Setari Cookie-uri

Curba schimbarii(transformarii) personale si apoi sociale

desi dispretuiesti femeia, te comporti exact cum crezi ca se comporta o femeie; atribut dat de tine mai sus, cu intoarcerea la 180 de grade.
am sa o pun pe seama incapacitati tale temporare de gandire. sau nu
bine ba ! azi nu le dispretuiesc!
PICCKARD
Postat pe 31 Octombrie 2011 12:25
De la: guru_ion, la data 2011-10-30 14:13:12
De la: PICCKARD, la data 2011-10-30 13:13:52
De la: brunusmagnus, la data 2011-10-30 12:54:36Ar fi frumosdaca cine face cut & paste ar cita sursa.
In acest caz, e vorba de un pasaj lui Stephen Covey, "Eficienta in 7 trepte" sau, in originala, "The seven habits of highly effective people".
As adauga ca autori ca Stephen Covey au un talent fantastic in a spune siruri de banalitati cum daca ar fi mari constientizari...:-)


eram convins ca e copy@ paste. oricat as fi de nemisogin tot nu as crede ca o femeie poate scoate asa ceva din ea. si semnez pentru asta!


dispretul tau fata de femei este atat de evident, incat se vede.


Buna seara!!!
Va rog sa-mi permite-ti cateva intrebari.
Ok ...este posibil sa fie copy paste , dar ce aveti impotriva femeilor care mai si gandesc ???
Acum o intrebare mai ciudata si va rog sa-mi fie iertata daca deranjez....mama dvs este "barbat"?
Frustrarea dvs vis-a -vis de femei ma face sa cred ca iubiti barbatii ...prin asta, intelegand eu, din ceea ce ati scris , ca doar ei gandesc sau ar gandi.Domnule draga , sunt femei si femei , barbati si barbati . NU SUNTEM PERFECTI !!!!!
MULTUMESC !!!!
VA DORESC TOT BINELE DIN LUME!!!! NU CAUTATI FEMEIA PERFECTA SAU FOARTE DESTEAPTA...S-AR PUTEA SA FITI CA O MATZA BLANDA PE LANGA EA ....
dgedge
Postat pe 1 Noiembrie 2011 23:18
De la: G_N_D, la data 2011-11-01 23:18:10
De la: guru_ion, la data 2011-10-30 14:13:12
De la: PICCKARD, la data 2011-10-30 13:13:52
De la: brunusmagnus, la data 2011-10-30 12:54:36Ar fi frumosdaca cine face cut & paste ar cita sursa.
In acest caz, e vorba de un pasaj lui Stephen Covey, "Eficienta in 7 trepte" sau, in originala, "The seven habits of highly effective people".
As adauga ca autori ca Stephen Covey au un talent fantastic in a spune siruri de banalitati cum daca ar fi mari constientizari...:-)


eram convins ca e copy@ paste. oricat as fi de nemisogin tot nu as crede ca o femeie poate scoate asa ceva din ea. si semnez pentru asta!


dispretul tau fata de femei este atat de evident, incat se vede.


Buna seara!!!
Va rog sa-mi permite-ti cateva intrebari.
Ok ...este posibil sa fie copy paste , dar ce aveti impotriva femeilor care mai si gandesc ???
Acum o intrebare mai ciudata si va rog sa-mi fie iertata daca deranjez....mama dvs este "barbat"?
Frustrarea dvs vis-a -vis de femei ma face sa cred ca iubiti barbatii ...prin asta, intelegand eu, din ceea ce ati scris , ca doar ei gandesc sau ar gandi.Domnule draga , sunt femei si femei , barbati si barbati . NU SUNTEM PERFECTI !!!!!
MULTUMESC !!!!
VA DORESC TOT BINELE DIN LUME!!!! NU CAUTATI FEMEIA PERFECTA SAU FOARTE DESTEAPTA...S-AR PUTEA SA FITI CA O MATZA BLANDA PE LANGA EA ....


da! ai dreptate!
PICCKARD
Postat pe 1 Noiembrie 2011 23:22
De la: guru_ion, la data 2011-10-31 07:31:18
De la: PICCKARD, la data 2011-10-31 05:58:59
De la: guru_ion, la data 2011-10-30 14:55:01
De la: PICCKARD, la data 2011-10-30 14:49:10
De la: guru_ion, la data 2011-10-30 14:13:12
De la: PICCKARD, la data 2011-10-30 13:13:52
De la: brunusmagnus, la data 2011-10-30 12:54:36Ar fi frumosdaca cine face cut & paste ar cita sursa.
In acest caz, e vorba de un pasaj lui Stephen Covey, "Eficienta in 7 trepte" sau, in originala, "The seven habits of highly effective people".
As adauga ca autori ca Stephen Covey au un talent fantastic in a spune siruri de banalitati cum daca ar fi mari constientizari...:-)


eram convins ca e copy@ paste. oricat as fi de nemisogin tot nu as crede ca o femeie poate scoate asa ceva din ea. si semnez pentru asta!


dispretul tau fata de femei este atat de evident, incat se vede.

nu te relaxa! dispretul pentru tine este infinit mai mere decat pentru cea mai otreapa femeie


este ceea ce simti tu si n-am sa fac nimic sa-ti rederessez starea.

dar citind ce scrii mai sus, asta reiese. in mod evident. ca dispretuiesti femeile.


eu dipretuiesc prostia indiferent de sex iar tu esti demn de dispretul meu


desi dispretuiesti femeia, te comporti exact cum crezi ca se comporta o femeie; atribut dat de tine mai sus, cu intoarcerea la 180 de grade.
am sa o pun pe seama incapacitati tale temporare de gandire. sau nu


va tot luati de femei!?ce are femeia?,,,,,,,,,,de sinteti sparati pe viata si pe ele.
din cauza femeii sau declansat razboaie.tot cu ele sau cistigat armistitii.cu ele ati cistigat mostenitori.
intr-un cuvint,::::::-))))FARA FEMEI ATI AJUNGE POPONARI.nu s-ar mai inmultii lumea.
am vazut un film SF,unde barbatii erau pe cale de disparitie.erau foarte bine tratati,ca sa poate fi virili si sa produca cit mai mlti femeile erau stapine pe pamint.....asa ca aveti grija!!!SI NOI SI VOI,AVEM UN ROL.=IN DREPTURI!!!
Titanika
Postat pe 2 Noiembrie 2011 18:35

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
vreau sa ma sinucid. Cate pastile de distonocalm ar trebui sa iau ca sa fiu sigura ca reusesc? 297 De la: magda9 14 Octombrie 2019 23:07
Extremitatile reci ale corpului 14 De la: kudika328918 7 Noiembrie 2010 08:50
Vanataie 21 De la: DarkMAGIC 16 August 2011 22:11
Cresterea nivelului de trigliceride poate fi un semn ca se poate declansa pancreatita? 2 De la: ramonabacila26220 21 Septembrie 2013 16:52
suspecta de nevralgie...ce ma sffatuiti? 6 De la: radaniela 20 Noiembrie 2009 13:16