Setari Cookie-uri

RECENSAMANTUL si NATIONALITATEA verificata...

De la: Thais13, la data 2011-10-23 11:15:11
De la: guru_ion, la data 2011-10-23 11:12:08
De la: Thais13, la data 2011-10-23 11:07:04Si tigani si ungurii sau alte nationalitati cat traiesc pe pamantul romanesc sunt cetateni romani.Ca si-au dobandit averi uriase , ca mituiesc autoritatile asta-i alta poveste .Daca " minunata"coruptie ar fi starpita ar fi cu totul alta situatie.


sa zicem ca timpurile incep sa se schimbe.
intai la timisoara, apoi la strehaia, incet clanurile primesc lovitura dupa lovitura. uniunea europeana conditioneaza intrarea in spatiu ei prin actiuni de starpire a coruptiei.


Daca s-ar intampla asta si raporturile dintre oameni s-ar schimba, daca nimeni nu ar mai incerca sa fie mai
presus de altii si sa-i controleze .

se vede ce a patit gadafi! a murit ca un sobolan in tubul de ciment!a vrut sa conduca
PICCKARD
Postat pe 23 Octombrie 2011 11:18
De la: PICCKARD, la data 2011-10-23 11:14:03
De la: guru_ion, la data 2011-10-23 11:12:08
De la: Thais13, la data 2011-10-23 11:07:04Si tigani si ungurii sau alte nationalitati cat traiesc pe pamantul romanesc sunt cetateni romani.Ca si-au dobandit averi uriase , ca mituiesc autoritatile asta-i alta poveste .Daca " minunata"coruptie ar fi starpita ar fi cu totul alta situatie.


sa zicem ca timpurile incep sa se schimbe.
intai la timisoara, apoi la strehaia, incet clanurile primesc lovitura dupa lovitura. uniunea europeana conditioneaza intrarea in spatiu ei prin actiuni de starpire a coruptiei.


basescu a zis ieri ceva cam dur la adresa ue ce-o avea in cap?!


Din cate vad eu nu prea mai vrea sa plateasca Romania borcanele sparte de toata Europa!
Thais13
Postat pe 23 Octombrie 2011 11:18
De la: PICCKARD, la data 2011-10-23 11:18:01
De la: Thais13, la data 2011-10-23 11:15:11
De la: guru_ion, la data 2011-10-23 11:12:08
De la: Thais13, la data 2011-10-23 11:07:04Si tigani si ungurii sau alte nationalitati cat traiesc pe pamantul romanesc sunt cetateni romani.Ca si-au dobandit averi uriase , ca mituiesc autoritatile asta-i alta poveste .Daca " minunata"coruptie ar fi starpita ar fi cu totul alta situatie.


sa zicem ca timpurile incep sa se schimbe.
intai la timisoara, apoi la strehaia, incet clanurile primesc lovitura dupa lovitura. uniunea europeana conditioneaza intrarea in spatiu ei prin actiuni de starpire a coruptiei.


Daca s-ar intampla asta si raporturile dintre oameni s-ar schimba, daca nimeni nu ar mai incerca sa fie mai
presus de altii si sa-i controleze .

se vede ce a patit gadafi! a murit ca un sobolan in tubul de ciment!a vrut sa conduca


Cam asta e soarta dictatorilor tiranici! Viata de lux si moarte de sobolan!
Thais13
Postat pe 23 Octombrie 2011 11:20
De la: PICCKARD, la data 2011-10-23 11:18:01
se vede ce a patit gadafi! a murit ca un sobolan in tubul de ciment!a vrut sa conduca

pai 42 de ani a tot condus
miss_darine
Postat pe 23 Octombrie 2011 11:21
De la: Thais13, la data 2011-10-23 11:18:48

Din cate vad eu nu prea mai vrea sa plateasca Romania borcanele sparte de toata Europa!

aiurea...o sa vedeti ce joc de glezne o sa adopte cand s-o vedea printre mai marii europei
miss_darine
Postat pe 23 Octombrie 2011 11:23
De la: miss_darine, la data 2011-10-23 11:23:55
De la: Thais13, la data 2011-10-23 11:18:48

Din cate vad eu nu prea mai vrea sa plateasca Romania borcanele sparte de toata Europa!

aiurea...o sa vedeti ce joc de glezne o sa adopte cand s-o vedea printre mai marii europei


Intre rechini te comporti tot ca ei ca sa nu te pape! Macar zice si el ceva de bun simt , prima data in viata lui si mai ales de cand e presedinte!
Thais13
Postat pe 23 Octombrie 2011 11:29
De la: thadoogback, la data 2011-10-23 11:17:58[
logic, dar nu erau nici macar bronzati.
sigur sigur,,ai vrea tu,,ba uite ca chiar erau [/quote]


din cercetarile arheologice la craniile datate inaintea dacilor, nu s-a descoperit nici un dinte de aur.
guru_ion
Postat pe 23 Octombrie 2011 11:41
Scuza-mi oportunitatea ? Unde si cand ai facut cunostinta cu istoria acestor tinuturi "dear thadoogback" ! Eu la umila mea scoala gimnaziala de acum vreo 20 si ceva de ani ,am invatat ca pe aceste tinuturi existau triburi geto-tracice ! Din tinuturile de la nord de Dunare(pana spre tara Scitilor) si pana in sud la Marea Egee si Sparta ,faceam parte din "aceeasi familie" ... Nu stiam ca unitatile tribale de tigani au fost aici inaintea traco-getilor si dacilor ! ESTI UN INVENTATOR si un imbarligator a ISTORIEI Romaniei D-LE "CAINE REINTORS" pe pamanturile noastre ! ps...poate doresti sa ne transmiti ca de atunci existau si MANELELE,nu ?!
crysis
Postat pe 24 Octombrie 2011 09:41
De la: miss_darine, la data 2011-10-23 11:23:55
De la: Thais13, la data 2011-10-23 11:18:48

Din cate vad eu nu prea mai vrea sa plateasca Romania borcanele sparte de toata Europa!

aiurea...o sa vedeti ce joc de glezne o sa adopte cand s-o vedea printre mai marii europei

da! sa sucit cand a ajuns acolo!
PICCKARD
Postat pe 24 Octombrie 2011 09:55
dogule din ce zona a patriei esti?

daca erati din Craiova, sau aveati tangente cu tiganii din Craiova, cu totii erati rasisti. eu, cel putin, am ramas cu sechele de cand eram mai mic si nu ma putem duce niciunde din cauza lor, mai ales cu prietena, nici gand. Ca era strand, parc, concerte prin oras, discoteci, trebuia ai mare grija cu ei.Acum nu mai e chiar asa, dar tot sunt probleme, vedeti si voi la tv despre ei, taieturi, impuscaturi si alte cele. Daca te numesti rasist atunci cand nu suporti o singura ...natie, etnie, atunci eu, recunosc, sunt rasist. totusi, nu generalizez pt ca exista si exceptii, am cunoscust si tigani diferiti de majoritate, putini ce`i drept, cu ei n`am nimic.
Alvin
Postat pe 24 Octombrie 2011 10:30
De la: justforfun84, la data 2011-10-24 10:30:46dogule din ce zona a patriei esti?

daca erati din Craiova, sau aveati tangente cu tiganii din Craiova, cu totii erati rasisti. eu, cel putin, am ramas cu sechele de cand eram mai mic si nu ma putem duce niciunde din cauza lor, mai ales cu prietena, nici gand. Ca era strand, parc, concerte prin oras, discoteci, trebuia ai mare grija cu ei.Acum nu mai e chiar asa, dar tot sunt probleme, vedeti si voi la tv despre ei, taieturi, impuscaturi si alte cele. Daca te numesti rasist atunci cand nu suporti o singura ...natie, etnie, atunci eu, recunosc, sunt rasist. totusi, nu generalizez pt ca exista si exceptii, am cunoscust si tigani diferiti de majoritate, putini ce`i drept, cu ei n`am nimic.



Esti rasist.Just-ule?Nu se poate,caci,vrem,nu vrem,indiferent de etnie,formam marele popor roman.Este adevarat,etnia romma are si elemente ,care prin comportamentul lor,nu fac cinste neamului nostru si ridica mari probleme de convietuire civilizata cu celelalte etnii ,ce alcatuiesc natia romana!Problemele sunt la nivel de sistem,legislatia care ar trebui sa fie aplicata in vederea starpirii faradelegilor facute de catre unii dintre rommii conationali,este incalcata la cel mai mare nivel,chiar de catre cei care ar trebui sa analizeze,sa judece si sa aplice hotararile legale!Cand suntem condusi de catre persoane mai haine si lacome,chiar decat rommii,cum vrei sa traiesti linistit in tara ta?Tu crezi ca Antonescu a fost un neinitiat in ceea ce priveste studiul asupra acestei etnii?Nu!!!!!!!!!!!Istoria reflecta destul de clar ideologia aplicabila, prezenta in acele timpuri!
RAINBOWLADY
Postat pe 24 Octombrie 2011 11:36
De la: Thais13, la data 2011-10-23 11:18:48
De la: PICCKARD, la data 2011-10-23 11:14:03
De la: guru_ion, la data 2011-10-23 11:12:08
De la: Thais13, la data 2011-10-23 11:07:04Si tigani si ungurii sau alte nationalitati cat traiesc pe pamantul romanesc sunt cetateni romani.Ca si-au dobandit averi uriase , ca mituiesc autoritatile asta-i alta poveste .Daca " minunata"coruptie ar fi starpita ar fi cu totul alta situatie.


sa zicem ca timpurile incep sa se schimbe.
intai la timisoara, apoi la strehaia, incet clanurile primesc lovitura dupa lovitura. uniunea europeana conditioneaza intrarea in spatiu ei prin actiuni de starpire a coruptiei.


basescu a zis ieri ceva cam dur la adresa ue ce-o avea in cap?!


Din cate vad eu nu prea mai vrea sa plateasca Romania borcanele sparte de toata Europa!

Unde ati vazut voi ca a ridicat problema ...pe ce program ?
Daca ar fi fost asa cum a declarat pentru ziaristii nostri urla toata presa internationala .Voi chiar mai credeti declaratiile lui ? Eu unul nu le-am crezut si nu le voi crede niciodata.Mai reflectati ce s-ar fi intamplat daca ridica astfel problema in fata adunarii...
PRALEA_
Postat pe 24 Octombrie 2011 15:30
De la: PRALEA_, la data 2011-10-24 15:30:39
De la: Thais13, la data 2011-10-23 11:18:48
De la: PICCKARD, la data 2011-10-23 11:14:03
De la: guru_ion, la data 2011-10-23 11:12:08
De la: Thais13, la data 2011-10-23 11:07:04Si tigani si ungurii sau alte nationalitati cat traiesc pe pamantul romanesc sunt cetateni romani.Ca si-au dobandit averi uriase , ca mituiesc autoritatile asta-i alta poveste .Daca " minunata"coruptie ar fi starpita ar fi cu totul alta situatie.


sa zicem ca timpurile incep sa se schimbe.
intai la timisoara, apoi la strehaia, incet clanurile primesc lovitura dupa lovitura. uniunea europeana conditioneaza intrarea in spatiu ei prin actiuni de starpire a coruptiei.


basescu a zis ieri ceva cam dur la adresa ue ce-o avea in cap?!


Din cate vad eu nu prea mai vrea sa plateasca Romania borcanele sparte de toata Europa!

Unde ati vazut voi ca a ridicat problema ...pe ce program ?
Daca ar fi fost asa cum a declarat pentru ziaristii nostri urla toata presa internationala .Voi chiar mai credeti declaratiile lui ? Eu unul nu le-am crezut si nu le voi crede niciodata.Mai reflectati ce s-ar fi intamplat daca ridica astfel problema in fata adunarii...


A fost doar o remarca in contextul altor probleme.Nu trebuie sa te ofuschezi asa, eu nu sunt fan Basescu , nici nu am fost , nici nu voi fi.Nu-l cred in stare sa aiba o astfel de atitudine .
Thais13
Postat pe 24 Octombrie 2011 19:47
De la: crysis, la data 2011-10-24 09:41:49Scuza-mi oportunitatea ? Unde si cand ai facut cunostinta cu istoria acestor tinuturi "dear thadoogback" ! Eu la umila mea scoala gimnaziala de acum vreo 20 si ceva de ani ,am invatat ca pe aceste tinuturi existau triburi geto-tracice ! Din tinuturile de la nord de Dunare(pana spre tara Scitilor) si pana in sud la Marea Egee si Sparta ,faceam parte din "aceeasi familie" ... Nu stiam ca unitatile tribale de tigani au fost aici inaintea traco-getilor si dacilor ! ESTI UN INVENTATOR si un imbarligator a ISTORIEI Romaniei D-LE "CAINE REINTORS" pe pamanturile noastre ! ps...poate doresti sa ne transmiti ca de atunci existau si MANELELE,nu ?!
exact innaintea triburilor geto tracice,,crisiso rasisto,,mai invata ca gimnaziul nu te invata asa cva rasisto,iar astia ca tn ia u izgonit dp atunci rasisto kkk,,cn crezi ca ia facut format asa peste ani,,oameni ca tn care se cred de rasa superioara rasisto,,sa nu ti mai vad mutra pe aici,,daca nu ma insel ai mai deschis tu subiecte rasiste
thadoogback
Postat pe 24 Octombrie 2011 19:56
De la: justforfun84, la data 2011-10-24 10:30:46dogule din ce zona a patriei esti?

daca erati din Craiova, sau aveati tangente cu tiganii din Craiova, cu totii erati rasisti. eu, cel putin, am ramas cu sechele de cand eram mai mic si nu ma putem duce niciunde din cauza lor, mai ales cu prietena, nici gand. Ca era strand, parc, concerte prin oras, discoteci, trebuia ai mare grija cu ei.Acum nu mai e chiar asa, dar tot sunt probleme, vedeti si voi la tv despre ei, taieturi, impuscaturi si alte cele. Daca te numesti rasist atunci cand nu suporti o singura ...natie, etnie, atunci eu, recunosc, sunt rasist. totusi, nu generalizez pt ca exista si exceptii, am cunoscust si tigani diferiti de majoritate, putini ce`i drept, cu ei n`am nimic.
bai just,,ia o asa,,daca tu ai fi fost nascut crescut intru cu totul o alta conjunctura ce ai fi facut,,asa sau format peste ani din cauza oamenilorrrrrrrrr,,nu uitati la inceput a fost un singur om
thadoogback
Postat pe 24 Octombrie 2011 20:00
De la: justforfun84, la data 2011-10-24 10:30:46dogule din ce zona a patriei esti?

daca erati din Craiova, sau aveati tangente cu tiganii din Craiova, cu totii erati rasisti. eu, cel putin, am ramas cu sechele de cand eram mai mic si nu ma putem duce niciunde din cauza lor, mai ales cu prietena, nici gand. Ca era strand, parc, concerte prin oras, discoteci, trebuia ai mare grija cu ei.Acum nu mai e chiar asa, dar tot sunt probleme, vedeti si voi la tv despre ei, taieturi, impuscaturi si alte cele. Daca te numesti rasist atunci cand nu suporti o singura ...natie, etnie, atunci eu, recunosc, sunt rasist. totusi, nu generalizez pt ca exista si exceptii, am cunoscust si tigani diferiti de majoritate, putini ce`i drept, cu ei n`am nimic.
eu sunt din buc,,insa stiu ft bn ce este in craiova
thadoogback
Postat pe 24 Octombrie 2011 20:03
De la: Thais13, la data 2011-10-24 19:47:42
De la: PRALEA_, la data 2011-10-24 15:30:39
De la: Thais13, la data 2011-10-23 11:18:48
De la: PICCKARD, la data 2011-10-23 11:14:03
De la: guru_ion, la data 2011-10-23 11:12:08
De la: Thais13, la data 2011-10-23 11:07:04Si tigani si ungurii sau alte nationalitati cat traiesc pe pamantul romanesc sunt cetateni romani.Ca si-au dobandit averi uriase , ca mituiesc autoritatile asta-i alta poveste .Daca " minunata"coruptie ar fi starpita ar fi cu totul alta situatie.


sa zicem ca timpurile incep sa se schimbe.
intai la timisoara, apoi la strehaia, incet clanurile primesc lovitura dupa lovitura. uniunea europeana conditioneaza intrarea in spatiu ei prin actiuni de starpire a coruptiei.


basescu a zis ieri ceva cam dur la adresa ue ce-o avea in cap?!


Din cate vad eu nu prea mai vrea sa plateasca Romania borcanele sparte de toata Europa!

Unde ati vazut voi ca a ridicat problema ...pe ce program ?
Daca ar fi fost asa cum a declarat pentru ziaristii nostri urla toata presa internationala .Voi chiar mai credeti declaratiile lui ? Eu unul nu le-am crezut si nu le voi crede niciodata.Mai reflectati ce s-ar fi intamplat daca ridica astfel problema in fata adunarii...


A fost doar o remarca in contextul altor probleme.Nu trebuie sa te ofuschezi asa, eu nu sunt fan Basescu , nici nu am fost , nici nu voi fi.Nu-l cred in stare sa aiba o astfel de atitudine .

Pai normal ca nu poate avea o astfel de atitudine.
Acum dupa ce si-a dat de atatea ori in stamba.
Ori ai coloana vertebrala de la inceput ori nu mai ai....
S e bate cu ghioaga-n piept in fata tzatzailor din Romanica care inghit orice le-ar zice dar in realitate ii era frica si sa respire.
Vai de noi si de cei care vin din urma...
PRALEA_
Postat pe 24 Octombrie 2011 21:36
Stimate Domn Tigan pe nume The Doog Back ! Pune te rog mana pe carte , invata istoria unei alte tari care te-a adoptat de cateva generatii( bag seama !..)si pe urma posteaza aici CA TE -AI FACUT DE RAS ! Istoria Romaniei se invata din clasa a V-a (cel putin asa am invatat eu)si toti cei care au absolvit primul an gimnazial (cls V-VIII) au invatat ca stramosii nostrii au fost geto-tracii/ dacii si romanii iar voi tiganii ati fost adusi pe la finele sec.al XVII-lea de catre boierii mosneni si fanarioti pentru sa le lucrati pamanturile, iar felul cum le-ati lucrat numai cronicile vremii mai zambesc despre asta ! VOI N-ATI MUNCIT NICIODATA, NUMAI DUPA FURAT si INSELAT VA SUNT OCHII si CASTIGURILE LE VRETI IMEDIATE si FRAUDULOASE ! NE-ATI FACUT SA INTRAM IN PAMANT DE RUSINE peste granite CA SUNTEM ROMANI ptr ca modul vostru de trai tribal si educatia asiatica si INDIANA de unde va trageti in mare masura contravin sistemului si perceptia educationala civilizata intalnita in Europa ! Sunt RASISTA NUMAI CU VOI URATILOR , NEEDUCATILOR si PUTUROSILOR iar pentru celelalte nationalitati NUMAI RESPECT ! si...se scrie DOG (caine), nu DOOG cum ti-ai intitulat nick-ul aici !!!
crysis
Postat pe 25 Octombrie 2011 17:51
De la: crysis, la data 2011-10-25 17:51:18Stimate Domn Tigan pe nume The Doog Back ! Pune te rog mana pe carte , invata istoria unei alte tari care te-a adoptat de cateva generatii( bag seama !..)si pe urma posteaza aici CA TE -AI FACUT DE RAS ! Istoria Romaniei se invata din clasa a V-a (cel putin asa am invatat eu)si toti cei care au absolvit primul an gimnazial (cls V-VIII) au invatat ca stramosii nostrii au fost geto-tracii/ dacii si romanii iar voi tiganii ati fost adusi pe la finele sec.al XVII-lea de catre boierii mosneni si fanarioti pentru sa le lucrati pamanturile, iar felul cum le-ati lucrat numai cronicile vremii mai zambesc despre asta ! VOI N-ATI MUNCIT NICIODATA, NUMAI DUPA FURAT si INSELAT VA SUNT OCHII si CASTIGURILE LE VRETI IMEDIATE si FRAUDULOASE ! NE-ATI FACUT SA INTRAM IN PAMANT DE RUSINE peste granite CA SUNTEM ROMANI ptr ca modul vostru de trai tribal si educatia asiatica si INDIANA de unde va trageti in mare masura contravin sistemului si perceptia educationala civilizata intalnita in Europa ! Sunt RASISTA NUMAI CU VOI URATILOR , NEEDUCATILOR si PUTUROSILOR iar pentru celelalte nationalitati NUMAI RESPECT ! si...se scrie DOG (caine), nu DOOG cum ti-ai intitulat nick-ul aici !!!


nu fi rea cu prietenul mieu madog!
nu compara cersetorii sau hotii cu acest om de mare valoare si omenie.
retrageti cuvintele la adresa lui de urgenta! pliz!
PICCKARD
Postat pe 25 Octombrie 2011 18:11
De la: crysis, la data 2011-10-25 17:51:18Stimate Domn Tigan pe nume The Doog Back ! Pune te rog mana pe carte , invata istoria unei alte tari care te-a adoptat de cateva generatii( bag seama !..)si pe urma posteaza aici CA TE -AI FACUT DE RAS ! Istoria Romaniei se invata din clasa a V-a (cel putin asa am invatat eu)si toti cei care au absolvit primul an gimnazial (cls V-VIII) au invatat ca stramosii nostrii au fost geto-tracii/ dacii si romanii iar voi tiganii ati fost adusi pe la finele sec.al XVII-lea de catre boierii mosneni si fanarioti pentru sa le lucrati pamanturile, iar felul cum le-ati lucrat numai cronicile vremii mai zambesc despre asta ! VOI N-ATI MUNCIT NICIODATA, NUMAI DUPA FURAT si INSELAT VA SUNT OCHII si CASTIGURILE LE VRETI IMEDIATE si FRAUDULOASE ! NE-ATI FACUT SA INTRAM IN PAMANT DE RUSINE peste granite CA SUNTEM ROMANI ptr ca modul vostru de trai tribal si educatia asiatica si INDIANA de unde va trageti in mare masura contravin sistemului si perceptia educationala civilizata intalnita in Europa ! Sunt RASISTA NUMAI CU VOI URATILOR , NEEDUCATILOR si PUTUROSILOR iar pentru celelalte nationalitati NUMAI RESPECT ! si...se scrie DOG (caine), nu DOOG cum ti-ai intitulat nick-ul aici !!!
se scrie prostia ta din capatana,asa imi zice lumea doog,,dp snup doog,,se scrie prostia pe fruntea ta,,cum ar fi fost sa ti zica tie istoria ca au fost tiganii aici pe timpuri,,cum tampo sa te invete asa cva//pramatio nici sa vb lumea cu tn nu ai merita..da ti o palma zdravana sa ti revii
thadoogback
Postat pe 25 Octombrie 2011 18:25
stai calm madog! fi diplomat! e o doamna totusi si merita si ea respectele noastre!
PICCKARD
Postat pe 25 Octombrie 2011 19:07
De la: crysis, la data 2011-10-25 17:51:18Stimate Domn Tigan pe nume The Doog Back ! Pune te rog mana pe carte , invata istoria unei alte tari care te-a adoptat de cateva generatii( bag seama !..)si pe urma posteaza aici CA TE -AI FACUT DE RAS ! Istoria Romaniei se invata din clasa a V-a (cel putin asa am invatat eu)si toti cei care au absolvit primul an gimnazial (cls V-VIII) au invatat ca stramosii nostrii au fost geto-tracii/ dacii si romanii iar voi tiganii ati fost adusi pe la finele sec.al XVII-lea de catre boierii mosneni si fanarioti pentru sa le lucrati pamanturile, iar felul cum le-ati lucrat numai cronicile vremii mai zambesc despre asta ! VOI N-ATI MUNCIT NICIODATA, NUMAI DUPA FURAT si INSELAT VA SUNT OCHII si CASTIGURILE LE VRETI IMEDIATE si FRAUDULOASE ! NE-ATI FACUT SA INTRAM IN PAMANT DE RUSINE peste granite CA SUNTEM ROMANI ptr ca modul vostru de trai tribal si educatia asiatica si INDIANA de unde va trageti in mare masura contravin sistemului si perceptia educationala civilizata intalnita in Europa ! Sunt RASISTA NUMAI CU VOI URATILOR , NEEDUCATILOR si PUTUROSILOR iar pentru celelalte nationalitati NUMAI RESPECT ! si...se scrie DOG (caine), nu DOOG cum ti-ai intitulat nick-ul aici !!!


Nu trebuie sa judeci un om pe care nu-l cunosti, sa-l jignesti comparandu-l cu altii .Nu toti tiganii fac ce ai spus tu.Daca parerile nu coincid nu cred ca ai dreptul sa jignesti pe nimeni , era destul sa aduci contraargumente.
Thais13
Postat pe 26 Octombrie 2011 20:36
Toti tiganii ar trebui exterminati.Nu stiu decat sa fure,nu sunt in stare nici numele sa si-l scrie corect,sunt prosti cu diploma.Daca este ceva ce urasc pe lumea asta aia sunt tiganii.Nu am intalnit in viata mea tigan care sa nu fie hot,criminal,au rautatea in sange!!!
broscoiu
Postat pe 26 Octombrie 2011 21:45
De la: broscoiu, la data 2011-10-26 21:45:55Toti tiganii ar trebui exterminati.Nu stiu decat sa fure,nu sunt in stare nici numele sa si-l scrie corect,sunt prosti cu diploma.Daca este ceva ce urasc pe lumea asta aia sunt tiganii.Nu am intalnit in viata mea tigan care sa nu fie hot,criminal,au rautatea in sange!!!
bravo ma oac oac bravo,,10 stai jos si dormi la lok
thadoogback
Postat pe 26 Octombrie 2011 21:49
De la: thadoogback, la data 2011-10-26 21:49:20
De la: broscoiu, la data 2011-10-26 21:45:55Toti tiganii ar trebui exterminati.Nu stiu decat sa fure,nu sunt in stare nici numele sa si-l scrie corect,sunt prosti cu diploma.Daca este ceva ce urasc pe lumea asta aia sunt tiganii.Nu am intalnit in viata mea tigan care sa nu fie hot,criminal,au rautatea in sange!!!
bravo ma oac oac bravo,,10 stai jos si dormi la lok

Esti dovada vie ca tiganii sunt niste prosti si niste agramati.
broscoiu
Postat pe 26 Octombrie 2011 21:53
De la: broscoiu, la data 2011-10-26 21:53:56
De la: thadoogback, la data 2011-10-26 21:49:20
De la: broscoiu, la data 2011-10-26 21:45:55Toti tiganii ar trebui exterminati.Nu stiu decat sa fure,nu sunt in stare nici numele sa si-l scrie corect,sunt prosti cu diploma.Daca este ceva ce urasc pe lumea asta aia sunt tiganii.Nu am intalnit in viata mea tigan care sa nu fie hot,criminal,au rautatea in sange!!!
bravo ma oac oac bravo,,10 stai jos si dormi la lok

Esti dovada vie ca tiganii sunt niste prosti si niste agramati.
sigur oac,,,chilotei ii mai ai patati
thadoogback
Postat pe 26 Octombrie 2011 21:55
De la: thadoogback, la data 2011-10-26 21:55:35
De la: broscoiu, la data 2011-10-26 21:53:56
De la: thadoogback, la data 2011-10-26 21:49:20
De la: broscoiu, la data 2011-10-26 21:45:55Toti tiganii ar trebui exterminati.Nu stiu decat sa fure,nu sunt in stare nici numele sa si-l scrie corect,sunt prosti cu diploma.Daca este ceva ce urasc pe lumea asta aia sunt tiganii.Nu am intalnit in viata mea tigan care sa nu fie hot,criminal,au rautatea in sange!!!
bravo ma oac oac bravo,,10 stai jos si dormi la lok

Esti dovada vie ca tiganii sunt niste prosti si niste agramati.
sigur oac,,,chilotei ii mai ai patati

Mi i-a mancat cainele,adica tu.
broscoiu
Postat pe 26 Octombrie 2011 22:17
De la: broscoiu, la data 2011-10-26 22:17:53
De la: thadoogback, la data 2011-10-26 21:55:35
De la: broscoiu, la data 2011-10-26 21:53:56
De la: thadoogback, la data 2011-10-26 21:49:20
De la: broscoiu, la data 2011-10-26 21:45:55Toti tiganii ar trebui exterminati.Nu stiu decat sa fure,nu sunt in stare nici numele sa si-l scrie corect,sunt prosti cu diploma.Daca este ceva ce urasc pe lumea asta aia sunt tiganii.Nu am intalnit in viata mea tigan care sa nu fie hot,criminal,au rautatea in sange!!!
bravo ma oac oac bravo,,10 stai jos si dormi la lok

Esti dovada vie ca tiganii sunt niste prosti si niste agramati.
sigur oac,,,chilotei ii mai ai patati

Mi i-a mancat cainele,adica tu.
bravoo,,cu siguranta tu esti un bayetel inteligent dp cate observ
thadoogback
Postat pe 26 Octombrie 2011 22:24
asta-i cainele de la Kabinet-DOOG-care-i asa de prost ca-i mananca Guristu' in fiecare dimineatza mancarea din bolul umplut de Kultivata ?
Indiana_Jones
Postat pe 26 Octombrie 2011 22:29
De la: Indiana_Jones, la data 2011-10-26 22:29:45asta-i cainele de la Kabinet-DOOG-care-i asa de prost ca-i mananca Guristu' in fiecare dimineatza mancarea din bolul umplut de Kultivata ?

Da,e un gypsy dog.
broscoiu
Postat pe 26 Octombrie 2011 22:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Capricorn-pesti 24 De la: aura_aurelia 28 Decembrie 2011 00:46
Eu balanta autentica el sagetator?? 7 De la: kudika052895 17 Iulie 2009 22:07
Ano,te astept la o "berica" 28 De la: Barbie30 8 August 2010 21:49
eu balanta - el balanta 10 De la: Maia87 10 Octombrie 2010 20:47
cum poti numi o astfel de fata? 160 De la: kudika183384 2 Aprilie 2011 08:45