Setari Cookie-uri

Despre agatat, pareri feminine

Buna fetelor,

Cum reactionati si ce parere aveti fata de baietii care va agata fie pe strada/club/terase etc.?

Nu ma refer la cei cu replici de agatat luate de pe net care sunt de a dreptu penibili.

Cum v-ar placea sa fiti agatate pe strada/club/terase etc?

O seara frumoasa !
viseee
Postat pe 7 Mai 2013 19:25
De la: viseee, la data 2013-05-07 19:25:01Buna fetelor,

Cum reactionati si ce parere aveti fata de baietii care va agata fie pe strada/club/terase etc.?

Nu ma refer la cei cu replici de agatat luate de pe net care sunt de a dreptu penibili.

Cum v-ar placea sa fiti agatate pe strada/club/terase etc?

O seara frumoasa !



Nu mi-a placut niciodata sa fiu "agatata"!!!!!Ce inseamna acest termen?????
kudika_15804
Postat pe 7 Mai 2013 19:42
stiu ca suna urat cuvantu "a agata"...
Dar sti tu, chestia aia cand unui baiat ii place de tine si vine sa vorbeasca cu tine.

O poti numi cum vrei tu :)

Ceao.
viseee
Postat pe 7 Mai 2013 19:46
De la: viseee, la data 2013-05-07 19:46:30stiu ca suna urat cuvantu "a agata"...
Dar sti tu, chestia aia cand unui baiat ii place de tine si vine sa vorbeasca cu tine.

O poti numi cum vrei tu :)

Ceao.



Ahaaaaaaaaaa,asa se numeste "chestia aia"!!!Am inteles,dar tot nu mi-a placut!!!!!Pai,ce pot sa-ti spun,decat multa bafta,caci ,in mod cert,parerea mea va contravine opiniei tale!!!Seara frumoasa!!!
kudika_15804
Postat pe 7 Mai 2013 19:49
Sa inteleg ca nu iti place sa fii curtata de baieti?
Clarus
Postat pe 7 Mai 2013 19:54
mai, eu apreciez un barbat care are curajul sa vina la mine undeva la o terasa,club etc si sa se bage in vorba intreband cat e ceasul si apoi recunoscand ca m-a vazut acolo, la masa, ii par simpatica si ca nu stie cum sa ma abordeze. si cred ca orice femeie apreciaza curajul asta. evident,sa nu confundam curajul cu mojicia..:)
the_girl_with_smiley_face
Postat pe 7 Mai 2013 20:13
apropo..HRISTOS A INVIAT!!! sper ca ati avut cu totii un Paste fericit si tihnit!
the_girl_with_smiley_face
Postat pe 7 Mai 2013 20:15
De la: the_girl_with_smiley_face, la data 2013-05-07 20:15:23apropo..HRISTOS A INVIAT!!! sper ca ati avut cu totii un Paste fericit si tihnit!


Adevarat a inviat!
kudika_32792
Postat pe 8 Mai 2013 09:00
De la: the_girl_with_smiley_face, la data 2013-05-07 20:13:56mai, eu apreciez un barbat care are curajul sa vina la mine undeva la o terasa,club etc si sa se bage in vorba intreband cat e ceasul si apoi recunoscand ca m-a vazut acolo, la masa, ii par simpatica si ca nu stie cum sa ma abordeze. si cred ca orice femeie apreciaza curajul asta. evident,sa nu confundam curajul cu mojicia..:)


De acord!
kudika_32792
Postat pe 8 Mai 2013 09:00
o bila alba baietilor cu initiativa
Ame_li
Postat pe 8 Mai 2013 09:31
De la: Ame_li, la data 2013-05-08 09:31:52o bila alba baietilor cu initiativa

Pe vremea cand nu urma sa ma casatoresc , si cand doamna inimii mele nu exista in viata mea , ma intorceam in tara , intr-o zi frumoasa ... superba chiar de mai .Abia trecusem de vama . Acum 2 ani . Ba ... nu . 3 . Am imbatranit ....In fine . Fiind cald , decapotasem masina cu care eram ... si ma jucam , dansand in ritmurile muzicii din masina ... La un moment dat , ma depaseste o masina din spate .... remarc ... in treacat , o frumoasa gratie feminina . Dupa ceva vreme , traficul si meandrele lui , o redepasesc eu ... Si scena se repeta de cateva ori . Ne zambeam si atat . Nimic indecent , nimic ... ostantativ dar nimic promitator . La intrarea din orasul in care locuiam , primul oras mai mare de langa granita , pun avariile , cobor geamul si ii fac semn sa incetineasca . Ajunsa langa mine , o rog sa coboare geamul . Analizand situatia ... neriscand nimic , il coboara . Si atunci ii turui : " Daca ti-as cere numarul , pt ca mi-ar place sa vorbim , m-ai refuza . Asa ca , uite , m-am gandit sa te rog sa raspunzi cand te sun la acest telefon ..." Si ..i-am aruncat in masina unul dintre cele doua telefoane pe care le aveam , demarand apoi in tromba . A urmat apelul ... dupa ce ne pierdusem ... Nu ma interesa sa o urmaresc ... Haios a fost faptul ca .... desi masina era cu numere romanesti , ea ... era unguroaica si nu intelegea deloc limba romana . Locuia in Ungaria . Iar ... engleza ... ii era necunoscuta . Asa ... am avut ocazia sa invat ungureste in acele luni ce au urmat . Si ea ... romana .
life_coaching
Postat pe 8 Mai 2013 09:55
De la: life_coaching, la data 2013-05-08 09:55:47
De la: Ame_li, la data 2013-05-08 09:31:52o bila alba baietilor cu initiativa

Pe vremea cand nu urma sa ma casatoresc , si cand doamna inimii mele nu exista in viata mea , ma intorceam in tara , intr-o zi frumoasa ... superba chiar de mai .Abia trecusem de vama . Acum 2 ani . Ba ... nu . 3 . Am imbatranit ....In fine . Fiind cald , decapotasem masina cu care eram ... si ma jucam , dansand in ritmurile muzicii din masina ... La un moment dat , ma depaseste o masina din spate .... remarc ... in treacat , o frumoasa gratie feminina . Dupa ceva vreme , traficul si meandrele lui , o redepasesc eu ... Si scena se repeta de cateva ori . Ne zambeam si atat . Nimic indecent , nimic ... ostantativ dar nimic promitator . La intrarea din orasul in care locuiam , primul oras mai mare de langa granita , pun avariile , cobor geamul si ii fac semn sa incetineasca . Ajunsa langa mine , o rog sa coboare geamul . Analizand situatia ... neriscand nimic , il coboara . Si atunci ii turui : " Daca ti-as cere numarul , pt ca mi-ar place sa vorbim , m-ai refuza . Asa ca , uite , m-am gandit sa te rog sa raspunzi cand te sun la acest telefon ..." Si ..i-am aruncat in masina unul dintre cele doua telefoane pe care le aveam , demarand apoi in tromba . A urmat apelul ... dupa ce ne pierdusem ... Nu ma interesa sa o urmaresc ... Haios a fost faptul ca .... desi masina era cu numere romanesti , ea ... era unguroaica si nu intelegea deloc limba romana . Locuia in Ungaria . Iar ... engleza ... ii era necunoscuta . Asa ... am avut ocazia sa invat ungureste in acele luni ce au urmat . Si ea ... romana .




sa nu-mi spui ca ai invatat ungureste in cateva luni

in rest ,frumos ma gandesc ca nu era un telefon scump
Ame_li
Postat pe 8 Mai 2013 10:00
maiculitaaaa...
the_girl_with_smiley_face
Postat pe 8 Mai 2013 20:46
De la: Ame_li, la data 2013-05-08 09:31:52o bila alba baietilor cu initiativa

chiar doua adica una de la tine...si una de la mine
muza_ta
Postat pe 8 Mai 2013 22:47
De la: muza_ta, la data 2013-05-08 22:47:11
De la: Ame_li, la data 2013-05-08 09:31:52o bila alba baietilor cu initiativa

chiar doua adica una de la tine...si una de la mine

Bueiii ... mie , ca am imbatranit , mi-o vinit mintea la cap ... Nu vreau cu doua ! Cu trei e cel mai bine ... Da ?
life_coaching
Postat pe 8 Mai 2013 23:02
De la: life_coaching, la data 2013-05-08 23:02:38
De la: muza_ta, la data 2013-05-08 22:47:11
De la: Ame_li, la data 2013-05-08 09:31:52o bila alba baietilor cu initiativa

chiar doua adica una de la tine...si una de la mine

Bueiii ... mie , ca am imbatranit , mi-o vinit mintea la cap ... Nu vreau cu doua ! Cu trei e cel mai bine ... Da ?

si una la ce-ti foloseste?
muza_ta
Postat pe 8 Mai 2013 23:05
frumos , traiasca prietenia ronano maghiara
kudika406550
Postat pe 26 Mai 2013 06:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cum sa-i spui ca sa nu-l jignesti? 42 De la: kudika310730 4 Decembrie 2012 10:50
certuri 14 De la: Kudika_ELA 21 August 2009 17:02
Concursul "LUA-MI-AI PAPUCII" 767 De la: etta 9 Februarie 2009 14:21
HELLO 8 De la: blaa 19 Februarie 2010 19:29
Iubire sau obsesie? 34 De la: mandiyngha_yahoo_com 30 Iulie 2009 11:55