Setari Cookie-uri

Sunt intr-o mare dilemã!

Bunã! Sunt împreunã cu un bãiat de 2 luni, eu am 16 ani, iar el aproape 18.
Eu sunt virginã, ºi aºa vreau sã rãmân pânã mã voi simþii pregãtitã sã fac acest pas, adicã încã 1 an-2 .
Problema este aceea cã în timp ce eu sunt genu` de fatã timidã ºi cuminte, el este exact opusul meu, ºi probabil de aceea atracþia este destul de mare.
Deºi nu suntem înpreunã de mult timp am început sã mã ataºez de el, ºi simt cã ºi el þine la mine cu adevãrat, doar cã eu nu-i pot satisface anumite "plãceri"...
A bãtut destul de multe apropouri legate de acest subiect ºi mi-a spus cã sunt prima fatã pe care o iubeºte cu adevãrat (cu celelalte a stat decât pentru...) ºi cã la mine nu va renunþa niciodatã, însã aºa cum el mã înþelege in privinþa asta ºi nu mã preseazã absolut deloc, ºi eu ar trebui sã-l înþeleg cã trebuie sã-ºi satisfacã anumite "nevoi".
Mi-se pare destul de aiurea aceastã situaþie, în special cã pãrinþii lui sunt divorþaþi, iar el deºi locuieºte cu mama într-un alt oraº, vacanþele ºi-le petrece la tatãl sãu în oraºul din care eu sunt... Dupã începerea ºcolii ne vom vedea destul de rar, iar o relaþie la distanþã (aproape 200 km) în condiþiile de faþã nu e tocmai cea mai bunã alegere, dar cu toate astea il iubesc mai mult pe zi ce trece.
Oare, se meritã sã-i accept "aventurile" ºi sã încercãm sã continuãm relaþia, sau ar fi de preferat sã rãmânã doar o iubire de-o varã ?
kudika_13719
Postat pe 6 August 2012 18:21
mai stai o vara doua virgina
picard-jean-luc
Postat pe 6 August 2012 19:03
lasa sexul si pune mana pe carte, ca de barbati o sa tot ai parte! Daca te lasa, nu-i nicio paguba! Dupa parerea mea baiatul asta nu merita prea multa atentie. Nu e decat un pustan cu hormonii in flacari care vrea si el sa sexeze ceva Esti inca micuta si nu stii cum e cu: nu te voi lasa niciodata Asa spun toti cand vor o bucatica. Mai asteapta cativa ani, ca-i mai sanatos asa. O sarcina nedorita sau vreo boala venerica sunt ultimele lucruri care-ti trebuie acum
Micaell
Postat pe 6 August 2012 19:28
Nu ai vrea tu sa faci dragoste prima data tot cu un baiat virgin ?
Baiat_virgin
Postat pe 6 August 2012 19:48
De la: Baiat_virgin, la data 2012-08-06 19:48:02Nu ai vrea tu sa faci dragoste prima data tot cu un baiat virgin ?


fi corect si zi *cu un mosh virgin*
picard-jean-luc
Postat pe 6 August 2012 20:27
De la: Baiat_virgin, la data 2012-08-06 19:48:02Nu ai vrea tu sa faci dragoste prima data tot cu un baiat virgin ?


cu strap-on

Postat pe 6 August 2012 20:29
Toate rãspunsurile primite îmi transmit acelaºi mesaj, aºa cã deduc faptul cã nu prea m-am fãcut înþeleasã .
Eu am spus clar faptul cã nici nu mã gândesc sã-mi incep viaþa sexualã, deci nu aceasta este problema mea.
Dilema propriu-zisã este vis-a-vis de faptul aºa cum el mã înþelege in privinþa asta ºi nu mã preseazã, defapt nici mãcar nu mi-a propus aºa ceva, îmi cunoaºte caracterul ºi principiile.
M-a rugat doar sã fiu înþelegãtoare aºa cum este ºi el cu mine ºi sã nu mã supãr din cauza faptului cã îºi va satisface nevoile cu alte fete ... iar eu aº fi vrut sã aud pãreri dacã este sau nu de înþeles.
kudika_13719
Postat pe 6 August 2012 20:47
De la: kudika_13719, la data 2012-08-06 20:47:39Toate rãspunsurile primite îmi transmit acelaºi mesaj, aºa cã deduc faptul cã nu prea m-am fãcut înþeleasã .
Eu am spus clar faptul cã nici nu mã gândesc sã-mi incep viaþa sexualã, deci nu aceasta este problema mea.
Dilema propriu-zisã este vis-a-vis de faptul aºa cum el mã înþelege in privinþa asta ºi nu mã preseazã, defapt nici mãcar nu mi-a propus aºa ceva, îmi cunoaºte caracterul ºi principiile.
M-a rugat doar sã fiu înþelegãtoare aºa cum este ºi el cu mine ºi sã nu mã supãr din cauza faptului cã îºi va satisface nevoile cu alte fete ... iar eu aº fi vrut sã aud pãreri dacã este sau nu de înþeles.


pai daca e asa e clar! da-l dreaku de papagal! pai ce crede el? ori te asteapta pana te hotarasti ori sa se duca la cu*rve si sa te lase in pace!
picard-jean-luc
Postat pe 6 August 2012 21:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
heyy !! 11 De la: candygirl_cora3 14 Martie 2011 13:53
gelozie obsedanta 18 De la: luchianramona 12 Mai 2011 14:49
DRAGOSTE SAU BANI ? 10 De la: kudika009316 29 Iunie 2009 19:33
Ai baga mana in foc pentru el? 93 De la: banalulanonim 26 Iulie 2010 16:46
De Ce cand iubesti inseli? 404 De la: 24 Iulie 2013 13:41