Setari Cookie-uri

DE CAND NU MAI CRED IN ASTROLOGIE AM DEVENIT IN SFARSIT FERICITA

Inainte intotdeauna cautam sa am relatii cu baietii din zodiile de aer sau de foc. Fugeam de baietii din zodiile de pamant sau de apa considerandu-i fara a-i cunoaste foarte bine ca sunt prea limitati,lenti sau prea sentimentali.De anul trecut eu am inceput sa nu mai cred in zodii si am devenit fericita din toate punctele de vedere.Am o relatie cu un tauras eu gemeni fiind si desi scrie in zodiac ca relatia nu e sortita fericirii datorita diferentei evidente dintre noi vreau sa spun ca acolo unde suntem diferiti , acolo ne completam.Spre sfarsitul anului urmeaza sa ne casatorim.Asa ca desi e zodie de pamant pe mine simt ca iubitul meu ma completeaza pe absolut toate planurile.Taurii sunt niste iubiti desavarsiti dupa parerea mea.
kudikailariana
Postat pe 28 Februarie 2012 07:44
De la: kudikailariana, la data 2012-02-28 07:44:23Inainte intotdeauna cautam sa am relatii cu baietii din zodiile de aer sau de foc. Fugeam de baietii din zodiile de pamant sau de apa considerandu-i fara a-i cunoaste foarte bine ca sunt prea limitati,lenti sau prea sentimentali.De anul trecut eu am inceput sa nu mai cred in zodii si am devenit fericita din toate punctele de vedere.Am o relatie cu un tauras eu gemeni fiind si desi scrie in zodiac ca relatia nu e sortita fericirii datorita diferentei evidente dintre noi vreau sa spun ca acolo unde suntem diferiti , acolo ne completam.Spre sfarsitul anului urmeaza sa ne casatorim.Asa ca desi e zodie de pamant pe mine simt ca iubitul meu ma completeaza pe absolut toate planurile.Taurii sunt niste iubiti desavarsiti dupa parerea mea.



Inteleapta decizie,draga mea!!Predictiile astrale au rolul lor,dar eu,una,nu ma orientez dupa normele impuse de astre,,,oamenii sunt precum firelor de nisip,,viata este una singura!!!Mergi mai departe,important este ca cel aflat langa tine sa vibreze in acelasi timp cu tine!!
MissRainbow
Postat pe 28 Februarie 2012 08:01
De la: kudikailariana, la data 2012-02-28 07:44:23Inainte intotdeauna cautam sa am relatii cu baietii din zodiile de aer sau de foc. Fugeam de baietii din zodiile de pamant sau de apa considerandu-i fara a-i cunoaste foarte bine ca sunt prea limitati,lenti sau prea sentimentali.De anul trecut eu am inceput sa nu mai cred in zodii si am devenit fericita din toate punctele de vedere.Am o relatie cu un tauras eu gemeni fiind si desi scrie in zodiac ca relatia nu e sortita fericirii datorita diferentei evidente dintre noi vreau sa spun ca acolo unde suntem diferiti , acolo ne completam.Spre sfarsitul anului urmeaza sa ne casatorim.Asa ca desi e zodie de pamant pe mine simt ca iubitul meu ma completeaza pe absolut toate planurile.Taurii sunt niste iubiti desavarsiti dupa parerea mea.


cum nai ba o fii aia sa-ti alegi iubitul in functie de predictiile astrale?!
kiss_my_ass
Postat pe 28 Februarie 2012 09:03
Ce simpatic : adica nu mai crede in zodii, dar in final zice ca taurii sunt grozavi
P.S. Si io-s tauroaica
luchianramona
Postat pe 28 Februarie 2012 09:29
De la: luchianramona, la data 2012-02-28 09:29:40Ce simpatic : adica nu mai crede in zodii, dar in final zice ca taurii sunt grozavi
P.S. Si io-s tauroaica


pentru mine nu conteaza ce zodie esti pentru ca esti cea mai dulce fiinta de p-acilea!
kiss_my_ass
Postat pe 28 Februarie 2012 09:31
De la: kiss_my_ass, la data 2012-02-28 09:31:05
De la: luchianramona, la data 2012-02-28 09:29:40Ce simpatic : adica nu mai crede in zodii, dar in final zice ca taurii sunt grozavi
P.S. Si io-s tauroaica


pentru mine nu conteaza ce zodie esti pentru ca esti cea mai dulce fiinta de p-acilea!

Ioooi, acum m-am rumenit la fatza ! Te kiss cu mare drag Kiss frumos
luchianramona
Postat pe 28 Februarie 2012 09:34
De la: luchianramona, la data 2012-02-28 09:34:19
De la: kiss_my_ass, la data 2012-02-28 09:31:05
De la: luchianramona, la data 2012-02-28 09:29:40Ce simpatic : adica nu mai crede in zodii, dar in final zice ca taurii sunt grozavi
P.S. Si io-s tauroaica


pentru mine nu conteaza ce zodie esti pentru ca esti cea mai dulce fiinta de p-acilea!

Ioooi, acum m-am rumenit la fatza ! Te kiss cu mare drag Kiss frumos

Bine ca va pupariti intre voi ...Parca ati fi Carmen Serban cu aia din Piatra...Eu astept pupici de la voi si sunteti zgarcite.Da imi scot eu parleala acum cu zilele astea...
serpico_
Postat pe 28 Februarie 2012 09:37
De la: luchianramona, la data 2012-02-28 09:34:19
De la: kiss_my_ass, la data 2012-02-28 09:31:05
De la: luchianramona, la data 2012-02-28 09:29:40Ce simpatic : adica nu mai crede in zodii, dar in final zice ca taurii sunt grozavi
P.S. Si io-s tauroaica


pentru mine nu conteaza ce zodie esti pentru ca esti cea mai dulce fiinta de p-acilea!

Ioooi, acum m-am rumenit la fatza ! Te kiss cu mare drag Kiss frumos


te-ai rumenit? exact cum imi place mie!!
kiss_my_ass
Postat pe 28 Februarie 2012 09:42
De la: SERPICO, la data 2012-02-28 09:37:53
De la: luchianramona, la data 2012-02-28 09:34:19
De la: kiss_my_ass, la data 2012-02-28 09:31:05
De la: luchianramona, la data 2012-02-28 09:29:40Ce simpatic : adica nu mai crede in zodii, dar in final zice ca taurii sunt grozavi
P.S. Si io-s tauroaica


pentru mine nu conteaza ce zodie esti pentru ca esti cea mai dulce fiinta de p-acilea!

Ioooi, acum m-am rumenit la fatza ! Te kiss cu mare drag Kiss frumos

Bine ca va pupariti intre voi ...Parca ati fi Carmen Serban cu aia din Piatra...Eu astept pupici de la voi si sunteti zgarcite.Da imi scot eu parleala acum cu zilele astea...


cum ii rost de pupaceala hop si tu!
kiss_my_ass
Postat pe 28 Februarie 2012 09:45
De la: kiss_my_ass, la data 2012-02-28 09:45:50
De la: SERPICO, la data 2012-02-28 09:37:53
De la: luchianramona, la data 2012-02-28 09:34:19
De la: kiss_my_ass, la data 2012-02-28 09:31:05
De la: luchianramona, la data 2012-02-28 09:29:40Ce simpatic : adica nu mai crede in zodii, dar in final zice ca taurii sunt grozavi
P.S. Si io-s tauroaica


pentru mine nu conteaza ce zodie esti pentru ca esti cea mai dulce fiinta de p-acilea!

Ioooi, acum m-am rumenit la fatza ! Te kiss cu mare drag Kiss frumos

Bine ca va pupariti intre voi ...Parca ati fi Carmen Serban cu aia din Piatra...Eu astept pupici de la voi si sunteti zgarcite.Da imi scot eu parleala acum cu zilele astea...


cum ii rost de pupaceala hop si tu!

Normal ...mai ales cand vad ce plamani are fatuca asta...vars cafeaua de fiecare data .
serpico_
Postat pe 28 Februarie 2012 09:48
De la: SERPICO, la data 2012-02-28 09:48:13[]
Normal ...mai ales cand vad ce plamani are fatuca asta...vars cafeaua de fiecare data .


ai de grija sa nu fie prea fierbinte cafeaua!
kiss_my_ass
Postat pe 28 Februarie 2012 09:50
Am glumit la sfarsit.Chiar aici pe kudika la compatibiltate zodii scrie ca relatia dintre femeia gemeni si barbatul taur nu e benefica pt nici unul dintre ei si ca cel mult ar merge o aventura.Asa ca eu o sa fac cum cred de cuviinta ascultandu-mi inima si pe nimeni altcineva
kudikailariana
Postat pe 28 Februarie 2012 09:53
De la: SERPICO, la data 2012-02-28 09:48:13
De la: kiss_my_ass, la data 2012-02-28 09:45:50
De la: SERPICO, la data 2012-02-28 09:37:53
De la: luchianramona, la data 2012-02-28 09:34:19
De la: kiss_my_ass, la data 2012-02-28 09:31:05
De la: luchianramona, la data 2012-02-28 09:29:40Ce simpatic : adica nu mai crede in zodii, dar in final zice ca taurii sunt grozavi
P.S. Si io-s tauroaica


pentru mine nu conteaza ce zodie esti pentru ca esti cea mai dulce fiinta de p-acilea!

Ioooi, acum m-am rumenit la fatza ! Te kiss cu mare drag Kiss frumos

Bine ca va pupariti intre voi ...Parca ati fi Carmen Serban cu aia din Piatra...Eu astept pupici de la voi si sunteti zgarcite.Da imi scot eu parleala acum cu zilele astea...


cum ii rost de pupaceala hop si tu!

Normal ...mai ales cand vad ce plamani are fatuca asta...vars cafeaua de fiecare data .

Nu prea mai sunt eu fatuca, dar multumesc pentru compliment
luchianramona
Postat pe 28 Februarie 2012 09:53
De la: luchianramona, la data 2012-02-28 09:53:46
De la: SERPICO, la data 2012-02-28 09:48:13
De la: kiss_my_ass, la data 2012-02-28 09:45:50
De la: SERPICO, la data 2012-02-28 09:37:53
De la: luchianramona, la data 2012-02-28 09:34:19
De la: kiss_my_ass, la data 2012-02-28 09:31:05
De la: luchianramona, la data 2012-02-28 09:29:40Ce simpatic : adica nu mai crede in zodii, dar in final zice ca taurii sunt grozavi
P.S. Si io-s tauroaica


pentru mine nu conteaza ce zodie esti pentru ca esti cea mai dulce fiinta de p-acilea!

Ioooi, acum m-am rumenit la fatza ! Te kiss cu mare drag Kiss frumos

Bine ca va pupariti intre voi ...Parca ati fi Carmen Serban cu aia din Piatra...Eu astept pupici de la voi si sunteti zgarcite.Da imi scot eu parleala acum cu zilele astea...


cum ii rost de pupaceala hop si tu!

Normal ...mai ales cand vad ce plamani are fatuca asta...vars cafeaua de fiecare data .

Nu prea mai sunt eu fatuca, dar multumesc pentru compliment

Maaaa crezi ca "eu" nu stiu...Nu te mai da in varsta ca nu tine...Si tu vrei sa-ti schimbi culoarea ? Tu cred ca vrei sa te faci blonda nu ?
serpico_
Postat pe 28 Februarie 2012 09:57
De la: kudikailariana, la data 2012-02-28 09:53:37Am glumit la sfarsit.Chiar aici pe kudika la compatibiltate zodii scrie ca relatia dintre femeia gemeni si barbatul taur nu e benefica pt nici unul dintre ei si ca cel mult ar merge o aventura.Asa ca eu o sa fac cum cred de cuviinta ascultandu-mi inima si pe nimeni altcineva


ca o curiozitate, nu cumva faci din ambitie ? ca prea o tii langa cu zodiile desi spui ca nu mai crezi.
geo_revitalizat
Postat pe 28 Februarie 2012 09:58
De la: kudikailariana, la data 2012-02-28 09:53:37Am glumit la sfarsit.Chiar aici pe kudika la compatibiltate zodii scrie ca relatia dintre femeia gemeni si barbatul taur nu e benefica pt nici unul dintre ei si ca cel mult ar merge o aventura.Asa ca eu o sa fac cum cred de cuviinta ascultandu-mi inima si pe nimeni altcineva


am si io o mica curiozitate de facut "danga-danga" tot in functie de zodiac o faci?!si sa stii ca io nu glumesc!
kiss_my_ass
Postat pe 28 Februarie 2012 10:02
nu stiu care e problema ta.probabil ca nu ai ce face si vrei sa te joci cu nervii altora.dc nu stii de gluma atunci ''kiss your ass''.nici eu nu am glumit de data asta
kudikailariana
Postat pe 28 Februarie 2012 10:27
De la: kudikailariana, la data 2012-02-28 10:27:22nu stiu care e problema ta.probabil ca nu ai ce face si vrei sa te joci cu nervii altora.dc nu stii de gluma atunci ''kiss your ass''.nici eu nu am glumit de data asta


care-i problema mea?! asa scrie la zodiac sa enervez pe unii mai slabi de inger!! pfuai ce palpitanta poate fi viata traita dupa "horoscoape"! ca sa fiu sigura ca nu ai glumit ar trebui sa-mi si arati cum se face!!
kiss_my_ass
Postat pe 28 Februarie 2012 10:42
Era vb de 'kiss your ass yourself'.Dar nu ti-ai dat seama pt ca esti prea tampa pt asta.Iti dau un pont du-te si incalzeste-te singurica in camera ta dc nu ai ce face.
kudikailariana
Postat pe 28 Februarie 2012 11:11
De la: kudikailariana, la data 2012-02-28 11:11:44Era vb de 'kiss your ass yourself'.Dar nu ti-ai dat seama pt ca esti prea tampa pt asta.Iti dau un pont du-te si incalzeste-te singurica in camera ta dc nu ai ce face.


multumesc ca "m-ai luminat"dar tot vreau sa-mi arati cum se face!de ce oare toti astia care isi planifica viata in functie de "horoscopae" sunt atat de agresivi in limbaj? se pare ca si asta-i tot un fel de dependenta, nu-l mai folosesti intri in "sevraj"!
ps nu poci pleca horoscopul imi spune ca am treaba cu tine!!
kiss_my_ass
Postat pe 28 Februarie 2012 11:17
Tot ce am avut sa-ti spun ti-am scris.Eu chiar nu am nimic cu tine.Nici macar nu te cunosc.Daca te face fericita sa ma critici ,sa ma judeci atunci fa-o.Poti sa scrii ce vrei despre mine caci nu ma afecteaza.Numai D-zeu ma poate judeca.Asa ca esti libera sa faci ce vrei caci oricum nu o sa-ti mai raspund si inca o data iti repet ca nu am nimic cu tine.
kudikailariana
Postat pe 28 Februarie 2012 11:33
De la: kudikailariana, la data 2012-02-28 11:33:10Tot ce am avut sa-ti spun ti-am scris.Eu chiar nu am nimic cu tine.Nici macar nu te cunosc.Daca te face fericita sa ma critici ,sa ma judeci atunci fa-o.Poti sa scrii ce vrei despre mine caci nu ma afecteaza.Numai D-zeu ma poate judeca.Asa ca esti libera sa faci ce vrei caci oricum nu o sa-ti mai raspund si inca o data iti repet ca nu am nimic cu tine.


curios! nu ai nimic cu mine dar ma faci tampa! facandu-ma tampa presupune sa ma cunosti!deci cine pe cine critica?!
oameni buni va ghidati viata dupa toate "tampeniile" scrise/spuse de niste frustrati in schimb v-ati pierdut total simtul umorului!
kiss_my_ass
Postat pe 28 Februarie 2012 11:37
Am gresit ca te-am jignit mai devreme.Mi-am dat seama de lucrul asta.Asta s-a intamplat si ca m-a suparat cineva in timp ce iti scriam si astfel m-am descarcat pe tine.stiu de gluma.o zi buna sa ai caci ia uite ce vreme insorita avem
kudikailariana
Postat pe 28 Februarie 2012 11:54
De la: kudikailariana, la data 2012-02-28 07:44:23Inainte intotdeauna cautam sa am relatii cu baietii din zodiile de aer sau de foc. Fugeam de baietii din zodiile de pamant sau de apa considerandu-i fara a-i cunoaste foarte bine ca sunt prea limitati,lenti sau prea sentimentali.De anul trecut eu am inceput sa nu mai cred in zodii si am devenit fericita din toate punctele de vedere.Am o relatie cu un tauras eu gemeni fiind si desi scrie in zodiac ca relatia nu e sortita fericirii datorita diferentei evidente dintre noi vreau sa spun ca acolo unde suntem diferiti , acolo ne completam.Spre sfarsitul anului urmeaza sa ne casatorim.Asa ca desi e zodie de pamant pe mine simt ca iubitul meu ma completeaza pe absolut toate planurile.Taurii sunt niste iubiti desavarsiti dupa parerea mea.


taurii is o zodie grozava. si eu is tauroaica.
zinaceabunasinebuna
Postat pe 28 Februarie 2012 12:24
De la: kudikailariana, la data 2012-02-28 11:11:44Era vb de 'kiss your ass yourself'.Dar nu ti-ai dat seama pt ca esti prea tampa pt asta.Iti dau un pont du-te si incalzeste-te singurica in camera ta dc nu ai ce face.


zinaceabunasinebuna
Postat pe 28 Februarie 2012 12:32
Oare zana cea buna cat o fi deee...nebuna ?
serpico_
Postat pe 29 Februarie 2012 09:50
De la: kudikailariana, la data 2012-02-28 11:11:44Era vb de 'kiss your ass yourself'.Dar nu ti-ai dat seama pt ca esti prea tampa pt asta.Iti dau un pont du-te si incalzeste-te singurica in camera ta dc nu ai ce face.


Mda, nu inteleg de ce jignesti un om care nu ti-a facut si nici zis ceva de rau, dar, in fine, ma bucur ca ai realizat ca te-ai comportat gresit fata de Kiss.
franziska_eu
Postat pe 29 Februarie 2012 13:15
De la: kudikailariana, la data 2012-02-28 07:44:23Inainte intotdeauna cautam sa am relatii cu baietii din zodiile de aer sau de foc. Fugeam de baietii din zodiile de pamant sau de apa considerandu-i fara a-i cunoaste foarte bine ca sunt prea limitati,lenti sau prea sentimentali.De anul trecut eu am inceput sa nu mai cred in zodii si am devenit fericita din toate punctele de vedere.Am o relatie cu un tauras eu gemeni fiind si desi scrie in zodiac ca relatia nu e sortita fericirii datorita diferentei evidente dintre noi vreau sa spun ca acolo unde suntem diferiti , acolo ne completam.Spre sfarsitul anului urmeaza sa ne casatorim.Asa ca desi e zodie de pamant pe mine simt ca iubitul meu ma completeaza pe absolut toate planurile.Taurii sunt niste iubiti desavarsiti dupa parerea mea.


Si daca va iubiti si intelegeti la maximum, ce importanta are ce spun astrele? Spui ca nu mai crezi in astre, dar in acelasi timp numai despre compatibilitatea dintre doua zodii, ai discutat in acest mesaj.
franziska_eu
Postat pe 29 Februarie 2012 13:17
Am scris si mai sus de ce.In ultima propozitie am glumit iar in penultima unde am scris ''ca desi e zodie de pamant...'' am vrut sa evidentiez conform zodiacului, ca nu ar fi trebuit sa ne intelegem fiind zodie de pamant.Daca esti cu D-zeu nu mai esti ingradit de nici o bariera.Dupa ce am scris mesajul am vrut sa-l refac ca sa nu sa se inteleaga gresit exact cum ai inteles si tu dar nu l-am mai putut edita.
kudikailariana
Postat pe 29 Februarie 2012 14:12
da,stiu ca m-am comportat urat cu Kiss.s-a intamplat pt ca fratele meu ma enervase cu o chestie tocmai atunci cand ma pregateam sa-i scriu si m-am descarcat pe ea din pacate.sper ca o sa ma ierte,caci doar e inceput de postul pastelui
kudikailariana
Postat pe 29 Februarie 2012 15:52

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
buna! 4 De la: Raluca_SA 8 Octombrie 2009 23:49
eu rac el pesti??ce ziceti??? 32 De la: mamaia22 26 Noiembrie 2013 23:35
femeia gemeni 131 De la: copilfrumos 21 Aprilie 2014 14:27
eu gemeni ,el sagetator ...merge??? 11 De la: kitu_athena 8 Iulie 2009 18:23
pesti cu pesti merge? pls spuneti-mi si mie 1 De la: alexandra97 1 August 2009 12:10