Setari Cookie-uri

help!!!

Deci ..eu am 15 ani jumate..sii sunt in spania..cu parintii...pe internet este tot timpul un prieten de a lu taicamiu care mereu intreaba ce faci WA...si ii raspund ca taicamiu nu e aici si zice bine pa..eh dupa fazele astea mi se parea un taran..si acum vreo o saptamana am fost in alt oras la nana mea..si el in orasul acela sta..si, taicamiu mia zis ca se duce la e si ma intrebat daca vreau sa vin si eu si iam zis ca nuu ce sa caut eu la taranu ala. Bun dupa vreo 2 ore suna la usa cineva , mam dus si am deschis intra taicamiu si deodata un baiat inalt frumos superbb si taicamiu zice el e adrian X..eu am ramas tampitaa..era superb,da nici salut nu a zis. In fine mi-a povestit varamea mai multe despre el printre care si ca e insurat mi-a cazut oleaca fata..bine ca el are 22 de ani si nevasta-sa e o spanioloaica grasa chiar f grasa,eh si pe bune ca pana acum nu mi s-a mai intamplat[eu sunt virgina] sa ma gandesc la un baiat din punct de vedere sexual chair daca am avut multe relatii el m-a dus cu gandu departe.Este deja o saptamana si eu inca ma gandesc la el adica ma pun e pe gandurii.Si el s-ar putea sa vina in orasul meu un weekend.Chiar nu stiu ce sa fac..sa ma dau la el..nu ca oi fi eu frumaosa frumoaselor da spre deosebire de nevastasa is papusa, asa sa ma dau la el sau sa stau in banca mea mie imi este sa nu ii spuna lu taicamiu atata tot .pe bune cum as putea sa il uit:-
kudika456809
Postat pe 22 Octombrie 2011 16:02
De la: kudika456809, la data 2011-10-22 16:02:26Deci ..eu am 15 ani jumate..sii sunt in spania..cu parintii...pe internet este tot timpul un prieten de a lu taicamiu care mereu intreaba ce faci WA...si ii raspund ca taicamiu nu e aici si zice bine pa..eh dupa fazele astea mi se parea un taran..si acum vreo o saptamana am fost in alt oras la nana mea..si el in orasul acela sta..si, taicamiu mia zis ca se duce la e si ma intrebat daca vreau sa vin si eu si iam zis ca nuu ce sa caut eu la taranu ala. Bun dupa vreo 2 ore suna la usa cineva , mam dus si am deschis intra taicamiu si deodata un baiat inalt frumos superbb si taicamiu zice el e adrian X..eu am ramas tampitaa..era superb,da nici salut nu a zis. In fine mi-a povestit varamea mai multe despre el printre care si ca e insurat mi-a cazut oleaca fata..bine ca el are 22 de ani si nevasta-sa e o spanioloaica grasa chiar f grasa,eh si pe bune ca pana acum nu mi s-a mai intamplat[eu sunt virgina] sa ma gandesc la un baiat din punct de vedere sexual chair daca am avut multe relatii el m-a dus cu gandu departe.Este deja o saptamana si eu inca ma gandesc la el adica ma pun e pe gandurii.Si el s-ar putea sa vina in orasul meu un weekend.Chiar nu stiu ce sa fac..sa ma dau la el..nu ca oi fi eu frumaosa frumoaselor da spre deosebire de nevastasa is papusa, asa sa ma dau la el sau sa stau in banca mea mie imi este sa nu ii spuna lu taicamiu atata tot .pe bune cum as putea sa il uit:-

el taran...si tu...."putin" agramata...el insurat..iar tu...vrei sa te dai la el???? de ce nu-ti vezi de "virginitatea" ta in continuare si lasi barbatii insurati in pace???
steffy91
Postat pe 22 Octombrie 2011 16:58
De la: kudika456809, la data 2011-10-22 16:02:26Deci ..eu am 15 ani jumate..sii sunt in spania..cu parintii...pe internet este tot timpul un prieten de a lu taicamiu care mereu intreaba ce faci WA...si ii raspund ca taicamiu nu e aici si zice bine pa..eh dupa fazele astea mi se parea un taran..si acum vreo o saptamana am fost in alt oras la nana mea..si el in orasul acela sta..si, taicamiu mia zis ca se duce la e si ma intrebat daca vreau sa vin si eu si iam zis ca nuu ce sa caut eu la taranu ala. Bun dupa vreo 2 ore suna la usa cineva , mam dus si am deschis intra taicamiu si deodata un baiat inalt frumos superbb si taicamiu zice el e adrian X..eu am ramas tampitaa..era superb,da nici salut nu a zis. In fine mi-a povestit varamea mai multe despre el printre care si ca e insurat mi-a cazut oleaca fata..bine ca el are 22 de ani si nevasta-sa e o spanioloaica grasa chiar f grasa,eh si pe bune ca pana acum nu mi s-a mai intamplat[eu sunt virgina] sa ma gandesc la un baiat din punct de vedere sexual chair daca am avut multe relatii el m-a dus cu gandu departe.Este deja o saptamana si eu inca ma gandesc la el adica ma pun e pe gandurii.Si el s-ar putea sa vina in orasul meu un weekend.Chiar nu stiu ce sa fac..sa ma dau la el..nu ca oi fi eu frumaosa frumoaselor da spre deosebire de nevastasa is papusa, asa sa ma dau la el sau sa stau in banca mea mie imi este sa nu ii spuna lu taicamiu atata tot .pe bune cum as putea sa il uit:-


Esti o adolescenta care mai are multe de invatat, dar trebuie sa intelegi ca nu incepi o relatie afectiva cu un barbat insurat, oricat de tanar si frumos ar fi el. Ai dreptul la o prima relatie de iubire frumoasa, in care chiar sa te indragostesti de un barbat liber, sa puteti trai clipe minunate impreuna fara sa va ascundeti, fara sa raniti pe cineva si fara sa intri in gura lumii chiar de la aceasta varsta!
Tu nu vrei ca baiatul de care iti place sa iti arate ca si el viseaza la tine la fel? Nu vrei sa privesti apusul de soare superb din Spania alaturi de cel pe care il iubesti? Nu lasa hormonii sa te arunce in orice brate de barbat, caci pierzi iremediabil cel mai frumos moment al vietii unei fete-femeie: prima dragoste si ofranda virginitatii depusa pe altarul iubirii.
Fii o adolescenta frumoasa nu ... carne frageda care se ofera poftelor unor barbati casatoriti, chiar daca se intampla ca acei barbati sa nu te spuna lui tata. Asta daca chiar vrei sa fii o fata onesta, curata sufleteste si chiar lucida cu propriile-i dorinte si vise despre viata.
maimai_no1
Postat pe 22 Octombrie 2011 17:35
La 15 ani esti cam micuta ca sa te gandesti la sex... La varsta asta, relatiile dureaza foarte putin, din cauza lipsei de maturitate a partenerilor. Daca nu merge cu respectivul (si sunt sanse mari sa nu tina relatia, pt ca e insurat) ce vei face? Organismul tau va cere sex in continuare, pt ca se va obisnui cu acest mod de eliberare, si vei simti nevoia sa o faci din nou. Vei trece rapid in bratele altui domnisor, care dupa ce te va smotoci o luna, te va pasa la altul si uite asa, vei ajunge la 18-19 ani cu 20 de parteneri la activ si nu va vrea nici dracu sa te mai ia. Ca sa nu mai vorbesc de riscurile la care te expui, de a lua boli cu transmitere sexuala sau de a ramane cu burta la gura. E de-ajuns sa se rupa prezervativul o data si surpriza... Ca sa nu mai spun ca in fiecare luna vei sta cu frica in san: aoleu, de ce nu mi-a venit inca... Stai cuminte, ca ai timp de sex slava Domnului...toata viata... Acum invatatura e mai importanta; nu te mai lua dupa filme sau ce mai auzi prin clasa.
Micaell
Postat pe 22 Octombrie 2011 18:02
@809

eu nu inteleg un lucru?.. ... taran =baiat inalt, frumos, superb ..., fetit-o ani decat 15 ani, doamne ce se intampla cu lumea asta.
faith74
Postat pe 22 Octombrie 2011 20:21
De la: kudika456809, la data 2011-10-22 16:02:26Deci ..eu am 15 ani jumate..sii sunt in spania..cu parintii...pe internet este tot timpul un prieten de a lu taicamiu care mereu intreaba ce faci WA...si ii raspund ca taicamiu nu e aici si zice bine pa..eh dupa fazele astea mi se parea un taran..si acum vreo o saptamana am fost in alt oras la nana mea..si el in orasul acela sta..si, taicamiu mia zis ca se duce la e si ma intrebat daca vreau sa vin si eu si iam zis ca nuu ce sa caut eu la taranu ala. Bun dupa vreo 2 ore suna la usa cineva , mam dus si am deschis intra taicamiu si deodata un baiat inalt frumos superbb si taicamiu zice el e adrian X..eu am ramas tampitaa..era superb,da nici salut nu a zis. In fine mi-a povestit varamea mai multe despre el printre care si ca e insurat mi-a cazut oleaca fata..bine ca el are 22 de ani si nevasta-sa e o spanioloaica grasa chiar f grasa,eh si pe bune ca pana acum nu mi s-a mai intamplat[eu sunt virgina] sa ma gandesc la un baiat din punct de vedere sexual chair daca am avut multe relatii el m-a dus cu gandu departe.Este deja o saptamana si eu inca ma gandesc la el adica ma pun e pe gandurii.Si el s-ar putea sa vina in orasul meu un weekend.Chiar nu stiu ce sa fac..sa ma dau la el..nu ca oi fi eu frumaosa frumoaselor da spre deosebire de nevastasa is papusa, asa sa ma dau la el sau sa stau in banca mea mie imi este sa nu ii spuna lu taicamiu atata tot .pe bune cum as putea sa il uit:-



Draga mea copchila,ce se intampla cu tine?Esti o fatuca fara minte,dar iti zboara mintea la prostii!Am si eu o intrebare:'unde ai invatat limbajul pe care l-ai folosit in text?Draga,poti sa fii zana zanelor,frumoasa frumoaselor,daca nu stii sa vorbesti corect romaneste,tot degeaba!Acesta ar fi un aspect,poti sa-l remarci sau nu!Ti s-au aprins calcaiele dupa un mandru barbat,care pe langa faptul ca este frumos,inalt,superb,mai este si insurat!Ei,ce faci in aceasta situatie,caci observ, ca ti-au plecat mintile precum boii inaintea carutei?Si de unde stii tu cum arata sotia lui?Draga,o fi a lui soata urata,grasa,dar ESTE SOTIA LUI!Pricepi asta?La varsta pe care o detii,ar trebui sa ai alte preocupari si daca esti nerabdatoare sa-ti pierzi fecioria,fa-o macar cu un flacaiandru,nu cu un barbat , ce are nevasta acasa!Esti cruda,ar trebui sa mai astepti ceva timp ,dupa care poti sa afli gustul iubirii si de ce sa nu o faci fara teama,cu barbatul iubit,sa nu-mi spui acum, ca acest barbat insurat este viata ta,caci nu te cred!Pentru o domnisoara,momentul debutului sexual este unic,a face dragoste pentru prima data,este ceva mirific,ce aduce senzatii de implinire si placere!De ce sa te agati de un barbat care nu prezinta nicio siguranta pentru tine?Doar pentru ca este frumos si nemaipomenit?Gresesti,fata draga,aduna-te,pune mintea la contributie si invata sa vorbesti si sa scrii corect si apoi, fa-ti timp si cunoaste baieti de varste apropiate celei tale si lasa timpul sa-ti aduca baiatul inimii ,cu care sa cunosti tainele iubirii curate!
RAINBOWLADY
Postat pe 22 Octombrie 2011 20:51
De la: Micaell, la data 2011-10-22 18:02:07La 15 ani esti cam micuta ca sa te gandesti la sex... La varsta asta, relatiile dureaza foarte putin, din cauza lipsei de maturitate a partenerilor. Daca nu merge cu respectivul (si sunt sanse mari sa nu tina relatia, pt ca e insurat) ce vei face? Organismul tau va cere sex in continuare, pt ca se va obisnui cu acest mod de eliberare, si vei simti nevoia sa o faci din nou. Vei trece rapid in bratele altui domnisor, care dupa ce te va smotoci o luna, te va pasa la altul si uite asa, vei ajunge la 18-19 ani cu 20 de parteneri la activ si nu va vrea nici dracu sa te mai ia. Ca sa nu mai vorbesc de riscurile la care te expui, de a lua boli cu transmitere sexuala sau de a ramane cu burta la gura. E de-ajuns sa se rupa prezervativul o data si surpriza... Ca sa nu mai spun ca in fiecare luna vei sta cu frica in san: aoleu, de ce nu mi-a venit inca... Stai cuminte, ca ai timp de sex slava Domnului...toata viata... Acum invatatura e mai importanta; nu te mai lua dupa filme sau ce mai auzi prin clasa.

ce nu intelegi??? la doar 15 ani i se urca hormonii la cap cand il vede pe tipul asta
steffy91
Postat pe 22 Octombrie 2011 20:56
of....esti copil...daca e insurat ce te mananca in fund??? faptul ca sotia lui e grasa asta nu inseamna ca ttebuie inselata...esti cu copil care nu are prea multi neuroni...mai asteapta sa ti se coaca mintea...cum ai doar o saptamana si deja visezi ca te dezvirgineaza :-))) peste 2 zile o sa vezi alt baiat frumos...o sa-ti placa de ala...asa e la 15 ani...stai cuminte fato...nu strica casa omului...ca roata se intoarce...esti copil...vezi-ti de jucariile tale...sau pune mana pe carte! lasa dezvirginatul ca este destul timp si pt asta...sau pune ochiii pe un barbat liber...pa!
mady_puppy
Postat pe 4 Noiembrie 2011 09:53
De la: kudika456809, la data 2011-10-22 16:02:26Deci ..eu am 15 ani jumate..sii sunt in spania..cu parintii...pe internet este tot timpul un prieten de a lu taicamiu care mereu intreaba ce faci WA...si ii raspund ca taicamiu nu e aici si zice bine pa..eh dupa fazele astea mi se parea un taran..si acum vreo o saptamana am fost in alt oras la nana mea..si el in orasul acela sta..si, taicamiu mia zis ca se duce la e si ma intrebat daca vreau sa vin si eu si iam zis ca nuu ce sa caut eu la taranu ala. Bun dupa vreo 2 ore suna la usa cineva , mam dus si am deschis intra taicamiu si deodata un baiat inalt frumos superbb si taicamiu zice el e adrian X..eu am ramas tampitaa..era superb,da nici salut nu a zis. In fine mi-a povestit varamea mai multe despre el printre care si ca e insurat mi-a cazut oleaca fata..bine ca el are 22 de ani si nevasta-sa e o spanioloaica grasa chiar f grasa,eh si pe bune ca pana acum nu mi s-a mai intamplat[eu sunt virgina] sa ma gandesc la un baiat din punct de vedere sexual chair daca am avut multe relatii el m-a dus cu gandu departe.Este deja o saptamana si eu inca ma gand esc la el adica ma pun e pe gandurii.Si el s-ar putea sa vina in orasul meu un weekend.Chiar nu stiu ce sa fac..sa ma dau la el..nu ca oi fi eu frumaosa frumoaselor da spre deosebire de nevastasa is papusa, asa sa ma dau la el sau sa stau in banca mea mie imi este sa nu ii spuna lu taicamiu atata tot .pe bune cum as putea sa il uit:-

stai in banca ta si joaca-te cu papusi sau cu ce naiba va jucati la 15 ani,sa te dai la un barbat insurat ioiiiiiiiii ce naiba se intampla cu copii din ziua de azi
piscolino
Postat pe 4 Noiembrie 2011 09:59
tu crezi ca intr-o casnicie numai aspectul fizic conteaza? esti imatura...crezi ca barbatii numai pe fizic pun accent? nu draga mea, unii se mai uita si la ce detii...din punct de vedere intelectual...da muciosii de 15-20 de ani se uita la tzatze si fund...poti sa fii proasta gramada, nu are importanta din moment de esti dotata...of copiii astia...
mady_puppy
Postat pe 4 Noiembrie 2011 10:00
De la: kudika456809, la data 2011-10-22 16:02:26Deci ..eu am 15 ani jumate..sii sunt in spania..cu parintii...pe internet este tot timpul un prieten de a lu taicamiu care mereu intreaba ce faci WA...si ii raspund ca taicamiu nu e aici si zice bine pa..eh dupa fazele astea mi se parea un taran..si acum vreo o saptamana am fost in alt oras la nana mea..si el in orasul acela sta..si, taicamiu mia zis ca se duce la e si ma intrebat daca vreau sa vin si eu si iam zis ca nuu ce sa caut eu la taranu ala. Bun dupa vreo 2 ore suna la usa cineva , mam dus si am deschis intra taicamiu si deodata un baiat inalt frumos superbb si taicamiu zice el e adrian X..eu am ramas tampitaa..era superb,da nici salut nu a zis. In fine mi-a povestit varamea mai multe despre el printre care si ca e insurat mi-a cazut oleaca fata..bine ca el are 22 de ani si nevasta-sa e o spanioloaica grasa chiar f grasa,eh si pe bune ca pana acum nu mi s-a mai intamplat[eu sunt virgina] sa ma gandesc la un baiat din punct de vedere sexual chair daca am avut multe relatii el m-a dus cu gandu departe.Este deja o saptamana si eu inca ma gandesc la el adica ma pun e pe gandurii.Si el s-ar putea sa vina in orasul meu un weekend.Chiar nu stiu ce sa fac..sa ma dau la el..nu ca oi fi eu frumaosa frumoaselor da spre deosebire de nevastasa is papusa, asa sa ma dau la el sau sa stau in banca mea mie imi este sa nu ii spuna lu taicamiu atata tot .pe bune cum as putea sa il uit:-








... ... ce e bun dispare repede de pe piatza ... nu apuca sa se prafuiasca ...
marco918
Postat pe 4 Noiembrie 2011 10:00
asat ii ceva gen "te legi la cap fara sa te doara". Nu stiu de ce te grabesti sa-ti complici viata, si pe deasupra si cu un tip insurat. Si inca mai trebuie sa te maturizezi si sa devii constienta de riscurile la care te expui incepand o relatie serioasa.
emilia85
Postat pe 4 Noiembrie 2011 10:11
* asta
emilia85
Postat pe 4 Noiembrie 2011 10:12
De la: kudika456809, la data 2011-10-22 16:02:26 asa sa ma dau la el sau sa stau in banca mea mie imi este sa nu ii spuna lu taicamiu atata tot .pe bune cum as putea sa il uit:-

Stai cuminte ca el n-are mare lucru de castigat, iar tu nici atat.
Max2
Postat pe 16 Noiembrie 2011 22:18
De la: Max2, la data 2011-11-16 22:18:39
De la: kudika456809, la data 2011-10-22 16:02:26 asa sa ma dau la el sau sa stau in banca mea mie imi este sa nu ii spuna lu taicamiu atata tot .pe bune cum as putea sa il uit:-

Stai cuminte ca el n-are mare lucru de castigat, iar tu nici atat.



Gresit Max el are de castigat, o mica tavaleala si gata, iar ea experienta.
faith742011
Postat pe 17 Noiembrie 2011 15:01
O tavaleala care l-ar putea costa casnicia ...
Max2
Postat pe 17 Noiembrie 2011 23:10
De la: Max2, la data 2011-11-17 23:10:32O tavaleala care l-ar putea costa casnicia ...


Si poate si putina puscarie ca doar e minora fetita.
Oare ce au fetele astea in cap de se "indragostesc" doar de barbati deja insurati si musai mult mai mari ca ele?
kukla
Postat pe 18 Noiembrie 2011 01:13
De la: kukla, la data 2011-11-18 01:13:02
De la: Max2, la data 2011-11-17 23:10:32O tavaleala care l-ar putea costa casnicia ...



Oare ce au fetele astea in cap de se "indragostesc" doar de barbati deja insurati si musai mult mai mari ca ele?


Nimic
faith742011
Postat pe 18 Noiembrie 2011 18:21
De la: Max2, la data 2011-11-17 23:10:32O tavaleala care l-ar putea costa casnicia ...


caZnicia nu e maximum la care poate spera un om
PICCKARD
Postat pe 18 Noiembrie 2011 18:23
De la: kudika456809, la data 2011-10-22 16:02:26Deci ..eu am 15 ani jumate..sii sunt in spania..cu parintii...pe internet este tot timpul un prieten de a lu taicamiu care mereu intreaba ce faci WA...si ii raspund ca taicamiu nu e aici si zice bine pa..eh dupa fazele astea mi se parea un taran..si acum vreo o saptamana am fost in alt oras la nana mea..si el in orasul acela sta..si, taicamiu mia zis ca se duce la e si ma intrebat daca vreau sa vin si eu si iam zis ca nuu ce sa caut eu la taranu ala. Bun dupa vreo 2 ore suna la usa cineva , mam dus si am deschis intra taicamiu si deodata un baiat inalt frumos superbb si taicamiu zice el e adrian X..eu am ramas tampitaa..era superb,da nici salut nu a zis. In fine mi-a povestit varamea mai multe despre el printre care si ca e insurat mi-a cazut oleaca fata..bine ca el are 22 de ani si nevasta-sa e o spanioloaica grasa chiar f grasa,eh si pe bune ca pana acum nu mi s-a mai intamplat[eu sunt virgina] sa ma gandesc la un baiat din punct de vedere sexual chair daca am avut multe relatii el m-a dus cu gandu departe.Este deja o saptamana si eu inca ma gandesc la el adica ma pun e pe gandurii.Si el s-ar putea sa vina in orasul meu un weekend.Chiar nu stiu ce sa fac..sa ma dau la el..nu ca oi fi eu frumaosa frumoaselor da spre deosebire de nevastasa is papusa, asa sa ma dau la el sau sa stau in banca mea mie imi este sa nu ii spuna lu taicamiu atata tot .pe bune cum as putea sa il uit:-



Draga mea,de ce nu vrei tu sa-ti traiesti copilaria,makar mai vreo 2 ani,Ai o virsta asa de frumoasa si mai ai multe invatat de la ea.Fiind intr-o tara straina ,ar trebui sa stai in banka ta......viata sexuala pt tine e prea timpurie,inca n-ai nevoie sa te legi la cap......nu iseamna ca nu mai ai voie sa te joci cu papusile..........dar ar trebui sa ai alte preocupari potrivite pt virsta ta.......nu te grabi inca......ai grija de tine.....ai inca timp sa mai zbori din floare in floare.......sint mama.....si sufar sa gindesti astfel.....daca ai mama,VORBESTE CU EA....EA E PRIMA TA PRIETENA.......KIND VEI FI MARE VEI REGRETE CEEA CE-TI DORESTI ACUM
Titanika
Postat pe 18 Noiembrie 2011 18:35

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Am 25 de ani si mi-am inkis viata. 16 De la: Rock_this 7 August 2009 19:55
Ce sa fac? 5 De la: Barbie30 11 August 2010 21:02
de ce ne lasam influentati de parerile altora ? 31 De la: Aphrodite 26 Decembrie 2009 17:36
am si eu o intrebare... 123 De la: angelo_micnegrusiurat 8 Septembrie 2010 13:49
m-am indragostit de un tip cu care vb pe mess de o luna 105 De la: just_laura 28 August 2009 17:14