne am certat si mi a sp sa tac k altfel ma da afara din casa lui.nu stiu ce sa fac..i am sp k o sa i para rau pt tot ce imi face si pt cum se poarrta cumn..mi a spus k sunt un nimeni..k nu l int nimic.eu tot timpul am fst lg el..am incercat sa fac tot ce pot pt el..dar uita ti rezultatele..nu mereu e asa...knd nu ne certam e ok..dar ne certam de 2-3 ori pe sapt..ce sa fac?ce sfat imi dati?

si tu stai cu animalul asta ????????????
IL IUBESTE PE ANIMALUL ALA,RAUTACIOASO

tu ce ma tot urmaresti rautaciosule
te urmaresc pentru ca-mi place sa te urmaresc,iar te-am gasit,rautacioaso,dai numai sfaturi din astea de despartire,in loc sa-i impaci,macar aici pe forum...
Indiana_Jones
Postat pe 2 Octombrie 2011 00:11
De la: the_same_contesina, la data 2011-10-01 14:20:47
De la: anageo25, la data 2011-10-01 13:52:58
De la: the_same_contesina, la data 2011-10-01 13:24:13
................. turnare de gogosi in bocanci.........



cum o fi aia ???


Se iau niste gogosi, se cauta niste bocanci si se toarne temenic pana ce bocanci sunt satui.




gogoºile sunt prãjite sau crude ca sã nu li se faca rãu bocancilor ºi sã înghitã cât mai mult ?
prajite nu sunt,ca se arde limba la bocanci
Indiana_Jones
Postat pe 2 Octombrie 2011 00:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
CIVILIZATIA 7 De la: dreamer6062 5 Septembrie 2010 12:00
Un cadou pt o viata... 11 De la: vulturul_negru 21 Septembrie 2009 13:25
nu vreau sa il uit...doar il vreau inapoi:( 12 De la: deny_licious 9 Iulie 2009 15:05
Sa lupt sau sa il uit? 17 De la: dannyloveanku 10 Iulie 2010 04:52
de ce sa mai iubim daca sufletele noastre vor fi sfaramate? 32 De la: kudika006109 30 Mai 2009 09:45