Setari Cookie-uri

vreau sa slabesc cat mai repede ajutati-ma si p mine plzz

De la: Aurel_inventatorul, la data 2011-10-25 14:45:58Ca sa slabesti repede trebuie sa maninci alimente care te ajuta sa transpiri , de exemplu poti manca cam 1 kg de mere rosii pe zi si foarte acre , mult piper cam 2 linguri , 2 ardei iuti , ceapa rosie cam 3 cepe pe zi , banane cam 5 pe zi si lamai 2 , salata de varza si sfecla rosie , ridichii negre si morcovi . Daca mai faci si 2 ore sport nici mama ta nu te mai poate recunoaste ramai aschie . Important e sa maninci cat mai mult deodata si apoi sa rabzi . De indata ce se simte obosit stomacul dupa o masa completa nu mai cere alta in aceeasi zi . Noroc , pa .Nu dureaza mai mult de 2 saptamani , e posibil ca dupa 3 zile sa fii deja fara grasime .


kudika226898
Postat pe 1 Noiembrie 2011 22:19
Buna seara. Eu te pot ajuta sa slabesti usor, sanatos si cu remodelare corporala. Id-ul meu este ionela.nicula85. Ma poti contacta pentru detalii. Nu iti las nr. de telefon pentru ca nu vreau sa-l fac public. O seara buna si astept sa ma contactezi.
ioni005
Postat pe 2 Noiembrie 2011 23:54
De la: agachi, la data 2011-10-25 12:44:31Am incercat toate dietele, medicamentele, ... dar am pus repede la loc. In iulie am fost f.ocupata, obosita .. si am reluat cura cu GINGER BEER - BEREA DE GHIMBIR ROSU , care este revigoranta, mi-a taiat pofta de mancare si am dat pina acum 12 kg jos, plus ca am multa energie, putere de concentrare mai mare, si am redus consumul de cafea la 1 singura cafea dimineata, este un medicament naturist, nu este scump, se gaseste in farmaciile naturiste, in unele magazine si pe internet, -preferabil este sa cumparati sticluta care pe eticheta are un barbat care se sprijina pe butoaie, pot sa spun ca la varsta mea arat f.bine fata de multe fete tinere.Bafta


Poti sa detaliezi te rog in ce consta aceasta cura? Multumesc
roxirose
Postat pe 3 Noiembrie 2011 13:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
s-a lasat cineva de fumat cu nicorette? 5 De la: motzi_girl 18 August 2009 11:01
Celulita,acnee,riduri,vergeturi,hidratare,varice,reumatism,entorse etc 19 De la: ocaziebuna 8 Martie 2010 11:40
cursuri de TANGO ARGENTINIAN 20 De la: contessyna 1 Februarie 2012 15:17
AVON SI/SAU ORIFLAME 1 De la: avon_oriflame 20 Februarie 2010 17:15
caderea parului 16 De la: mada_paco 6 Iulie 2019 00:55