Setari Cookie-uri

Relatii noi in haine vechi

Buna, am fost casatorita timp de 16 ani cu un barbat extrem de activ sexual, care mai avea si un organ, cred eu, mai mare decat ar fi fost normal. Am divortat de ceva timp si am un alt partener, care imi place f mult, dar cu care nu prea ma potrivesc din punct de vedere al marimii. Cred k nu evina lui, posibil sa fiu eu prea ... mare pt el. Am auzit k exista remedii de moment pt astfel de situatii, dar nu stiu care. Voi stiti?
_Rori_
Postat pe 22 Martie 2013 08:35


Remedii penttru ce anume??Pentru marirea dimensiunilor organului sexual al partenerului tau?????????? Draga mea,nu marimea conteaza,ci arta de a face dragoste!!!!Este adevarat,insa,faptul ca tu ai fost invatata cu alt gabarit,dar asa cum te-ai obisnuit,tot asa trebuie sa te dezobisnuiesti,daca iti iubesti partenerul!!!My opinion!!!
kudika_15804
Postat pe 22 Martie 2013 08:47
Nu ai inteles:nu marirea dimensiunii organului lui genital o doresc. Tocmai asta scriam, k e posibil sa nu fie vina lui, ci a mea.
_Rori_
Postat pe 22 Martie 2013 09:27
De la: _Rori_, la data 2013-03-22 09:27:13Nu ai inteles:nu marirea dimensiunii organului lui genital o doresc. Tocmai asta scriam, k e posibil sa nu fie vina lui, ci a mea.



Nu vorbim de marimea vaginului tau,ci de modul cum esti satisfacuta ca femeie!!!!Daca te preocupa vaginul avut in dotare,ti sa-ti spun ca nu ai cum sa intervii asupra lui!!!Daca nu te simti implinita in timpul actului sexual,culpa revine partenerului tau,in cea mai mare parte,tie,revenindu-ti doar un mic procent ,dat de gradul de multumire,din punct de vedere sexual!!!Te-ai obisnuit cu fostul partener,cu tehnicile abordate in timpul actului dragostei,si de aici s-a nascut insatisfacerea actuala!!!Vaginul nu are dimensiuni macroscopice,difera ,foarte putin,de la o femeie ,la cealalta,deci nemultumirea ta este ,mai mult,pe fond psihic,decat fizic!!!Nu ai ce sa faci,incearca sa iti creezi un anumit confort psihic ,inaintea actului sexual sau iti poti cauta alt partener,care,s-ar putea ,sa te satisfaca asa cum doresti!!!
kudika_15804
Postat pe 22 Martie 2013 09:45
De la: _Rori_, la data 2013-03-22 08:35:23Buna, am fost casatorita timp de 16 ani cu un barbat extrem de activ sexual, care mai avea si un organ, cred eu, mai mare decat ar fi fost normal. Am divortat de ceva timp si am un alt partener, care imi place f mult, dar cu care nu prea ma potrivesc din punct de vedere al marimii. Cred k nu evina lui, posibil sa fiu eu prea ... mare pt el. Am auzit k exista remedii de moment pt astfel de situatii, dar nu stiu care. Voi stiti?


Un medic ginecolog ar fi mai competent in a-ti oferi sfaturile pe care le astepti. Si sa stii ca nu glumesc.
Viorica_Franziska
Postat pe 22 Martie 2013 13:32
Pararea mea este ca ce a mers inainte poate nu mai merge acum, si trebuie sa gasiti impreuna pozitiile in care va simtiti cel mai bine. Daca stii cum se obtine un orgasm, stii foarte bine despre ce vorbesc.
Content_Manager
Postat pe 24 Martie 2013 07:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sunt indragostita. Voi ce ati face? 36 De la: kudika_22717 6 Decembrie 2012 10:58
Adoptie 1 De la: Lavinia_Doralee_1 13 Octombrie 2013 00:25
esenta vietii 16 De la: onuta81 24 Noiembrie 2009 20:01
Nu stiu ce sa mai fac 8 De la: kudika_961460 4 Mai 2014 10:13
FRICA 4 De la: miss_darine 1 Mai 2010 14:17