Setari Cookie-uri

Doctor Josef Koop clinica ABC

Am fost nevoita sa fac avort deoarece aveam o infectie vaginala puternica care invelea ovului si oricum medicul a zis ca avortam spontan la 10 saptamani sau 12 maxim.
Deoarece nu am vrut sa trec prin chinurile unui avort clasic am luat pilula minune Mifegyne care chair a dat rezultate, ma asteptam sa ma urc pe pereti de durere sa pierd tot sangele din mine dar nu a fost asa poate si datorita infectiei,pe care ulterior domnul doctor a tratat-o prin-o metoda destul de dureroasa aproximativ 50 de minute m-am chinuit sa imi scoata acel (abces ovarian) asa la denumit.
Acum nelamurirea mea am deja 1 saptamana de cand am facut operatiunea de curatare a infectiei si inca mai am un lichid urat mirositor si maroniu pe absorbant.Stiu ca nu trece asa de repede am niste pasi pe care trebuie sa i urmez pentru vindecare dar a mai trecut cinebva prin asa ceva? Cateva sfaturi sunt mai mult decat bine venite.
Vineri sunt programata la o cauterizare cu laserul deoarece un necaz nu vine singur niciodata am si o rana destul de urata pe col si as vrea sa stiu daca a mai trecut cineva prin asta si ce trebuie facut.

VA MULTUMESC ANTICIPAT,
Brebenel
Postat pe 9 Noiembrie 2011 19:24

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
vreau un sfat,pls!!! 5 De la: franziska_eu 9 Februarie 2012 06:39
xenical 5 De la: ioanabragaru 20 Mai 2010 09:42
"Trucuri" pentru par ! 18 De la: Ada016 17 Aprilie 2014 05:59
Hotii de scutere 10 De la: radu_ionascu 25 Martie 2010 21:48
Nasterea prematura poate fi evaluata 3 De la: AndaBB 13 August 2010 15:08