Setari Cookie-uri

iubire dificila

buna dimineata .sunt noua aici..simt nevoia sa ma confesez ca sa zic asa cuiva...inima mea simt ca o va lua razna.
Incep prin a va spune pe scurt poveste mea cu acest barbat.
M-am indragostit de el nebuneste ink de mik..l-am cunoscut printr-o colega de liceu ..el era arestat in acea perioada..am vorbit cu el la telefon de f multe ori,mi sa parut un barbat in adevaratul sesn al cuvantului.Lunile au trecut am pus repede suflet pentru el..insa dezamagirile nu au intarziat sa apara...El vorbea cu mai multe fete le telefon..in fine..A iesit afara d akolo,am stat cu el un timp(bineinteles m-am culcat cu el,eu fiind domnisoara ..la 18 ani jumate)am crezut ca el va fi barbatul meu.. bninteles m-am inselat..neam despartit,dar mai mereu am tinut legatura..el avea alte relatii cu o multime de fete..eu eram cu altcineva...mereu ne-am vorbit,mereu ne-am sfatuit etc.
AKM 3 zile m-a sunat dupa 2 luni in care nu am mai stiut nimik unul de altu..era din nou ARESTAT!era f disperat..am vorbit cu el f mult:X:
Mereu ma intrebat daca il urasc,sau daca am resentimete pentru el,daca mai poate fi cv intre noi,daca mam gandit la el...lucruri destea kre pe mn mau atins l inima.el sr vrea impacare din cate vad eu,dar fara obligatii.....el akm are nevoie d bani s iasa d acolo si vrea sa faca rost de la o alta femeie(o educatoare) si vrea sa-l accept asa....

Omul asta mia dezvelit inima in 2 3 zile..ma facut sa ma gandesc la el din nou,stiu ca el niciodata nu se va potoli,el asa e facut...mi-a spus ca am locul meu in inima lui,si k il doare cand aude ca vorbesc cu alti barbati sau ca ies in locuri unde pot fi admirata de alti barbati.......wtf nu inteleg deloc ce vrea cu adevarat! NU este bine ceea ce simt,stiu asta ptr ca ma facut sa sufar mult atunci,dar iubirea mea ptr el va ramane in inima mea mereu..nush dc... ce sfaturi imi dati?sa ii mai raspund la telefon?ce atitudine sa abordez cu el??PS. EL STIE CE A PIERDUT SI REGRETA!
kudika_7347
Postat pe 14 Mai 2012 03:08
draga mea pe mine in primul rand ma sperie ca acest barbat are probleme cu justitia...chiar iti doresti un astfel de barbat? e greu fiindca il iubesti si stiu cum e sa nu il uiti pe primul barbat din viata ta dar nu te merita...uita-l asa cum incerc sa-l uit si eu pe primul din viata mea...stiu ac e greu dar nu-si are rostul...o relatie daca nu a mers atunci cand se putea nu va merge niciodata...iar daca te vrea inapoi macar lasa-l sa se mai agite un pic nu te mai inmuia la prima conversatie cu el...stiu ca e greu sa fi rationala dar intr-o astfel de situatie trebuie sa incerci mai intai sa iti mearga tie bine si apoi lui...abia cand vezi ca merita cu adevarat ofera-i toata dragostea ta...dar asteapta-te si la o dezamagire ca nu se stie niciodata
Elena_Ella_4
Postat pe 23 Mai 2012 18:05
o relatie ca aceasta nu duce la nimic bun.......nu incerca sa te indepartezi brusc de el pt k asa cum a ajuns sa fie inchis poate sa fie si periculos.....credema ca stiu ce spun.asa e viata cu bune cu rele.cu prima iubire dar e loc si pentru a doua.viata se schimba in timp.el stie prea multe despre tine si asta nu e bine.faptul ca vb cu multe femei arata ca are multa vrajeala si stie cum sa te faca sa il mai iubesti inca.el are nevoie de tn pt k are probleme si fiind inchis il poti ajuta .sa nu risti sa faci rost de bani pt el pt ca nu merita.ai mare grija ce iti doresti k rezultatul s-ar putea sa dea cu rest
krizantema
Postat pe 23 Mai 2012 18:25
.Insasi faptul ca iti cere bani si pe mai tarziu nu are nevoie decat de o relatie la distanta,denota ca nu are nevoie de tine.El e omul care se plictiseste repede si e mereu in cautare de noi aventuri.Pt tine e cel mai bine sa stai linistita sa nu-i mai raspunzi la tlf,chiar daca inima iti tresare si gasesteti un baiat cu caracter si fara probl cu justitia.
Titanika
Postat pe 23 Mai 2012 19:00



Da,iar mi s-a sters commentul si la acest subiect de topic ,si nu numai mie!!!Este mai mult decat perfect!!! Se prefera rulajul de subiecte ,in locul mentinerii commenturilor aferente!!!
MissRainbow
Postat pe 23 Mai 2012 19:23
nu-ti v-a aduce decat suferinta,incearca sa-l uiti ,e greu dar nu imposibil, doar se foloseste de tine
kudika_9958
Postat pe 24 Iunie 2012 21:23
nu-ti v-a aduce decat suferinta,incearca sa-l uiti ,e greu dar nu imposibil, doar se foloseste de tine
kudika_9958
Postat pe 24 Iunie 2012 21:23
nu-ti v-a aduce decat suferinta,incearca sa-l uiti ,e greu dar nu imposibil, doar se foloseste de tine
kudika_9958
Postat pe 24 Iunie 2012 21:23
nu-ti v-a aduce decat suferinta,incearca sa-l uiti ,e greu dar nu imposibil, doar se foloseste de tine
kudika_9958
Postat pe 24 Iunie 2012 21:23
nu-ti v-a aduce decat suferinta,incearca sa-l uiti ,e greu dar nu imposibil, doar se foloseste de tine
kudika_9958
Postat pe 24 Iunie 2012 21:23

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
merita lupta sau nu? 25 De la: ninushk 29 Iunie 2009 09:49
sall la toata lumea 3 De la: yumalai 14 Februarie 2010 08:08
am nevoie de ajutorrrrrr 7 De la: iubytzyka_ta 11 Octombrie 2009 17:03
Dai o relatie de 4 ani pe un nou venit? 20 De la: DYAY 30 Iunie 2010 08:58
O relatie cu prful de la facultate care e casatorit??! 60 De la: kudika_36045 19 Iulie 2013 12:55