Setari Cookie-uri

Hepl

nu stiu ce sa fac.....fetelor ajutati`ma plss!
imi place de un asistent de la fak.
Mereu cand avem seminarii....nush..se uita atent la mn,imi zambeste,se inroseste! are o privire..!!!! odata a intrebat dak vrem pauza si toti au zis nu....eu ii ziceam unei colege"as vrea pauza"...el probabil s`a uitat la noi..dupa care a zis la mn"pauza?", eu am zis da...iar apoi ne-a dat pauza. oare ii sunt simpatica?

poate imi e asa simpatic si din cauza ca e putin mai matur..iar mie mi`a lipsit tatal....iar privirea lui imi da o senzatie de siguranta,tandrete! ce sa fac???..multumesc anticipat
kudikale
Postat pe 13 Mai 2012 09:04
Fa tu prima pasul pt inceput,dar mai subtil....cerei niste cursuri,iar cand i le inapoezi poti sa-i spui ca-i esti datoare si-l poti invita la o cafea ca drept rasplata! Sa ai bafta!
Titanika
Postat pe 13 Mai 2012 09:11
Laur...ce glumet esti in dimineata asta!
kudikale
Postat pe 13 Mai 2012 09:27
De la: kudikale, la data 2012-05-13 09:27:58Laur...ce glumet esti in dimineata asta!

...e de rãu ?
Laurentiu_Rigafrypto_1
Postat pe 13 Mai 2012 09:36
nu...mda` vroiam niste rasp sincere nu la mijto
kudikale
Postat pe 13 Mai 2012 10:09
De la: kudikale, la data 2012-05-13 10:09:30nu...mda` vroiam niste rasp sincere nu la mijto

pãi...natura postului tãu are iz de miºto..crezi cã-s reþete universal valabile...aplicabile asistenþilor ?...ridicã-þi fustiþa...vezi tu ce iese ...din câte ºtiu eu nu-s fãcute proceduri punctuale pentru agãþat asistenþi la "fak"
Laurentiu_Rigafrypto_1
Postat pe 13 Mai 2012 10:17
De la: kudikale, la data 2012-05-13 09:04:53nu stiu ce sa fac.....fetelor ajutati`ma plss!
imi place de un asistent de la fak.
Mereu cand avem seminarii....nush..se uita atent la mn,imi zambeste,se inroseste! are o privire..!!!! odata a intrebat dak vrem pauza si toti au zis nu....eu ii ziceam unei colege"as vrea pauza"...el probabil s`a uitat la noi..dupa care a zis la mn"pauza?", eu am zis da...iar apoi ne-a dat pauza. oare ii sunt simpatica?

poate imi e asa simpatic si din cauza ca e putin mai matur..iar mie mi`a lipsit tatal....iar privirea lui imi da o senzatie de siguranta,tandrete! ce sa fac???..multumesc anticipat



Cat de matur este domnul in cauza?????Daca il compari cu tatal tau,,presupun ca are o varsta ,,,undeva la patruzeci si cinci ani ,,cel putin!!!!Si atunci cand vorbim de "fak",trebuie sa ne limitam strict la problemele, ce tin de studiul aprofundat,nu pasager si inrobit de aburii iluzorii ai tineretii!!!

Draga mea,ce stii,ca date personale vorbind,despre acest asistent??Poate are un statut social,este un cadru universitar,chiar daca este barbat totusi,problema legata de o eventuala manifestare de simpatie ,ca venind din partea lui,,s-ar putea sa fie doar de natura hormonala,sexologica,,,studentele reprezinta piata de desfacere, pentru multi profesori angrenati in sistemul de invatamant!!!Asa ceva iti doresti????Nu mai bine pui mana pe carte,astfel incat sa faci "prezant" corespunzator la orele de seminarii??????? Dincolo de relatia strict profesionala,dintre cadrul didactic si student,,,trebuie sa existe si limite ale bunului simt!!!El,iti zambeste,,se inroseste la fata cica,,doar este un barbat aflat intr-o mare de fete,,,este infierbantat,dar tu trebuie sa fii altfel,,,parerea mea!!
Nu ai tata,dar ,,,mama detii??????Ai incercat sa vorbesti si cu ea????Cred ca iti este cu mult mai apropiata decat noi,cei din spatiul virtual!!!
Sfat---fii studenta ,nu bun de larg consum!!!
MissRainbow
Postat pe 13 Mai 2012 10:35
Parerea mea e ca iti pierzi vremea... Probabil ca un sfert din studentele lui ii fac ochi dulci, ca doar nu crezi ca esti tu mai speciala. Nu stiu ce sa zic... Vezi daca e disponibil (daca nu-i insurat, cu copii, prietena etc). Totusi, eu nu mi-as face prea mari sperante. Daca are un anumit grad de maturitate (ca ai spus ca e mai invarsta), sunt sanse mici sa inceapa o relatie serioasa cu o fata mult mai tanara. Mai curand se poate sa se distreze cu tine o noapte, si pe urma sa-ti spuna adio. Imi aduc aminte ca aveam si eu vreo doi profesori holtei despre care se zvonea ca erau la vanatoare de studentele. Si eu ma miram cum de nu se-nsoara
Micaell
Postat pe 13 Mai 2012 11:42

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
EU ,CRISTINA 14 De la: scorpio67 8 Mai 2011 19:33
am nevoie de un sfat please 45 De la: dolcik1 3 Iulie 2009 19:10
Iubiri imaginare... (??) 168 De la: kudika333981 5 Aprilie 2011 19:42
a alege sa stai langa sotul tau de dragul copilului 4 De la: kudika000781 17 Martie 2009 15:30
Iubitul de la radio...iubitul vecinei mele:( 96 De la: anissya 19 Februarie 2010 13:44