Setari Cookie-uri

Ai nevoie de un sfat profesional? - eUniversum.com

Consiliere online, prin Telefon, Text-Chat si E-mail in domeniile: Cartomantie, Tarot, Clarviziune si Prezicere, Parapsihologie, Astrologie, etc… Clientii care se Inregistreaza pentru prima data pe sit-ul nostrum vor beneficia de o convorbire Telefonica Promotionala de 15 minute, cu numai 4,99 euro (inclusive taxe incluse) cu unul dintre expertii nostri. Pentru mai multe detalii intrati pe adresa: www.euniversum.com
gabriel32
Postat pe 27 Noiembrie 2012 14:40
Reclameeee...!!!! Bleah....
Rotty_
Postat pe 27 Noiembrie 2012 14:50
De la: gabriel32, la data 2012-11-27 14:40:22Consiliere online, prin Telefon, Text-Chat si E-mail in domeniile: Cartomantie, Tarot, Clarviziune si Prezicere, Parapsihologie, Astrologie, etc… Clientii care se Inregistreaza pentru prima data pe sit-ul nostrum vor beneficia de o convorbire Telefonica Promotionala de 15 minute, cu numai 4,99 euro (inclusive taxe incluse) cu unul dintre expertii nostri. Pentru mai multe detalii intrati pe adresa: www.euniversum.com



Nu am auzit expresia "sfat profesional",dar de sfat profesionist,da,am auzit si am primit multe de-alungul vietii!!!!
kudika_15804
Postat pe 27 Noiembrie 2012 15:27
Daaa da...las ca stim noi cum faceti!
Puneti intrebari, deduceti si apoi faceti persoana care v-a contactat sa creada ca viitorul lui va fi exact acela pe care il doreste.
Atata stiti, sa dati sfaturi
Chiar...n-ar strica sa-mi fac si eu un site din asta, sa-mi fac reclama pe Adwords si sa vezi ce clientela o sa am...
Daca kudika ne-ar plati pe noi pt sfaturi am fi putred de bogati.
Ghicicummacheama
Postat pe 27 Noiembrie 2012 15:39
Este atat de simplu sa-ti faci o afacere din asta......extrem de simplu!
Oameni naivi si amarati destui .... clientela perfecta pentru voi!
Ghicicummacheama
Postat pe 27 Noiembrie 2012 15:40
De la: kudika_14322, la data 2012-11-27 15:39:28Daaa da...las ca stim noi cum faceti!
Puneti intrebari, deduceti si apoi faceti persoana care v-a contactat sa creada ca viitorul lui va fi exact acela pe care il doreste.
Atata stiti, sa dati sfaturi
Chiar...n-ar strica sa-mi fac si eu un site din asta, sa-mi fac reclama pe Adwords si sa vezi ce clientela o sa am...
Daca kudika ne-ar plati pe noi pt sfaturi am fi putred de bogati.


Peste 99% dintre ei sunt niste sarlatani si niste manipulatori, Ami.

La fel ca si aia care sustin ca pot citi in aura celorlalti oameni. Toti se joaca cu disperarea oamenilor, toti indivizii astia incearca sa-i manipuleze pe oameni, asta-i parerea mea.

Uite si un articol interesant pe tema asta:

http://www.descopera.org/gandirea-selectiva-si-efectul-barnum/
Viorica_Franziska
Postat pe 27 Noiembrie 2012 15:53
De la: kudika_22127, la data 2012-11-27 15:53:38
De la: kudika_14322, la data 2012-11-27 15:39:28Daaa da...las ca stim noi cum faceti!
Puneti intrebari, deduceti si apoi faceti persoana care v-a contactat sa creada ca viitorul lui va fi exact acela pe care il doreste.
Atata stiti, sa dati sfaturi
Chiar...n-ar strica sa-mi fac si eu un site din asta, sa-mi fac reclama pe Adwords si sa vezi ce clientela o sa am...
Daca kudika ne-ar plati pe noi pt sfaturi am fi putred de bogati.


Peste 99% dintre ei sunt niste sarlatani si niste manipulatori, Ami.

La fel ca si aia care sustin ca pot citi in aura celorlalti oameni. Toti se joaca cu disperarea oamenilor, toti indivizii astia incearca sa-i manipuleze pe oameni, asta-i parerea mea.

Uite si un articol interesant pe tema asta:

http://www.descopera.org/gandirea-selectiva-si-efectul-barnum/


Foarte interesant articolul. Exact ce spusesem.
Si fac astia avere......
Ghicicummacheama
Postat pe 27 Noiembrie 2012 16:23
De la: kudika_14322, la data 2012-11-27 16:23:58
De la: kudika_22127, la data 2012-11-27 15:53:38
De la: kudika_14322, la data 2012-11-27 15:39:28Daaa da...las ca stim noi cum faceti!
Puneti intrebari, deduceti si apoi faceti persoana care v-a contactat sa creada ca viitorul lui va fi exact acela pe care il doreste.
Atata stiti, sa dati sfaturi
Chiar...n-ar strica sa-mi fac si eu un site din asta, sa-mi fac reclama pe Adwords si sa vezi ce clientela o sa am...
Daca kudika ne-ar plati pe noi pt sfaturi am fi putred de bogati.


Peste 99% dintre ei sunt niste sarlatani si niste manipulatori, Ami.

La fel ca si aia care sustin ca pot citi in aura celorlalti oameni. Toti se joaca cu disperarea oamenilor, toti indivizii astia incearca sa-i manipuleze pe oameni, asta-i parerea mea.

Uite si un articol interesant pe tema asta:

http://www.descopera.org/gandirea-selectiva-si-efectul-barnum/


Foarte interesant articolul. Exact ce spusesem.
Si fac astia avere......


Da, speculeaza la greu nenorocirea oamenilor.
Viorica_Franziska
Postat pe 28 Noiembrie 2012 12:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cata influenta au mamele baietilor asupra unei relatii? 357 De la: kudika386372 6 Noiembrie 2011 17:03
Sfat 12 De la: franziska_eu 12 Februarie 2012 09:18
divort 11 De la: nicossia 8 Februarie 2011 23:37
o mare dilema 20 De la: kudika108415 5 August 2013 02:05
petrecerea burlacitelor! 9 De la: l_diana_c 27 Mai 2009 18:00