Setari Cookie-uri

Sunt indragostita de cineva care nu cunosc.

Buna va rog sa imi dati parerile voastre despre povestea mea,si ce ar trebui sa fac.Ca sa incep cu inceputul:am cunoscut pe cineva pe chat,am inceput sa vb.multe lucruri si ne-am dat seama ca vietile noastre se aseamana foarte mult,avem aceleasi principii de viata,el incepea o idee eu o terminam stateam si vb la tel ore in sir pana noaptea traziu chiar se facea dimineata de multe ori.El mi-a promis ca va veni sa ma vada(nu este din acelasi oras cu mine)a trecut o luna de vb iar eu tot intrebam cand vine,el tot amana.Ultima noastra conversatie a fost a doua zi de paste dupa care nu mi-a mai raspuns la tel nici la sms.Nu inteleg de ce s-a comportat asa,de ce m-a lasat balta fara macar sa imi dea o explicatie.De atunci au trecut aproape doua saptamani dar nu trece o zi fara sa ma gandesc la el.Nu stiu ce sa fac dati-mi un sfat!
kudika498529
Postat pe 19 Mai 2013 08:20
De la: kudika498529, la data 2013-05-19 08:20:40Buna va rog sa imi dati parerile voastre despre povestea mea,si ce ar trebui sa fac.Ca sa incep cu inceputul:am cunoscut pe cineva pe chat,am inceput sa vb.multe lucruri si ne-am dat seama ca vietile noastre se aseamana foarte mult,avem aceleasi principii de viata,el incepea o idee eu o terminam stateam si vb la tel ore in sir pana noaptea traziu chiar se facea dimineata de multe ori.El mi-a promis ca va veni sa ma vada(nu este din acelasi oras cu mine)a trecut o luna de vb iar eu tot intrebam cand vine,el tot amana.Ultima noastra conversatie a fost a doua zi de paste dupa care nu mi-a mai raspuns la tel nici la sms.Nu inteleg de ce s-a comportat asa,de ce m-a lasat balta fara macar sa imi dea o explicatie.De atunci au trecut aproape doua saptamani dar nu trece o zi fara sa ma gandesc la el.Nu stiu ce sa fac dati-mi un sfat!


Sa-i scrii un sms sau un e-mail, in care ii transmiti ca ai ceva important sa-i comunici, iar dupa ce ii vei fi starnit curiozitatea si te va contacta el, sa-l rogi sa-ti spuna, in mod deschis, de ce nu vrea sa va vedeti.

Daca el nu te va contacta, inseamna ca nu mai doreste sa vorbeasca cu tine si nu are rost sa insisti.
kudika_32792
Postat pe 19 Mai 2013 08:40
O fi insurat
GHEISA_
Postat pe 19 Mai 2013 09:01
Daca nu-ti raspunde, inseamna ca si-a gasit pe altcineva. Ai grija cu relatiile astea virtuale, ca poti sa te arzi. Multi sunt casatoriti sau in relatie cu alta femeie si folosesc chatul ca un mijloc de divertisment (de evadare din cotidian). Mai rau e ca tu intri in jocul respectiv si ajungi sa te implici emotional. Te-as sfatui sa-ti cauti o persoana de la tine din oras.
Micaell
Postat pe 19 Mai 2013 11:59
l-a prins consoarta
maria-ioana
Postat pe 19 Mai 2013 12:03
De la: kudika498529, la data 2013-05-19 08:20:40Buna va rog sa imi dati parerile voastre despre povestea mea,si ce ar trebui sa fac.Ca sa incep cu inceputul:am cunoscut pe cineva pe chat,am inceput sa vb.multe lucruri si ne-am dat seama ca vietile noastre se aseamana foarte mult,avem aceleasi principii de viata,el incepea o idee eu o terminam stateam si vb la tel ore in sir pana noaptea traziu chiar se facea dimineata de multe ori.El mi-a promis ca va veni sa ma vada(nu este din acelasi oras cu mine)a trecut o luna de vb iar eu tot intrebam cand vine,el tot amana.Ultima noastra conversatie a fost a doua zi de paste dupa care nu mi-a mai raspuns la tel nici la sms.Nu inteleg de ce s-a comportat asa,de ce m-a lasat balta fara macar sa imi dea o explicatie.De atunci au trecut aproape doua saptamani dar nu trece o zi fara sa ma gandesc la el.Nu stiu ce sa fac dati-mi un sfat!



Te cheama cumva Andra? :)))
cristi86
Postat pe 19 Mai 2013 12:04
De la: kudika_25894, la data 2013-05-19 12:04:18
De la: kudika498529, la data 2013-05-19 08:20:40Buna va rog sa imi dati parerile voastre despre povestea mea,si ce ar trebui sa fac.Ca sa incep cu inceputul:am cunoscut pe cineva pe chat,am inceput sa vb.multe lucruri si ne-am dat seama ca vietile noastre se aseamana foarte mult,avem aceleasi principii de viata,el incepea o idee eu o terminam stateam si vb la tel ore in sir pana noaptea traziu chiar se facea dimineata de multe ori.El mi-a promis ca va veni sa ma vada(nu este din acelasi oras cu mine)a trecut o luna de vb iar eu tot intrebam cand vine,el tot amana.Ultima noastra conversatie a fost a doua zi de paste dupa care nu mi-a mai raspuns la tel nici la sms.Nu inteleg de ce s-a comportat asa,de ce m-a lasat balta fara macar sa imi dea o explicatie.De atunci au trecut aproape doua saptamani dar nu trece o zi fara sa ma gandesc la el.Nu stiu ce sa fac dati-mi un sfat!



Te cheama cumva Andra? :)))

nu auzi ca nu o cheama nimeni?
a abandonat-o
tu esti iubitul virtual?
unde ai fost pana acum?
maria-ioana
Postat pe 19 Mai 2013 12:06
De la: kudika498529, la data 2013-05-19 08:20:40Buna va rog sa imi dati parerile voastre despre povestea mea,si ce ar trebui sa fac.Ca sa incep cu inceputul:am cunoscut pe cineva pe chat,am inceput sa vb.multe lucruri si ne-am dat seama ca vietile noastre se aseamana foarte mult,avem aceleasi principii de viata,el incepea o idee eu o terminam stateam si vb la tel ore in sir pana noaptea traziu chiar se facea dimineata de multe ori.El mi-a promis ca va veni sa ma vada(nu este din acelasi oras cu mine)a trecut o luna de vb iar eu tot intrebam cand vine,el tot amana.Ultima noastra conversatie a fost a doua zi de paste dupa care nu mi-a mai raspuns la tel nici la sms.Nu inteleg de ce s-a comportat asa,de ce m-a lasat balta fara macar sa imi dea o explicatie.De atunci au trecut aproape doua saptamani dar nu trece o zi fara sa ma gandesc la el.Nu stiu ce sa fac dati-mi un sfat!



Simplu motiv de distractie pentru domnia sa,nimic mai mult!!!!Vezi-ti de viata ta si nu iti mai pierde inima in fata oricarui purtator de pantaloni barbatesti!!!!
kudika_15804
Postat pe 19 Mai 2013 12:22
nuuu nu sunt eu dar stiu un caz asemanator cu cineva care fix e din arad o fi andra ''mea'' pe care o stiu
cristi86
Postat pe 19 Mai 2013 12:48
De la: kudika_25894, la data 2013-05-19 12:48:22nuuu nu sunt eu dar stiu un caz asemanator cu cineva care fix e din arad o fi andra ''mea'' pe care o stiu

strig-o!
poate e a ta si vine
maria-ioana
Postat pe 19 Mai 2013 13:43
De la: kudika498529, la data 2013-05-19 08:20:40Buna va rog sa imi dati parerile voastre despre povestea mea,si ce ar trebui sa fac.Ca sa incep cu inceputul:am cunoscut pe cineva pe chat,am inceput sa vb.multe lucruri si ne-am dat seama ca vietile noastre se aseamana foarte mult,avem aceleasi principii de viata,el incepea o idee eu o terminam stateam si vb la tel ore in sir pana noaptea traziu chiar se facea dimineata de multe ori.El mi-a promis ca va veni sa ma vada(nu este din acelasi oras cu mine)a trecut o luna de vb iar eu tot intrebam cand vine,el tot amana.Ultima noastra conversatie a fost a doua zi de paste dupa care nu mi-a mai raspuns la tel nici la sms.Nu inteleg de ce s-a comportat asa,de ce m-a lasat balta fara macar sa imi dea o explicatie.De atunci au trecut aproape doua saptamani dar nu trece o zi fara sa ma gandesc la el.Nu stiu ce sa fac dati-mi un sfat!
http://www.youtube.com/watch?v=Rj1XBvvedqw
carolyn-a
Postat pe 21 Iulie 2013 12:51
Ori este insurat sau intr-o relatie, ori ii este teama de cum a evoluat "relatia"dintre voi!Poate are un handicap ceva!! Lasa-i un mesaj in care sa- spui tot ce simti si ce vrei de la el, apoi asteapta sa-i vezi reactia! Daca nu zice nimic inseamna ca nu este cine ai vrea u sa fie si nu merita sa suferi! Viata e prea scurta sa ne ascundem dupa deget! Nu cred ca ai nimic de pierdut! :)
rodyyk
Postat pe 30 Iulie 2013 18:35
pana la urma care e deznodamantul?
yumy
Postat pe 30 Iulie 2013 18:46
De la: yumy, la data 2013-07-30 18:46:59pana la urma care e deznodamantul?

I-a prins nevasta'sa p'amandoi!
rondina
Postat pe 30 Iulie 2013 19:11

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Inca o sansa ?se va schimba vreodata ??? 6 De la: kudika340810 15 Decembrie 2010 18:40
Ne-am mutat impreuna, dar vrea sa ne despartim.. 6 De la: kudika_977873 4 Ianuarie 2015 18:52
Cum sa trec peste aceasta despartire?? o relatie care m-a distrus :( 57 De la: kudika_23629 4 Noiembrie 2014 11:29
Va rog,dati-mi un sfat!Sunt disperata! 30 De la: danatisianu 22 Septembrie 2009 16:36
!!! 2 De la: adicon 14 August 2008 11:30