Setari Cookie-uri

Trecut imoral

De la: MayanMistica, la data 2013-05-13 00:00:24
De la: kudika_34821, la data 2013-05-10 21:35:55Buna! Daca ati afla despre partenerul de viata ca inainte de casatorie a folosit serviciile unei domnisoare deloc morale, contra cost, ati accepta sa mai ramaneti alaturi de el? Ce ati face in momentul in care ati afla? Ati trece cu vederea de dragul casniciei sau ati alege sa va despartiti? Credeti ca o asemenea greseala e una peste care se poate trece? Ati ajunge sa concepeti si un copil? Intreb pentru ca este o situatie reala si delicata!


Daca el a apelat la o prostituata a fost probabil ca nu avea ceva stabil. Adica a vrut una scurta si fara obligatii. O prostituata nu-ti face necazuri , nu te suna toata ziua buna ziua plus ca e mai ieftina ca o amanta. Pe tine ce anume te deranjeaza? Ca si-a tras-o cu alta sau ca aia era prostituata? S-a intamplat in relatia cu tine? Nu ma refer daca era casatorit cu tine , daca era in timpul relatiei . Daca nu , atunci ce te omori atata? Trebuia sa faca si el ceva ca doar nu era sa si-o ia doar la mana. Daca s-ar intampla in timpul relatiei/casatoriei atunci e altceva.
Te-ai atacat ca a fost la curve , dar daca ai afla ca acum are ca amanta o tipa bine , cu un job decent si o pozitie sociala/materiala foarte buna ...cum ti-ar pica? Ai sta calma sau ai urla mai rau ca atunci cand a fost la prostituate?!!!


Roua_Deraway
Postat pe 13 Mai 2013 04:23
Pfff...nu stiu ce experienta ai cu barbatii dar nu prea cunosti deloc modul lor de functionare.In trecut a fost la acele domnisoare sa nu zic altfel, dar a fost doar sa-si faca placerile, daca femeia de langa el nu-i ofera ce-si doreste va prefera sa plateasca pt a-si satisface fanteziile. Asa-s barbatii, dupa ce vin de la alta isi pun palaria pe cap si tot barbati raman. Majoritatea o fac dar asta nu e motiv de despartire,se intorc tot la nevestele pe care l-e iubesc.Doar cand vei stii sigur k tine o amanta cu care s vede frecvent atunci poti sa spui ca te inseala.
ancacumintica
Postat pe 2 Iunie 2013 13:40
Daca le-ar iubi, nu le-ar insela.
kudika_32792
Postat pe 2 Iunie 2013 13:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sa-ti visezi alesul... in noaptea de sanziene 28 De la: stephaniecarmen 15 Septembrie 2009 18:02
nu stiu cum sa reactionez 235 De la: kiss_my_ass 6 Septembrie 2013 21:44
frica de casatorie.... 47 De la: stem_29 27 Iunie 2011 09:08
Am nevoie de un sfat si de sustinere... 19 De la: Salina_SUSESI_Timisoara 12 Septembrie 2010 22:41
Povestea mea... 9 De la: kudika_30778 4 Aprilie 2013 11:26