Setari Cookie-uri

Sunt diferita

De la: kudika_32792, la data 2013-04-16 19:17:21Sictir, mincinoasa ordinara! Mars de aici!

De la: kudika_32792, la data 2013-04-26 11:44:45 mi se pare foarte dur.
life_coaching
Postat pe 26 Aprilie 2013 16:34
De la: kudika_32792, la data 2013-04-26 08:33:09
Invata sa te exprimi scurt si la obiect, si invata sa-ti argumentezi spusele cu argumente logice si de bun simt.

De la: kudika_32792, la data 2013-04-16 19:17:21Sictir, mincinoasa ordinara! Mars de aici!
life_coaching
Postat pe 26 Aprilie 2013 16:36
Obsedat id.iot, inceteaza, caci ne blochezi forumul, je.gule!
kudika_32792
Postat pe 26 Aprilie 2013 18:49
ce-aveti ma?
Ame_li
Postat pe 26 Aprilie 2013 19:59
De la: kudika_32792, la data 2013-04-26 18:49:17Obsedat id.iot, inceteaza, caci ne blochezi forumul, je.gule!




Uau... ce ti-a facut individul, Vio? ... ca eu nu te-am citit niciodata asa nervoasa
Roua_Deraway
Postat pe 26 Aprilie 2013 20:13
De la: kudika_32792, la data 2013-04-26 18:49:17Obsedat id.iot, inceteaza, caci ne blochezi forumul, je.gule!
De la: kudika_32792, la data 2013-04-16 19:17:21Sictir, mincinoasa ordinara! Mars de aici!
life_coaching
Postat pe 26 Aprilie 2013 20:18
De la: Roua_Lindqvist, la data 2013-04-26 20:13:40
De la: kudika_32792, la data 2013-04-26 18:49:17Obsedat id.iot, inceteaza, caci ne blochezi forumul, je.gule!




Uau... ce ti-a facut individul, Vio? ... ca eu nu te-am citit niciodata asa nervoasa

nimic altceva decat ii pun in fata o oglinda . replicile ei , repuse , ei . doar atat . nimic mai mult . caci , m-am saturat de cata abjectie dispune .
life_coaching
Postat pe 26 Aprilie 2013 20:19
De la: Ame_li, la data 2013-04-26 19:59:27ce-aveti ma?

o vila cu piscina , 3 masini , o viata lunga , o nevasta perfecta si ... mult haz . Pt X doar ghaz . Al ei .

Se pune ?
life_coaching
Postat pe 26 Aprilie 2013 20:21
De la: life_coaching, la data 2013-04-26 20:21:24
De la: Ame_li, la data 2013-04-26 19:59:27ce-aveti ma?

o vila cu piscina , 3 masini , o viata lunga , o nevasta perfecta si ... mult haz . Pt X doar ghaz . Al ei .

Se pune ?



piscina clar se pune
Ame_li
Postat pe 26 Aprilie 2013 20:23
K. Nu contrazic si nu aprob pe nimeni, dar apropos de preoti si de cum ne-a lasat Cel de Sus... Am fost acum cativa ani buni in urma la o manastire de renume din Romania, unde se statea la o coada imensa la marturisit la un calugar care se zice ca are mare dar si mare har. Eu ma uitam cam lung la coada respectiva, dar neamurile m-au batut la cap sa stau, ca vezi doamne cand mai am ocazia asta si etc. Nu stiu cum s-a facut, ca cei din fata mea s-au rarit, ori au plecat, ori.... si m-am trezit in fata usii sa intru la calugarul respectiv. Buuuuun. Si intru io sub "poala popii", smerita, ca orice bun crestin. Incepe sa intrebe daca mint, daca fur,daca tin post... Nu stiu daca a durat un minut toate aceste intrebari, dupa care a inceput cu.... Phiu, rosesc si acum cand imi amintesc... Ca daca am facut sex necununata. Zic DA (ca nu-i bine sa minti popa). Oooo si atunci sa vezi ploaie de intrebari. Cum am stat, unde-am pus mana, daca m-am uitat la... si el cum statea si ce facea... Breeee, eram lesinata, abia mai vorbeam. Ma putea aduna cineva de pe jos cu mopul! Ei, intreb eu acum pe cei cunoscatori intr-ale celor sfinte, ce rost au avut aceste intrebari? Era mai mic pacatul daca stateam cu ochii inchisi decat cu ei deschisi? Asta vis-a-vis de preoti (in care nu am incredere). In ceea ce priveste de ce spunea cineva, cum ne-a lasat Dumnezeu, barbatul impreuna cu femeia; musai; atunci de bietii hermafroditi ce sa mai zicem? Sau si astea sunt pacatele neamului...




pai sa zici mersi pentru ca el te a ajutat un pacat spus pe jumatate nu i dezlegat a vrut sa te ajute sa ti deschizi inima si tocmai sa ti dai tu singura seama ca i un pacat ca asta i cel mai important ,,el aude din astea din pacate zi de zi nu avea nevoie pentru el sa i spui tu detaliile alea intime ci pentru tn ca vei trece vamile vazduhului ca fulgerul daca ai avut inima deschisa ,,pentru tn te a intrebat ce te a intrebat nu pentru el,,nu ti fa griji ca erai lesinata multumeste i lui dumnezeu ca te ai dus si te a spovedit ca din pacate iadul e plin de lesinati si rusinosi care la spovedanie s au ferit sa recunoasca pacate rusinoase
prazlea
Postat pe 26 Aprilie 2013 21:57
De la: kudika_32792, la data 2013-04-26 11:34:37
De la: luchianramona, la data 2013-04-26 11:19:24K. Nu contrazic si nu aprob pe nimeni, dar apropos de preoti si de cum ne-a lasat Cel de Sus... Am fost acum cativa ani buni in urma la o manastire de renume din Romania, unde se statea la o coada imensa la marturisit la un calugar care se zice ca are mare dar si mare har. Eu ma uitam cam lung la coada respectiva, dar neamurile m-au batut la cap sa stau, ca vezi doamne cand mai am ocazia asta si etc. Nu stiu cum s-a facut, ca cei din fata mea s-au rarit, ori au plecat, ori.... si m-am trezit in fata usii sa intru la calugarul respectiv. Buuuuun. Si intru io sub "poala popii", smerita, ca orice bun crestin. Incepe sa intrebe daca mint, daca fur,daca tin post... Nu stiu daca a durat un minut toate aceste intrebari, dupa care a inceput cu.... Phiu, rosesc si acum cand imi amintesc... Ca daca am facut sex necununata. Zic DA (ca nu-i bine sa minti popa). Oooo si atunci sa vezi ploaie de intrebari. Cum am stat, unde-am pus mana, daca m-am uitat la... si el cum statea si ce facea... Breeee, eram lesinata, abia mai vorbeam. Ma putea aduna cineva de pe jos cu mopul! Ei, intreb eu acum pe cei cunoscatori intr-ale celor sfinte, ce rost au avut aceste intrebari? Era mai mic pacatul daca stateam cu ochii inchisi decat cu ei deschisi? Asta vis-a-vis de preoti (in care nu am incredere). In ceea ce priveste de ce spunea cineva, cum ne-a lasat Dumnezeu, barbatul impreuna cu femeia; musai; atunci de bietii hermafroditi ce sa mai zicem? Sau si astea sunt pacatele neamului...


Mai povestea una dintre fetele de pe forum, ca un popa a incercat s-o atinga sau i-a facut propuneri indecente, nu mai stiu exact cum era, in timp ce ea incerca sa aprinda o lumanare si sa se roage, ceva de genul.

Calugarul ala sau popa ce era (din povestirea ta), caci n-am retinut, nici n-ar trebui sa fie in slujba lui Dumnezeu. Sa profiti de momentele de sinceritate totala ale unui om, ca sa afli detalii atat de intime, detalii care n-au relevanta pentru acel calugar, consider un astfel de gest ca fiind incalificabil.

Chiar am un indemn pentru voi toti: nu mai permiteti absolut nimanui, fie ca-i medic, preot, politist, avocat, om de stiinta, profesor etc, sa profite de autoritatea sa si sa va puna in ipostaze stanjenitoare. Nimeni nu are dreptul sa se foloseasca de autoritatea sa ca sa calce in picioare demnnitatea unui om sau sa profite de pe urma deschiderii sufletesti a acelui om. Aveti tot dreptul de a refuza astfel de ipostaze, retineti asta.

Cred ca am postat la topicul despre documentare, la subforumul de generalitati, un filmulet despre experimentul Milgram. Neaparat sa-l vizionati.
nu mai avea indemne cand nu sti despre ce vorbesti
prazlea
Postat pe 26 Aprilie 2013 21:59
e prea mult de citit aici...mi-e lene
ce faci dogule ?
Ghicicummacheama
Postat pe 26 Aprilie 2013 22:05
De la: Ghicicummacheama, la data 2013-04-26 22:05:25e prea mult de citit aici...mi-e lene
ce faci dogule ?
ce sa fac de la ser bici incerc sa fiu un cetatean model,,cum te cheama sa nu ti mai zic unguroaico sa nu te superi
prazlea
Postat pe 26 Aprilie 2013 22:09
De la: prazlea, la data 2013-04-26 22:09:09
De la: Ghicicummacheama, la data 2013-04-26 22:05:25e prea mult de citit aici...mi-e lene
ce faci dogule ?
ce sa fac de la ser bici incerc sa fiu un cetatean model,,cum te cheama sa nu ti mai zic unguroaico sa nu te superi


Incerci incerci, da' nu-ti iese?
Poti sa imi zici si unguroaica, nu ma deranjeaza.
Ami ma cheama
Ghicicummacheama
Postat pe 26 Aprilie 2013 22:15
k
prazlea
Postat pe 26 Aprilie 2013 22:19
contessyna
Postat pe 26 Aprilie 2013 22:32
contessyna
Postat pe 26 Aprilie 2013 23:05
ce ai contesino de sari asa n sus
prazlea
Postat pe 28 Aprilie 2013 11:06
De la: Roua_Lindqvist, la data 2013-04-26 20:13:40
De la: kudika_32792, la data 2013-04-26 18:49:17Obsedat id.iot, inceteaza, caci ne blochezi forumul, je.gule!




Uau... ce ti-a facut individul, Vio? ... ca eu nu te-am citit niciodata asa nervoasa


Buna, Roua! Pe oriunde am postat, porkul asta de laifcocina, a venit si m-a atacat, fara ca eu sa-i fi zis nimic. Colac peste pupaza, vineri dupa-amiaza a blocat forumul cu mesajele lui spam. Iti spui of-ul o data, de doua ori, de trei ori, dar nu umpli intreg forumul cu obsesiile tale (ma refer la obsesiile porkului de laifcocina).

Eu daca sunt atacata, atac, dupa un timp, si eu la randul meu. Nu pot sa arat respect si toleranta unei persoane, care nu are nici cea mai mica urma de respect sau toleranta fata de mine.

kudika_32792
Postat pe 28 Aprilie 2013 11:25
De la: prazlea, la data 2013-04-26 21:59:04
De la: kudika_32792, la data 2013-04-26 11:34:37
De la: luchianramona, la data 2013-04-26 11:19:24K. Nu contrazic si nu aprob pe nimeni, dar apropos de preoti si de cum ne-a lasat Cel de Sus... Am fost acum cativa ani buni in urma la o manastire de renume din Romania, unde se statea la o coada imensa la marturisit la un calugar care se zice ca are mare dar si mare har. Eu ma uitam cam lung la coada respectiva, dar neamurile m-au batut la cap sa stau, ca vezi doamne cand mai am ocazia asta si etc. Nu stiu cum s-a facut, ca cei din fata mea s-au rarit, ori au plecat, ori.... si m-am trezit in fata usii sa intru la calugarul respectiv. Buuuuun. Si intru io sub "poala popii", smerita, ca orice bun crestin. Incepe sa intrebe daca mint, daca fur,daca tin post... Nu stiu daca a durat un minut toate aceste intrebari, dupa care a inceput cu.... Phiu, rosesc si acum cand imi amintesc... Ca daca am facut sex necununata. Zic DA (ca nu-i bine sa minti popa). Oooo si atunci sa vezi ploaie de intrebari. Cum am stat, unde-am pus mana, daca m-am uitat la... si el cum statea si ce facea... Breeee, eram lesinata, abia mai vorbeam. Ma putea aduna cineva de pe jos cu mopul! Ei, intreb eu acum pe cei cunoscatori intr-ale celor sfinte, ce rost au avut aceste intrebari? Era mai mic pacatul daca stateam cu ochii inchisi decat cu ei deschisi? Asta vis-a-vis de preoti (in care nu am incredere). In ceea ce priveste de ce spunea cineva, cum ne-a lasat Dumnezeu, barbatul impreuna cu femeia; musai; atunci de bietii hermafroditi ce sa mai zicem? Sau si astea sunt pacatele neamului...


Mai povestea una dintre fetele de pe forum, ca un popa a incercat s-o atinga sau i-a facut propuneri indecente, nu mai stiu exact cum era, in timp ce ea incerca sa aprinda o lumanare si sa se roage, ceva de genul.

Calugarul ala sau popa ce era (din povestirea ta), caci n-am retinut, nici n-ar trebui sa fie in slujba lui Dumnezeu. Sa profiti de momentele de sinceritate totala ale unui om, ca sa afli detalii atat de intime, detalii care n-au relevanta pentru acel calugar, consider un astfel de gest ca fiind incalificabil.

Chiar am un indemn pentru voi toti: nu mai permiteti absolut nimanui, fie ca-i medic, preot, politist, avocat, om de stiinta, profesor etc, sa profite de autoritatea sa si sa va puna in ipostaze stanjenitoare. Nimeni nu are dreptul sa se foloseasca de autoritatea sa ca sa calce in picioare demnnitatea unui om sau sa profite de pe urma deschiderii sufletesti a acelui om. Aveti tot dreptul de a refuza astfel de ipostaze, retineti asta.

Cred ca am postat la topicul despre documentare, la subforumul de generalitati, un filmulet despre experimentul Milgram. Neaparat sa-l vizionati.
nu mai avea indemne cand nu sti despre ce vorbesti


Du-te si te culca!
kudika_32792
Postat pe 28 Aprilie 2013 11:26
mai bn culcate tu francezo innainte sa scri cva despre ce nu cunosti
prazlea
Postat pe 28 Aprilie 2013 11:29
De la: prazlea, la data 2013-04-26 21:57:22K. Nu contrazic si nu aprob pe nimeni, dar apropos de preoti si de cum ne-a lasat Cel de Sus... Am fost acum cativa ani buni in urma la o manastire de renume din Romania, unde se statea la o coada imensa la marturisit la un calugar care se zice ca are mare dar si mare har. Eu ma uitam cam lung la coada respectiva, dar neamurile m-au batut la cap sa stau, ca vezi doamne cand mai am ocazia asta si etc. Nu stiu cum s-a facut, ca cei din fata mea s-au rarit, ori au plecat, ori.... si m-am trezit in fata usii sa intru la calugarul respectiv. Buuuuun. Si intru io sub "poala popii", smerita, ca orice bun crestin. Incepe sa intrebe daca mint, daca fur,daca tin post... Nu stiu daca a durat un minut toate aceste intrebari, dupa care a inceput cu.... Phiu, rosesc si acum cand imi amintesc... Ca daca am facut sex necununata. Zic DA (ca nu-i bine sa minti popa). Oooo si atunci sa vezi ploaie de intrebari. Cum am stat, unde-am pus mana, daca m-am uitat la... si el cum statea si ce facea... Breeee, eram lesinata, abia mai vorbeam. Ma putea aduna cineva de pe jos cu mopul! Ei, intreb eu acum pe cei cunoscatori intr-ale celor sfinte, ce rost au avut aceste intrebari? Era mai mic pacatul daca stateam cu ochii inchisi decat cu ei deschisi? Asta vis-a-vis de preoti (in care nu am incredere). In ceea ce priveste de ce spunea cineva, cum ne-a lasat Dumnezeu, barbatul impreuna cu femeia; musai; atunci de bietii hermafroditi ce sa mai zicem? Sau si astea sunt pacatele neamului...




pai sa zici mersi pentru ca el te a ajutat un pacat spus pe jumatate nu i dezlegat a vrut sa te ajute sa ti deschizi inima si tocmai sa ti dai tu singura seama ca i un pacat ca asta i cel mai important ,,el aude din astea din pacate zi de zi nu avea nevoie pentru el sa i spui tu detaliile alea intime ci pentru tn ca vei trece vamile vazduhului ca fulgerul daca ai avut inima deschisa ,,pentru tn te a intrebat ce te a intrebat nu pentru el,,nu ti fa griji ca erai lesinata multumeste i lui dumnezeu ca te ai dus si te a spovedit ca din pacate iadul e plin de lesinati si rusinosi care la spovedanie s au ferit sa recunoasca pacate rusinoase


Si trebuia sa stie calugarul ala detalii despre viata ei amoroasa? Aveau detaliile alea, relevanta pentru confesiunea ei in fata lui?

Ala face abuz de autoritate si de vulnerabilitatea persoanei care a venit cu inima deschisa la el, si tu ii spui femeii ca acel calugar a facut bine ce a facut.

Mda...
kudika_32792
Postat pe 28 Aprilie 2013 11:30
De la: life_coaching, la data 2013-04-26 20:19:32
De la: Roua_Lindqvist, la data 2013-04-26 20:13:40
De la: kudika_32792, la data 2013-04-26 18:49:17Obsedat id.iot, inceteaza, caci ne blochezi forumul, je.gule!




Uau... ce ti-a facut individul, Vio? ... ca eu nu te-am citit niciodata asa nervoasa

nimic altceva decat ii pun in fata o oglinda . replicile ei , repuse , ei . doar atat . nimic mai mult . caci , m-am saturat de cata abjectie dispune .


Hai nu-mi face sila! Dar replicile tale, je-gule, unde sunt? Replicile in care ma ataci pe mine si pe alte utilizatoare, fara ca noi sa-ti fi zis absolut nimic? Daca eu sunt abjecta, tu esti superabject, ordinarule.

Psihopat ce esti!

kudika_32792
Postat pe 28 Aprilie 2013 11:33
De la: kudika_32792, la data 2013-04-28 11:30:08
De la: prazlea, la data 2013-04-26 21:57:22K. Nu contrazic si nu aprob pe nimeni, dar apropos de preoti si de cum ne-a lasat Cel de Sus... Am fost acum cativa ani buni in urma la o manastire de renume din Romania, unde se statea la o coada imensa la marturisit la un calugar care se zice ca are mare dar si mare har. Eu ma uitam cam lung la coada respectiva, dar neamurile m-au batut la cap sa stau, ca vezi doamne cand mai am ocazia asta si etc. Nu stiu cum s-a facut, ca cei din fata mea s-au rarit, ori au plecat, ori.... si m-am trezit in fata usii sa intru la calugarul respectiv. Buuuuun. Si intru io sub "poala popii", smerita, ca orice bun crestin. Incepe sa intrebe daca mint, daca fur,daca tin post... Nu stiu daca a durat un minut toate aceste intrebari, dupa care a inceput cu.... Phiu, rosesc si acum cand imi amintesc... Ca daca am facut sex necununata. Zic DA (ca nu-i bine sa minti popa). Oooo si atunci sa vezi ploaie de intrebari. Cum am stat, unde-am pus mana, daca m-am uitat la... si el cum statea si ce facea... Breeee, eram lesinata, abia mai vorbeam. Ma putea aduna cineva de pe jos cu mopul! Ei, intreb eu acum pe cei cunoscatori intr-ale celor sfinte, ce rost au avut aceste intrebari? Era mai mic pacatul daca stateam cu ochii inchisi decat cu ei deschisi? Asta vis-a-vis de preoti (in care nu am incredere). In ceea ce priveste de ce spunea cineva, cum ne-a lasat Dumnezeu, barbatul impreuna cu femeia; musai; atunci de bietii hermafroditi ce sa mai zicem? Sau si astea sunt pacatele neamului...




pai sa zici mersi pentru ca el te a ajutat un pacat spus pe jumatate nu i dezlegat a vrut sa te ajute sa ti deschizi inima si tocmai sa ti dai tu singura seama ca i un pacat ca asta i cel mai important ,,el aude din astea din pacate zi de zi nu avea nevoie pentru el sa i spui tu detaliile alea intime ci pentru tn ca vei trece vamile vazduhului ca fulgerul daca ai avut inima deschisa ,,pentru tn te a intrebat ce te a intrebat nu pentru el,,nu ti fa griji ca erai lesinata multumeste i lui dumnezeu ca te ai dus si te a spovedit ca din pacate iadul e plin de lesinati si rusinosi care la spovedanie s au ferit sa recunoasca pacate rusinoase


Si trebuia sa stie calugarul ala detalii despre viata ei amoroasa? Aveau detaliile alea, relevanta pentru confesiunea ei in fata lui?

Ala face abuz de autoritate si de vulnerabilitatea persoanei care a venit cu inima deschisa la el, si tu ii spui femeii ca acel calugar a facut bine ce a facut.

Mda...
pai vz ca habar n ai despre ce vorbesti,,acel duhovnik nu trebuia sa stie detaliile pentru el ci pentru ea,,probabil a exagerat ea cu pozitia dar da el te intreaba daca ai facut si cutare si cutare,,,pentru tn nu pentru el,,,rusinea la spovedanie e de la draci ca sa nu ti recunosti pacatul,,inima ta deschisa inseamna sa recunosti pacatul savarsit si sa ti para rau cu adevarat
prazlea
Postat pe 28 Aprilie 2013 11:35
De la: kudika_32792, la data 2013-04-28 11:33:35
De la: life_coaching, la data 2013-04-26 20:19:32
De la: Roua_Lindqvist, la data 2013-04-26 20:13:40
De la: kudika_32792, la data 2013-04-26 18:49:17Obsedat id.iot, inceteaza, caci ne blochezi forumul, je.gule!




Uau... ce ti-a facut individul, Vio? ... ca eu nu te-am citit niciodata asa nervoasa

nimic altceva decat ii pun in fata o oglinda . replicile ei , repuse , ei . doar atat . nimic mai mult . caci , m-am saturat de cata abjectie dispune .


Hai nu-mi face sila! Dar replicile tale, je-gule, unde sunt? Replicile in care ma ataci pe mine si pe alte utilizatoare, fara ca noi sa-ti fi zis absolut nimic? Daca eu sunt abjecta, tu esti superabject, ordinarule.

Psihopat ce esti!



Si inca o chestiune, pork ordinar: inainte de a-i ataca pe altii, uita-te tu in oglinda aia, si vezi ce ai tu insuti sa-ti reprosezi, psihopatule.

PS: Si tot consider execrabile mesajele tale, prin faptul ca denigrezi femeia, ca nu cunosti limba romana si nici limba engleza, ca ne corectezi pe toti, dar nu te uiti la halul in care te exprimi. Scriitor ratat si un misogin de doi lei, asta esti!
kudika_32792
Postat pe 28 Aprilie 2013 11:38
De la: life_coaching, la data 2013-04-26 20:18:05
De la: kudika_32792, la data 2013-04-26 18:49:17Obsedat id.iot, inceteaza, caci ne blochezi forumul, je.gule!
De la: kudika_32792, la data 2013-04-16 19:17:21Sictir, mincinoasa ordinara! Mars de aici!


Mincinos ordinar, esti chiar tu, je-gule. Spui ca nu folosesti "goagal", caci "goagalul e pentru pro.sti", dar la un alt topic afirmi ca "goagal" e ceva in acord cu timpurile noastre, spui ca esti hetero, dar in schimb, vorbesti despre gloss-uri, make-up, rochii de seara, coafuri si ginecologi, deci esti gay, spui ca ai masterat, dar in schimb tu nu cunosti cum se foloseste pronumele personal (gramatica de clasa a V-a) si nici sa te exprimi corect in engleza nu sti, la un topic spui ca esti insurat, iar la altul spui ca esti proaspat divortat, spui ca ai 27 de ani, dar in schimb vorbesti de coxartroza si de marimi XXXXXXL etc.

Esti un mincinos de mare clasa, dar ghinionul tau a fost si este ca unii dintre noi mai vedem si dincolo de aparente, fra.iere, si ca nu putem fi pacaliti usor!
kudika_32792
Postat pe 28 Aprilie 2013 11:45
Iisus si-a instruit Biserica sã se supunã autoritãtii date de El liderilor apostolici, preotilor si episcopilor care le-au urmat. "Vã spun cã tot ceea ce veti lega pe pãmânt sã fie legat si în ceruri si tot ceea ce veti dezlega pe pãmânt sã fie dezlegat si în ceruri" (Matei 18.18). Iisus se referea la faptul cã a dat o realã autoritate duhovniceascã ierarhiei bisericesti, reprezentatã la acel timp de Discipoli. "Si apoi Iisus le-a vorbit din nou: 'Pace vouã! Precum Tatãl M-a trimis pe Mine, asa vã trimit si Eu pe voi…Dacã veti ierta pãcatele orisicui, iertate vor fi, dacã le veti tine, tinute vor fi'." (Ioan 20.21-23
prazlea
Postat pe 28 Aprilie 2013 11:57
De la: life_coaching, la data 2013-04-25 21:24:01
De la: the_girl_with_smiley_face, la data 2013-04-25 21:17:42nu o indemn la nimic,o sfatuiesc sa se informeze bine inainte sa zica ca e lesbi. si cel mai bine te poti informa de la comunitatea gay,logic,nu? ma indoiesc ca acolo aia stau la panda sa prinda fete nevinovate si sa le perverteasca sufletul si trupul... din ce am mai vazut, sunt oameni normali numai ca au alta orientare sexuala. evident ca au si ei uscaturile lor...

E o Tampa , pe aici , ce raspunde la apelativul Vio . Nu oboseste sa repete cum ca as fi ... gay . Deci , volens -nolens .. ma simt dator sa dau sfaturi .


Primul mesaj, doar de la acest topic, in care m-ai nominalizat, in halul in care ai facut-o, fara ca eu sa te fi provocat cu absolut nimic.
kudika_32792
Postat pe 29 Aprilie 2013 11:19
De la: life_coaching, la data 2013-04-25 22:31:07
De la: GONGOI_, la data 2013-04-25 22:26:13
De la: indelebil, la data 2013-04-25 22:23:03
De la: GONGOI_, la data 2013-04-25 22:20:39
IO

A dreacu sosie ... treci fa acasa .

CU CIN TE CERTI BA

Cu un cap de rata si un fund de veverita . Una Vio . De ce ? tii evidenta ?


Al doilea mesaj.
kudika_32792
Postat pe 29 Aprilie 2013 11:21
De la: life_coaching, la data 2013-04-26 16:34:07
De la: kudika_32792, la data 2013-04-16 19:17:21Sictir, mincinoasa ordinara! Mars de aici!

De la: kudika_32792, la data 2013-04-26 11:44:45 mi se pare foarte dur.


Al treilea.
kudika_32792
Postat pe 29 Aprilie 2013 11:23

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Mai are rost sa insist pt a mi recupera iubirea pierduta, 8 De la: Lucia_Lucy_1 2 Decembrie 2013 08:48
Vara asta dansam pe ritmurile [b]MADONNEI[/b]. 1 De la: kudika_10579 6 Iulie 2012 13:30
Obiecte dragi sufletului nostru 27 De la: kudika421339 9 Noiembrie 2011 12:22
Mi-a pacut articolul asta-Irinel- "dilema lui Adam" 1 De la: Cami_Petrescu 8 Octombrie 2010 13:44
CETATEA SOIMOS 5 De la: sweetwhisper 24 Iunie 2010 23:34