Setari Cookie-uri

relatia mea

Buna, aseara m-am intalnit cu el si nu am facut sex ,a luat o pizza si ne-am uitat la un film ,dupa care am adormit.Toata noaptea m-a tinut in brate si m-a pupat.S-a mai intamplat asa de multe ori si inainte sa ne certam saptamana trecuta,de multe ori as fi vrut sa facem dragoste si cand ii ziceam imi raspundea ca e obosit si ca vrea doar sa stau cu el .Marea mea problema e ca are o fire foarte conservatoare ,nu se exteriorizeaza decat foarte rar si cand simte, iar daca il ii zic vreodata ca mi-a fost dor de el, nu imi raspunde si cand il intreb de ce nu imi zice si el ,imi zice ca ar trebui sa simt asta si ca nu trebuie sa imi zica mereu ca altfel nu mai ma chema la el, sa ne petrecem timpul impreuna .Toate lucrurile astea ma deruteaza, odata e rece si nu simt nici o emotie din partea lui si cateodata are un comportament normal.Si apropo de faza cu faptul ca nu se culca cu alte fete de cand e cu mn, ca asa mi-a zis nu stiu ce sa cred ca mereu imi las la el cate ceva ,ba cerceii ,ba un lant si cand vin la el nici nu sunt miscate din locul lor si sunt exact cum le-am pus.Voi ce credeti ar trebui sa mai stau cu el si sa il cunosc mai bine, ca poate asa e firea lui mai dificila,totusi a trecut doar 1 luna si putin si nu poti sa cunosti asa repede o persoana.Va multumesc pentru sfaturile de ieri.
kudika487224
Postat pe 10 Ianuarie 2012 15:22
pai asta-i altul decat ala de ieri ?
FAT_FRUMOS
Postat pe 10 Ianuarie 2012 15:25
Draga mea - in primul rand daca te-ar insela ar faceo nu acasa la el ci in alta parte ....in al doilea rand daca nu vrea sa faca sex cu tine este pentru ca nui place sa grabeasca lucrurile - nu te arunca asa ca disperata sa te oferi sa faci dragoste cu el ca sa nu te creada fata usoara. Dupa cum ai zis si tu ai deabia o luna de cand sunteti impreuna - credema draga mea ca iti trebuie luni de zile pana cand sa-ii cunosti obiceiurile si ani de zile ca sa ajungi sa-l poti cunoaste...din cate ai descris tu el pare o persoana de treaba cu exceptia ca nu-mi convine felul de a vorbi ,, daca te-am chemat la mine e logic ca tin la tine'' ziceai ceva de genu. Fi foarte atenta lasa sa mai treaca timp pana sa te culci cu el - el stie ce face nu se culc cu tine poate ca nu este sigur daca va potriviti si nu vrea sa te faca sa suferi gandeste te si la varianta ceasta. Eu in orice caz nu ms gandii la relatii intime asa repede las sa treaca cel putin vreo 4 sau 5 luni ...si pe urma incearca sa vorbesti despre asta...insa toate lucrurile isi au timpul lor nu le grabi
kudika_nikole
Postat pe 10 Ianuarie 2012 18:43
Asa, continua sa te umilesti In curand, va muri de dragul tau... Ce viitor crezi ca poti avea cu un astfel de om? Nu stiu, tu te vezi alaturi de el si peste o luna? Eu nu prea te vad...
Micaell
Postat pe 11 Ianuarie 2012 14:08
Exact ceea ce simti acum,nesiguranta,faptul ca e rece cu tine etc,vei simti(daca ramai cu el) si peste 1,2 ani.Nu ai sa-l schimbi niciodata,e decizia ta daca vrei in continuare sa te chinui si sa ai genul asta de ganduri ori ai putea sa-ti gasesti pe cineva cu care sa fii pe aceeasi lungime de unda.
Broscaru
Postat pe 11 Ianuarie 2012 15:15
De la: kudika487224, la data 2012-01-10 15:22:02Buna, aseara m-am intalnit cu el si nu am facut sex ,a luat o pizza si ne-am uitat la un film ,dupa care am adormit.Toata noaptea m-a tinut in brate si m-a pupat.S-a mai intamplat asa de multe ori si inainte sa ne certam saptamana trecuta,de multe ori as fi vrut sa facem dragoste si cand ii ziceam imi raspundea ca e obosit si ca vrea doar sa stau cu el .Marea mea problema e ca are o fire foarte conservatoare ,nu se exteriorizeaza decat foarte rar si cand simte, iar daca il ii zic vreodata ca mi-a fost dor de el, nu imi raspunde si cand il intreb de ce nu imi zice si el ,imi zice ca ar trebui sa simt asta si ca nu trebuie sa imi zica mereu ca altfel nu mai ma chema la el, sa ne petrecem timpul impreuna .Toate lucrurile astea ma deruteaza, odata e rece si nu simt nici o emotie din partea lui si cateodata are un comportament normal.Si apropo de faza cu faptul ca nu se culca cu alte fete de cand e cu mn, ca asa mi-a zis nu stiu ce sa cred ca mereu imi las la el cate ceva ,ba cerceii ,ba un lant si cand vin la el nici nu sunt miscate din locul lor si sunt exact cum le-am pus.Voi ce credeti ar trebui sa mai stau cu el si sa il cunosc mai bine, ca poate asa e firea lui mai dificila,totusi a trecut doar 1 luna si putin si nu poti sa cunosti asa repede o persoana.Va multumesc pentru sfaturile de ieri.



Cate topic-uri deschizi? Cauta celalalt topic si citeste postarea mea,nu-mi place sa revin cu acelasi comentariu!!!Incarcati forumul inutil!!!
RAINBOWLADY
Postat pe 11 Ianuarie 2012 15:24

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
barbati cu tatuaje sunt mai sexy? 117 De la: aly_b 27 Februarie 2010 17:34
de ce mint barbatii? 119 De la: kudika084096 19 Noiembrie 2009 22:04
SPUNETI-MI VOI 24 De la: Baiat_virgin 26 Iunie 2011 11:33
de ce oare nu-mi doresc o relatie?....se intampla ceva cu mine?? 15 De la: kudikaroxi 19 Mai 2009 17:48
buna ma numesc alin si sunt virgin 2 De la: alexandra-floriintimisoara-eu 26 Ianuarie 2016 15:54