Setari Cookie-uri

intrebare

Fetelor, voua vi se pare normala o relatie in care contactul sexual e o data la luna aproximativ? (subiectii sunt in aceasi tara si acelasi oras si acelasi apartament) sunt de cate luni impreuna si desi se comporta extraordinar cu ea, cam evita intimatiile. Mie nu mi se pare o relatie normala dar una din persoanele implicate in relatie vad aces lucru normal.
Va rog raspundeti si voi daca e firesc asa si-s eu nebuna sau am dreptate
Multumesc
Andia
Postat pe 21 Noiembrie 2011 09:27
De la: Andia, la data 2011-11-21 09:27:58Fetelor, voua vi se pare normala o relatie in care contactul sexual e o data la luna aproximativ? (subiectii sunt in aceasi tara si acelasi oras si acelasi apartament) sunt de cate luni impreuna si desi se comporta extraordinar cu ea, cam evita intimatiile. Mie nu mi se pare o relatie normala dar una din persoanele implicate in relatie vad aces lucru normal.
Va rog raspundeti si voi daca e firesc asa si-s eu nebuna sau am dreptate
Multumesc


e posibil
PICCKARD
Postat pe 21 Noiembrie 2011 09:29
De la: Andia, la data 2011-11-21 09:27:58Fetelor, voua vi se pare normala o relatie in care contactul sexual e o data la luna aproximativ? (subiectii sunt in aceasi tara si acelasi oras si acelasi apartament) sunt de cate luni impreuna si desi se comporta extraordinar cu ea, cam evita intimatiile. Mie nu mi se pare o relatie normala dar una din persoanele implicate in relatie vad aces lucru normal.
Va rog raspundeti si voi daca e firesc asa si-s eu nebuna sau am dreptate
Multumesc



Cati ani au indivizii cu pricina 60+ ??? Ca altfel nu vad nimic normal in chestia asta
The_Exile
Postat pe 21 Noiembrie 2011 09:48
De la: Andia, la data 2011-11-21 09:27:58Fetelor, voua vi se pare normala o relatie in care contactul sexual e o data la luna aproximativ? (subiectii sunt in aceasi tara si acelasi oras si acelasi apartament) sunt de cate luni impreuna si desi se comporta extraordinar cu ea, cam evita intimatiile. Mie nu mi se pare o relatie normala dar una din persoanele implicate in relatie vad aces lucru normal.
Va rog raspundeti si voi daca e firesc asa si-s eu nebuna sau am dreptate
Multumesc




Normal?Nuuuuuu,deloc,dar conteaza si gradul de implicare afectiva al persoanei,varsta,gradul de emancipare!Comportamenmtul lui este nefiresc si trebuie sa discuti cu el in aceasta privinta!Motive medicale exista in ceea ce-l priveste pe partenerul tau?Ai incredere in el?Esti sigura ca esti singura persoana cu care are contact sexual?Ati pus problema in discutie?
RAINBOWLADY
Postat pe 21 Noiembrie 2011 10:05
nici mie nu mi se pare normal... nu e partenerul meu, e al unei prietene si i-am zis si eu sa discute cu el, dar ei i se pare penibil, cica la inceput nu era asa... se pare ca ii facea mereu complimente si ii zicea ca se simte bine cu ea in pat, locuiesc impreuna si muncesc impreuna deci teoretic nu cred ca are pe altcineva, cu ea se comporta extraordinar si sunt tineri 25-30 ani si nu cred sa existe probleme de sanatate atata timp cat la inceputul relatiei sexul era "mai mult decat ok"
Andia
Postat pe 21 Noiembrie 2011 10:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
UN SFAT se poate? 7 De la: kmy_lush 13 Ianuarie 2009 16:21
help !!!! 17 De la: Barbie30 3 Septembrie 2010 13:08
ce este in capul lui??? 4 De la: licuriciul_zapacit 8 Mai 2010 01:16
ofer meditatii!!! 51 De la: scorpyoW 22 Iunie 2009 22:44
In Romania sau in strainatate? 108 De la: ctwmn 19 Ianuarie 2010 13:56