Setari Cookie-uri

Imi plac foarte mult sanii lasati, oare am o problema?

De la: Erikvanderty, la data 2012-04-16 15:50:12Nu va zic "bine v-am gasit" pentru ca am mai activat pe kudica acum ceva timp, numai ca in rubrici care nu au legatura cu sexul si mai ales cu subiectul in cauza.

Desi se intelege din titlu am sa dezovlt despre ce este vorba. Mentionez de pe acum ca cine are chef de mistouri (in general ieftine) ar fi mai bine sa se abtina.

Acum 5 ani eram la mare, si acolo dupa cum toti stim, vedem nuduri la discretie, pana ne saturam si nu mai reactionam la nici un "stimul" vizual.
Si stand eu asa bronzandu-ma si bucurandu-ma de soare si de priveliste, am vazut o doamna matura, blonda, si cu sanii lasati. Instantaneu am avut senzatia aia ca tot iti vine sa te uiti si nu iti poti lua ochii de la ea, pulsul a crescut, la fel si tensiunea sangvina intr-o anumita parte a corpului
Seara , in timp ce faceam dragoste cu prietena mea de atunci, m-am terminat gandindu-ma la doamna de care v-am spus mai sus.

Asa mi-am dat seama de preferinta aceasta a mea. Ca imi plac sanii lasati. si cand zic asta nu ma refer ca imi plac SI ei, ci ca ii prefer oricand celor cu aspect adolescentin.
Preferinta era mai demult, insa abia atunci s-a conturat, abia atunci am devenit constient de ea.

Daca se intampla sa merg pe strada si sa vad o doamna sau domnisoara cu astfel de sani, mai ales daca nu are sutien, imediat simt o atractie si o dorinta foarte puternica pe care nu o pot controla.
Cand ma uit la p0rn , la fel, caut tipe cu "saggy tits".

Initial am crezut ca e o preferinta de moment, dar anii au trecut peste mine si preferinta a ramas...
Simteam nevoia sa scriu undeva sa aflu mai multe despre asta sau doar sa ma descarc.

De prisos sa mai spun ca nimeni din jurul meu nu banuieste aceste lucru despre mine!

Fulg-de-nea
Postat pe 12 Martie 2013 23:03
waw...ce exprimare..."nu cred ca ti-a permis nimeni sa-ti arogi caderea s-o faci", oare ce doresti sa ne comunici de fapt? superioritate? nu cred, judecand dupa mesaje...si oare cum se traduce "sa-ti arogi caderea s-o faci"??? poate ne servesti ceva mai inteligent data viitoare...
kudika400909
Postat pe 12 Martie 2013 23:13
De la: Erikvanderty, la data 2013-03-09 20:27:16Aberez la greu? Citeste ultimul tau mesaj si incearca sa il "simti".Cum te-ai exprimat? Ce cuvinte ai folosit? Ce subcomunica el?
Toleranta, nereactivitate? Sau frustrare si ura?

Ura nu e neaparat catre o persoana care o cunosti. Exista persoane carora li se spune "hateri", care traiesc in starea aceasta mentala din cauza anumitor motive care nu are sens sa le dezvolt aici.

Inteleg ca lumea nu este cum ai vrea tu sa fie. Inteleg ca tu nu esti cum ti-ar placea sa fii. Insa incearca sa te accepti, si apoi sa imbunatatesti ceea ce esti! Si atunci negrul din mintea ta usor va disparea, si va fi inlocuit de altceva. Incearca, nu costa nimic!


Pacat ca intelegi foarte prost totul!

Eu ma inteleg foarte bine cu mine insami si nu vreau sa fiu altceva decat sunt.
Sa evoluez , da imi doresc, dar nu altcineva.
Iar intunericul ala o fi la tine in minte , o fi multa ceata, la mine este senin .
Fa-o pe psihologul cu cine ti-o cere, nu te mai epuiza inutil.
Thais13
Postat pe 16 Martie 2013 10:30
De la: kudika400909, la data 2013-03-12 23:13:49waw...ce exprimare..."nu cred ca ti-a permis nimeni sa-ti arogi caderea s-o faci", oare ce doresti sa ne comunici de fapt? superioritate? nu cred, judecand dupa mesaje...si oare cum se traduce "sa-ti arogi caderea s-o faci"??? poate ne servesti ceva mai inteligent data viitoare...


Poate inveti sa citesti pana data viitoare, dupa aia sa incerci ironiile!
A avea caderea = a se erija in...
A-si aroga= a-si atribui nemeritat....
Sa-ti traduc si asta?
E nevoie doar de un dictionar !
Thais13
Postat pe 16 Martie 2013 10:34
CRACIUN FERICIT tututor, dar mai ales doamnelor. Fie ca aveti sanii lasati, sau fundul mare, sau pasarica larga, bucurati-va de corpul vostru asa cum este, pentru ca este atragator!
Erikvanderty
Postat pe 26 Decembrie 2013 17:59
Vreau sa va urez voua si tuturor celor din jurul vostru sa aveti un an nou fantastic!

Si de ce spun fantastic? Pentru ca nu vreau sa ma rezum la urari cliseice si nerealiste!

Spun fantastic pentru ca per sa fie cel mai bun an care l-ati avut pana acum! Sa fie anul in care va confruntati temerile si abordati viata si existenta cu mai multa incredere. Incercati sa faceti acest an unul in care va folositi cel mai mult de talentele voastre native, anul in care va apropiati cel mai mult de visele, dorintele si sperantele voastre. Sa fie cel mai bun an dintre toti cei care i-ati trait pana acum! Ganditi-va care este cel mai bun an care l-ati trait, si aveti grija ca acesta sa fie mai bun decat acela!
Si cu toate acestea realizate sper ca 2014 sa fie un an mult mai prost decat cel care va urma: 2015. LA MULTI ANI!
Erikvanderty
Postat pe 1 Ianuarie 2014 18:55
Au trecut 9 ani si am ramas cu acelasi fetish. Cred ca s-a mai "agravat" odata cu trecerea timpului, mai ales ca sotia mea are sanii foarte mici si cu aspect adolescentin.

Invidiez barbatii care au nevste cu sanii lasati.
Erikvanderty
Postat pe 3 Mai 2021 15:24

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
atractia sexuala -inceput pentru o relatie? 81 De la: guru_ion 21 Ianuarie 2012 22:13
Pastila de a doua zi 79 De la: Eva32 3 Septembrie 2011 03:13
am o problema ? 17 De la: Ramyta 30 Aprilie 2009 12:51
Am o fantezie care ma ’’chinuie’’ tot mai des : sex in 3 sau in patru (BFB, FBF sau BFBF)... Sunt tot mai hotarat sa o pun in practica si de aceea sunt in cautarea unor parteneri ’’de nadejde’’ ... 41 De la: Don_Juan 26 Iulie 2013 19:02
SEXUL IN 3...IN FORMULA 2B=1F ?? 12 De la: steffy91 2 Iulie 2011 18:04