Setari Cookie-uri

Caraterizari generale ale zodiilor?!!!

vreau sa deschid un subiect despre oamenii care fac parte din fiecare zodie indiferent ca n-e este iubit ,amic sau simple cunostiinte eu am cunoscut din fiecare zodie pe cineva...vreaunsa aud niste opinii din partea voastra :
eu sunt de parere femeile din berbec la general mi se par cele mai perverse si barbatii din gemenii sc de scris :) sunt mai neatenta
amg_life
Postat pe 15 Decembrie 2009 11:03
hmmmm, ai cumva un carnetel deschis cu toate "cunostiintele" tale, nume prenume, adresa, cnp,varsta, inaltime, greutate, zodie si eventuale compatibilitati?
miss_darine
Postat pe 15 Decembrie 2009 18:02
eeeeeeeeeee nici chiar asa dar ma refeream la oameni care i-am intalnit in general si voi la randul vostru
amg_life
Postat pe 15 Decembrie 2009 20:41
De la: amg_life, la data 2009-12-15 11:03:31vreau sa deschid un subiect despre oamenii care fac parte din fiecare zodie indiferent ca n-e este iubit ,amic sau simple cunostiinte eu am cunoscut din fiecare zodie pe cineva...vreaunsa aud niste opinii din partea voastra :
eu sunt de parere femeile din berbec la general mi se par cele mai perverse si barbatii din gemenii sc de scris :) sunt mai neatenta


eu zic ca sunt toti mici, verzi si ochiosi
Arthur_Rogers
Postat pe 15 Decembrie 2009 20:44
De la: amg_life, la data 2009-12-15 20:41:04 eeeeeeeeeee nici chiar asa dar ma refeream la oameni care i-am intalnit in general si voi la randul vostru

pai, io pot sa spun ce zodii am ratat...scorpioni, sagetatori,gemeni,capricorni,lei
miss_darine
Postat pe 15 Decembrie 2009 21:31
De la: miss_darine, la data 2009-12-15 21:31:57
De la: amg_life, la data 2009-12-15 20:41:04 eeeeeeeeeee nici chiar asa dar ma refeream la oameni care i-am intalnit in general si voi la randul vostru

pai, io pot sa spun ce zodii am ratat...scorpioni, sagetatori,gemeni,capricorni,lei


darine

cum adica ai ratat gemenii??!?!?!

uita-ma aici !

Calandrinon
Postat pe 15 Decembrie 2009 21:35
De la: amg_life, la data 2009-12-15 20:41:04 eeeeeeeeeee nici chiar asa dar ma refeream la oameni care i-am intalnit in general si voi la randul vostru


io la randu' mieu..ce!!??
geo_xx
Postat pe 15 Decembrie 2009 21:37
De la: Calandrinon, la data 2009-12-15 21:35:10
De la: miss_darine, la data 2009-12-15 21:31:57
De la: amg_life, la data 2009-12-15 20:41:04 eeeeeeeeeee nici chiar asa dar ma refeream la oameni care i-am intalnit in general si voi la randul vostru

pai, io pot sa spun ce zodii am ratat...scorpioni, sagetatori,gemeni,capricorni,lei


darine

cum adica ai ratat gemenii??!?!?!

uita-ma aici !



eu ma refeream la partea masculina a zodiilor
tu esti geamanitza
miss_darine
Postat pe 16 Decembrie 2009 10:53
De la: geo_xx, la data 2009-12-15 21:37:08
De la: amg_life, la data 2009-12-15 20:41:04 eeeeeeeeeee nici chiar asa dar ma refeream la oameni care i-am intalnit in general si voi la randul vostru


io la randu' mieu..ce!!??


woooooow scorpionii sub aparenta lor duritate ascund o mare sensibilitate , si totusi mai repede prefer sa intalnesc oameni mai reci la inceput decat cei lingusitorii care dupaia isi arata adv. fata ,am avut parte si de acestia mai ales cand te asteptai sa fie langa tine te ardeau cand iti era lumea mai draga stiti bine "orice bine nu ramane neplatit "
amg_life
Postat pe 16 Decembrie 2009 10:57
De la: amg_life, la data 2009-12-15 11:03:31vreau sa deschid un subiect despre oamenii care fac parte din fiecare zodie indiferent ca n-e este iubit ,amic sau simple cunostiinte eu am cunoscut din fiecare zodie pe cineva...vreaunsa aud niste opinii din partea voastra :
eu sunt de parere femeile din berbec la general mi se par cele mai perverse si barbatii din gemenii sc de scris :) sunt mai neatenta


ca sa ii demontrez contrariu si anume canu conteaza zodia cand tre sa te intelegi cu cineva:bunica mea si una din prietenele mele sunt bercec..prietena mesa nu e perversa iar buncia mea una ditre cele mai simpatice batrane ..
iulia069834
Postat pe 19 Decembrie 2009 16:27
De la: miss_darine, la data 2009-12-16 10:53:34
De la: Calandrinon, la data 2009-12-15 21:35:10
De la: miss_darine, la data 2009-12-15 21:31:57
De la: amg_life, la data 2009-12-15 20:41:04 eeeeeeeeeee nici chiar asa dar ma refeream la oameni care i-am intalnit in general si voi la randul vostru

pai, io pot sa spun ce zodii am ratat...scorpioni, sagetatori,gemeni,capricorni,lei


darine

cum adica ai ratat gemenii??!?!?!

uita-ma aici !



eu ma refeream la partea masculina a zodiilor
tu esti geamanitza



..... ....ma a strigat cineva....eu sunt gemeni....hai sa o facem ca sa nu zici ca ai ratat o ....partea masculina....si apoi iti dai cu parerea in topicul acesta de 2 lei....
gratuit89
Postat pe 20 Decembrie 2009 04:53
fetele berbec par stapane pe ele si niste femei puternice cat despre gemeni ...fetele sunt super ok dar baietii nu sfatuiesc pe nimeni sa aiba treaba cu un geaman
juls
Postat pe 20 Decembrie 2009 05:16
de fapt zoddile arata anumite caracteristici ale persoanei ...e de fapt putina analiza a persoanei care poate fi piperata cu putina psihologie....
venera17
Postat pe 20 Decembrie 2009 05:30
fiecare zodie are ceva aparte , insa nu putem generaliza ca exista 12 tipuri de oameni , unii se potrivesc altii nu, acest lucru poate sa depinda de compatibilitatea zodiilor sau nu...fiecare om e diferit in loc sa judecam altii mai bine ne uitam la noi...
venera17
Postat pe 20 Decembrie 2009 05:33
pai eu am cunoscut un taur,un pesti si o balanta(barbati)......taurul e incapatanat,pestele prost si laudaros..balanta mai echilibrata,cel putin asa mi s-a parut,si cu balanta m-a inteles si ma inteleg cel mai bine
andy22
Postat pe 20 Decembrie 2009 07:56

ai dreptate ....,, pestii '' sunt ,, prosti '' de buni ce sunt !!!
sm_miky67
Postat pe 20 Decembrie 2009 08:04
De la: amg_life, la data 2009-12-16 10:57:28
De la: geo_xx, la data 2009-12-15 21:37:08
De la: amg_life, la data 2009-12-15 20:41:04 eeeeeeeeeee nici chiar asa dar ma refeream la oameni care i-am intalnit in general si voi la randul vostru


io la randu' mieu..ce!!??


woooooow scorpionii sub aparenta lor duritate ascund o mare sensibilitate , si totusi mai repede prefer sa intalnesc oameni mai reci la inceput decat cei lingusitorii care dupaia isi arata adv. fata ,am avut parte si de acestia mai ales cand te asteptai sa fie langa tine te ardeau cand iti era lumea mai draga stiti bine "orice bine nu ramane neplatit "


Scorpionii sunt cum vrei, ca defecte, dar nu lingusitori.

Postat pe 20 Decembrie 2009 08:05
desper femeiile berbec nu pot spune mare lucru dar despre gemeni iti pot vorbi in zeci de pagini.Cu toate astea iti voi spune dor ca din tot zodiacul gemenii sunt firile cele mai sensibile si mai introvertite,au o capacitate uimitoare de a te face sa ii iubesti pt ca sunt inteligenti,spumosi,usor sarcastici,cu un simt al umorului pe care alte zodii nu il au.Cind vorbesti cu un geaman trebuie sa sti sa citesti si printre rinduri...
kudika095009
Postat pe 20 Decembrie 2009 08:53
bravo...in sfirsit a venit si vremea voastra...(a astroloagelor... ).dar nu numai voi sunteti la moda....mai sunt si popii.
nu exista un eveniment ceva sa nu se faca o prezicere si sa nu fie si un sobor de ....care ....
de aia merge societatea asa cum merge.ne ocupam de orice doar de lucruri serioase nu.
hai ca v-am spart.....
RUY_BLAS
Postat pe 20 Decembrie 2009 09:17
Sunt gemeni si nu inteleg de ce spui ca cei din gemeni sunt cei mai perversi.
smucitu2205
Postat pe 20 Decembrie 2009 09:50
Ma bucur ca stii cum sunt cei din gemeni. Ai mare dreptate ca putem sa va facem sa radem.
smucitu2205
Postat pe 20 Decembrie 2009 09:53
ai gasit persoana nepotrivita, sau poate ca nu iti placea de el si acum ne caracterizezi pe toti din gemeni.
Pai daca mai dai asa sfaturi ce se va intampla cu cei din gemeni vor ramane singuri
smucitu2205
Postat pe 20 Decembrie 2009 09:56
Pfff...
Bon, deci:
Eu-s taur - sunt geloasa, incapatanata, sarcastica si afurisita
Al meu e pesti - e o bunatate de om, munceste mult ca sa-i fie lui si celor de alaturi bine. E foarte iubitor si ii place sa fie alintat
Fratele e capricorn - e orgolios. la fel si femeile
Mama e scorpion: - e o persoana rece, si poate parea afurisita, poate e, dar e un om foarte bun
Tata e leu: - orgoliu
Cumnata e balanta: e echilibrata, dar vrea sa fie mereu in centrul atentiei
Femeile gemeni sunt ok. La un moment dat uita de unde au plecat
De barbatii gemeni fug, is foarte perversi
Alinutzz
Postat pe 20 Decembrie 2009 09:57
eu sunt berbec si e adevarat doar pe jumatate ca suntem perverse nu in totalitate
kudika026684
Postat pe 20 Decembrie 2009 09:59
Buna ! Pervesitatea nu este data de zodie, ci de legaturile astrale in momentul nasterii, care intr-un moment din viata ,favorizeaza declansarea acestui comportament.Perversitatea este diferita de la o persoana la alta fiind legata si de anturajul din care face parte sau necesitatile intime ce doreste a le pune in valoare intr-un mediu aparte sau fara granite .Astrologia isi are partea sa benefica prin cunoastere si posibilitatea educatiei parintilor , la copii cu probleme .O zi buna
nicusor
Postat pe 20 Decembrie 2009 10:07
Buna ,
Eu sunt din gemeni iar ex iubitul meu este si el din zodia gemeni. Ca o simpla caracterizare:
Barbatii gemeni sunt niste copii mai mari carora le place sa experimenteze tot ceea ce au auzit, au vazut, au citit. Inconsecventi, instabili, fustangii, tot ce este nou le acapareaza atentia si uita f usor de persoana care i-a suportat ani de zile. Isi reamintesc ce reprezenta acea persoana pentru ei , abea dupa ce au pierdut-o. Pot ramane singuri pentru ca u stiu ce vor. ESTE ALEGEREA LOR.
kudika026857
Postat pe 20 Decembrie 2009 10:10
toate ca toate dar vreau sa aud o parere si despre varsatoare;)) is curioasa:)
deedee_k
Postat pe 20 Decembrie 2009 10:19
daca ti se creaza mediul propice vei vedea ca esti mai...decit crezi
aiela_misha
Postat pe 20 Decembrie 2009 10:20
Cea mai ''proasta'' zodie este berbecul,sunt oameni fara suflet,foarte rai.Stati departe de ei.
sweet_cristina
Postat pe 20 Decembrie 2009 10:38
leii-prieteni adevarati
taurii-fideli
gemeni-majoritatea au un simt al umorului ft dezvoltat
scorpionii-hm..pasionali,fideli,dar totusi .. fac o mare gresala.. deseori tind sa isi arate prea mult iubirea fata d partenerul de viata...uneori ce-i prea mult strica
balanta- eu sunt aia! :)) perfectioniste,echilibrate,sociabile...si ar fii cateva parti negative...cum ar fii: egoism,gelozie si probabil cele mai posesive :))
varsatorii- egoisti,mincinosi,excentrici,perversi eh acum tre sa ma intelegeti...am cunoscut numai barbati varsatori! :)) si...toti m-au facut s sufar....asta pt k eu ..una.. nu pot sa ii inteleg...
capricornii-hmmm uneori plictisitori,dar cu siguranta sunt niste persoane speciale
ANNYBLONDY
Postat pe 20 Decembrie 2009 10:39

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
eu taur el berbec 15 De la: kudika142864 28 Iulie 2010 16:24
Ce se intampla.. 4 De la: kruger 6 Mai 2010 16:30
varsatorul meu nu este indragostit de mine 11 De la: kudika329022 8 Noiembrie 2010 01:14
rac si varsator...imposibil ? 7 De la: corasim_cs 20 Iulie 2010 15:29
cum merge relatia dintre ea varsator si el tot varsator? 16 De la: kudika117656 1 Mai 2010 01:10