Setari Cookie-uri

vreau sfaturi dati cu parerea cati mai multi

De la: kudika467548, la data 2012-06-04 06:27:38 Desteapta-te romaneeeeeeee!


trezeste-te tu ! bea o cafea sa-ti treaca durerea de cap!
kudika_6668
Postat pe 4 Iunie 2012 06:47
De la: kudika_6668, la data 2012-06-04 06:47:54
De la: kudika467548, la data 2012-06-04 06:27:38 Desteapta-te romaneeeeeeee!


trezeste-te tu ! bea o cafea sa-ti treaca durerea de cap! [/quot



El nu se trezeste,eventual se scoala sa-i faca cafeaua neagra si tare amara
Titanika
Postat pe 5 Iunie 2012 21:53
De la: craciun852007, la data 2012-05-25 06:00:12buna,sunt amantul unei doamne frumoase foc dorita de multi barbati si casatorita in acelasi timp desi e putin mai mare ca mine ea sa indragostit de mine lulea si imi promite multe cum ar fi una din ele divortul de sotul ei pe urma sami cumpere ce doresc eu sa fiu fericit si si sa se casatoresca cu mine.pt ea am renuntat la iubita mea uare as putea eu so fac mai fericita decat a fost cu sotul ei pt ca sotul ei ai facea toate poftele chiar vb si de sex nu cred ca exista pozitie ne facutaa de cei doi uare eu cum as putea so fac fericita cu ce?




Tu de ce stai cu femeia in cauza pt ca are portofelul plin ???

Mna a fi si asta o solutie ce sa zic : scapi dee munca

Dragul meu sa stii ca mai bine pui osul la munca si te indragostesti si esti fericit traind o viata decenta ! In cazul in care iti place de doamna in cauza spor la treaba ai grija doar sa nu te foloseasca cum ii place si pe urma sa divorteze pentru a doua oara - ai grija de pozitile alea in care faceti sex
kudika_nikole
Postat pe 6 Iunie 2012 00:09
hai ca am mai auzit una. cu siguranta e mare iubirea dintre ei....oare in ce se masoara?
black3kobra
Postat pe 6 Iunie 2012 00:29
ce sa iti spun fratioare.. in primul rand, trebuie sa iti schimbi modul de a gandi si sa nu mai vezi totul ca o joaca de copii sau aventura in momentul in care tu vrei casatorie. Daca vrei sa te casatoresti cu ea pentru ca vrea sa iti cumpere tot ce vrei, nu o vei face din dragoste, o vei face din interes, indiferent daca ea iti spune ca e indragostita lulea de tine. Intotdeauna relatiile cladite pe ''materialism'' indiferent daca sunt obiecte, imobile, masini sau bani, vor tine pana se va satura unul dintre cei doi si/sau va gasi pe altcineva mai interesant. Daca vrei sa te casatoresti , trebuie sa te gandesti daca asta vreti cu adevarat, lasand la o parte atractia fizica si promisiunile pe care vi le faceti, trebuie sa vezi motivul pentru care faci asta, daca nu e nici un motiv la mijloc, atunci e iubire, chiar si sexul e unu motiv cu toate ca ne simtim bine cu el. E mult de pus in tema, dar, momentan atat iti pot spune.
Asta a fost varianta pentru cei care sunt traditionalisti si vor sa tina traditia de a se casatori, pentru cei care nu sunt traditionalisti si/sau cei care vor sa vada cu alti ochi situatiile de genul acesta si sa poata iesi cu brio din ele , fara a avea nimeni de suferit si toti sa aiba de castigat, sunt chestii pe care nu le pot publica aici, deoarece nu vreau sa fac reclama la nici un site, la nici o informatie. ma gasiti pe mail sau pe facebook , salutare . Sper sa iti pot fi de folos cu orice tip de gand sau idee prin care sa poti trece peste nelamurirea ta :) .
Oscar_Yohanan_1
Postat pe 6 Iunie 2012 02:48
nicole mi se pare mie sau esti cam rea? :)))) :P dai un sfat nu-l omora :)
Oscar_Yohanan_1
Postat pe 6 Iunie 2012 02:50
Orice relatie e frumoasa la inceput cand va vedeti putin si sunteti imbracati frumos spalati ,parfumati, infierbantati .
Stati voi ceva timp
Impreuna 24/24 , cu treburi gospodaresti , facut mancare si dus gunoiul, curatenie , etc si sa vezi cum se duce pasiunea ... Ca de aia isi iau amanti cei casatoriti:))
Qed.
, asta ca sa intelegi ce te poate asteapta daca te insori cu ea
kudika052198
Postat pe 6 Iunie 2012 16:02
cum poti iubi o femeie care vine din patul altui barbat si culmea iti mai si spune in ce pozitii o face,cred k portofelu ei plin ti-a luat mintile.iubeste-o foloseste-o fa ce vrei cu ea dar nu iti pune pirostiile,mai tarziu v-a povesti altuia ce pozitii practica cu tine
kudika517316
Postat pe 7 Iunie 2012 11:23
De la: Oscar_Yohanan_1, la data 2012-06-06 02:48:16ce sa iti spun fratioare.. in primul rand, trebuie sa iti schimbi modul de a gandi si sa nu mai vezi totul ca o joaca de copii sau aventura in momentul in care tu vrei casatorie. Daca vrei sa te casatoresti cu ea pentru ca vrea sa iti cumpere tot ce vrei, nu o vei face din dragoste, o vei face din interes, indiferent daca ea iti spune ca e indragostita lulea de tine. Intotdeauna relatiile cladite pe ''materialism'' indiferent daca sunt obiecte, imobile, masini sau bani, vor tine pana se va satura unul dintre cei doi si/sau va gasi pe altcineva mai interesant. Daca vrei sa te casatoresti , trebuie sa te gandesti daca asta vreti cu adevarat, lasand la o parte atractia fizica si promisiunile pe care vi le faceti, trebuie sa vezi motivul pentru care faci asta, daca nu e nici un motiv la mijloc, atunci e iubire, chiar si sexul e unu motiv cu toate ca ne simtim bine cu el. E mult de pus in tema, dar, momentan atat iti pot spune.
Asta a fost varianta pentru cei care sunt traditionalisti si vor sa tina traditia de a se casatori, pentru cei care nu sunt traditionalisti si/sau cei care vor sa vada cu alti ochi situatiile de genul acesta si sa poata iesi cu brio din ele , fara a avea nimeni de suferit si toti sa aiba de castigat, sunt chestii pe care nu le pot publica aici, deoarece nu vreau sa fac reclama la nici un site, la nici o informatie. ma gasiti pe mail sau pe facebook , salutare . Sper sa iti pot fi de folos cu orice tip de gand sau idee prin care sa poti trece peste nelamurirea ta :) .


Da,bine tastat!!!
MissRainbow
Postat pe 7 Iunie 2012 11:30
Elena19_06
Postat pe 10 Iunie 2012 09:23
UARE acesta imi provoaca dureri mari de cap si de vedere facandu-ma sa imi imaginez un scurt metraj cu tind incercand sa termini cele 4 clase primare, apoi asternand cu greu pe tastele PC ului o poveste cu iz de telenovele cu tine iubindu-te cu o doamna distinsa, putin casatorita, in rolurile principale! Presimt ca finalul ne va surprinde cu moartea sotului cel rau si plin de bani, voi doi iubindu-va pana la adanci batraneti si conducand o multinationala! Pacat este insa ca de fapt, sunteti frati, mama ta iubindu-se in tinerete cu tatal doamnei distinse! Plang, plang, plang...
kudika122870
Postat pe 10 Iunie 2012 13:09
De la: kudika122870, la data 2012-06-10 13:09:47UARE acesta imi provoaca dureri mari de cap si de vedere facandu-ma sa imi imaginez un scurt metraj cu tind incercand sa termini cele 4 clase primare, apoi asternand cu greu pe tastele PC ului o poveste cu iz de telenovele cu tine iubindu-te cu o doamna distinsa, putin casatorita, in rolurile principale! Presimt ca finalul ne va surprinde cu moartea sotului cel rau si plin de bani, voi doi iubindu-va pana la adanci batraneti si conducand o multinationala! Pacat este insa ca de fapt, sunteti frati, mama ta iubindu-se in tinerete cu tatal doamnei distinse! Plang, plang, plang...
super tare.astept sezonul 2
krizantema
Postat pe 10 Iunie 2012 13:17





Buna ziua !


Va rog mult cine ma poate ajuta cu un scaun de masa pentru bebelusi .

Va multumesc
criszoe
Postat pe 10 Iunie 2012 13:39
Auzi COSTACHE aici sunt treburi serioase si tu nu stii de astea dar totusi hai fa-mi o supriza placuta.Te astept cu dansul la destinatie...stii tu bine unde
criszoe
Postat pe 10 Iunie 2012 13:50
De la: kudika_8350, la data 2012-06-10 13:52:47esti gasca rau ca de obicei,,eu mai am treaba pe la o cresa iti aduceam unul de acolo da tu cum esti ce sa ceri de la tn
eu sunt bine,dar de ce ma intrebi?
criszoe
Postat pe 10 Iunie 2012 13:56
De la: kudika_8350, la data 2012-06-10 13:57:50mda,,
tu nu vorbesti serios nici atunci cand dormi nu vreau ma ciunga eu vreau scaun masa pt bebelusi ai capito Costache?
criszoe
Postat pe 10 Iunie 2012 13:59
De la: kudika_8350, la data 2012-06-10 13:52:47esti gasca rau ca de obicei,,eu mai am treaba pe la o cresa iti aduceam unul de acolo da tu cum esti ce sa ceri de la tn
PS.sper ca nu il furi
criszoe
Postat pe 10 Iunie 2012 14:00
De la: kudika_8350, la data 2012-06-10 14:01:38pai ti am zis crizato ca ti aduc de la cresa,,aia ce te gandesti tu ti o dau eu in particular,,eu vb serios daca nu vrei sa fi sanatoasa
dar nu vreau sa il furi de dragul meu sau doar sa ma impresionezi pe mine pt ca oricum tot nu primesti mai mult de cat nu ai primit pana acum adik,nik

Mai vrei asa?
criszoe
Postat pe 10 Iunie 2012 14:04
De la: kudika_8350, la data 2012-06-10 14:06:12
De la: criszoe, la data 2012-06-10 14:04:00
De la: kudika_8350, la data 2012-06-10 14:01:38pai ti am zis crizato ca ti aduc de la cresa,,aia ce te gandesti tu ti o dau eu in particular,,eu vb serios daca nu vrei sa fi sanatoasa
dar nu vreau sa il furi de dragul meu sau doar sa ma impresionezi pe mine pt ca oricum tot nu primesti mai mult de cat nu ai primit pana acum adik,nik

Mai vrei asa?
lesinatooo nu msi fur de cand eram mik,nu i problema si asa ai o pi z da lesinata daca pot sa te ajut cu mare placere
esti frustrat si misogin de ofticat pt ca nu ti-am cedat...nu mersi...lasa ca mai bine il tinem in brate de cat sa primesc ceva de la tine si mai ales sa fie furat.
criszoe
Postat pe 10 Iunie 2012 14:07
te baga omul in seama si tu Costache te simti flatat M-AI FACUT SA RAD CU LACRIMI DE TRANDAFIRI
criszoe
Postat pe 10 Iunie 2012 14:11
in viata este posibil orice atata timp cat va iubiti si va respectati reciproc ...o parere a mea .
kudika524920
Postat pe 10 Iunie 2012 22:17
Si chiar crezi ca o sa-si lase sotul ... eu in locul tau nu as fi asa de increzut! Ea nu are nevoie de un alt "sot", are nevoie doar sa se distreze, are nevoie de o relatie extra, iar tu esti tanar si o poti satisface in toate, la moment! Cand se plictiseste sau cand asi gaseste o alta "jucarie" vei ramane doar cu amintirile!!!!!!!!!!
Elly_Whitesoul
Postat pe 11 Iunie 2012 16:02
De la: Oscar_Yohanan_1, la data 2012-06-06 02:50:47nicole mi se pare mie sau esti cam rea? :)))) :P dai un sfat nu-l omora :)


Tu crezi ca tine cont de sfaturi? Si oricum deja te-ai oferit tu sa il dai
kudika_nikole
Postat pe 12 Iunie 2012 17:16

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sotul meu ma inseala 37 De la: kudika326767 8 Aprilie 2013 13:49
DETECTIV PARTICULAR - specializat in infidelitati! 26 De la: alfredodecurtofreco 19 Noiembrie 2010 17:04
sfaturi kreva?va rog... 18 De la: felixcat 7 Februarie 2011 21:17
ce i-am face unui barbat cu doua foste neveste, 2 copilasi abandonati si multe amante 31 De la: Ralukutzza 9 Septembrie 2009 17:57
confuza 53 De la: yumy 6 Septembrie 2011 15:02