Setari Cookie-uri

Am aflat tot dupa 5 ani!

A fost prima mea iubire, am dat toul pt el, desi nu am fost niciodata fericita! Mereu sufeream si plangeam din vina lui...dar credeam totusi in el! Ii placea sa mearga in cluburi, credea ca la 29 de ani asta este inca activitatea de baza in timpul liber...pe mine nu ma lua niciodata, zicandu mi ca ies doar baietii..n am fost niciodata de acord, am fost atat de slaba, incat treceam cu vederea de fiecare data :( L am iubit enorm, am crezut ca si el ma iubeste..desi nu vedeam un viitor langa el! Cand eram impreuna, totul era perfect! IERI am aflat de la o prietena de toate escapadele sale din cluburi...cum se culca cu fetele, apoi le cerea sa nu l sune :( cum se temea sa ma ia cu el, ca nu cumva sa i sara vreuna de gat :( simt ca mor, sunt singura si nu stiu ce sa fac si cu cine sa vb :( urmeaza sa vina in weekend la Iasi, pt ca el e din orasul nostru natal, dar in weekenduri vine la distractie!! Nu pot sa cred ca m a jucat 5 ani! Stiu ca am fost proasta si naiva....am planuit tot sa l infrunt, cu dovezi, nr de tel...dar mi e teama! Mi e teama sa nu mi pierd si ultima bucatica de suflet ce mi a mai ramas! Ma doare atata de tare :(
kudika_21746
Postat pe 21 Noiembrie 2012 19:15
L-ai pierdut si te-a pierdut din momentul in care te-a inselat pentru prima data.

Stiu ca suferi, insa nu e bine sa-i permiti in continuare sa-ti calce demnitatea in picioare.

Cred ca nu vrei sa ajungi cu grave probleme sufletesti din cauza lui, nu?
kudika_10817
Postat pe 21 Noiembrie 2012 19:18
Nu mai am suflet, nu credeam ca exista durere atat de mare..adunata cu frustrare, pierderea increderii de sine, furie si ura! Nu inteleg cum pot exista asemenea fiinte, care si zic OAMENI! AM doar 23 de ani, stiu ca am viata inainte..dar au fost totusi 5 ani, 5 ani in care m a facut pres de picioare!! Mi a sfasiat inima in bucati si mi a smuls o din piept!! Nu stiam cu cine sa vb..toata ziua am citit postari de genul asta :( astept momentul infruntarii, dar mi e si teama in acelasi timp! Am incercat sa l las de atatea ori, mereu ma aducea inapoi, mereu se tara sa ma intorc! Dar niciodata nu s a pus problema infidelitatii...pt mine a fost un shoc, dar era de asteptat...mi a raspuns la multe intrebari!! :(
kudika_21746
Postat pe 21 Noiembrie 2012 19:23
De la: kudika_21746, la data 2012-11-21 19:15:46A fost prima mea iubire, am dat toul pt el, desi nu am fost niciodata fericita! Mereu sufeream si plangeam din vina lui...dar credeam totusi in el! Ii placea sa mearga in cluburi, credea ca la 29 de ani asta este inca activitatea de baza in timpul liber...pe mine nu ma lua niciodata, zicandu mi ca ies doar baietii..n am fost niciodata de acord, am fost atat de slaba, incat treceam cu vederea de fiecare data :( L am iubit enorm, am crezut ca si el ma iubeste..desi nu vedeam un viitor langa el! Cand eram impreuna, totul era perfect! IERI am aflat de la o prietena de toate escapadele sale din cluburi...cum se culca cu fetele, apoi le cerea sa nu l sune :( cum se temea sa ma ia cu el, ca nu cumva sa i sara vreuna de gat :( simt ca mor, sunt singura si nu stiu ce sa fac si cu cine sa vb :( urmeaza sa vina in weekend la Iasi, pt ca el e din orasul nostru natal, dar in weekenduri vine la distractie!! Nu pot sa cred ca m a jucat 5 ani! Stiu ca am fost proasta si naiva....am planuit tot sa l infrunt, cu dovezi, nr de tel...dar mi e teama! Mi e teama sa nu mi pierd si ultima bucatica de suflet ce mi a mai ramas! Ma doare atata de tare :(




Sa nu regreti absolut nimic din trecutul tau,chiar daca inima iti este franta in doua!!!Considera cei cinci ani dezile ca fiind o experienta neplacuta,din viata ta,ia-o ca atare si incearca sa iti revii!!!Ai fost mintita,tradata in cel mai josnic mod,de ce trebuie sa regreti un astfel de om????Facand toate acestea a coborat mult sub nivelul tau,deci nu trebuie sa regreti ceva,dimpotriva,bucura-te ca ai reusit sa inchei ceva,ce te-ar fi dezamagit in continuare!!!Te-a jucat cinci ani de zile????Nu este adevarat,tu esti deasupra lui,el si-a batut joc de viata lui ,s-a declasat singur, prin atitudini de "armasar in calduri"!!!!!Sa nu-ti para rau de absolut nimic,esti net superioara lui,asta trebuie sa fie lozinca ta de acum incolo,capul sus si vezi-ti de viata ta!!!!
kudika_15804
Postat pe 21 Noiembrie 2012 19:29
De la: kudika_21746, la data 2012-11-21 19:23:43Nu mai am suflet, nu credeam ca exista durere atat de mare..adunata cu frustrare, pierderea increderii de sine, furie si ura! Nu inteleg cum pot exista asemenea fiinte, care si zic OAMENI! AM doar 23 de ani, stiu ca am viata inainte..dar au fost totusi 5 ani, 5 ani in care m a facut pres de picioare!! Mi a sfasiat inima in bucati si mi a smuls o din piept!! Nu stiam cu cine sa vb..toata ziua am citit postari de genul asta :( astept momentul infruntarii, dar mi e si teama in acelasi timp! Am incercat sa l las de atatea ori, mereu ma aducea inapoi, mereu se tara sa ma intorc! Dar niciodata nu s a pus problema infidelitatii...pt mine a fost un shoc, dar era de asteptat...mi a raspuns la multe intrebari!! :(


Daca ai putut suporta atatea, de-a lungul acestei relatii, cu siguranta vei gasi in tine curajul de a-l infrunta.

Vezi tu, el, prin comportamentul lui despotic si arogant fata de tine, ti-a distrus stima ta de sine, iar lucrul asta nu e deloc bine.

Aduna-ti toata energia pentru a-l infrunta, iar apoi racoreste-te dandu-i papucii, insa fii consecventa si nu-l mai primi inapoi. Cu o persoana cum e el, n-o sa faci niciodata casa buna. Tu iti doresti stabilitate si dragoste, el nu-ti poate oferi toate astea, dar, in lumea asta sunt barbati care pot iubi si respecta o femeie.
kudika_10817
Postat pe 21 Noiembrie 2012 19:33
Va multumesc din suflet, fetelor!! SIncer!! Sunt primele vorbe frumoase in 2 zile!! Dar ma doare atat de tare :( stiu ca aveti dreptate, n am perdut nimic! Mai rau era de aflam mai tarziu, cand poate eram si casatoriti..dar ma doare, ca mereu ma jignea pe mine, n avea incredere, era suspicios...pe cand chiar el facea toate astea!! Imi e sila de el si mila de mine!! Sunt neputincioasa in fata durerii :(
kudika_21746
Postat pe 21 Noiembrie 2012 19:34
De la: kudika_21746, la data 2012-11-21 19:34:06Va multumesc din suflet, fetelor!! SIncer!! Sunt primele vorbe frumoase in 2 zile!! Dar ma doare atat de tare :( stiu ca aveti dreptate, n am perdut nimic! Mai rau era de aflam mai tarziu, cand poate eram si casatoriti..dar ma doare, ca mereu ma jignea pe mine, n avea incredere, era suspicios...pe cand chiar el facea toate astea!! Imi e sila de el si mila de mine!! Sunt neputincioasa in fata durerii :(


De tine sa nu-ti fie sila sau mila, pentru ca tot ceea ce ai facut, ai facut pentru ca tu ai crezut in el si in iubirea voastra. De el, da, iti poate fi sila si mila, pentru ca nu a stiut sa aprecieze si sa respecte femeia care-l iubea atat de mult.

Nicio despartire nu-i usoara, mai ales dupa cativa ani de relatie, dar si sa ramai alaturi de el si sa suferi si sa te lasi mintita, nu e bine.

Aduna-te ca sa poti merge mai departe.
kudika_10817
Postat pe 21 Noiembrie 2012 19:38
De la: kudika_21746, la data 2012-11-21 19:34:06Va multumesc din suflet, fetelor!! SIncer!! Sunt primele vorbe frumoase in 2 zile!! Dar ma doare atat de tare :( stiu ca aveti dreptate, n am perdut nimic! Mai rau era de aflam mai tarziu, cand poate eram si casatoriti..dar ma doare, ca mereu ma jignea pe mine, n avea incredere, era suspicios...pe cand chiar el facea toate astea!! Imi e sila de el si mila de mine!! Sunt neputincioasa in fata durerii :(



Iti inteleg durerea,caci si eu am iubit,candva,un barbat,care s-a comportat la fel de miselesc,dar timpul si destinul s-au intors in favoarea mea,daruindu-mi ceea ce merit!!!! Sa nu-ti fie mila de tine,ci de el,caci tu esti invingatoarea,el este epava din propria viata!!!Nu te mai autocompatimi,ci revino-ti printr-un act de vointa puternic,meriti asta ,caci tu ai stiut sa iubesti,pe cand el,,,a devenit o cantitate neglijabila,si asa trebuie sa ramana pentru tine ,,,un "0"!!!!
kudika_15804
Postat pe 21 Noiembrie 2012 19:41
Am acumulat atata ura in aceste 2 zile, nu am vb cu nimeni..am incercat sa strang cat mai multe detalii, dovezi..nu stiu cum am sa reactionez, mi e teama de ce mi va zice!! Mi e teama de momentul in sine, dar il si astept cu nerabdare! Ma adun, ma reculeg pt cateva ore, apoi izbucnesc iar in lacrimi..cred ca e normal si firesc, insa nu ma asteptam sa trec eu prin asa ceva!! Toata tineretea mea s a dus pe apa sambetei,speram ca macar sacrificiile facute sa aiba un folos...iata ca au avut!! Va multumesc inca o data...
kudika_21746
Postat pe 21 Noiembrie 2012 19:46
Cum [poti vb asa? De unde stii tu ce a fost? De unde atata rautate? In fine...nu de asta am nevoie! Dar, merci!
kudika_21746
Postat pe 21 Noiembrie 2012 19:47
De la: kudika_21746, la data 2012-11-21 19:46:42Am acumulat atata ura in aceste 2 zile, nu am vb cu nimeni..am incercat sa strang cat mai multe detalii, dovezi..nu stiu cum am sa reactionez, mi e teama de ce mi va zice!! Mi e teama de momentul in sine, dar il si astept cu nerabdare! Ma adun, ma reculeg pt cateva ore, apoi izbucnesc iar in lacrimi..cred ca e normal si firesc, insa nu ma asteptam sa trec eu prin asa ceva!! Toata tineretea mea s a dus pe apa sambetei,speram ca macar sacrificiile facute sa aiba un folos...iata ca au avut!! Va multumesc inca o data...



Draga mea,stii ce as face daca as fi in locul tau????I-as rade in fata pur si simplu!!!!!Mi-as aduna toata durerea din inima si mi-as inmagazina-o in cel mai frumos ras din aceasta lume,este singura cale prin care ii poti demonstra ca ai fost,esti si vei ramane o doamna!!!! Nicio femeie nu merite sa sufere din cauza unui barbat!!Am spus.
kudika_15804
Postat pe 21 Noiembrie 2012 19:50
De la: kudika_15804, la data 2012-11-21 19:50:41
De la: kudika_21746, la data 2012-11-21 19:46:42Am acumulat atata ura in aceste 2 zile, nu am vb cu nimeni..am incercat sa strang cat mai multe detalii, dovezi..nu stiu cum am sa reactionez, mi e teama de ce mi va zice!! Mi e teama de momentul in sine, dar il si astept cu nerabdare! Ma adun, ma reculeg pt cateva ore, apoi izbucnesc iar in lacrimi..cred ca e normal si firesc, insa nu ma asteptam sa trec eu prin asa ceva!! Toata tineretea mea s a dus pe apa sambetei,speram ca macar sacrificiile facute sa aiba un folos...iata ca au avut!! Va multumesc inca o data...



Draga mea,stii ce as face daca as fi in locul tau????I-as rade in fata pur si simplu!!!!!Mi-as aduna toata durerea din inima si mi-as inmagazina-o in cel mai frumos ras din aceasta lume,este singura cale prin care ii poti demonstra ca ai fost,esti si vei ramane o doamna!!!! Nicio femeie nu merite sa sufere din cauza unui barbat!!Am spus.



scuze---nu merita*
kudika_15804
Postat pe 21 Noiembrie 2012 19:51
Oricum, nu m asteptam ca un barbat/baiat sa inteleaga prin ce trec! Am nevoie de dovezi, sa l pot infrunta, altfel probabil ar minti miseleste!! Si nu am aflat de mult timp, ci de ieri...ma rog, nu mai are importanta! Deviem de la subiect!
kudika_21746
Postat pe 21 Noiembrie 2012 19:52
De la: kudika_15804, la data 2012-11-21 19:50:41
De la: kudika_21746, la data 2012-11-21 19:46:42Am acumulat atata ura in aceste 2 zile, nu am vb cu nimeni..am incercat sa strang cat mai multe detalii, dovezi..nu stiu cum am sa reactionez, mi e teama de ce mi va zice!! Mi e teama de momentul in sine, dar il si astept cu nerabdare! Ma adun, ma reculeg pt cateva ore, apoi izbucnesc iar in lacrimi..cred ca e normal si firesc, insa nu ma asteptam sa trec eu prin asa ceva!! Toata tineretea mea s a dus pe apa sambetei,speram ca macar sacrificiile facute sa aiba un folos...iata ca au avut!! Va multumesc inca o data...



Draga mea,stii ce as face daca as fi in locul tau????I-as rade in fata pur si simplu!!!!!Mi-as aduna toata durerea din inima si mi-as inmagazina-o in cel mai frumos ras din aceasta lume,este singura cale prin care ii poti demonstra ca ai fost,esti si vei ramane o doamna!!!! Nicio femeie nu merite sa sufere din cauza unui barbat!!Am spus.




Nu pot sa rad...imi doresc din suflet sa nu izbucnesc in lacrimi, apoi sa mai si rad! In orice caz, probabil doar cei ce au trecut prin asta pot intelege...altfel, e foarte usor sa fii ironic, mai ales ca barbat!
kudika_21746
Postat pe 21 Noiembrie 2012 19:55
De la: kudika_21746, la data 2012-11-21 19:52:50Oricum, nu m asteptam ca un barbat/baiat sa inteleaga prin ce trec! Am nevoie de dovezi, sa l pot infrunta, altfel probabil ar minti miseleste!! Si nu am aflat de mult timp, ci de ieri...ma rog, nu mai are importanta! Deviem de la subiect!



Pentru ce ai nevoie de dovezi????Crezi ca va ingenunchia in fat ata si isi va cere iertare????FALS!!!Niciun barbat nu face acest lucru,dimpotriva,tu vei fi cea acuzata de inchipuiri nemaivazute,cu toate probele aduse!!!Draga mea,doresti angoase,,,ramai,in continuare,in ceva cu miros fetid!!!
kudika_15804
Postat pe 21 Noiembrie 2012 19:56
De la: kudika_21746, la data 2012-11-21 19:55:17[quote name='
Nu pot sa rad...imi doresc din suflet sa nu izbucnesc in lacrimi, apoi sa mai si rad! In orice caz, probabil doar cei ce au trecut prin asta pot intelege...altfel, e foarte usor sa fii ironic, mai ales ca barbat!



Draga mea,"rasul" ucide pur si simplu,intelegi ce vreau sa spun aici???
kudika_15804
Postat pe 21 Noiembrie 2012 19:57
De la: kudika_15804, la data 2012-11-21 19:56:18
De la: kudika_21746, la data 2012-11-21 19:52:50Oricum, nu m asteptam ca un barbat/baiat sa inteleaga prin ce trec! Am nevoie de dovezi, sa l pot infrunta, altfel probabil ar minti miseleste!! Si nu am aflat de mult timp, ci de ieri...ma rog, nu mai are importanta! Deviem de la subiect!



Pentru ce ai nevoie de dovezi????Crezi ca va ingenunchia in fat ata si isi va cere iertare????FALS!!!Niciun barbat nu face acest lucru,dimpotriva,tu vei fi cea acuzata de inchipuiri nemaivazute,cu toate probele aduse!!!Draga mea,doresti angoase,,,ramai,in continuare,in ceva cu miros fetid!!!



Nu doresc nimic...vreau sa ma despart de el si sa nu mai aud niciodata de numele lui! A fost picatura care a umplut paharul, insa vreau sa stie ca am aflat si ca nu am fost chiar atat de proasta pana la final! Sa nu aiba mandria aia ca a facut ce a vrut din mine, fara ca eu sa fi stiut niciodata! Pt mine, e un nimic..dar vreau sa aiba parte macar de jumatate din umilinta pe care am suportat o eu....
kudika_21746
Postat pe 21 Noiembrie 2012 20:00
De la: kudika_21746, la data 2012-11-21 19:46:42Am acumulat atata ura in aceste 2 zile, nu am vb cu nimeni..am incercat sa strang cat mai multe detalii, dovezi..nu stiu cum am sa reactionez, mi e teama de ce mi va zice!! Mi e teama de momentul in sine, dar il si astept cu nerabdare! Ma adun, ma reculeg pt cateva ore, apoi izbucnesc iar in lacrimi..cred ca e normal si firesc, insa nu ma asteptam sa trec eu prin asa ceva!! Toata tineretea mea s a dus pe apa sambetei,speram ca macar sacrificiile facute sa aiba un folos...iata ca au avut!! Va multumesc inca o data...


Ai 23 de ani, cum poti sa spui ca toata tineretea ti s-a dus de izbeliste? Sa fii multumita ca esti sanatoasa si intreaga, restul e apa de ploaie.
kudika_10817
Postat pe 21 Noiembrie 2012 20:18
De la: kudika_10817, la data 2012-11-21 20:18:12
De la: kudika_21746, la data 2012-11-21 19:46:42Am acumulat atata ura in aceste 2 zile, nu am vb cu nimeni..am incercat sa strang cat mai multe detalii, dovezi..nu stiu cum am sa reactionez, mi e teama de ce mi va zice!! Mi e teama de momentul in sine, dar il si astept cu nerabdare! Ma adun, ma reculeg pt cateva ore, apoi izbucnesc iar in lacrimi..cred ca e normal si firesc, insa nu ma asteptam sa trec eu prin asa ceva!! Toata tineretea mea s a dus pe apa sambetei,speram ca macar sacrificiile facute sa aiba un folos...iata ca au avut!! Va multumesc inca o data...


Ai 23 de ani, cum poti sa spui ca toata tineretea ti s-a dus de izbeliste? Sa fii multumita ca esti sanatoasa si intreaga, restul e apa de ploaie.



Pai, tinand cont ca l am cunoscut cand aveam 18 :( inca nu realizez ce mi se intampla! N am cuvinte sa exprim ce e in sufletul meu! Mi e atat de scarba de tot..e greu...
kudika_21746
Postat pe 21 Noiembrie 2012 20:24
De la: kudika_21746, la data 2012-11-21 20:24:50
De la: kudika_10817, la data 2012-11-21 20:18:12
De la: kudika_21746, la data 2012-11-21 19:46:42Am acumulat atata ura in aceste 2 zile, nu am vb cu nimeni..am incercat sa strang cat mai multe detalii, dovezi..nu stiu cum am sa reactionez, mi e teama de ce mi va zice!! Mi e teama de momentul in sine, dar il si astept cu nerabdare! Ma adun, ma reculeg pt cateva ore, apoi izbucnesc iar in lacrimi..cred ca e normal si firesc, insa nu ma asteptam sa trec eu prin asa ceva!! Toata tineretea mea s a dus pe apa sambetei,speram ca macar sacrificiile facute sa aiba un folos...iata ca au avut!! Va multumesc inca o data...


Ai 23 de ani, cum poti sa spui ca toata tineretea ti s-a dus de izbeliste? Sa fii multumita ca esti sanatoasa si intreaga, restul e apa de ploaie.



Pai, tinand cont ca l am cunoscut cand aveam 18 :( inca nu realizez ce mi se intampla! N am cuvinte sa exprim ce e in sufletul meu! Mi e atat de scarba de tot..e greu...


Incearca sa te linistesti, totusi.

Fii si tu un pic mai optimista. Bucura-te ca ai scapat de un tip care nu te merita.
kudika_10817
Postat pe 21 Noiembrie 2012 20:26
De la: kudika_21746, la data 2012-11-21 20:24:50
De la: kudika_10817, la data 2012-11-21 20:18:12
De la: kudika_21746, la data 2012-11-21 19:46:42Am acumulat atata ura in aceste 2 zile, nu am vb cu nimeni..am incercat sa strang cat mai multe detalii, dovezi..nu stiu cum am sa reactionez, mi e teama de ce mi va zice!! Mi e teama de momentul in sine, dar il si astept cu nerabdare! Ma adun, ma reculeg pt cateva ore, apoi izbucnesc iar in lacrimi..cred ca e normal si firesc, insa nu ma asteptam sa trec eu prin asa ceva!! Toata tineretea mea s a dus pe apa sambetei,speram ca macar sacrificiile facute sa aiba un folos...iata ca au avut!! Va multumesc inca o data...


Ai 23 de ani, cum poti sa spui ca toata tineretea ti s-a dus de izbeliste? Sa fii multumita ca esti sanatoasa si intreaga, restul e apa de ploaie.



Pai, tinand cont ca l am cunoscut cand aveam 18 :( inca nu realizez ce mi se intampla! N am cuvinte sa exprim ce e in sufletul meu! Mi e atat de scarba de tot..e greu...



My dear,,,out of this quicksand!!!!!So I can tell you!
kudika_15804
Postat pe 21 Noiembrie 2012 20:39
De la: kudika_21756, la data 2012-11-21 21:08:00
De la: kudika_15804, la data 2012-11-21 20:39:04
De la: kudika_21746, la data 2012-11-21 20:24:50
De la: kudika_10817, la data 2012-11-21 20:18:12
De la: kudika_21746, la data 2012-11-21 19:46:42Am acumulat atata ura in aceste 2 zile, nu am vb cu nimeni..am incercat sa strang cat mai multe detalii, dovezi..nu stiu cum am sa reactionez, mi e teama de ce mi va zice!! Mi e teama de momentul in sine, dar il si astept cu nerabdare! Ma adun, ma reculeg pt cateva ore, apoi izbucnesc iar in lacrimi..cred ca e normal si firesc, insa nu ma asteptam sa trec eu prin asa ceva!! Toata tineretea mea s a dus pe apa sambetei,speram ca macar sacrificiile facute sa aiba un folos...iata ca au avut!! Va multumesc inca o data...


Ai 23 de ani, cum poti sa spui ca toata tineretea ti s-a dus de izbeliste? Sa fii multumita ca esti sanatoasa si intreaga, restul e apa de ploaie.



Pai, tinand cont ca l am cunoscut cand aveam 18 :( inca nu realizez ce mi se intampla! N am cuvinte sa exprim ce e in sufletul meu! Mi e atat de scarba de tot..e greu...



My dear,,,out of this quicksand!!!!!So I can tell you!
tu nu poti sa i zici nimik,,zi ti tie sa nu mai razi ca tuta degeaba,si zi ti tot tie sa nu consideri alte nati mai prejos ca a ta bagandui pe toti in aceasi oala,,daca vrei sa inveti pe cnva cva invatate pe gtn singura




Ce tot spui acolo? Daca vrei sa inteleaga cineva ce scrii, mai bine ai scrie corect, in primul rand! In al doilea rand, n am subestimat pe nimeni! Nu vad legatura! O seara buna!
kudika_21746
Postat pe 21 Noiembrie 2012 21:39
Nu stiu daca e o incurajare dar gandeste-te ca sunt femei de peste 40 de ani ce afla ca sunt inselate de soti. Tu macar esti tanara, n-ai copii in spate, poti oricand sa-ti faci pe altcineva. Femeile alea nu au nici macar aceasta mangaiere. Ce rost are sa te umpli de nervi si sa-i faci scene? Te vei enerva de pomana si pe el il va durea in cot (unde ar trebui sa te doara si pe tine de altfel). Indiferenta e cea mai buna razbunare. Spune-i la revedere si drum bun.
Micaell
Postat pe 23 Noiembrie 2012 18:32
L am infruntat.....acum 2 zile! Inca sunt socata!! La inceput, a zis ca nu e adevarat, zicea ca nu m a mintit sau inselat niciodata...mi a zis ca sunt nebuna si ca am chef d scene si de plans!! Nu mi venea sa cred! I am zis tot ce am avut de zis si i am spus sa se care, l am scos afara din casa si m am rugat la Dumnezeu sa nu l mai vad niciodata! Ma doare insa, ca nici in ziua de azi n a incercat macar sa dea un tel sa incerce sa vb cu mine...desi e gata totul!! :( Probabil n am facut nici cat o ceapa degerata pt el, desi gesturile lui ziceau totusi altceva...in fine! Sper sa fiu bine, sa l uit cat mai repede si mai sper sa existe cineva acolo care sa ma faca sa am din nou incredere in barbati!! :(
kudika_21746
Postat pe 26 Noiembrie 2012 20:43
De la: kudika_21746, la data 2012-11-26 20:43:29L am infruntat.....acum 2 zile! Inca sunt socata!! La inceput, a zis ca nu e adevarat, zicea ca nu m a mintit sau inselat niciodata...mi a zis ca sunt nebuna si ca am chef d scene si de plans!! Nu mi venea sa cred! I am zis tot ce am avut de zis si i am spus sa se care, l am scos afara din casa si m am rugat la Dumnezeu sa nu l mai vad niciodata! Ma doare insa, ca nici in ziua de azi n a incercat macar sa dea un tel sa incerce sa vb cu mine...desi e gata totul!! :( Probabil n am facut nici cat o ceapa degerata pt el, desi gesturile lui ziceau totusi altceva...in fine! Sper sa fiu bine, sa l uit cat mai repede si mai sper sa existe cineva acolo care sa ma faca sa am din nou incredere in barbati!! :(




Va fi ,cu siguranta ,si va veni si ziua intalnirii cu el!!!!!Nu-ti distruge sperantele din suflet!!!!!
kudika_15804
Postat pe 26 Noiembrie 2012 21:08
De la: kudika_21746, la data 2012-11-26 20:43:29L am infruntat.....acum 2 zile! Inca sunt socata!! La inceput, a zis ca nu e adevarat, zicea ca nu m a mintit sau inselat niciodata...mi a zis ca sunt nebuna si ca am chef d scene si de plans!! Nu mi venea sa cred! I am zis tot ce am avut de zis si i am spus sa se care, l am scos afara din casa si m am rugat la Dumnezeu sa nu l mai vad niciodata! Ma doare insa, ca nici in ziua de azi n a incercat macar sa dea un tel sa incerce sa vb cu mine...desi e gata totul!! :( Probabil n am facut nici cat o ceapa degerata pt el, desi gesturile lui ziceau totusi altceva...in fine! Sper sa fiu bine, sa l uit cat mai repede si mai sper sa existe cineva acolo care sa ma faca sa am din nou incredere in barbati!! :(


Are dreptate cine spunea ca trebuie sa fii impacata cu gandul ca ai aflat din timp de tradare... sunt femei care cred cu tarie in dragostea lor, se daruiesc cu totul barbatului pe care il iubesc, fara sa banuiasca ce ticalos e el. Cum altfel poti numi barbatul care nu rateaza nici o ocazie, cand il lasi singur cateva zile, ori o noapte-doua, prin natura obligatiilor de servici, iar el in timpul asta isi face program cu o alta, in chiar patul tau?! Tu tocmai de un astfel de barbat te-ai despartit. Fii bucuroasa!
mobilemaimai_no1
Postat pe 2 Decembrie 2012 18:11
De la: kudika_21746, la data 2012-11-26 20:43:29L am infruntat.....acum 2 zile! Inca sunt socata!! La inceput, a zis ca nu e adevarat, zicea ca nu m a mintit sau inselat niciodata...mi a zis ca sunt nebuna si ca am chef d scene si de plans!! Nu mi venea sa cred! I am zis tot ce am avut de zis si i am spus sa se care, l am scos afara din casa si m am rugat la Dumnezeu sa nu l mai vad niciodata! Ma doare insa, ca nici in ziua de azi n a incercat macar sa dea un tel sa incerce sa vb cu mine...desi e gata totul!! :( Probabil n am facut nici cat o ceapa degerata pt el, desi gesturile lui ziceau totusi altceva...in fine! Sper sa fiu bine, sa l uit cat mai repede si mai sper sa existe cineva acolo care sa ma faca sa am din nou incredere in barbati!! :(



Un baiat virgin, dragut, sincer, pentru care tu sa fii prima si ultima femeie, te-ar interesa ?

Baiat_virgin
Postat pe 2 Decembrie 2012 18:18
De la: Baiat_virgin, la data 2012-12-02 18:18:35
De la: kudika_21746, la data 2012-11-26 20:43:29L am infruntat.....acum 2 zile! Inca sunt socata!! La inceput, a zis ca nu e adevarat, zicea ca nu m a mintit sau inselat niciodata...mi a zis ca sunt nebuna si ca am chef d scene si de plans!! Nu mi venea sa cred! I am zis tot ce am avut de zis si i am spus sa se care, l am scos afara din casa si m am rugat la Dumnezeu sa nu l mai vad niciodata! Ma doare insa, ca nici in ziua de azi n a incercat macar sa dea un tel sa incerce sa vb cu mine...desi e gata totul!! :( Probabil n am facut nici cat o ceapa degerata pt el, desi gesturile lui ziceau totusi altceva...in fine! Sper sa fiu bine, sa l uit cat mai repede si mai sper sa existe cineva acolo care sa ma faca sa am din nou incredere in barbati!! :(



Un baiat virgin, dragut, sincer, pentru care tu sa fii prima si ultima femeie, te-ar interesa ?



kudika_15804
Postat pe 2 Decembrie 2012 18:25

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
oare vrea? 42 De la: kudika_975532 5 Noiembrie 2014 22:31
e lautar si se da la toate dar il iubesc 52 De la: zdup 11 Decembrie 2011 18:05
Relatii 8 De la: kudika_973001 8 Septembrie 2014 12:39
el sau ....ce ma sfatuiti? 19 De la: keep_shining 21 Ianuarie 2010 16:12
buna... 10 De la: cristi_nne 30 Aprilie 2009 08:45