Setari Cookie-uri

S-a indragostit de mine vanzatoarea de la fast food...



Buna ziua, sa va spun ce am patit...
(datorita faptului ca sunt asa frumos)

Am mers zilele trecute la un fast food mai nou unde nu prea am fost pana acum...sa imi cumpar ceva de haleala...si no...merg eu acolo si era o fata draguta vanzatoare...si ii cer un fel de kebab...si incepe aia se se uite asa la mine...
Ochi dulci...
Stau cateva minute pana e gata kebabu...aia se mai uita la mine...eu la ea...imi zice sa stau jos sa astept...zic ca nu, multumesc...
La final imi da kebabu, as parca emotionata...cu o voce inceata...il ieu eu si dau sa fug...trag cu coada ochiului inapoi si oa vad ca se uita dupa mine...

No, acuma avand in vedere situatia, ce ma sfatuiti sa fac in continuare ?



Baiat_virgin
Postat pe 18 Noiembrie 2012 16:13
''arde-o'', ce mai stai!
_Zedd_
Postat pe 18 Noiembrie 2012 16:32
Ai fugit ?? Nu e frumos ce ai facut! te duci inapoi si platesti kebabul Hotule !!

GHEISA_
Postat pe 18 Noiembrie 2012 16:42
De la: GHEISA_, la data 2012-11-18 16:42:14Ai fugit ?? Nu e frumos ce ai facut! te duci inapoi si platesti kebabul Hotule !!



L-am platit...
Problema e acum cum ma mai duc pe acolo si cum sa fac...as vrea sa ma duc cane e ea. da nu stiu cand e ea de serviciu, ca sunt mai multe acolo...

Era draguta fata, unpic mai mica de inaltime, fund fain ( ca m-am uniat unpic la ea cand s-a intors cu spatele ) forme rotunde, feminine, dar nu e grasa...bunicica...
Baiat_virgin
Postat pe 18 Noiembrie 2012 16:47
spune-i ca o ai peste medie
Ghicicummacheama
Postat pe 18 Noiembrie 2012 16:48
De la: Baiat_virgin, la data 2012-11-18 16:13:21

Buna ziua, sa va spun ce am patit...
(datorita faptului ca sunt asa frumos)

Am mers zilele trecute la un fast food mai nou unde nu prea am fost pana acum...sa imi cumpar ceva de haleala...si no...merg eu acolo si era o fata draguta vanzatoare...si ii cer un fel de kebab...si incepe aia se se uite asa la mine...
Ochi dulci...
Stau cateva minute pana e gata kebabu...aia se mai uita la mine...eu la ea...imi zice sa stau jos sa astept...zic ca nu, multumesc...
La final imi da kebabu, as parca emotionata...cu o voce inceata...il ieu eu si dau sa fug...trag cu coada ochiului inapoi si oa vad ca se uita dupa mine...

No, acuma avand in vedere situatia, ce ma sfatuiti sa fac in continuare ?







Excelent,acelasi invariabil Virginel!!!!!! Un bun start de seara, dupa o recreere maxima!!! Ce poti face in continuare???Te duci la acel fast food si cauti sa afli mai multe detalii despre domnisoara respectiva,descriind-o colegilor,se poate face acest lucru!!!!Program de tura,nume,samd!!!!


ps---Buna seara ,doamnelor si domnilor,,Ami,Gheisa!!!!
kudika_15804
Postat pe 18 Noiembrie 2012 17:08
De la: kudika_15804, la data 2012-11-18 17:08:47
De la: Baiat_virgin, la data 2012-11-18 16:13:21

Buna ziua, sa va spun ce am patit...
(datorita faptului ca sunt asa frumos)

Am mers zilele trecute la un fast food mai nou unde nu prea am fost pana acum...sa imi cumpar ceva de haleala...si no...merg eu acolo si era o fata draguta vanzatoare...si ii cer un fel de kebab...si incepe aia se se uite asa la mine...
Ochi dulci...
Stau cateva minute pana e gata kebabu...aia se mai uita la mine...eu la ea...imi zice sa stau jos sa astept...zic ca nu, multumesc...
La final imi da kebabu, as parca emotionata...cu o voce inceata...il ieu eu si dau sa fug...trag cu coada ochiului inapoi si oa vad ca se uita dupa mine...

No, acuma avand in vedere situatia, ce ma sfatuiti sa fac in continuare ?







Excelent,acelasi invariabil Virginel!!!!!! Un bun start de seara, dupa o recreere maxima!!! Ce poti face in continuare???Te duci la acel fast food si cauti sa afli mai multe detalii despre domnisoara respectiva,descriind-o colegilor,se poate face acest lucru!!!!Program de tura,nume,samd!!!!


ps---Buna seara ,doamnelor si domnilor,,Ami,Gheisa!!!!


Sarut manutzele dumneavoastra cu pielea fina si catifelata.
Nu pot sa fac asa ceva sa vb cu colegii ei, eu sunt timid si poate ar si prieten tipa, cine stie...
Trebuie cava mai discret...
Tre sa ma duc cand e ea de serviciu sa vad daca se mai uita asa dragut la mine...ma fac fain, ma pun la 4 ace si ma duc...
Daca se uita, ii las un id de mess ceva...
Bine asa?
Baiat_virgin
Postat pe 18 Noiembrie 2012 17:11
De la: Baiat_virgin, la data 2012-11-18 17:11:53
De la: kudika_15804, la data 2012-11-18 17:08:47
De la: Baiat_virgin, la data 2012-11-18 16:13:21

Buna ziua, sa va spun ce am patit...
(datorita faptului ca sunt asa frumos)

Am mers zilele trecute la un fast food mai nou unde nu prea am fost pana acum...sa imi cumpar ceva de haleala...si no...merg eu acolo si era o fata draguta vanzatoare...si ii cer un fel de kebab...si incepe aia se se uite asa la mine...
Ochi dulci...
Stau cateva minute pana e gata kebabu...aia se mai uita la mine...eu la ea...imi zice sa stau jos sa astept...zic ca nu, multumesc...
La final imi da kebabu, as parca emotionata...cu o voce inceata...il ieu eu si dau sa fug...trag cu coada ochiului inapoi si oa vad ca se uita dupa mine...

No, acuma avand in vedere situatia, ce ma sfatuiti sa fac in continuare ?







Excelent,acelasi invariabil Virginel!!!!!! Un bun start de seara, dupa o recreere maxima!!! Ce poti face in continuare???Te duci la acel fast food si cauti sa afli mai multe detalii despre domnisoara respectiva,descriind-o colegilor,se poate face acest lucru!!!!Program de tura,nume,samd!!!!


ps---Buna seara ,doamnelor si domnilor,,Ami,Gheisa!!!!


Sarut manutzele dumneavoastra cu pielea fina si catifelata.
Nu pot sa fac asa ceva sa vb cu colegii ei, eu sunt timid si poate ar si prieten tipa, cine stie...
Trebuie cava mai discret...
Tre sa ma duc cand e ea de serviciu sa vad daca se mai uita asa dragut la mine...ma fac fain, ma pun la 4 ace si ma duc...
Daca se uita, ii las un id de mess ceva...
Bine asa?



La fix,atat manutele,cat si ideea!!!! Sa nu uiti sa te parfumezi,dar tot discret!!!!!! Sa ne tii la curent cu evolutia lucrurilor!!!!
kudika_15804
Postat pe 18 Noiembrie 2012 17:16
Buna seara Curcubeu! Buna seara tuturor!

Eu propun sa-ti pui si un papion inainte sa de duci sa-ti iei Kebap.
Ghicicummacheama
Postat pe 18 Noiembrie 2012 17:20
De la: kudika_14322, la data 2012-11-18 17:20:01Buna seara Curcubeu! Buna seara tuturor!

Eu propun sa-ti pui si un papion inainte sa de duci sa-ti iei Kebap.



Prea oficiala tinuta,Ami,nu trebuie decat sa se imbrace decent,elegant,dar nu frapant,nu se incadreaza cu mediul fastfood!!!O seara binecuvantata!!!
kudika_15804
Postat pe 18 Noiembrie 2012 17:22
De la: kudika_15804, la data 2012-11-18 17:22:14
De la: kudika_14322, la data 2012-11-18 17:20:01Buna seara Curcubeu! Buna seara tuturor!

Eu propun sa-ti pui si un papion inainte sa de duci sa-ti iei Kebap.



Prea oficiala tinuta,Ami,nu trebuie decat sa se imbrace decent,elegant,dar nu frapant,nu se incadreaza cu mediul fastfood!!!O seara binecuvantata!!!


Eu i-am propus tinuta sub forma de gluma, caci nici el nu prea ia lucrurile in serios.
Ghicicummacheama
Postat pe 18 Noiembrie 2012 17:23
De la: kudika_14322, la data 2012-11-18 17:23:59
De la: kudika_15804, la data 2012-11-18 17:22:14
De la: kudika_14322, la data 2012-11-18 17:20:01Buna seara Curcubeu! Buna seara tuturor!

Eu propun sa-ti pui si un papion inainte sa de duci sa-ti iei Kebap.



Prea oficiala tinuta,Ami,nu trebuie decat sa se imbrace decent,elegant,dar nu frapant,nu se incadreaza cu mediul fastfood!!!O seara binecuvantata!!!


Eu i-am propus tinuta sub forma de gluma, caci nici el nu prea ia lucrurile in serios.



Da,Virginelu' este un izvor nesecat de imaginatie,si fertila!!!!
kudika_15804
Postat pe 18 Noiembrie 2012 17:27
De la: kudika_14322, la data 2012-11-18 17:20:01Buna seara Curcubeu! Buna seara tuturor!

Eu propun sa-ti pui si un papion inainte sa de duci sa-ti iei Kebap.



Daaaa, si un trandafir la butoniera. Si daca se uita gales la tine,scoti tranfafiru si o rogi sa-l puna in apa, pentru tine, sa aiba grija de el.... ca mai treci tu pe acolo


Seara frumoasa Miss Ami
GHEISA_
Postat pe 18 Noiembrie 2012 17:29
De la: GHEISA_, la data 2012-11-18 17:29:30
De la: kudika_14322, la data 2012-11-18 17:20:01Buna seara Curcubeu! Buna seara tuturor!

Eu propun sa-ti pui si un papion inainte sa de duci sa-ti iei Kebap.



Daaaa, si un trandafir la butoniera. Si daca se uita gales la tine,scoti tranfafiru si o rogi sa-l puna in apa, pentru tine, sa aiba grija de el.... ca mai treci tu pe acolo


Seara frumoasa Miss Ami



Da,da,Gheisa,rosu sa fie,este semnificativa culoarea!!!Good job!!!!
kudika_15804
Postat pe 18 Noiembrie 2012 17:31
De la: GHEISA_, la data 2012-11-18 17:29:30
De la: kudika_14322, la data 2012-11-18 17:20:01Buna seara Curcubeu! Buna seara tuturor!

Eu propun sa-ti pui si un papion inainte sa de duci sa-ti iei Kebap.



Daaaa, si un trandafir la butoniera. Si daca se uita gales la tine,scoti tranfafiru si o rogi sa-l puna in apa, pentru tine, sa aiba grija de el.... ca mai treci tu pe acolo


Seara frumoasa Miss Ami


Multumesc mult Gheisa Si tu sa ai o seara linistita!
Ghicicummacheama
Postat pe 18 Noiembrie 2012 17:32
Fac niste investigatii pe Feisbook, da nu am reusit inca nimic...

Nu pot cu trandafir, papion dinastea...ca doar nu ma duc sa o cer de nevasta...Daca as merge sa o cer de nevasta asa as face...Cand e ea de serviciu si e restaurantu mai plin de lume m-as duce pe un cal alb, il parchez in fata, imbracat ca un print, cu un singur trandafir rosu si intru si aranjez dinainte sa stinga lumina si numa doua reflectoare pe mine si pe ea si o intreb daca vrea sa fie sotia mea.Dupa aia, ea sare la mine in brate, ma murdareste cu ketchup pe costulul Catalin Botezatu si ma strange de fund de chiloteii Armani si o rapesc de la serviciu un aplauzele tuturor si o urc pe cal si fugim impreuna in lume...etc
Da acuma eu nu stiu nimic despre ea, trebuie procedat altfel...
Baiat_virgin
Postat pe 18 Noiembrie 2012 17:37
De la: kudika502750, la data 2012-11-18 16:32:27''arde-o'', ce mai stai!

asteapta sa implineasca 39 de ani
kudika_11458
Postat pe 18 Noiembrie 2012 17:38
De la: Baiat_virgin, la data 2012-11-18 17:37:06Fac niste investigatii pe Feisbook, da nu am reusit inca nimic...

Nu pot cu trandafir, papion dinastea...ca doar nu ma duc sa o cer de nevasta...Daca as merge sa o cer de nevasta asa as face...Cand e ea de serviciu si e restaurantu mai plin de lume m-as duce pe un cal alb, il parchez in fata, imbracat ca un print, cu un singur trandafir rosu si intru si aranjez dinainte sa stinga lumina si numa doua reflectoare pe mine si pe ea si o intreb daca vrea sa fie sotia mea.Dupa aia, ea sare la mine in brate, ma murdareste cu ketchup pe costulul Catalin Botezatu si ma strange de fund de chiloteii Armani si o rapesc de la serviciu un aplauzele tuturor si o urc pe cal si fugim impreuna in lume...etc
Da acuma eu nu stiu nimic despre ea, trebuie procedat altfel...


vezi ca stii tu ?
Ghicicummacheama
Postat pe 18 Noiembrie 2012 17:41
De la: Baiat_virgin, la data 2012-11-18 17:37:06Fac niste investigatii pe Feisbook, da nu am reusit inca nimic...

Nu pot cu trandafir, papion dinastea...ca doar nu ma duc sa o cer de nevasta...Daca as merge sa o cer de nevasta asa as face...Cand e ea de serviciu si e restaurantu mai plin de lume m-as duce pe un cal alb, il parchez in fata, imbracat ca un print, cu un singur trandafir rosu si intru si aranjez dinainte sa stinga lumina si numa doua reflectoare pe mine si pe ea si o intreb daca vrea sa fie sotia mea.Dupa aia, ea sare la mine in brate, ma murdareste cu ketchup pe costulul Catalin Botezatu si ma strange de fund de chiloteii Armani si o rapesc de la serviciu un aplauzele tuturor si o urc pe cal si fugim impreuna in lume...etc
Da acuma eu nu stiu nimic despre ea, trebuie procedat altfel...


Wilhelm Cuceritorul,ce mai!!!!! Ti-am spus cum trebuie sa procedezi!!!! Poti socializa cu un baiat ,lucrator in acel fast food,si ii poti cere relatii privitoare la subiectul in cauza,barbatii sunt uniti in probleme de genul acesta!!!

Virginelule,in alta ordine de idei,esti un tonic ,pentru mine,in aceasta seara!!!
kudika_15804
Postat pe 18 Noiembrie 2012 17:42
De la: kudika_15804, la data 2012-11-18 17:42:17
De la: Baiat_virgin, la data 2012-11-18 17:37:06Fac niste investigatii pe Feisbook, da nu am reusit inca nimic...

Nu pot cu trandafir, papion dinastea...ca doar nu ma duc sa o cer de nevasta...Daca as merge sa o cer de nevasta asa as face...Cand e ea de serviciu si e restaurantu mai plin de lume m-as duce pe un cal alb, il parchez in fata, imbracat ca un print, cu un singur trandafir rosu si intru si aranjez dinainte sa stinga lumina si numa doua reflectoare pe mine si pe ea si o intreb daca vrea sa fie sotia mea.Dupa aia, ea sare la mine in brate, ma murdareste cu ketchup pe costulul Catalin Botezatu si ma strange de fund de chiloteii Armani si o rapesc de la serviciu un aplauzele tuturor si o urc pe cal si fugim impreuna in lume...etc
Da acuma eu nu stiu nimic despre ea, trebuie procedat altfel...


Wilhelm Cuceritorul,ce mai!!!!! Ti-am spus cum trebuie sa procedezi!!!! Poti socializa cu un baiat ,lucrator in acel fast food,si ii poti cere relatii privitoare la subiectul in cauza,barbatii sunt uniti in probleme de genul acesta!!!

Virginelule,in alta ordine de idei,esti un tonic ,pentru mine,in aceasta seara!!!


Da ce, crezi ca glumesc ?
Stiu si de unde sa inchiriez un cal, este o herghelie aici aproape la vreo 40 de Km de oras...Au cai dinaia albi, mari, faini !Ii pun papion si la cal !

Trebe numai sa invat sa calaresc...

Continui investigatiile pe Feisbook...
Baiat_virgin
Postat pe 18 Noiembrie 2012 17:47
De la: Baiat_virgin, la data 2012-11-18 17:47:54[quote name='
Da ce, crezi ca glumesc ?
Stiu si de unde sa inchiriez un cal, este o herghelie aici aproape la vreo 40 de Km de oras...Au cai dinaia albi, mari, faini !Ii pun papion si la cal !

Trebe numai sa invat sa calaresc...

Continui investigatiile pe Feisbook...



Eu va nasesc,"I promise"!!!! Sunt centre de echitatie la tine in oras????? Facebookul ,,,nu te va ajuta prea mult,tot "face to face",,,este calea optima!!!!
kudika_15804
Postat pe 18 Noiembrie 2012 17:50
De la: kudika_15804, la data 2012-11-18 17:50:54
De la: Baiat_virgin, la data 2012-11-18 17:47:54[quote name='
Da ce, crezi ca glumesc ?
Stiu si de unde sa inchiriez un cal, este o herghelie aici aproape la vreo 40 de Km de oras...Au cai dinaia albi, mari, faini !Ii pun papion si la cal !

Trebe numai sa invat sa calaresc...

Continui investigatiile pe Feisbook...



Eu va nasesc,"I promise"!!!! Sunt centre de echitatie la tine in oras????? Facebookul ,,,nu te va ajuta prea mult,tot "face to face",,,este calea optima!!!!


Este o herglelie, au si calesti, tot ce trebuie, asta cu caii de inchiriat nu ar fi nicio problema, o rezolv eu.
Asa ar fi frumos, daca am cunoscut-o la fast food tot acolo sa o cer si de nevasta. Ma duc intr-o seara asa cand se asteapta mai putin, cand are mult de lucru...
Dupa care o rapesc si o duc la un hotel si face dragoste cu tematica "food" Ungeri cu frisca, ketchup...faze dinalea ci clatite mancate de pe corpul ei...unsa cu ulei de masline extra virgin...
Ioi ioi...
Baiat_virgin
Postat pe 18 Noiembrie 2012 17:56
De la: Baiat_virgin, la data 2012-11-18 17:56:18[quote name='
Este o herglelie, au si calesti, tot ce trebuie, asta cu caii de inchiriat nu ar fi nicio problema, o rezolv eu.
Asa ar fi frumos, daca am cunoscut-o la fast food tot acolo sa o cer si de nevasta. Ma duc intr-o seara asa cand se asteapta mai putin, cand are mult de lucru...
Dupa care o rapesc si o duc la un hotel si face dragoste cu tematica "food" Ungeri cu frisca, ketchup...faze dinalea ci clatite mancate de pe corpul ei...unsa cu ulei de masline extra virgin...
Ioi ioi...



Ioiiiiiiiiiii,esti inepuizabil,,dar sa nu uiti ciocolata!!!!Si ai grija ..."sa nu o iei pe ulei"!!!
kudika_15804
Postat pe 18 Noiembrie 2012 17:58
Ghicicummacheama
Postat pe 18 Noiembrie 2012 18:06
Virginel, fa un dush rece, rece

Cum sa pui papion la cal alb ??? Nu se mai poarta.
GHEISA_
Postat pe 18 Noiembrie 2012 18:14
De la: GHEISA_, la data 2012-11-18 18:14:19Virginel, fa un dush rece, rece

Cum sa pui papion la cal alb ??? Nu se mai poarta.

Iegzat...acum se poarta ochelarii!
Seara buna fetelor si Virji' !!!
rondina
Postat pe 18 Noiembrie 2012 18:16
De la: rondina, la data 2012-11-18 18:16:30
De la: GHEISA_, la data 2012-11-18 18:14:19Virginel, fa un dush rece, rece

Cum sa pui papion la cal alb ??? Nu se mai poarta.

Iegzat...acum se poarta ochelarii!
Seara buna fetelor si Virji' !!!



Si musai cu rame albe!!!! Seara buna,Rondina,,,una dintre cele unice!!!!!
kudika_15804
Postat pe 18 Noiembrie 2012 18:17
De la: GHEISA_, la data 2012-11-18 18:14:19Virginel, fa un dush rece, rece

Cum sa pui papion la cal alb ??? Nu se mai poarta.


Ii fac la cal frizura stil "cocos" ii fac coama sculata, pieptanata in sus, data cu mult gel ca sa stea si ii pun cravata atunci daca papion nu merge.

Domnisoara curcubeu, ma ajutati dumneavoastra daca aveti cont de Facebooook ?

Va spun unde sa intrebati cine a fost de serviciu vineri seara la fast food....
Baiat_virgin
Postat pe 18 Noiembrie 2012 18:19
De la: kudika_15804, la data 2012-11-18 18:17:56
De la: rondina, la data 2012-11-18 18:16:30
De la: GHEISA_, la data 2012-11-18 18:14:19Virginel, fa un dush rece, rece

Cum sa pui papion la cal alb ??? Nu se mai poarta.

Iegzat...acum se poarta ochelarii!
Seara buna fetelor si Virji' !!!



Si musai cu rame albe!!!! Seara buna,Rondina,,,una dintre cele unice!!!!!

Musai O seara minunata Miss deja m-am bine dispus citind topicul lui Virji'... Dimpatic ca de obicei...
rondina
Postat pe 18 Noiembrie 2012 18:19
De la: Baiat_virgin, la data 2012-11-18 18:19:03
De la: GHEISA_, la data 2012-11-18 18:14:19Virginel, fa un dush rece, rece

Cum sa pui papion la cal alb ??? Nu se mai poarta.


Ii fac la cal frizura stil "cocos" ii fac coama sculata, pieptanata in sus, data cu mult gel ca sa stea si ii pun cravata atunci daca papion nu merge.

Domnisoara curcubeu, ma ajutati dumneavoastra daca aveti cont de Facebooook ?

Va spun unde sa intrebati cine a fost de serviciu vineri seara la fast food....


Vai de mineeeeeeeeeeeee,lesin aci!!!!

Virginelule,daca as mai fi domnisoara,,as avea, sigur, cont Facebook,dar,na,beleaua,ca sunt o doamna,si am doar cont Kudika!!! Intra pe Internet ,pe site-ul lor si cere date de contact!!! Mi-au dat lacrimile!!!!
kudika_15804
Postat pe 18 Noiembrie 2012 18:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cum sa-ti faci prieteni si sa iti cunosti jumatatea la o petrecere? 1 De la: mariana_ivascu_mari 28 Noiembrie 2012 14:58
ata 19 De la: pissy 7 August 2009 16:29
bancuri 1 De la: ingerasul_noptii 17 Mai 2009 14:08
Limbajul corpului 6 De la: nico_dana2006 31 Mai 2009 22:29
octopussy 49 De la: Ame_ly 8 Martie 2011 12:10