Setari Cookie-uri

Cand trecutul inca te bantuie ..

Buna ,

Daca va veti uita in celalalte topicuri deschise de mine veti vedea ca am povestit de fostul meu prieten cu care am fost 3 ani jumatate dar de care m-am despartit de mai bine de un an ..Eu nu l-am cautat niciodata de cand nu mai suntem impreuna deoarece eu am decis sa pun capat relatiei ( ma lovit , jignit ,etc ,etc).
De cand ne-am despartit el ma cauta din cand in cand adica cam o data pe luna ma suna , si-a facut un id fals ca sa vorbeasca cu mine ..poate este si vina mea ca nu a fost radicala si nu iam taiat avantul de la inceput dar pe parcursul timpului eu iam zis ca vreau sa ma lase ca il rog sa nu ma mai caute etc eu nu neg ca mai tin la el dar noi nu mai putem sa fim niciodata impreuna am realizat asta si mi-am vazut de treaba mea ,nici amici nu putem fi pentru ca nu merita.El din cate stiu are o relatie de cateva luni spunea ca se logodeste luna asta cu ea , ca se muta impreuna etc eu am incercat sa il ascult si sa ma fac ca nu imi pasa insa inauntru meu stiu clar ca ma doare ..Ultima data cand am vb cu el pe 14 feb mi-a spus ca nu o sa ma mai caute nicidoata ca ma lasa in pace ..A trecut ziua mea nu mi-a dat nici un mesaj nimic am zis waw gata sa potolit si aseara ma trezesc cu email de la el ca vrea sa vorbim sa ii dau numarul meu .. Nu inteleg de ce nu isi vede de relatia lui de ce nu o respecta pe biata fata asta il intreb mereu cand ma cauta si imi spune pentru ca eu sunt eu mi se pare un motiv stupid da am fost prima lui iubire dar totusi in viata treaba trebuie sa avansezi nu sa te plafonezi in trecut ..
O zi usoara in continuare va doresc !
this_is_the_life
Postat pe 29 Martie 2012 17:19
De la: this_is_the_life, la data 2012-03-29 17:19:50Buna ,

Daca va veti uita in celalalte topicuri deschise de mine veti vedea ca am povestit de fostul meu prieten cu care am fost 3 ani jumatate dar de care m-am despartit de mai bine de un an ..Eu nu l-am cautat niciodata de cand nu mai suntem impreuna deoarece eu am decis sa pun capat relatiei ( ma lovit , jignit ,etc ,etc).
De cand ne-am despartit el ma cauta din cand in cand adica cam o data pe luna ma suna , si-a facut un id fals ca sa vorbeasca cu mine ..poate este si vina mea ca nu a fost radicala si nu iam taiat avantul de la inceput dar pe parcursul timpului eu iam zis ca vreau sa ma lase ca il rog sa nu ma mai caute etc eu nu neg ca mai tin la el dar noi nu mai putem sa fim niciodata impreuna am realizat asta si mi-am vazut de treaba mea ,nici amici nu putem fi pentru ca nu merita.El din cate stiu are o relatie de cateva luni spunea ca se logodeste luna asta cu ea , ca se muta impreuna etc eu am incercat sa il ascult si sa ma fac ca nu imi pasa insa inauntru meu stiu clar ca ma doare ..Ultima data cand am vb cu el pe 14 feb mi-a spus ca nu o sa ma mai caute nicidoata ca ma lasa in pace ..A trecut ziua mea nu mi-a dat nici un mesaj nimic am zis waw gata sa potolit si aseara ma trezesc cu email de la el ca vrea sa vorbim sa ii dau numarul meu .. Nu inteleg de ce nu isi vede de relatia lui de ce nu o respecta pe biata fata asta il intreb mereu cand ma cauta si imi spune pentru ca eu sunt eu mi se pare un motiv stupid da am fost prima lui iubire dar totusi in viata treaba trebuie sa avansezi nu sa te plafonezi in trecut ..
O zi usoara in continuare va doresc !



Poti sa fii indiferenta,odata pentru totdeauna,vis-a-vis de fostul iubit si de tot ceea ce a reprezentat pentru tine?????Odata ce accepti orice tip de comunicare cu el,inseamna ca nu esti nepasatoare fata de ceea ce s-a petrecut intre voi doi!!Deci,ordoneaza-ti sentimentele, si dupa aceea, putem discuta asupra subiectului!!Nu iti face griji pentru el si fata cu care se afla in prezent,ci fa-ti pentru tine,caci,tu ,inca il iubesti,dar nu vrei SA-TI recunosti acest lucru!!Cum sa-si vada de relatia lui,cand tu nu ii dai voi,permitandu-i sa te abordeze sub o forma sau alta??????????
MissRainbow
Postat pe 29 Martie 2012 17:35
mi-au fugit ochii rau de tot ... o virgula daca puneai , ma opream si eu din citit, respiram, inspiram , bagam si o gura de aer ... una peste alta , oricate topicuri ai deschide , nu iti indeparteaza iubitul , ex-ul ... dar daca ii explici cu pauza , virgula si intonatie , o sa inteleaga ...ori poate ca iti place cum se roaga de tine , te simti magulita ... am o curiozitate : cati anisori duci ? nu vreau sa dau cu presupusul dupa greselile gramaticale ...
Marie_Mc
Postat pe 29 Martie 2012 19:42
Daca nu i-as raspunde deloc caci am incercat si asta insista vine aici la camin si ma suna ca disperatul sa ies nu ies si dupa ma suna cand in cele din urma ii raspund ma jigneste si face foarte urat.nu intelege de vorba buna , la el indiferenta nu functioneaza
this_is_the_life
Postat pe 29 Martie 2012 21:08
De la: geo_revitalizat, la data 2012-03-29 17:57:25
De la: geo_revitalizat, la data 2012-03-29 17:56:12
De la: this_is_the_life, la data 2012-03-29 17:19:50Buna ,

Daca va veti uita in celalalte topicuri deschise de mine veti vedea ca am povestit de fostul meu prieten cu care am fost 3 ani jumatate !


m-am uitat si sincer, n-am vazut nici o relatie de trei ani. prin 2009 te-ai despartit de unu, apoi ai stat cu unu' trei luni...asa ca oricat as incerca sa-mi dau seama de unde ai scos trei ani jumate, nu-mi iese.


anul trecut prin august erai cu unu' intr-o relatie.
mai schimba si tu datele problemelor.

M-am despartit de el pe 5 martie anul trecut. De atunci da am mai fost cu diferiti baieti
this_is_the_life
Postat pe 29 Martie 2012 21:09
De la: Marie_Mc, la data 2012-03-29 19:42:23mi-au fugit ochii rau de tot ... o virgula daca puneai , ma opream si eu din citit, respiram, inspiram , bagam si o gura de aer ... una peste alta , oricate topicuri ai deschide , nu iti indeparteaza iubitul , ex-ul ... dar daca ii explici cu pauza , virgula si intonatie , o sa inteleaga ...ori poate ca iti place cum se roaga de tine , te simti magulita ... am o curiozitate : cati anisori duci ? nu vreau sa dau cu presupusul dupa greselile gramaticale ...

Nu imi doresc ca el sa se roage de mine nu ma ajuta cu nimic cu cat o face mai mult cu atat prind si mai mare ciuda pe el pentru ca el este cu fata aia si ma pun in locul ei eu daca ii raspund la telefon nu fac altceva decat sa ii tin teorie ca nu este bine ca ma cauta ca trebuie sa o respecte etc pentru ca ma pun in locul ei si nu mi-as dori un asemenea prieten . Am 22 de ani.
this_is_the_life
Postat pe 29 Martie 2012 21:10
De la: geo_revitalizat, la data 2012-03-29 21:20:16Imi iau inima in dinti si scriu aici cu gandul ca poate cumva voi reusi si eu sa trec peste ..
Am avut o relatie de 3 ani jumatate cu un baiat ne-am despartit toate bune si frumose ..eu nu am mai vrut sa continuam ..prin decembrie am aflat ca el are alta relatie cu toate astea el ma cautat in continuare si-a facut un id fals si asa am tinut legatura o perioada nu il inteleg spune ca o iubeste pe fata cu care este,ca este extraordinara,luna viitoare urmeaza sa se mute cu ea si vor merge la biserica sa se logodeasca asta mia spus alaltaieri seara cand din nou ma cautat si am acceptat sa vorbim doar pt ca si eu aveam sa ii spun ceva eu din nu stiu ura sau cum vreti sa ii spuneti am iesit cu un coleg de-al lui de munca stiu ca nu am procedat corect ..dar ma rog in loc sa ma razbun m-am trezit ca tipul este extraordinar si ca defapt as vrea sa avem o relatie ,si el mia spus ca ma place si ca ar vrea sa fim impreuna .. Asa alaltaieri seara iam spus ca ies cu colegul respectiv deci baiatul nu sa prins absolut deloc ca defapt eu vroiam sa ma razbun ci din contra a fost super entuziasmat ca waw ca tipul care am iesit este super de treaba , ca sa am grija de el ca ei sunt tovarasi buni si ca merit unu ca el etc .. era mai entuziasmat ca mine dupa a inceput sa imi toarne toate alea ca se muta cu aia , se logodesc etc.. eu nu inteleg cum doamne iarta-ma spune ca o iubeste peaiai la nebunie cand pe 13 ianuarie imi spunea mie ca inca ma mai iubeste ...
Ma rog eu aseara am iesit iar cu colegul lui si nu stiu a fost ciudat nu mam simtit in largul meu iar astazi vb foarte rece .. nici nu stiu ce sa mai fac .. nu sufar pt ca stiu ca sunt o fata ok dar nu stiu am o starede neliniste nu am mancat nimic de vreo 3 zile ,nu stiu ce pot sa fac sa trec odata peste fara sa imi mai pese .. am incercat sa fiu cu altcineva degeaba nu functioneaza , incerc sa imi ocup timpul ... merg la sala altcev anu stiu ce as putea sa mai fac moemntan sunt in concediu pana pe 1 ...
Nu inteleg de ce trebuie sa fie asa ..



??????
this_is_the_life
Postat pe 29 Martie 2012 21:31
am ametit ? rapsunsul e in topic ?
Marie_Mc
Postat pe 29 Martie 2012 23:14
criszoe
Postat pe 29 Martie 2012 23:27
Alea sunt niste topicuri vechi .. nu sunt cu nimeni actualmente toate relatiile care le am avut au fost pasagere nimic serios .. fie a fost vina mea fie a lui .Din pacate eu sufleteste nu ma pot implica
Mda le-am recitit si mi sa facut pielea de gaina ;)) Pt geo
this_is_the_life
Postat pe 30 Martie 2012 00:14
Da-i ignore si-ti spun eu ca nu te va mai cauta. Daca tot il bagi in seama, cred si eu ca nu te poate uita!
Micaell
Postat pe 2 Aprilie 2012 12:09
De la: this_is_the_life, la data 2012-03-29 17:19:50Buna ,

Daca va veti uita in celalalte topicuri deschise de mine veti vedea ca am povestit de fostul meu prieten cu care am fost 3 ani jumatate dar de care m-am despartit de mai bine de un an ..Eu nu l-am cautat niciodata de cand nu mai suntem impreuna deoarece eu am decis sa pun capat relatiei ( ma lovit , jignit ,etc ,etc).
De cand ne-am despartit el ma cauta din cand in cand adica cam o data pe luna ma suna , si-a facut un id fals ca sa vorbeasca cu mine ..poate este si vina mea ca nu a fost radicala si nu iam taiat avantul de la inceput dar pe parcursul timpului eu iam zis ca vreau sa ma lase ca il rog sa nu ma mai caute etc eu nu neg ca mai tin la el dar noi nu mai putem sa fim niciodata impreuna am realizat asta si mi-am vazut de treaba mea ,nici amici nu putem fi pentru ca nu merita.El din cate stiu are o relatie de cateva luni spunea ca se logodeste luna asta cu ea , ca se muta impreuna etc eu am incercat sa il ascult si sa ma fac ca nu imi pasa insa inauntru meu stiu clar ca ma doare ..Ultima data cand am vb cu el pe 14 feb mi-a spus ca nu o sa ma mai caute nicidoata ca ma lasa in pace ..A trecut ziua mea nu mi-a dat nici un mesaj nimic am zis waw gata sa potolit si aseara ma trezesc cu email de la el ca vrea sa vorbim sa ii dau numarul meu .. Nu inteleg de ce nu isi vede de relatia lui de ce nu o respecta pe biata fata asta il intreb mereu cand ma cauta si imi spune pentru ca eu sunt eu mi se pare un motiv stupid da am fost prima lui iubire dar totusi in viata treaba trebuie sa avansezi nu sa te plafonezi in trecut ..
O zi usoara in continuare va doresc !


Nu da curs invitatiei lui, ca sa nu devii manta de vreme rea! Gandeste-te in primul rand la tine, nu la el!
kokeshi
Postat pe 3 Aprilie 2012 14:10
De la: kudika_4270, la data 2012-04-03 14:10:31
De la: this_is_the_life, la data 2012-03-29 17:19:50Buna ,

Daca va veti uita in celalalte topicuri deschise de mine veti vedea ca am povestit de fostul meu prieten cu care am fost 3 ani jumatate dar de care m-am despartit de mai bine de un an ..Eu nu l-am cautat niciodata de cand nu mai suntem impreuna deoarece eu am decis sa pun capat relatiei ( ma lovit , jignit ,etc ,etc).
De cand ne-am despartit el ma cauta din cand in cand adica cam o data pe luna ma suna , si-a facut un id fals ca sa vorbeasca cu mine ..poate este si vina mea ca nu a fost radicala si nu iam taiat avantul de la inceput dar pe parcursul timpului eu iam zis ca vreau sa ma lase ca il rog sa nu ma mai caute etc eu nu neg ca mai tin la el dar noi nu mai putem sa fim niciodata impreuna am realizat asta si mi-am vazut de treaba mea ,nici amici nu putem fi pentru ca nu merita.El din cate stiu are o relatie de cateva luni spunea ca se logodeste luna asta cu ea , ca se muta impreuna etc eu am incercat sa il ascult si sa ma fac ca nu imi pasa insa inauntru meu stiu clar ca ma doare ..Ultima data cand am vb cu el pe 14 feb mi-a spus ca nu o sa ma mai caute nicidoata ca ma lasa in pace ..A trecut ziua mea nu mi-a dat nici un mesaj nimic am zis waw gata sa potolit si aseara ma trezesc cu email de la el ca vrea sa vorbim sa ii dau numarul meu .. Nu inteleg de ce nu isi vede de relatia lui de ce nu o respecta pe biata fata asta il intreb mereu cand ma cauta si imi spune pentru ca eu sunt eu mi se pare un motiv stupid da am fost prima lui iubire dar totusi in viata treaba trebuie sa avansezi nu sa te plafonezi in trecut ..
O zi usoara in continuare va doresc !


Nu da curs invitatiei lui, ca sa nu devii manta de vreme rea! Gandeste-te in primul rand la tine, nu la el!



Nu am dat curs el ma mai cautat,asta este sa ii fie rusine si imi vad de ale mele
this_is_the_life
Postat pe 3 Aprilie 2012 16:44
De la: this_is_the_life, la data 2012-04-03 16:44:19
De la: kudika_4270, la data 2012-04-03 14:10:31
De la: this_is_the_life, la data 2012-03-29 17:19:50Buna ,

Daca va veti uita in celalalte topicuri deschise de mine veti vedea ca am povestit de fostul meu prieten cu care am fost 3 ani jumatate dar de care m-am despartit de mai bine de un an ..Eu nu l-am cautat niciodata de cand nu mai suntem impreuna deoarece eu am decis sa pun capat relatiei ( ma lovit , jignit ,etc ,etc).
De cand ne-am despartit el ma cauta din cand in cand adica cam o data pe luna ma suna , si-a facut un id fals ca sa vorbeasca cu mine ..poate este si vina mea ca nu a fost radicala si nu iam taiat avantul de la inceput dar pe parcursul timpului eu iam zis ca vreau sa ma lase ca il rog sa nu ma mai caute etc eu nu neg ca mai tin la el dar noi nu mai putem sa fim niciodata impreuna am realizat asta si mi-am vazut de treaba mea ,nici amici nu putem fi pentru ca nu merita.El din cate stiu are o relatie de cateva luni spunea ca se logodeste luna asta cu ea , ca se muta impreuna etc eu am incercat sa il ascult si sa ma fac ca nu imi pasa insa inauntru meu stiu clar ca ma doare ..Ultima data cand am vb cu el pe 14 feb mi-a spus ca nu o sa ma mai caute nicidoata ca ma lasa in pace ..A trecut ziua mea nu mi-a dat nici un mesaj nimic am zis waw gata sa potolit si aseara ma trezesc cu email de la el ca vrea sa vorbim sa ii dau numarul meu .. Nu inteleg de ce nu isi vede de relatia lui de ce nu o respecta pe biata fata asta il intreb mereu cand ma cauta si imi spune pentru ca eu sunt eu mi se pare un motiv stupid da am fost prima lui iubire dar totusi in viata treaba trebuie sa avansezi nu sa te plafonezi in trecut ..
O zi usoara in continuare va doresc !


Nu da curs invitatiei lui, ca sa nu devii manta de vreme rea! Gandeste-te in primul rand la tine, nu la el!



Nu am dat curs el ma mai cautat,asta este sa ii fie rusine si imi vad de ale mele


Inteleapta decizie!!!
MissRainbow
Postat pe 3 Aprilie 2012 16:57
,,in viata treaba trebuie sa avansezi nu sa te plafonezi in trecut ..''

Deci... ti-ai raspuns singura la intrebare ...
kudika_nikole
Postat pe 3 Aprilie 2012 17:10
De la: this_is_the_life, la data 2012-04-03 16:44:19
De la: kudika_4270, la data 2012-04-03 14:10:31
De la: this_is_the_life, la data 2012-03-29 17:19:50Buna ,

Daca va veti uita in celalalte topicuri deschise de mine veti vedea ca am povestit de fostul meu prieten cu care am fost 3 ani jumatate dar de care m-am despartit de mai bine de un an ..Eu nu l-am cautat niciodata de cand nu mai suntem impreuna deoarece eu am decis sa pun capat relatiei ( ma lovit , jignit ,etc ,etc).
De cand ne-am despartit el ma cauta din cand in cand adica cam o data pe luna ma suna , si-a facut un id fals ca sa vorbeasca cu mine ..poate este si vina mea ca nu a fost radicala si nu iam taiat avantul de la inceput dar pe parcursul timpului eu iam zis ca vreau sa ma lase ca il rog sa nu ma mai caute etc eu nu neg ca mai tin la el dar noi nu mai putem sa fim niciodata impreuna am realizat asta si mi-am vazut de treaba mea ,nici amici nu putem fi pentru ca nu merita.El din cate stiu are o relatie de cateva luni spunea ca se logodeste luna asta cu ea , ca se muta impreuna etc eu am incercat sa il ascult si sa ma fac ca nu imi pasa insa inauntru meu stiu clar ca ma doare ..Ultima data cand am vb cu el pe 14 feb mi-a spus ca nu o sa ma mai caute nicidoata ca ma lasa in pace ..A trecut ziua mea nu mi-a dat nici un mesaj nimic am zis waw gata sa potolit si aseara ma trezesc cu email de la el ca vrea sa vorbim sa ii dau numarul meu .. Nu inteleg de ce nu isi vede de relatia lui de ce nu o respecta pe biata fata asta il intreb mereu cand ma cauta si imi spune pentru ca eu sunt eu mi se pare un motiv stupid da am fost prima lui iubire dar totusi in viata treaba trebuie sa avansezi nu sa te plafonezi in trecut ..
O zi usoara in continuare va doresc !


Nu da curs invitatiei lui, ca sa nu devii manta de vreme rea! Gandeste-te in primul rand la tine, nu la el!



Nu am dat curs el ma mai cautat,asta este sa ii fie rusine si imi vad de ale mele


Am inteles asta, dar ceea ce vroiam sa-ti spun este sa nu accepti statutul de amanta sau de a doua vioara. Cel mai bine nu-i mai raspunzi nici la telefoane, nici la mesaje.
kokeshi
Postat pe 3 Aprilie 2012 18:37
De la: kudika_nikole, la data 2012-04-03 17:10:22,,in viata treaba trebuie sa avansezi nu sa te plafonezi in trecut ..''

Deci... ti-ai raspuns singura la intrebare ...


De acord.
kokeshi
Postat pe 3 Aprilie 2012 18:38
pfff amanta nu am cum sa fiu daca stau bine sa ma gandesc pentru ca el inca ma mai iubeste si cu siguranta si eu mai am sentimente pentru el dar asta nu inseamna ca m-am plafonat . Eu sunt cu un baiat de o luna ne intelegem binisor nu este tocmai tot ce imi doresc eu dar macar imi ofera liniste si este alaturi de mine . Din pacate eu inca ma gandesc la fostul exagerat de mult nha sper eu ca intr-o zi voi trece peste :) am destula rabdare.
this_is_the_life
Postat pe 3 Aprilie 2012 19:25
Un barbat care te-a lovit nu merita lacrimile tale .Atat pot sa spun
kudika195527
Postat pe 8 Aprilie 2012 08:51
Am si eu o problema,am 25ani,2copii,sunt casatorita dar casatoria nu mai merge de foarte mult timp,ca sa va da ti seama de ce nu merge va pot spune k am luat bataie de la soacra,cumnata si sotu normal,va intrtebati de ce nu am plecat de la el,nu am plecat pt ca nu am unde sa ma duc,momentan imi caut unde sa ma duc cu copii ca nu vreau sa mai stau cu el,vreau sa bag divortul,nu am unde sa ma duc pt ca nimeni nu ma sustine in decizia care am luat o,dar la urma urmei eu traiesc cu el si eu stiu cum traiesc..Va multumesc ca ma ti ascultat si ori ce sfat este bine venit.
kudika516788
Postat pe 8 Aprilie 2012 09:08
Nu inteleg de ce nu iti vezi tu de treaba ta !!!!
IL IGNORI PUR SI SIMPLU!!!!!!!!!!
KADE
Postat pe 15 Aprilie 2012 09:25
De la: kudika516788, la data 2012-04-08 09:08:24Am si eu o problema,am 25ani,2copii,sunt casatorita dar casatoria nu mai merge de foarte mult timp,ca sa va da ti seama de ce nu merge va pot spune k am luat bataie de la soacra,cumnata si sotu normal,va intrtebati de ce nu am plecat de la el,nu am plecat pt ca nu am unde sa ma duc,momentan imi caut unde sa ma duc cu copii ca nu vreau sa mai stau cu el,vreau sa bag divortul,nu am unde sa ma duc pt ca nimeni nu ma sustine in decizia care am luat o,dar la urma urmei eu traiesc cu el si eu stiu cum traiesc..Va multumesc ca ma ti ascultat si ori ce sfat este bine venit.



Draga mea,imi pare rau ca traiesti o asemenea drama familiala,daca te consoleaza cu ceva,afla ca multe femei suporta astfel de comportamente din partea sotului,din motive similare cu cele prezentate de tine,dar nimic nu justifica aceste manifestari,ce tin de evul mediu!!Ce pot sa-ti spun?????Viata de familie este un compartiment atat de intim si personalizat ,incat este foarte greu sa intri in miezul lucrurilor si sa judeci,dar mici sfaturi se pot da celor in cauza!!Este inutil sa te intreb de ce ,in conditiile in care sotul tau este violent in ceea ce te priveste,ai mai dat nastere si la doi copilasi,,copiii se nasc in virtutea tuturor neputintelor existente intr-o familie si sunt nevoiti sa asiste la adevarate nenorociri familiale!Ei nu trebuie sa vada maltratarile la care esti supusa de catre tatal lor si familia lui!!Vor fi marcati pe viata,nu mai spun de influenta negativa,pe care o are tatal lor ,asupra vietii copiilor vostri!!Fatidic si iremediabil!!!Deasemenea,este de rau augur faptul ca nu esti sustinuta in demersul tau,de catre cei din familia ta,ei,cunoscandu-ti situatia!!!Concura si imposibilitatea de a locui separat de sot,,sunt mai multi factori demni de luat in seama,dar vin si iti spun,,iesi din viata de calvar in care traieti!!!Nimeni,nici chiar copiii, nu merita sa suferi pentru ei,sa traiesti in teroarea adusa de batai si jigniri!!Suferiti la unison si nu trebuie sa mai continue asa ceva!Ia-ti viata in maini si lupta pentru linistea ta si a pruncilor tai!!Esti femeie si mama ,doua calitati ,care pot darama muntii!!!Incearca sa discuti cu membrii familiei tale,nu se poate sa nu te inteleaga niciunul dintre ei!!!
MissRainbow
Postat pe 27 Aprilie 2012 08:11
Cum s-a spus mai sus, nu-i raspunde la nimic si pana la urma o sa renunte.
Max2
Postat pe 7 Mai 2012 13:51
nu,raspunde la nimik...pur si simplu nu merita...daci ai de gind sa te impaci..de la inceput..poate sa va schimba dar nu pe mult timp la fel..va fa..nu merita...
kudika_980
Postat pe 6 Iunie 2012 19:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cum sa procedez? 5 De la: kudika_958750 18 Aprilie 2014 17:27
buna 6 De la: sofia_maria 21 Iunie 2010 21:02
Prietenul meu vrea sa se intalneasca cu alta fata! Ce sa fac? 66 De la: kudika_24875 10 Mai 2014 21:47
help 16 De la: kudika_959302 31 Martie 2014 14:31
Cand iubitul da vina pe tine k te-a inselat 34 De la: Barbie30 9 August 2010 21:04