Setari Cookie-uri

Iubire adolescentina

Subiectul este iubire adolescentina,dar pot spune ca pentru mine adolescenta a trecut de mult.Am 22 de ani,sunt femeie pot spune cu tarie,si am trecut prin povesti de viata ,si de dragoste care m-au modelat de-a lungul timpului.Am cunoscut tot felul de barbati:mai mari ca mine,poeti,artisti,afoni,egoisti ,implicati..si tot asa...credeam ca stiu ce vreau de la o relatie,Pana acum aproximativ un an.Am incercat o relatie cu cineva mult mai mic decat mine,mai exact ,cu 4 ani.Am zis ca a fost o experienta frumoasa si cam atat.problema este alta:De atunci nu ma mai pot implica in relatii cu tipi de seama mea sau mai mari ma atrag doar pustanii,minori de cele mai multe ori,desi stiu ca nu e nimic de viitor acolo.Nu vreau sa apelez la un psiholog,dar poate a mai trecut cineva prin asa ceva si imi spune si mie cum s-a terminat mania asta,atat de dulce acum,dar pe care stiu ca o voi regreta.
kudika_8080
Postat pe 20 Mai 2013 19:11
De la: kudika_8080, la data 2013-05-20 19:11:37Subiectul este iubire adolescentina,dar pot spune ca pentru mine adolescenta a trecut de mult.Am 22 de ani,sunt femeie pot spune cu tarie,si am trecut prin povesti de viata ,si de dragoste care m-au modelat de-a lungul timpului.Am cunoscut tot felul de barbati:mai mari ca mine,poeti,artisti,afoni,egoisti ,implicati..si tot asa...credeam ca stiu ce vreau de la o relatie,Pana acum aproximativ un an.Am incercat o relatie cu cineva mult mai mic decat mine,mai exact ,cu 4 ani.Am zis ca a fost o experienta frumoasa si cam atat.problema este alta:De atunci nu ma mai pot implica in relatii cu tipi de seama mea sau mai mari ma atrag doar pustanii,minori de cele mai multe ori,desi stiu ca nu e nimic de viitor acolo.Nu vreau sa apelez la un psiholog,dar poate a mai trecut cineva prin asa ceva si imi spune si mie cum s-a terminat mania asta,atat de dulce acum,dar pe care stiu ca o voi regreta.



Corupere de minori????

Draga mea,nu ai nevoie de serviciile psihologului,ci de trezirea ta la realitate!!!!Cred ca ai fost incantata de placerile vietii usoare,mai mult decat ar trebui sa fie o tanara de varsta ta,din panoplia de barbati ,lipsindu-ti minorii!!Cum se poate termina mania??????Depinde de tine!!!!!Ce sa-ti faca psihologul????Draga mea,rezolvarea problemei este la tine,nu la psiholog!!!!Incearca sa fii mai potolita in exibitionism si ai sa vezi rezultatele!!!!!
kudika_15804
Postat pe 20 Mai 2013 19:42
ai intrat in trendul hollywood'ului, cand vei avea varsta lui demi moore, toate femeile vor fi invidioase!
ps. cred ca-ti place sa fi langa un baiat naiv, pt ca-l poti ghida cum vrei tu!
MissDarine
Postat pe 20 Mai 2013 20:40
De la: kudika_8080, la data 2013-05-20 19:11:37Subiectul este iubire adolescentina,dar pot spune ca pentru mine adolescenta a trecut de mult.Am 22 de ani,sunt femeie pot spune cu tarie,si am trecut prin povesti de viata ,si de dragoste care m-au modelat de-a lungul timpului.Am cunoscut tot felul de barbati:mai mari ca mine,poeti,artisti,afoni,egoisti ,implicati..si tot asa...credeam ca stiu ce vreau de la o relatie,Pana acum aproximativ un an.Am incercat o relatie cu cineva mult mai mic decat mine,mai exact ,cu 4 ani.Am zis ca a fost o experienta frumoasa si cam atat.problema este alta:De atunci nu ma mai pot implica in relatii cu tipi de seama mea sau mai mari ma atrag doar pustanii,minori de cele mai multe ori,desi stiu ca nu e nimic de viitor acolo.Nu vreau sa apelez la un psiholog,dar poate a mai trecut cineva prin asa ceva si imi spune si mie cum s-a terminat mania asta,atat de dulce acum,dar pe care stiu ca o voi regreta.


Mai trebuie sa astepti pentru ca inca nua i gasit barbatul adevarat care sa te tina ca pe o regina sub aripa lui protectoare, eu asta imi doresc...pana il gasesti lasa copilasii sa creasca mari, gandeste-te la ostul vietii tale!
kudika_nikole
Postat pe 20 Mai 2013 21:24
De la: MissDarine, la data 2013-05-20 20:40:18ai intrat in trendul hollywood'ului, cand vei avea varsta lui demi moore, toate femeile vor fi invidioase!
ps. cred ca-ti place sa fi langa un baiat naiv, pt ca-l poti ghida cum vrei tu!


Mda, cam asta-i si parerea mea.
kudika_32792
Postat pe 21 Mai 2013 08:02
"Am 22 de ani,sunt femeie pot spune cu tarie,si am trecut prin povesti de viata ,si de dragoste care m-au modelat de-a lungul timpului."


Daca spui chestia asta peste 20 de ani , ma ca te-as crede....
Rotty_
Postat pe 21 Mai 2013 08:29
*...mai...
Rotty_
Postat pe 21 Mai 2013 08:30
Crezi ca nu am incercat...?nu e asa usor pe cat crezi.
kudika_8080
Postat pe 25 Mai 2013 20:53
De la: kudika_8080, la data 2013-05-25 20:53:43Crezi ca nu am incercat...?nu e asa usor pe cat crezi.



Insista,nu ai incercat suficient!!!!
kudika_15804
Postat pe 25 Mai 2013 21:28
De la: kudika_8080, la data 2013-05-25 20:53:43Crezi ca nu am incercat...?nu e asa usor pe cat crezi.


Intodeauna pentru a face ceva si a reusi este necesara vointa!

kudika_nikole
Postat pe 25 Mai 2013 21:41
De la: MissDarine, la data 2013-05-20 20:40:18ai intrat in trendul hollywood'ului, cand vei avea varsta lui demi moore, toate femeile vor fi invidioase!
ps. cred ca-ti place sa fi langa un baiat naiv, pt ca-l poti ghida cum vrei tu!
carolyn-a
Postat pe 21 Iulie 2013 12:31

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sa stim sa ne despartim frumos de cei sau cele care le am iubit 10 De la: deea_elena 13 Mai 2009 15:55
SA LUPT SAU SA-L UIT? 36 De la: skylight 13 Noiembrie 2009 23:35
totu despre Racii..!:X 21 De la: TIGRA 25 Februarie 2011 11:40
Vreau sa ne impacam... 119 De la: pretty_her 9 Iulie 2013 09:37
ce sa fac...? 5 De la: CiobO 18 Noiembrie 2015 12:15