Setari Cookie-uri

Buna`..sunt indragostita de un tip de la varsta de 13 ani :|

cand eram mica nu imi dadea prea multa atentie mai statea uneori cu mne ne ciodaneam de fiecare data, intr`un fel am crescut langa el sunt multe chesti din copilarie.. Deun an si ceva avem o relatie oarecum serioasa, am trecut prin f multe chesti impreuna ne-am certat de n ori dar defiecare data ne-am impacat..asta vara ne-am certat din cauza mea ptr k ma simteam singura era aiurea adik el iesea pe mne nu ma lua..si am vrut sa uit de el definitiv am stat cu un alt tip in timp ce el ma cauta si ma vazut odata cu semn pe gat ne-am despartit, peste ceva timp 0 saptamana 2 ma cautat sa merg la el nu am vrut...in toamna ne-am impacat din nou, tot el a facut primul pas iar acum o saptamana ne-am certat pur si simplu din motivul k am mers eu cu un amic de`al meu sa conduc.. el era la munca si oricum el nu iese cu mne nu ma ia cu el in oras din motivul k mai tot timpul se duce cu treaba (umbla cu tot felu de jmecherii) in fine.. eu ii zic lui tot ce fac deci absolut tot ptr k nu ma feresc de el cu nmk ii zic absolut orice...si el la fel.. i-am dat mesaj ce faci, mi-a spus bne, u .. si i-am zis bne am fost si am condus :p ma intrebat cu cn i-am zis cu un prieten..atat a trebui ma sunat imediat sa luat de mn mi-a spus k ce k cine e ala k dc imi da masina k ce ma f**** ala de imi da masina avea f f nervos :| mi-a spus k ma bate ma amenintat.. peste 40 de min l-am sunat si l-am intrebat dak sa calmat mi-a spus sa nu`l mai sun sa raman cu ala.. i-am dat mesaj i-am explicat k nu am nicio o treaba cu acel baiat imi e un prieten bun, knd nare el bani dau eu knd nu am eu da el nu imi cere altceva in schimb...nmk nu mi-a raspuns la msj...a intrat mai tarziu pe mess a stat 2 min si a iesit :d a doua zi am zis k poate sa calmat il sun il intreb ce face cik nu mai ma suna niciodata uita nr meu ceva de genu numai stiu exact i-am dat msj si i-am zis "esti chiar culmea, nici k o sa te mai sun" nmk numai ma cautat nmk...in schimb a cautato pe verisoara mea ia facut avansuri..............a intrebato ce face diseara, ea ia spus k se vede cu prietenul ei el a zis k aa am crezur k te vezi cu Cristina.. ia zis el k deak nu vrea sa fie cu el numai o cauta... a si ia zis ei k cik numai sta cu mne ptr k eu il mint, :| cum naiba sa`l mint knd eu ii zic tot si ia zis verisoara mea k nu`l mint k tin f mult la el k il minteam doar dak nu-i spuneam k am fost si am condus..nu a zis nmk.... si nu am mai vb ... intr`o seara l-am sunat eu si am incercat sa vb cu el..nmk a zis sa nu`l mai sun pa :D Ce credeti ? :|
vali2512
Postat pe 13 Octombrie 2011 00:40
Eu cred ca nu e potrivit pt tine. E prea mare gelozia...si cand gelozia e mare, si relatia este pusa in joc. Probabil ca nu te lua in oras pt ca se intalnea c alta si acum avea ,,un motiv" sa va despartiti. Eu ma inteleg f bine cu fostu, dar logodnicul nu ma lasa sa discut cu el...asa ca te inteleg. Nu mai are rost sa-l cauti. priveste partea buna a lucrurilor.
kudika451866
Postat pe 13 Octombrie 2011 02:12
nu a zis nmk.... si nu am mai vb ... intr`o seara l-am sunat eu si am incercat sa vb cu el..nmk a zis sa nu`l mai sun pa :D Ce credeti ? :|

nga nga! esti varza fato!du-te la scoala ,lasa puta ca d-aia e plina tara de analbeti mosteniti genetic
bine ca n-am copii ca faceam crima de om prost daca aveam asa ceva la usa!
PICCKARD
Postat pe 13 Octombrie 2011 06:17
Te rog sa-i transmiti un mesaj mamei tale; spune-i sa-ti interzica accesul la internet. Ai voie doar o ora pe zi la PC si doar pt a juca Piticlic
ilumax_76
Postat pe 13 Octombrie 2011 06:39
De la: kudika425382, la data 2011-10-13 00:40:07cand eram mica nu imi dadea prea multa atentie mai statea uneori cu mne ne ciodaneam de fiecare data, intr`un fel am crescut langa el sunt multe chesti din copilarie.. Deun an si ceva avem o relatie oarecum serioasa, am trecut prin f multe chesti impreuna ne-am certat de n ori dar defiecare data ne-am impacat..asta vara ne-am certat din cauza mea ptr k ma simteam singura era aiurea adik el iesea pe mne nu ma lua..si am vrut sa uit de el definitiv am stat cu un alt tip in timp ce el ma cauta si ma vazut odata cu semn pe gat ne-am despartit, peste ceva timp 0 saptamana 2 ma cautat sa merg la el nu am vrut...in toamna ne-am impacat din nou, tot el a facut primul pas iar acum o saptamana ne-am certat pur si simplu din motivul k am mers eu cu un amic de`al meu sa conduc.. el era la munca si oricum el nu iese cu mne nu ma ia cu el in oras din motivul k mai tot timpul se duce cu treaba (umbla cu tot felu de jmecherii) in fine.. eu ii zic lui tot ce fac deci absolut tot ptr k nu ma feresc de el cu nmk ii zic absolut orice...si el la fel.. i-am dat mesaj ce faci, mi-a spus bne, u .. si i-am zis bne am fost si am condus :p ma intrebat cu cn i-am zis cu un prieten..atat a trebui ma sunat imediat sa luat de mn mi-a spus k ce k cine e ala k dc imi da masina k ce ma f**** ala de imi da masina avea f f nervos :| mi-a spus k ma bate ma amenintat.. peste 40 de min l-am sunat si l-am intrebat dak sa calmat mi-a spus sa nu`l mai sun sa raman cu ala.. i-am dat mesaj i-am explicat k nu am nicio o treaba cu acel baiat imi e un prieten bun, knd nare el bani dau eu knd nu am eu da el nu imi cere altceva in schimb...nmk nu mi-a raspuns la msj...a intrat mai tarziu pe mess a stat 2 min si a iesit :d a doua zi am zis k poate sa calmat il sun il intreb ce face cik nu mai ma suna niciodata uita nr meu ceva de genu numai stiu exact i-am dat msj si i-am zis "esti chiar culmea, nici k o sa te mai sun" nmk numai ma cautat nmk...in schimb a cautato pe verisoara mea ia facut avansuri..............a intrebato ce face diseara, ea ia spus k se vede cu prietenul ei el a zis k aa am crezur k te vezi cu Cristina.. ia zis el k deak nu vrea sa fie cu el numai o cauta... a si ia zis ei k cik numai sta cu mne ptr k eu il mint, :| cum naiba sa`l mint knd eu ii zic tot si ia zis verisoara mea k nu`l mint k tin f mult la el k il minteam doar dak nu-i spuneam k am fost si am condus..nu a zis nmk.... si nu am mai vb ... intr`o seara l-am sunat eu si am incercat sa vb cu el..nmk a zis sa nu`l mai sun pa :D Ce credeti ? :|



m-am dus cu ãla, m-am întors cu ãlãlalt....

apoi, fatã dragã, dacã îþi tot zice sã-l laºi în pace, de ce îl bâzâi cu telefoanele ? când va avea ceva de spus ºi o sã-i treacã ambâþul ( mã gândeam cã se va ºi maturiza, dar e drum lung pânã acolo !) o sã te caute el singur....
nu-l mai urmãri ºi nu i te mai justifica atât de parcã ar fi împãratul .....
the_same_contesina
Postat pe 13 Octombrie 2011 07:39
De la: kudika425382, la data 2011-10-13 00:40:07

"cand eram mica nu imi dadea prea multa atentie mai statea uneori cu mne ne ciodaneam de fiecare data,


Fata mea,elimina "K-ul "acesta din vocabularul si limbajul folosit,caci scoti toti oamenii normali din minti!Unde iti este exprimarea corecta in limba romana neaosa? Crezi ca esti interesanta folosind acest mod de exprimare?Nu,draga mea,dincontra,in cazul tau,,limbajul folosit iti aduce valente negative,ceea ce denota ca esti o fata total nepregatita atat profesional cat si in ceea ce priveste experienta de viata! Ce varsta ai de esti precoce in arta iubitului?Iubesti de la varsta de 13 ani?Asa se explica maniera in care ti-ai descris povestea de dragoste aiurita!In loc sa te preocupe studiul individual in vederea evolutiei tale,ai ales calea ambigua a iubirilor timpurii,fara judecata!

Referitor la prosteala ta ,iti spun un singur lucru si anume;Atat tu cat si prietenul tau va meritati unul pe celalalt!La fel de inculti,la fel de neinstruiti si la fel de aberanti!In plus de asta,domnia sa este si gelos!Ma intreb,pe ce,cine si din ce motiv are o asemenea comportare,caci din randurile scrise de catre tine,imi este foarte greu sa accept ideea ca cineva ar putea sa fie gelos pe o persoana asa cum esti tu si cum te-ai descris singura prin modul vulgar de exprimare!
RAINBOWLADY
Postat pe 13 Octombrie 2011 08:14
Pune mana pe carte si lasa iubitii, ca o sa te trezesti cu burta la gura si n-o sa stii ce sa faci. Mama ta are idee cu ce te ocupi?
Micaell
Postat pe 13 Octombrie 2011 11:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Buna 38 De la: kudika_nikole 4 Ianuarie 2012 21:12
am fost inselata de sotul meu, cine ma poate sfatui ce sa faca? 25 De la: _oktober_ 18 Februarie 2011 08:11
religia sau lipsa dragostei?? 13 De la: Barbie30 26 Iunie 2010 12:51
oare vrea? 42 De la: kudika_975532 5 Noiembrie 2014 22:31
Indecizie 2 De la: kudika164202 20 Mai 2016 20:51