Setari Cookie-uri

ma simt singura

De la: denis_3d25, la data 2012-01-29 00:51:09
De la: yus, la data 2012-01-27 10:34:09
De la: Broscaru, la data 2012-01-17 19:10:08
De la: denis_3d25, la data 2012-01-17 18:52:19

Exista trei categori de femei:

1. Calugaritele
2. Sotiile
3. Resturile

Din prima si a doua categorie, tu nu mai faci parte de mult... Baiatul tau din Anglia, ti-a vazut caracterul si te trateaza corespunzator... ceilalti, de asemeni...
Tu, vei fi vesnic singura si vei umbla cu toate gunoaiele...
Daca ai fi o Albina, ai zbura printre flori, dar pentru ca esti o musca, umbli pe unde pute.

Ti-as spune cu mare drag , cum poti sa te transformi din musca-n fluture, dar sint convins, ca preferi sa te crezi mai desteapta decat Buddah sau Hristos si nu ai chef sa-i asculti si pe ei ce au de spus.

Du-te si te-mpusca penalule,esti frustrat ca nu se uita niciuna la tine si te iubesti numai cu Palmela.



nu crezi ca cuvintele folosote sunt deplasate? iar criterile tale de departajare a femeilor sunt din vremuri mult apuse???????? daca nu te calugaresti sau nu te mariti nu ai voie sa iubesti ca esti un REST ?
SUPER PENIBIL ca un barbat sa spuna asa ceva!
probabil ca tu nu ai nici o femeie, nici macar din categ.3 ! esti frustrat, mediocru si probabil prestatia ta in dormitor e ... nula!!!!!!!!!!!!
altfel nu ai avea o gandire bolnava!




Nu , nu cred ce spui tu, sint absolut convins ca minti in tot ce spui...


Cum adica din vremuri apuse, mai femeie ?
Ce vrei sa spui ?
Ca nu mai exista calugarite sau femei maritate ?
Crezi ca doar categoria ta este singura existenta ?
Din fericire inca nu este chiar asa, dar bine, nici departe nu se afla lumea de mizeria asta finala.
Cand se va ajunge chiar asa cum spui tu, vai... cum se implinesc scripturile care au fost cu mii de ani in urma scrise...
Si te mai si lauzi cu ceva, de care ar trebuii sa-ti fie rusine... nu fatza de mine, caci nu ma cunosti...

Dar ar trebuii sa-ti fie rusine fatza de iubire, fatza de sinceritate si fidelitate, fatza de onoare, fatza de valoarea suprema...

Vai femeie fara cap ce esti, nu sti tu, ca toate orasele si tarile din toate timpurile, care au suferit focul razboaielor aprinse... au avut toate la radacina, fara exceptie, desfranarea femeilor ?

Daca fetele din romania vor continua cu desfranarea, Romania va intra foarte curand in razboi din cauza energie lor nevative, ce atrage raul peste zona in care ele actioneaza.

Saracia, sclavagismul, furia, dezarmonia din Romania ce o vezi... este rezultatul femeilor usuratice...

Daca ar fi suficienti barbati care sa stie ce stiu eu... ar incepe inchizitia si arderea voastra pe rug din nou... caci este mai de folos sa ardeti voi pe rug, decat sa arda lumea intreaga in razboi la nivel mondial...

Daca privesti in lume, la nivel mondial cata furie vibreaza in aer si ai intelege ca furia din atmosfera, este ca o benzina turnata peste lume, atunci ai sti si ca mai lipseste doar o mica scanteie si bum.... va incepe...



PENIBIL AI AJUNS!!!!!!!!!!!!!!!
unde ai citit tu ca sunt sau nu maritate, sau calugarita?
dar in orice caz cu un barbat de categoria ta in preajma mea mi ar fi total greata!
frustrat esti omule! e clar ca esti homo!
cred ca nu te plac nici barbati, ca de femei e evident. ai toate caracteristicile unei carpe de sters pe jos!
asta e sigurul tau mod de simti o femeie!
yus
Postat pe 6 Februarie 2012 00:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Extensii gene permanente fir cu fir... 1 De la: merycam 9 August 2011 01:09
produse cosmetice organice la preturi accesibile 1 De la: camelcutza 15 Octombrie 2009 10:35
Urgent pls......vreau sa slabesc cat mai repede 106 De la: kudika_1012859 3 August 2016 08:27
Epilare definitiva, bronzare organica si remodelare corporala in Oradea 2 De la: Indiana_Jones 18 Octombrie 2011 12:28
Iubitul meu ma intraba mereu ce vreau de la el...iar eu nu stiu ce sa ii raspund si evit subiectul! voi ce i-ati raspunde??? 77 De la: Maaad 14 August 2011 10:07