Setari Cookie-uri

Nu stiu ce sa fac

Buna,sunt Diana si am sa zicem o mik pbl in dragoste.Eu sunt Berbec si se stie k sunt mai gelosi,impulsivi,etc intr-o relatie.Sunt cu un baiat in zodia Capricorn de jum de an.La inceput totul era f mijto ne intelegeam,insa de aprox 2 luni ceva s-a schimbat in ambele parti.O alta pbl a fost k el m-a ajutat sa scap de o relatie de 2 ani,in care fostul imi facuse multe pbl,renuntand chiar si la studii,apoi au aflat ji parintii ji desigur k le-am tradat increderea si am suferit mult din cauza fostului,iar actualul prieten mi-a fost alaturi cand mi-a fost cel mai greu,knd dak era altcineva ma lasa,deoarece ai mei m-au tinut inchisa aproape toata vara in casa,nelasandu-ma sa ies cu el in oras din cauza pbl cu fostul.Insa ceva s-a schimbat el a devenit mai rece,fiind si taximetrist si conducand mult era si obosit mai tot timpul.Il intelegeam,dar totusi aveam nevoie sa fie ji cu mn,nu doar o data p saptamana.Iar eu d cand am intrat la facultate ii dadeam ,,focuri'',k ce baieti frumosi sunt,ala se tine dupa mn ji mai multe.Erau adevaruri,insa pt el minciuna si inselatul erau sfarsitul relatiei si preferam sa nu-l mint.Pana ieri knd i-am spus k sunt la facultate ji eu eram in oras cu nijte prieteni,chiar si baieti care ma placeau p mn si s-a suparat in asa hal incat mi-a zis k s-a terminat si nu mi-a mai dat niciun semn.Sa precizez k in astea 2 luni am mai fost despartiti maxim 2 zile ji ne cautam,ne iubim,dar gelozia ji incapatanarea mea au determinat separarea.Ce sa fac?il iubesc ji sunt dispusa sa ma schimb fiindk stiu k am gresit,dar nush cum...
diadiavolita13
Postat pe 15 Octombrie 2011 20:43
"La inceput totul era f mijto....eu d cand am intrat la facultate ii dadeam ,,focuri'' "

jiiiiiiiii zik ca esti la facultate? ...umbla dupa taximetrist in continuare, ca's baieti buni ...iar voi va completati de minune
miss_darine
Postat pe 15 Octombrie 2011 21:05
De la: diadiavolita13, la data 2011-10-15 20:43:50Il intelegeam,...

nu se vede....
kudika_pudika
Postat pe 15 Octombrie 2011 21:06
De la: miss_darine, la data 2011-10-15 21:05:41 "La inceput totul era f mijto....eu d cand am intrat la facultate ii dadeam ,,focuri'' "

jiiiiiiiii zik ca esti la facultate? ...umbla dupa taximetrist in continuare, ca's baieti buni ...iar voi va completati de minune

jiiiiii ce darinule pui la indoiala cuvintele fetei asteia cum ca ar fi la o fakultate
steffy91
Postat pe 15 Octombrie 2011 21:11
poate cã poartã ghinion un astfel de "nume utilizator" (o diavoliþã mai înþelegeam, dar 13 ??? ).......
the_same_contesina
Postat pe 16 Octombrie 2011 07:06
De la: miss_darine, la data 2011-10-15 21:05:41 "La inceput totul era f mijto....eu d cand am intrat la facultate ii dadeam ,,focuri'' "

jiiiiiiiii zik ca esti la facultate? ...umbla dupa taximetrist in continuare, ca's baieti buni ...iar voi va completati de minune


poate asteapta bacsis dupa fiecare numar!
PICCKARD
Postat pe 16 Octombrie 2011 07:41
Ce poveste interesanta Hai ca poti mai mult de atat
Barbie30_
Postat pe 16 Octombrie 2011 08:55

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Mesaj de la fosta iubita. 7 De la: kudika_981694 10 Mai 2015 17:28
Trecutul lui ma bantuie 14 De la: Corches_Sorin_1 8 Septembrie 2013 11:03
Unul tradat 25 De la: kudika_937848 14 Martie 2014 22:27
nu inceteaza sa nu mai vorbeasca cu ala cu care m.a inselat.... 12 De la: kudika052198 12 Octombrie 2009 11:18
Un sfat 15 De la: animallover 30 Iunie 2011 15:30