Setari Cookie-uri

banii lui.. un defect?

depinde de scop si depinde de mijloace ... in general scopul scuza mijloacele pentru o persoana fara scrupule ... din pacate , cred ca fiecare a fost la un moment dat asa ceva ... si fiecare a fost la un moment dat victima .
cum spuneam mai sus , depinde de scop si depinde de mijloace . viata nu-i un joc de copii ...
claudio3
Postat pe 17 Noiembrie 2012 10:20
De la: claudio3, la data 2012-11-17 10:20:50depinde de scop si depinde de mijloace ... in general scopul scuza mijloacele pentru o persoana fara scrupule ... din pacate , cred ca fiecare a fost la un moment dat asa ceva ... si fiecare a fost la un moment dat victima .
cum spuneam mai sus , depinde de scop si depinde de mijloace . viata nu-i un joc de copii ...

Claudio3, tot respectul.
Am citit o postare anterioara care m-a socat prin aroganta si duritate, chiar daca intentia a fost sa impartaseasca o experienta personala, ba chiar sa dea un sfat.
Nu cred ca era cazul sa faci referire la alternativele tale sexuale si de companie, ori cat te costa ele. De apreciat este insa sfatul din ultima idee.
Fetei ii dilema sper sa ii fi folosit gandurile noastre bune, din care sa desprinda concluzia ca o greseala personala asumata si care te indeamna sa reflectezi la ea, este un bun castigat, caci te maturizeaza. Vorba scriitorului, asa se caleste otelul.
mobilemaimai_no1
Postat pe 17 Noiembrie 2012 18:33
De la: claudio3, la data 2012-11-17 10:20:50depinde de scop si depinde de mijloace ... in general scopul scuza mijloacele pentru o persoana fara scrupule ... din pacate , cred ca fiecare a fost la un moment dat asa ceva ... si fiecare a fost la un moment dat victima .
cum spuneam mai sus , depinde de scop si depinde de mijloace . viata nu-i un joc de copii ...
....revenind la subiect, cert este ca fara bani, vorba unui nepot, mirosi a prost, iar cu prea multi, ajungi sa te prostesti....ptr ca banul este ochiul dracului!!!!...un sfarsit de saptamana superb... cu banii necesari ptr o distractie pe cinste!!!
mia2123
Postat pe 17 Noiembrie 2012 18:55
Fara prea multe comentarii iti spun direct. Pentru ca este un MISOGIN. Asta este iubire? Ce fel de barbat este asta? Tu esti fata serioasa, daca vrei sa mergi mai departe, pune-l la punct. Daca nu functioneaza, lasa-l pentru ca deja a inceput sa te ruineze. Banii nu iti mai ajung si daca vei continua asa te va ruina emotional. Recuperarea este lunga dupa o relatie cu un astfel de om. Este interesant de aflat cum se poarta cu tine in pat? pentru ca de regula un astfel de partener face sex doar pentru el...
www.relatiidecuplu.com
kudika109274
Postat pe 10 Decembrie 2012 18:31

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Help?! 14 De la: natasha69 10 Septembrie 2009 16:17
iubire sau obisnuinta? 14 De la: Lucia1971 15 Mai 2009 09:19
despre afemeiati 34 De la: leo_ 9 Decembrie 2010 08:49
vreau un sfat urgent 40 De la: KUDIKUL18 19 Aprilie 2011 05:48
salut 3 De la: carmen_natural 2 Mai 2011 23:42