Setari Cookie-uri

mama ei de infidelitate...

cum se zice ca razbunarea e arma prostului....stii si tu....indiferenta ta il va lasa masca..si se va chinuii punandu-si un milion de intrebari de ce? ....asa ca daca vrei sa te desparti spunei draga stii ce am ajuns la concluzia eu? ca merit ceva mai bun ! ramane mascca
cristi86
Postat pe 10 Iulie 2013 01:35
cam la asta m am gandit si eu...insa mai vroiam confirmari:)) faza e ca mai tre sa astept o perioada pt ca oarecum depind de el..adica sunt sofer incepator, si inca am teama de a merge singura cu masina, asa ca aman momentul asta pt vreo 2 sapt...
dulcycka
Postat pe 10 Iulie 2013 02:00
De la: dulcycka, la data 2013-07-10 01:11:00Buna, inca un subiect plictisitor(probabil)!!!
Am vazut multe cazuri de infidelitati si ma gandeam..mie nu o sa mi se intample:) si iata ca inevitabilul s-a produs. Nu demult, adica mai exact cu o saptamana in urma am actionat in mod diabolic( simteam ca ceva nu e cum trebuie), afland parola de fb a iubitului meu. Urmatorul pas a fost sa ma loghez, in timp ce si el era logat de pe laptopul lui. Si am descoperit ca domnul tocmai se milogea la o fatuca de 23 ani sa-i accepte invitatia la un mic dejun:> si cu timpul sa fi ceva mai mult intre ei. Fata l-a cam refuzat asa politicos spunand ca poate intr-o zi ii va accepta invitatia. Cu putina insistenta din partea lui, a ramas ca se vor vedea cand va veni ea din holiday(adik pe 20, luna in curs). Mi-e destul de clar ce am de facut(adica sa-i dau papucii..cu crema). Insa nu stiu cam cum ar fi mai elegant, n-as vrea sa stie ca i-am aflat parola. Si ar mai fi o chestiune, cand ii voi zice sa ne despartim, ce motiv sa bag? Nici n-as vrea sa stie ca stiu de toata cacealmaua asta! Si vreau sa-l doara!


Eu i-as zice in fata tot, fara ascunzisuri, fara ocolisuri.
Viorica_Ecaterina
Postat pe 10 Iulie 2013 06:16
De la: dulcycka, la data 2013-07-10 02:00:07cam la asta m am gandit si eu...insa mai vroiam confirmari:)) faza e ca mai tre sa astept o perioada pt ca oarecum depind de el..adica sunt sofer incepator, si inca am teama de a merge singura cu masina, asa ca aman momentul asta pt vreo 2 sapt...



Eu nu as astepta,l-as trimite la plimbare fara regrete!!!Depinzand de el,tu ai alta opinie,ti-o respect!!!
kudika_15804
Postat pe 10 Iulie 2013 08:30
daca o respecti taci
prazlea1
Postat pe 10 Iulie 2013 08:32
De la: dulcycka, la data 2013-07-10 02:00:07cam la asta m am gandit si eu...insa mai vroiam confirmari:)) faza e ca mai tre sa astept o perioada pt ca oarecum depind de el..adica sunt sofer incepator, si inca am teama de a merge singura cu masina, asa ca aman momentul asta pt vreo 2 sapt...



gaseste-ti un sofer profi (aratos)si da-i papucii ACUM
Ame_li
Postat pe 10 Iulie 2013 08:41
e asa de simplu dulcica mea,afla unde isi dau intalnira si-i poti spune :-da,te-am vazut acolo si acolo,dar n-am vrut s-ti fac circ de fata cu lumea si sa vad pana unde poti merge si decat sa ma enervez cu tine mai bine ne despartim si cu asta basta!Stiu de legatura ta si sa sti ca nu sunt proasta ta!!!
Ce zici merge!? Nu sufli o vorba ca-i sti parola
Titanika
Postat pe 10 Iulie 2013 08:49
si asta ar fi o idee, va multumesc pt sfaturi o sa revin cu noutati!
dulcycka
Postat pe 11 Iulie 2013 01:10
De la: dulcycka, la data 2013-07-10 01:11:00Buna, inca un subiect plictisitor(probabil)!!!
Am vazut multe cazuri de infidelitati si ma gandeam..mie nu o sa mi se intample:) si iata ca inevitabilul s-a produs. Nu demult, adica mai exact cu o saptamana in urma am actionat in mod diabolic( simteam ca ceva nu e cum trebuie), afland parola de fb a iubitului meu. Urmatorul pas a fost sa ma loghez, in timp ce si el era logat de pe laptopul lui. Si am descoperit ca domnul tocmai se milogea la o fatuca de 23 ani sa-i accepte invitatia la un mic dejun:> si cu timpul sa fi ceva mai mult intre ei. Fata l-a cam refuzat asa politicos spunand ca poate intr-o zi ii va accepta invitatia. Cu putina insistenta din partea lui, a ramas ca se vor vedea cand va veni ea din holiday(adik pe 20, luna in curs). Mi-e destul de clar ce am de facut(adica sa-i dau papucii..cu crema). Insa nu stiu cam cum ar fi mai elegant, n-as vrea sa stie ca i-am aflat parola. Si ar mai fi o chestiune, cand ii voi zice sa ne despartim, ce motiv sa bag? Nici n-as vrea sa stie ca stiu de toata cacealmaua asta! Si vreau sa-l doara!


1) Nu mai stim romaneste cumva ? Cuvantul vacanta iti provoaca vreo alergie, vreo balbaiala?
2) Daca te-a determinat sa intri pe Pc-ul lui increderea intre voi e "varza", deci si relatia e praf
3) De ce sa-l doara ? Desparte-te simplu fara explicatii si nu te razbuna, chiar este arma prostului!
Thais13
Postat pe 14 Iulie 2013 09:14
Nu te mai complica deloc , , termina scurt si repede nu o mai lungii deloc.
15march
Postat pe 14 Iulie 2013 10:37
cea mai dulce razbunare spune-i ca ti-ai facut o noua amica la coafor care in curand ti-l va prezenta pe viitorul ei iubit despre care ti-a vorbit,mai exact veti iesi in 4( ),si aici intervine numele fetei ,poza ei sau id-ul ei.insa sa nu te dai de gol,asta inseamna sa pari senina sa nu te uiti in ochii lui sa razi si sa n-ai pic de gelozie pe chip.se va pisa pe el de frica






I am head tar boilers
babbytzza
Postat pe 6 August 2013 15:34

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
??? 17 De la: Cristinakitty 25 Ianuarie 2010 22:23
Sunt tare confuza...HELP! 35 De la: johanita09 22 Octombrie 2010 22:13
am nevoie de un sfat sincer 33 De la: valy90 25 Noiembrie 2010 14:59
Dragoste in minim doi? Adica e loc si pentru al treilea? 66 De la: kudika_6711 18 Iunie 2013 16:00
Cum sa`l tin langa mine 44 De la: verraa 27 Aprilie 2011 00:47