Setari Cookie-uri

ce sa fac prietenul sotului meu vrea sa fie cu mine

buna..am si eu o peoblema daca pot sa-i spun asa prietenul sotului meu vrea sa fie cu mine ..si el este insurat .Sincera sa fi si eu as vrea sa fiu cu el ma atrage ca barbat dar nu vreu ceva mai mult imi este frica sa nu stricam ce avem .. suntem prieteni de familie ne vizitam ...... miar place sa fiu ce el ..dar imi iubesc sotul nu lam inselat niciodata ....offf sper sa ma intelegeti si sa nu ma judecati ..
ralucas64
Postat pe 25 Iulie 2010 14:45
stai putin "imi iubesc sotul nu l-am inselat niciodata "de ce ai face'o acum?ai da casnicia ta pe o "noutate"?acum,sincer,unde naiba va e capul,bre,femeilor?! ce are asta si sotul tau nu are?
sugar_cake22
Postat pe 25 Iulie 2010 14:57
Te retine iubirea fata de sotul tau,dar tu ai vrea sa fi cu el,macar asa o tura...doua...trei....
Barbie30
Postat pe 25 Iulie 2010 14:58
De la: sugar_cake22, la data 2010-07-25 14:57:56stai putin "imi iubesc sotul nu l-am inselat niciodata "de ce ai face'o acum?ai da casnicia ta pe o "noutate"?acum,sincer,unde naiba va e capul,bre,femeilor?! ce are asta si sotul tau nu are?



taman asta e dilema!!!! ce are .......??? o mananca si tre'sa afle
anastasia_m
Postat pe 25 Iulie 2010 14:59
el vrea sa fie cu tn dar tu vrei sa fii cu el, ia gandeste-te repede si da raspunsul, pana nu afla sotul
yumy
Postat pe 25 Iulie 2010 17:16
Sau sotia lui,ca atunci iese cu paruiala
Barbie30
Postat pe 25 Iulie 2010 17:18
De la: ralucas64, la data 2010-07-25 14:45:46buna..am si eu o peoblema daca pot sa-i spun asa prietenul sotului meu vrea sa fie cu mine ..si el este insurat .Sincera sa fi si eu as vrea sa fiu cu el ma atrage ca barbat dar nu vreu ceva mai mult imi este frica sa nu stricam ce avem .. suntem prieteni de familie ne vizitam ...... miar place sa fiu ce el ..dar imi iubesc sotul nu lam inselat niciodata ....offf sper sa ma intelegeti si sa nu ma judecati ..

Ma femeie, esti cu capu? Cum pana mea poti doar sa-ti pui intrebarea ce sa faci??? Normal ca NU iti inseli sotul!!!! Dar las' ai deschis topicul sa primesti aprobare sa-ti bati joc de el si de familia voastra/familiile voastre

Nu va mai casatoriti daca nu puteti sa va tineti chilotii pe voi!
kitty_krieger
Postat pe 25 Iulie 2010 17:36
De la: kitty_krieger, la data 2010-07-25 17:36:38
De la: ralucas64, la data 2010-07-25 14:45:46buna..am si eu o peoblema daca pot sa-i spun asa prietenul sotului meu vrea sa fie cu mine ..si el este insurat .Sincera sa fi si eu as vrea sa fiu cu el ma atrage ca barbat dar nu vreu ceva mai mult imi este frica sa nu stricam ce avem .. suntem prieteni de familie ne vizitam ...... miar place sa fiu ce el ..dar imi iubesc sotul nu lam inselat niciodata ....offf sper sa ma intelegeti si sa nu ma judecati ..

Ma femeie, esti cu capu? Cum pana mea poti doar sa-ti pui intrebarea ce sa faci??? Normal ca NU iti inseli sotul!!!! Dar las' ai deschis topicul sa primesti aprobare sa-ti bati joc de el si de familia voastra/familiile voastre

Nu va mai casatoriti daca nu puteti sa va tineti chilotii pe voi!


Ce faci, o inveti sa nu-si insele sotul? Pai ea nu stie cum sa-l insele si sa nu fie prinsa! Are si ea o problema, daca poate sa-i spuna asa... Adica n-ar fi chiar o problema, nu? Ce conteaza ca sunt amandoi casatoriti si, in plus, ala e si prieten cu barbata-su? Dragoste mare pe capul lor!
kitty_na
Postat pe 26 Iulie 2010 10:21
o telenovela in plina...gestatie:)
Fahnell
Postat pe 26 Iulie 2010 13:52
De la: kitty_na, la data 2010-07-26 10:21:43
De la: kitty_krieger, la data 2010-07-25 17:36:38
De la: ralucas64, la data 2010-07-25 14:45:46buna..am si eu o peoblema daca pot sa-i spun asa prietenul sotului meu vrea sa fie cu mine ..si el este insurat .Sincera sa fi si eu as vrea sa fiu cu el ma atrage ca barbat dar nu vreu ceva mai mult imi este frica sa nu stricam ce avem .. suntem prieteni de familie ne vizitam ...... miar place sa fiu ce el ..dar imi iubesc sotul nu lam inselat niciodata ....offf sper sa ma intelegeti si sa nu ma judecati ..

Ma femeie, esti cu capu? Cum pana mea poti doar sa-ti pui intrebarea ce sa faci??? Normal ca NU iti inseli sotul!!!! Dar las' ai deschis topicul sa primesti aprobare sa-ti bati joc de el si de familia voastra/familiile voastre

Nu va mai casatoriti daca nu puteti sa va tineti chilotii pe voi!


Ce faci, o inveti sa nu-si insele sotul? Pai ea nu stie cum sa-l insele si sa nu fie prinsa! Are si ea o problema, daca poate sa-i spuna asa... Adica n-ar fi chiar o problema, nu? Ce conteaza ca sunt amandoi casatoriti si, in plus, ala e si prieten cu barbata-su? Dragoste mare pe capul lor!


da halal prietenie si intre ei doi
Shhh
Postat pe 26 Iulie 2010 13:54
De la: ralucas64, la data 2010-07-25 14:45:46buna..am si eu o peoblema daca pot sa-i spun asa prietenul sotului meu vrea sa fie cu mine ..si el este insurat .Sincera sa fi si eu as vrea sa fiu cu el ma atrage ca barbat dar nu vreu ceva mai mult imi este frica sa nu stricam ce avem .. suntem prieteni de familie ne vizitam ...... miar place sa fiu ce el ..dar imi iubesc sotul nu lam inselat niciodata ....offf sper sa ma intelegeti si sa nu ma judecati ..


da, daa! ce soarta cruda sa fii legata de unu si sa poftesti la altu'!
fante_de_dorobanti
Postat pe 26 Iulie 2010 13:57
Eu propun sa faceti un swing
_Cryssa_
Postat pe 26 Iulie 2010 14:38
De la: crysa_tm, la data 2010-07-26 14:38:13Eu propun sa faceti un swing


cine cu cine?
fante_de_dorobanti
Postat pe 26 Iulie 2010 14:39
dupa ip tau...adresa o aflu repede...ca pot.
chiar as face un "cadou" frumos sotului sa vada ce PRIETEN are...si ce...(pot spune?)...SOTIE.
din respect pt comunitatea asta pastrez un limbaj decent si incerc sa ma controlez...nici nu stiu cum sa te salut....pt ca nu meriti decat....
destin_srr
Postat pe 26 Iulie 2010 19:46
De la: destin_srr, la data 2010-07-26 19:46:01dupa ip tau...adresa o aflu repede...ca pot.
chiar as face un "cadou" frumos sotului sa vada ce PRIETEN are...si ce...(pot spune?)...SOTIE.
din respect pt comunitatea asta pastrez un limbaj decent si incerc sa ma controlez...nici nu stiu cum sa te salut....pt ca nu meriti decat....



tu chiar vorbesti serios? chiar ai putea face rau unor persoane despre care nu stii nimic?!!!!! frate ce lume!!!
fante_de_dorobanti
Postat pe 27 Iulie 2010 08:55
face rau? eu spun ca face un bine unui barbat care are o zdreanta de nevasta, sa nu ai ghinionul sa te afli in situatia lui.
felixcat
Postat pe 31 Iulie 2010 13:21
Ce porcarie!!!! Barbatii astia cred ca pot avea/face orice...... Eu cred ca ar trebui sa tratezi cu diplomatie si seninatate problema. Vorbeste-i in gluma, ca sa nu strici prietenia, si ia ideea asta ca pe o gluma. Eu cred ca asa as proceda. Ce tupeist nesimtit!!!
joy_18
Postat pe 31 Iulie 2010 16:16
Ce porcarie!!!! Barbatii astia cred ca pot avea/face orice...... Eu cred ca ar trebui sa tratezi cu diplomatie si seninatate problema. Vorbeste-i in gluma, ca sa nu strici prietenia, si ia ideea asta ca pe o gluma. Eu cred ca asa as proceda. Ce tupeist nesimtit!!!
joy_18
Postat pe 31 Iulie 2010 16:17
Femeia saraca vrea un sfat, nu raspunsuri aruncate din plictiseala la misto, dar cum romanul este expert in judecat orice fapta si pus la zid nu ma mai mira ca sunt atatea sinucideri.

Eu o sfatuiesc pe madam sa si insele sotul cu prietenul lor cel mai bun si sa vada si ea cum este, daca i place sa continue, daca nu ramane cu o amintire frumoasa atata timp cat nu va afla nimeni. Pana la urma viata trebuie traita si nu stiam ca s-au strans toti sfintii aici pe forum, se vinde pacat sau ce?

lover_woman
Postat pe 31 Iulie 2010 16:20
i bine sa iti para rau de ce ai facut decat de ce nu ai facut
kudika228340
Postat pe 31 Iulie 2010 16:22
De la: fante_de_dorobanti, la data 2010-07-27 08:55:31
De la: destin_srr, la data 2010-07-26 19:46:01dupa ip tau...adresa o aflu repede...ca pot.
chiar as face un "cadou" frumos sotului sa vada ce PRIETEN are...si ce...(pot spune?)...SOTIE.
din respect pt comunitatea asta pastrez un limbaj decent si incerc sa ma controlez...nici nu stiu cum sa te salut....pt ca nu meriti decat....



tu chiar vorbesti serios? chiar ai putea face rau unor persoane despre care nu stii nimic?!!!!! frate ce lume!!!


Ce penibil esti mai baiete, mi e mila de tine in viata reala daca reactionezi ca un imatur, in afara de mers la peste mai stii ceva ?
lover_woman
Postat pe 31 Iulie 2010 16:22
De la: ralucas64, la data 2010-07-25 14:45:46.... Sincera sa fi si eu as vrea sa fiu cu el ma atrage ca barbat dar nu vreu ceva mai mult imi este frica sa nu stricam ce avem .. suntem prieteni de familie ne vizitam ...... miar place sa fiu ce el .....






... se mai spune - din cocos nu faci gaina nici din c**** gospodina ... as mai avea o observatie - ''prietenii'' nu au ce cauta intr-o familie ... pentru cine tine la familia lui ... usa e maximul la care mai trebuie sa aiba access ... chestie reala ...

marco918
Postat pe 31 Iulie 2010 16:32
Ei hai, mai lasa vrajeala, tu nu ti ai inselati prietena / sotia niciodata ? poate iti demonstreaza ea ce gaina este si te mai desteapta putin.
lover_woman
Postat pe 31 Iulie 2010 16:37
De la: lover_woman, la data 2010-07-31 16:37:09Ei hai, mai lasa vrajeala, tu nu ti ai inselati prietena / sotia niciodata ? poate iti demonstreaza ea ce gaina este si te mai desteapta putin.





... culmea este ca ... NU ... dar am gramezi de cunostinte care au facut-o ... si s-a ales praful de tot ...
marco918
Postat pe 31 Iulie 2010 16:40
Te sfatuiesc sa incerci daca mai poti, dar poate tu esti fericit doar cu o singura femeie si adulmeci restul femeilor doar cu privirea...
lover_woman
Postat pe 31 Iulie 2010 16:44
poti sa-i spui sotului tau ..ca ai observat ceva ciudat la prietenul sau...de exempul felul in care te priveste!
roz5blue6lila7
Postat pe 31 Iulie 2010 16:45
buna idee, probabil el va fi in culmea fericirii sa vada ce prieten adevarat are
lover_woman
Postat pe 31 Iulie 2010 16:49
De la: lover_woman, la data 2010-07-31 16:49:31 buna idee, probabil el va fi in culmea fericirii sa vada ce prieten adevarat are

rece si fara alcool..
roz5blue6lila7
Postat pe 31 Iulie 2010 16:52
Prietenia la nevoie se cunoaste! Uite cum se adevereste zicala asta... Cum sa-si lase bietul om nevasta prietenului nesatisfacuta? Asa ceva nu se face! Pentru ce mai exista prieteni atunci? Doar cu un prieten imparti mai mult decat cu un frate...

In alta ordine de idei... Fata, uita-te in oglinda si da-ti doua palme zdravene. Minte de gaina ai tu? Poate ca ala e un idiot care nu-si poate tine pantalonii pe el si vrea sa-si demonstreze ca le poate calari pe toate. Tu ce scuza ai? La sotia lui te-ai gandit? Doar e prietena ta inteleg, gatiti impreuna, iesiti impreuna. Ea ce-ar zice daca ar afla ce-ti umbla tie prin cap? Cum sa distrugi destinele atator oameni?? Copii aveti? Ei ce parere ar avea?
Poate ca ai vrut sa obtii o aprobare, o usurare a constiintei tale scriind aici. Imi pare chiar bine ca nu ai gasit-o. Cineva spunea mai devreme sa te lasam in pace, sa-ti traiesti viata. Pai draga mea, daca ala e sfat, folosete-te de el. Chinul abia dupa aceea vine... Cand nu vei mai putea suporta sentimentul de vinovatie si nu vei mai putea pune capul linistita pe perna. Nu inteleg de ce sa te legi la cap daca nu te doare? Si mai gasesti si persoane "binevoitoare" care sa te impinga catre pacat... Halal.
Lucrurile sunt simple. Daca ceva nu mai merge in mariajul tau - ca nu merge atata timp cat tanjesti dupa altul- ia masuri. Schimba ce trebuie schimbat ca lucrurile sa revina pe drumul cel bun intre tine si sotul tau. Numai de voi doi depinde sa fiti in continuare fericiti. Prietenul lui facut amant, nu e o solutie.
lidiaolteanu
Postat pe 31 Iulie 2010 19:14
De la: lover_woman, la data 2010-07-31 16:20:38Femeia saraca vrea un sfat, nu raspunsuri aruncate din plictiseala la misto, dar cum romanul este expert in judecat orice fapta si pus la zid nu ma mai mira ca sunt atatea sinucideri.

Eu o sfatuiesc pe madam sa si insele sotul cu prietenul lor cel mai bun si sa vada si ea cum este, daca i place sa continue, daca nu ramane cu o amintire frumoasa atata timp cat nu va afla nimeni. Pana la urma viata trebuie traita si nu stiam ca s-au strans toti sfintii aici pe forum, se vinde pacat sau ce?


oau, gata s-a rezolvat misterul sinuciderilor din Romania
Eu te sfatuiesc pe tine sa-ti tii gura pe viitor si sa nu mai indemni lumea la inselat
kitty_krieger
Postat pe 31 Iulie 2010 19:25

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Il sufoc eu sau nu stie el ce vrea? 47 De la: manumarius 12 Mai 2010 17:09
O decizie foarte grea... 28 De la: my_chocolat 15 Februarie 2009 14:31
buna ziua 2 De la: Ame_ly 25 Iulie 2011 15:09
Amanti & amante 64 De la: kudika023770 11 Mai 2009 08:43
Yahoo Messenger 1 De la: Blondys002 31 Mai 2011 22:41